Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Anglia Ruskin University

Anglia Ruskin Üniversitesi

Anglia Ruskin University, Doğu İngiltere’de bulunmaktadır. 1858 yılına uzanan kökleriyle Cambridge ve Chelmsford şehirlerinde kampüsleri olan üniversite uluslararası öğrenciler için lisans ve yüksek lisans programlarıyla ilgi çekmektedir.  Şu anda öğrencilerinin yüzde 20’si uluslararası öğrencilerden oluşmaktadır.

Neden Anglia Ruskin University

Anglia Ruskin University, beş farklı fakültede eğitim vermektedir. Bunlar; Ashcroft International Business School, Faculty of Science and Technology; Faculty of Arts, Law and Social Sciences; Faculty of Education; Faculty of Health and Social Care.

Lisans eğitiminin diğer İngiliz Üniversitelerinde olduğu gibi 3 yıl, yüksek lisans eğitiminin ise 1 yıl sürdüğü ARU, ayrıca bir akademik yıl veya yarım dönem süren “Study Abroad” programı sunar. Bu programda öğrenciler, yarım dönem veya 1 akademik yılı Anglia Ruskin Kampüsünde geçirebilir ve kendi üniversitelerinde “kredi” olarak işletebilirler.

Anglia Ruskin, iş dünyasına yönelik vermekte olduğu global ölçekli lisans ve yüksek lisans programları nedeniyle yabancı ve İngiliz öğrencilerin ilgisini çeker. Cambridge, Avrupa’nın “Silicon Valley”i olarak kabul edilmektedir. Özellikle, Bilgisayar Bilimleri lisans ve yüksek lisans programı yapan öğrencilerin iş bulma açısından avantajları vardır.Yapılan araştırmalarda göstermiştirki, Anglia Ruskin mezunlarının %93’ü mezuniyetlerinden sonraki 6 ay içinde iş bulabilmektedirler.

Anglia Ruskin Üniversitesi, İngiltere’de bir ilke imza atmış ve hazırlık yılı eğitiminde gerek kalmadan yabancı öğrencilerin bazı lisans bölümlerine 1. sınıftan başlamalarını sağlamıştır. Özellikle İşletme veya Sosyal Bilimlerde bazı bölümlere öğrenciler 1. sınıftan başlayıp 3 yılda lisans diplomalarını alabilirler.

The Times Good Universities Guide Subject Ranking’lerinde; Manufacturing Engineering 32, Art and Design 44, Building  22, Business 71, Communication and Media 54, Compet Science 77, Economics 64, Education 62, Electronic Engineering 60, English 43, Architecture and Desing 34, Land and Property Management 19, Law 53, Music 37, Social Policy 31. sırada yer alır. 

Anglia Ruskin University Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Öğrenciye Olanakları

Her iki kampüsünde de kütüphane, bilgisayar merkezleri, akademik ve kültürel danışmanlık merkezleri, konaklama birimi, yurt konaklama olanağı, wireless internet olanağı sağlanmaktadır.Öğrenci Yaşamı

Cambridge, dünyanın en önemli eğitim merkezidir. Cambridge University dünyanın en iyi 10 üniversitesinden birisidir. Anglia Ruskin Universitesi, Cambridge şehrinde bulunan 2. üniversitedir. Bu nedenle, öğrenciler Cambridge’de pek çok sosyal, sportif ve kültürel etkinliğe katılabilir. Öğrenci şehrinde yaşamanın tüm avantajlarından yararlanabilirler.


Anglia Ruskin University kampüsü içerisinde sürekli etkinlikler düzenlenmektedir. Konserler, resim sergileri, spor etkinlikleri düzenlenmektedir. Kampüs içerisinde kafeteryalar, restoranlar, Student Union Barı bulunmaktadır. Çalışma Olanakları; Cambridge bir öğrenci şehridir.

Çalışma Olanakları

Cambridge bir öğrenci şehridir. ARU öğrencileri kampüs içinde veya dışında olan işlerde part-time çalışabilirler. Okul döneminde haftada 20 saat, tatillerde ise full-time çalışma olanakları vardır.Türk Öğrenciler için Giriş Koşulları;

Anglia Ruskin University, Türk öğrencilerin tercih ettiği üniversitelerden birisidir. Özellikle Lisans veya yüksek lisans öğrencileri arasında Türk öğrencileri bulunan ARU’de toplam yabancı öğrenci oranı %20‘nin üzerindedir. 


Anglia Ruskin University International Foundation Programme (IFP)

ARU foundation programına girmek için lise mezuniyet diploması ve 4.5 IELTS sonucu yada 213 Toefl sonucu gerekir.

Lisans Programlarına (/BA, BSc, LLB) Direk Giriş için;

Lise mezunu olmak, Foundation programını tamamlamış olmak, veya Türkiye’de bir 2 veya 4 yıllık üniversite de 1. sınıfı tamamlamış olmak gerekir. Lisans programlarında direk kabul için .5.5 IELTS veya 213 Toefl gerekir. Hukuk gibi alanlarda ise 6.5 IELTS veya 250 Toefl gerekir. 

Anglia Ruskin lise not ortalaması iyi olan öğrencilere bazı programları için direk 1. sınıftan kabul etmektedir. Bu öğrenciler IELTS 5.5 seviyesinde İngilizceye sahip ise direk 1. sınıftan eğitime başlayabilirler. 

Türkiye’de ön lisans eğitimini tamamlamış yada 4 yıllık üniversitenin 2 veya 3. sınıfından Anglia Ruskin  University’e transfer olamk isteyenlerin IELTS 6.0 veya Toefl 230 sonucu elde etmeleri yeterlidir. Anglia Ruskin University, Türkiye’de eğitim veren 2 veya 4 yıllık üniversitelerden transfer kabul etmektedir. 

Ayrıca 2 yıllık bir meslek yüksek okulu mezunu Anglia Ruskin University’de lisans tamamlayabilir.   


Masters/Postgraduate Programmes (MA, MSc, LLM) Giris Kriterleri;

Anglia Ruskin University yüksek lisans programları için, 4 yıllık bir üniversiteden mezun olmak gerekir. IELTS sonucu olarak 6.5 veya 250 Toefl yeterlidir. Hukuk yüksek lisans programları için 7.0 IELTS gerekir. 


Burs Olanakları;

Anglia Ruskin University, lisans ve yüksek lisans düzeyinde akademik açıdan seviyesi uygun olan her öğrenciye 1,000 Sterlin International Merit Scholarship vermektedir. Hazırlık yılını Anglia Ruskin University partner college’lerinde yapan öğrenciler 1,000 Sterlin transfer scholarship’i kazanırlar.

Foundation Courses - Hazırlık Kursları
Anglia Ruskin University International Foundation Programme hakkında detaylı bilgi için ; Anglia Ruskin University

Anglia Ruskin University Önemli Lisans Programları

Applied Linguistics and TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) (MA)

Applied Social Research (PG Cert)

Arts Management (MA, PG Cert, PG Dip)

Business Administration (MBA)

Children's Book Illustration (MA)

Computer Science (MSc conversion)

Computing and the Internet (MSc)

Conservation of Buildings (MSc)

Contemporary Theatre (MA)

Corporate Governance (MA, PG Cert, PG Dip plus Grad ICSA)

Creative Music Technology for Media (MA)

Creative Writing (MA)

Dispute Management (MSc)

DNA Analysis (MSc)

Education, Primary (PGCE) Initial Teacher Training Age ranges 3-7 and 5-11

Education, Primary with Modern Foreign Languages (PGCE) Initial Teacher Training Age range 5-11 French, German or Spanish 

Education, Secondary (PGCE) Initial Teacher Training in Art and Design, English, History with Citizenship, ICT, Mathematics, Modern Foreign Languages, Science

Engineering Management (MSc)

English (MA)

Environmental Planning (MSc, PG Dip)

Film Studies (MA)

Forensic Science (MSc)

Human Resource Management (MA, PG Dip)

Intercultural Communication in Europe (MA)

International and European Business Law (LLM, PG Dip)

International Business (Dual Award) (MA, PG Cert, PG Dip)

International Business (MA, PG Cert, PG Dip)

International Business Economics (MA, PG Cert, PG Dip)

Internet Systems Design (MSc)

Leadership (MA, PG Cert, PG Dip)

Management (MA)

Management: Diploma in Management Studies (DMS) (PG Dip)

Management: Postgraduate Diploma in Management (PG Cert)

Marketing and Innovation (MA, PG Cert, PG Dip)

Music Therapy (MA)

Network Management (MSc)

Network Security (MSc)

New Media Technology (MSc)

Printmaking (MA)

Project Management (MSc)

Public Health (MSc)

Public Service Management (MA, PG Cert, PG Dip)

Social Work (MA)

Sustainable Design Management (MSc)

Tourism Management and Sustainability (MA, PG Dip) 

Town Planning (MSc)


Anglia Ruskin University Kurs Ücretleri

Lisans Programları; 11.000 sterlin

Yüksek Lisans Programları; 11.000 sterlin


MBA;
15.000 sterlin


Foundation- Hazırlık; 11.000 sterlin

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım