Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Anglo-Continental School of English

Anglo-Continental School of English Hakkında

1950 yılında Fritz Schillig Christchurch'te Anglo Swiss'i açtı. Babası tarafından kendisine ödünç verilen 80 İsviçre Frangı ile İsviçre'deki öğrenciler için reklam yaptı - babası kredinin geri ödenmesini hiç beklemiyordu. Ayrıca yeni dil okulunu açabilmek için Holy Trinity Church Hall'dan beş masa ve sandalye ile bir yazı tahtası ödünç aldı ve bunları daha sonra iade edebildi.

Anglo Swiss hızla büyüdü ve okul 1955 yılında Wimborne Road'daki şimdiki yerine taşındı. Kısa süre içinde diğer Avrupa ülkelerinden de öğrenciler gelmeye başladı ve böylece okulun adı Anglo-Continental olarak değiştirildi. Okul, 120 farklı ülkeden 400.000'den fazla öğrenciye eğitim vererek Birleşik Krallık’taki en büyük İngilizce dil okullarından biri haline geldi.

Neden Anglo-Continental School of English?

Anglo-Continental, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere İngilizce öğretme konusunda 73 yıllık deneyime sahip köklü bir İngilizce dil okuludur. Okul 1950 yılında kurulmuştur ve bugün, kursları British Council tarafından düzenli olarak denetlenmekte ve akredite edilmektedir. 

Anglo-Continental, Birleşik Krallık'taki en büyük İngilizce dil okulu kampüslerinden birine sahiptir. Anglo-Continental bir aile kuruluşudur ve güler yüzlü kişisel hizmeti ve verimli yönetimiyle gurur duymaktadır. Genç öğrencilerden yaşlılara, yeni başlayanlardan ileri düzey sınav adaylarına, okul ve üniversite öğrencilerinden işletme yöneticilerine ve profesyonellere kadar herkes için kurs seçenekleri sunulmaktadır. İngilizce öğretmenlerine bile kurslar sunmaktadır. İngilizce dil kursları, CELTA (anadili İngilizce olmayan İngilizce öğretmenlerine kuramsal ve uygulamalı biçimde kendilerini geliştirmelerini sağlayan ve uluslararası geçerliliği olan sertifika programıdır), Trinity College TESOL (uluslararası geçerliliği olan, dünyanın her yerinde İngilizce öğretmenlik yapabilmenizi sağlayan bir sertifikadır) Sertifikası veya eşdeğeri gibi tanınmış bir İngilizce dil öğretimi yeterliliğine sahip öğretmenler tarafından verilmektedir. Öğretmenlerinin çoğu lisans düzeyinde yeterliliğe sahiptir. 

Yerleşik uzun vadeli ekipleri içinde, bazı öğretmenler Yüksek Lisans düzeyinde niteliklere, birçoğu nitelikli öğretmen statüsüne (QTS) ve bazıları da uzmanlık alanı niteliklerine sahiptir. 

Öğrenci Hizmetleri personelleri, burada kaldığınız süre boyunca size yardımcı olmak ve İngiltere'deki yaşamın birçok yönü hakkında size tavsiyelerde bulunmak için buradadır. Geziler, spor ve boş zaman etkinliklerinin düzenlenmesinden otobüs bileti rezervasyonu ve uçak biletlerinin yeniden onaylanmasına kadar her konuda size yardımcı olacaklardır.

Ayrıca okulun kampüsünün bulunduğu Bournemouth İngilizce eğitimi almak için harika bir yerdir: 

 • Londra'ya iki saatten daha kısa mesafede
 • Canlı üniversite şehri
 • Ilıman iklim
 • 12 kilometrelik kumsal (temizlik açısından prestijli mavi bayrak ile ödüllendirilmiştir).
 • Bournemouth, üst üste ikinci kez halk tarafından 'en iyi sahil beldesi' seçilmiştir - British Travel Awards.
 • Güzel parkları, bahçeleri ve kapsamlı eğlence tesisleri ile tanınır.
 • Çok çeşitli mağazalar, dükkanlar ve butiklere sahiptir.
 • Tiyatrolar, sinemalar, konser salonları ve kulüplerden oluşan heyecan verici seçenekler sunar.
 • Gerçek anlamda uluslararası mutfak sunan birçok restoran, bar ve kafeleriyle ünlüdür.
 • Neredeyse her tür spor için mükemmel tesisleri vardır.

Anglo-Continental School of English girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.

Devamını Oku

Anglo-Continental School of English Kurslar

 • İngilizce'de daha etkili iletişim kurun, kendinize daha fazla güvenin ve dil becerilerinizi geliştirin.
 • Dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirin.
 • Dilbilgisi bilginizi geliştirin.
 • IELTS (Cambridge English Language Assessment), B1 Preliminary, B2 First ve C1 Advanced gibi İngilizce sınavlarına hazırlık ve pratik yapın.
 • Eğitim, iş veya mesleki amaçlar için yüksek düzeyde İngilizce dil becerileri geliştirmeye yönelik İngilizce Kursları.
 • Çok çeşitli iş ve teknik uzmanlıklar için özel İngilizce dil programları.Yetişkinler için İngilizce Kursları (16+):

Genel İngilizce Kursu: Dersleriniz, özgüveninizi, bilgi ve becerilerinizi geliştirecek çeşitli etkinliklerle teşvik edici ve etkili olacaktır. Yeni dilin canlı sunumu ve uygulaması, sözlü akıcılık, doğruluk ve konuşma becerilerinin hızlı gelişimi, dinleme, okuma ve yazma becerilerinin sistematik gelişimi, kelime dağarcığının, yapısının ve kullanımının genişletilmesi.

Online İngilizce Kursu: Anglo-Continental'ın çevrimiçi Grup dersleri, uygun bir fiyata uzaktan eğitim için mükemmel bir çözümdür. Online İngilizce eğitimi, müşterilerin İngilizcelerini hızlı ve verimli bir şekilde geliştirmeleri için uygun ve etkili bir yol sunar. Öğrencilere Anglo-Continental'ın nitelikli ve deneyimli öğretmenlerden oluşan ekibi tarafından eğitim verilir ve onaylı, profesyonel öğretim materyalleri kullanılır.

Akademik Eğitim Kursu: Akademik Eğitim Programı, kariyer hedeflerine ulaşmak için yüksek standartlarda İngilizceye ihtiyaç duyan herkes için yapılandırılmış ve esnek uzun vadeli kurslar sunmaktadır. İstihdam veya yükseköğretime giriş için dilde uluslararası kabul gören niteliklere ihtiyacınız varsa bu özellikle önemlidir. Bir yıla kadar süren ve Anglo-Continental İngilizce Diplomasına götüren programınız, çeşitli dil seviyelerinde uygun bir hızda ilerleyerek Upper Intermediate (üst orta) veya Advanced (ileri) seviyesine ulaşmanızı sağlar.

Sınav İngilizcesi Kursu: Sınav Programımız, belirli bir sınavla ilgili gerekli becerileri geliştirmek ve öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun dili sunmak ve uygulamak için tasarlanmıştır. Süreli alıştırma testleri, gerçek bir sınav sırasında baskı altında çalışmanın nasıl bir şey olduğuna dair bir fikir verir.

50+ Kulübü: Elli yaş ve üzerindeyseniz, bu program size ufuk açıcı ve verimli bir tatil için İngiltere'yi ziyaret etmek üzere ideal bir fırsat sunar. 

Ticaret ve Yönetim Kursları:

Ticaret ve Uzmanlık Kursu: Birçok iş insanı ve profesyonel için İngilizce konuşabilmek artık bir lüks değil, başarı için bir gerekliliktir. Anglo-Continental'da bu ihtiyacı karşılamak için programlı ve özel olarak düzenlenmiş kurs seçenekleri sunuluyor. Bu kurslar, idari personelden yönetime kadar bir kuruluşun tüm seviyelerindeki kişiler ve profesyonel istihdama hazırlanan öğrenciler için uygundur.

Yönetim Kursu: Anglo-Continental Yönetici Programı, yoğun çalışan profesyoneller için teşvik edici bir dil eğitimi sağlar. Eğitim son derece yoğundur ve İngilizcenizi en kısa sürede öğrenmeniz veya geliştirmeniz için en etkili araçları sunar.

Bu programda ana kampüs içindeki özel yönetici merkezinde eğitim alırsınız. Mini gruplar ve bireyler için çalışma odaları ve molalarınız sırasında dinlenmeniz için bilgisayarlar ve kablosuz cihazlar için kablosuz internet erişimi bulunan konforlu bir özel salon bulunmaktadır. Özel olarak seçilmiş öğretmenler de eğitim ihtiyaçlarınızla yakından ilgilenecektir.

Öğretmen Eğitimi Kursları:

CELTA Kursu: Anglo-Continental, Cambridge Üniversitesi Diğer Dilleri Konuşanlara İngilizce Öğretimi Sertifikası (CELTA) için onaylı bir Eğitim Merkezidir. Tam Zamanlı ve Yarı Zamanlı Kurslar mevcuttur. CELTA kursu, kelime, gramer, fonoloji, konuşma, dinleme, okuma ve yazma öğretiminin temel ilkelerinin yanı sıra öğrencilerin hatalarının nasıl düzeltileceğini ve sınıfın nasıl yönetileceğini de kapsar. CELTA Yeterliliği, İngilizce Öğretmenliği mesleğine giren anadili İngilizce olan Öğretmenler için temel yeterliliktir. Kurs, daha önce herhangi bir öğretmenlik deneyimi gerektirmez. Program, yönetmeliklerin ve programın temel amaçlarının uygulanmasını sağlayan Cambridge Üniversitesi Sınavları tarafından yönetilmektedir.

Dil ve Metodoloji Kursları: Anglo-Continental, ortaöğretim ve yetişkin öğrencilere İngilizce öğreten ve ayrıca kariyer olarak öğretmenlikle ilgilenen kişilerin bilgi ve öğretme becerilerini geliştirmek için tasarlanmış öğretmen eğitimi kursları sunmaktadır. 

Havacılık Kursları:

Havacılık İngilizcesine Giriş Kursu: Bu kurs, pilot veya hava trafik kontrolörü olarak kariyer yapmak üzere eğitimlerine başlamayı hedefleyen ve havacılık hakkında sınırlı bilgiye sahip kişilere yöneliktir. Bu özel program, havacılık dünyası hakkında bir fikir edinmelerini ve bazı terminolojileri anlamalarını sağlarken aynı zamanda genel İngilizce dillerini de geliştirir.

Pilotlar ve Trafik Kontrolörleri için İngilizce Kursu: Anglo-Continental'ın ICAO 291 kursları, ICAO (Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü) dil yeterliliği gerekliliklerini karşılama konusunda ilgililere yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Anglo-Continental School of English Genç Öğrenciler, Tatil Öğrencileri çin Kurslar

Genç Öğrenciler ve Gençler için Kurs: Anglo-Continental Genç Öğrenciler Okulu, Bournemouth'un güvenli ve emniyetli ortamında yer almaktadır. Okul, 10 ila 16 yaş arasındaki öğrenciler için teşvik edici İngilizce dil ve etkinlik kursları sunmaktadır.

Genç Öğrenciler ve Gençler için kampüste çocuklar ve gençler için ayrı bir okul binası ayrılmıştır. Kampüste ve yakınlarda dinlenme alanları ve İngilizce dersleri arasında dinlenmek için Anglo-Continental'ın ödüllü bahçeleri ile kapsamlı eğitim tesisleri bulunmaktadır.

Tatil Kursları: Tatil kursları, sınırlı sayıda hafta içinde dil becerilerini geliştirmek ve aynı zamanda İngiltere'de aktif ve ilginç bir tatilin tadını çıkarmak isteyen gençler (16-17 yaş) için tasarlanmıştır. Haftada 20 İngilizce dil dersi, organize geziler, spor ve boş zaman aktiviteleri ile birleştirilerek eğitim ve eğlencenin mükemmel bir karışımı sağlanmaktadır.

Ebeveyn ve Çocuk Kursları: Kapsamlı İngilizce dil programlarıyla Anglo-Continental, çocuklarıyla aynı anda eğitim almak isteyen ebeveynler için kurslar sunmaktan memnuniyet duyar. Tüm kurslar, ünlü bir sahil beldesi ve dinlendirici bir tatil için ideal bir yer olan Bournemouth'ta düzenlenmektedir.

İngiltere'de lisans eğitimi akademik kariyer konusunda sizlere avantaj sağlar. İsterseniz eğitim sistemi ve lisans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Oku

Anglo-Continental School of English Konaklama

Özenle seçilmiş aile yanında konaklama, tüm programların yerleşik bir özelliğidir. Aile yanı konaklamaların özenle seçilmesi, yönetilmesi ve denetlenmesi sayesinde kursunuz boyunca rahat etmenizi ve iyi bakılmanızı sağlıyorlar. Anglo-Continental'a kayıtlı tüm aile yanı konaklama yerleri, yüksek standartlarda kalmalarını sağlamak için düzenli aralıklarla kontrol edilir. Anglo-Continental aile yanı konaklama yerleri okula yürüme mesafesinde veya kısa bir otobüs yolculuğu mesafesindedir. Ortalama yolculuk süresi 30 dakikadır.

İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Anglo-Continental School of English Kayıt Süreci

Kayıt formu, Anglo-Continental'da bir kursa katılmayı mümkün olduğunca kolay hale getirir. İster Genel İngilizce kursu, ister Yönetici yükseltme ile birleştirilmiş İş veya Uzmanlık kursu veya ileri düzey Havacılık kursu ile ilgileniyor olun, aşağıdaki kayıt formunu seçerek Anglo-Continental ile yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Anglo-Continental School of English Kurs Fiyatları

Anglo-Continental School of English maliyetlerini ve yaşam masraflarını en aza indirmek için İngiltere’de work and study sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım