Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Ülkeler Hakkında İpuçları

Avrupa'nın Kaliteli, Denkliği olan ve Uygun fiyatlı Üniversiteleri

Avrupa'nın Kaliteli, Denkliği olan ve Uygun Maliyetli Üniversiteleri

Öğrenciler, kur artışı ve ekonomik şartlar dolayısıyla Avrupa’da daha uygun bütçelerde eğitim alabilecekleri üniversite arayışına giriyor. Bu nedenle denkliğe sahip, fiyatı ekonomik olan Macaristan ve Polonya gibi ülkelerdeki üniversitelere ilgi gösteriyor. YÖK denklik yönetmeliğine göre öğrenciler, dünya sıralamasında ilk 1000 arasında bulunan üniversitelere başvuru yaptıklarında, mezuniyet sonrasında ister o ülkede, ister Türkiye’de iş hayatına devam edebiliyor.

Polonya’da Lisans Eğitimi

Uluslararası öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkelerden biri olan Polonya’da öğrenciler, bazı üniversitelerde 3 yıl, bazılarındaysa 4 yıllık eğitim alıyor. Eczacılık, tıp ve diş hekimliği gibi bölümler ise ülkemizde olduğu gibi daha uzun sürüyor.

Son yıllarda Polonya’da lisans eğitimi almaya yönelik ilgi arttığı için Polonya üniversiteleri daha çok İngilizce program açmaya başladı. Özellikle tıp, eczacılık, işletme ve mühendislik gibi bölümlerin eğitim dili tamamen İngilizce.

İngilizce yeterliliğine sahip olmayan öğrenciler ise 1 yıl hazırlık eğitimi alabiliyor. İngilizce hazırlık süreci boyunca öğrenciler bir yandan İngilizce’lerini geliştirirken diğer yandan ülkenin eğitim sistemine ve gündelik hayatına adapte oluyor. Bazı öğrenciler ise ülkenin resmi dili olan Lehçe eğitimi alarak yeni bir dil öğrenme seçeneğini değerlendiriyor.

Polonya’da üniversite eğitimi almanın birçok avantajı bulunuyor. Öncelikle Polonya hem eğitim kalitesi yüksek, hem de eğitim maliyetleri düşük bir ülke. Bu sebeple öğrenciler bütçelerini sarsmadan kaliteli bir eğitime ve dünya çapında geçerliliğe sahip bir diplomayı elde edebiliyor. Ayrıca Polonya, en genç nüfusa sahip ülkelerden biri olduğu için yurt dışından gelen öğrenciler daha çabuk adapte olabiliyor. Polonya’nın benzersiz doğal güzellikleri, mimarisi ve tarihi uluslararası öğrencilere inanılmaz bir deneyim sunuyor.

Polonya’da tıp, diş hekimliği, eczacılık gibi tıbbi alanlarda ve mühendislik alanında eğitim veren üniversiteler kendi giriş sınavlarını uyguluyor. Ancak bu sınavlarda başarılı olamayan öğrenciler, hazırlık eğitimi alabiliyor. Sosyal bilimler alanında eğitim veren bölümlerde ise giriş sınavına gerek duyulmuyor.

Macaristan’da Lisans Eğitimi

Avrupa Birliği’ne girmek için yaptığı atılım sayesinde eğitim kalitesini iyice geliştiren Macaristan, diğer Avrupa ülkelerine göre daha uygun fiyatlı olduğu için uluslararası öğrencilerin dikkatini çekiyor.

Avrupa’daki birçok ülke kendi dilinde eğitim verirken, Macaristan’ın en büyük avantajlarından biri ise birçok üniversitesindeki eğitim dilinin İngilizce olması. Bu sayede Macaristan’a eğitime gelen öğrenciler İngilizce dışında bir dil bilmek zorunda kalmıyor. Ayrıca eğitim ücretleri düşük olduğu için öğrenciler uygun fiyatlara kaliteli eğitim ve güçlü bir diploma sahibi oluyor.

Macaristan’da üniversite eğitimleri genellikle 3 yıl sürüyor. Bu sayede daha hızlı mezun olan öğrenciler, kariyerlerine zaman kaybetmeden başlama şansına erişiyor. 

Schengen vizesi sınırları içinde yer alan Macaristan, Avrupa’daki merkezi konumu sayesinde öğrencilere birçok farklı yere seyahat etme imkanı da sunuyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım