Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Amerika’daki En Ucuz Dil Okullarına Nasıl Ulaşabilirim?

Konaklama maliyetleri

Dünyanın en çok ziyaret edilen ülkelerinin başında gelen Amerika; uçsuz bucaksız toprakları, doğal güzellikleri, eğlence olanakları ve kültürel zenginlikleriyle bambaşka bir deneyim fırsatı sunuyor. Çok kültürlü yapısı sayesinde yalnızca eğitim kalitesiyle değil, farklı kültürleri tanıma fırsatıyla da muazzam imkanlar sunan Amerika, her sene yurt dışı eğitim almak isteyen öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Neredeyse 10 milyon kilometrekareyi bulan devasa topraklarında birbirinden farklı eğitim kurumlarını barındıran Amerika, dil okullarının çokluğu sayesinde her bütçeye uygun eğitim fırsatı sunuyor. Başta Los Angeles, New York, San Francisco, San Diego, Boston, Chicago olmak üzere öğrenciler yerel veya zincir eğitim kurumlarına katılıp kısa sürede İngilizcesini geliştirebiliyor. 

Amerika Birleşik Devletleri’nde dil eğitimi almak için Global Vizyon’un deneyimli danışanlarına ulaştığınızda; ihtiyacınıza, beklentilerinize ve ekonomik durumunuza en uygun okulların listesini çıkarılıyor. Global Vizyon; sosyal şartlar, kültürel değişkenler ve yaşam maliyetlerini göz önünde bulundurarak size en yüksek verimi sağlayacak okulları seçiyor. 

Konaklama maliyetleri

Genellikle eğitim alacağınız kurum size konaklama seçenekleri sunuyor. Global Vizyon, beklentilerinize ve önceliklerinizi tespit edip en uygun maliyetli seçeneği sizin için buluyor. En çok tercih edilen konaklama seçeneklerinin başında aile yanı, öğrenci apartmanları ve öğrenci yurtları geliyor. Aile yanına gittiğinizde Amerikan kültürünü yakından öğrenme fırsatınız olurken, öğrenci apartmanlarında ise hem daha fazla özgürlük kazanıyorsunuz hem de akranlarınızla sosyalleşebiliyorsunuz.

Nasıl vize alabilirsiniz?

Amerika dil okullarında eğitim almak istiyorsanız, Amerika Birleşik Devletleri konsolosluğuna müracaat edebilirsiniz. Konsolosluk sizinle mülakat yapar ve başvurunuzla ilgili kararı verirken mülakat sonucunu da değerlendirir.

Başvuru için Amerika’nın Ankara Büyükelçiliği’ni veya İstanbul Başkonsolosluğu’nu seçebilirsiniz, mülakatlar da bu iki merkezden birinde yapılıyor. Diğer ülkelerden farklı olarak Amerika Birleşik Devletleri vizesi için, başvuru sahipleri direkt olarak konsolosluk ve büyükelçiliklere gitmek ve yüz yüze mülakatlara girmek zorunda oluyor. Başvuru sonucunuz da vize mülakatınızın hemen ardından bellirleniyor.

Bu karmaşık süreçte Global Vizyon, başvuru hazırlığınızda size yardımcı oluyor. Vize başvuru formları için gereken bütün bilgileri vize memuruna verebileceğiniz şekilde dolduruyor ve başvurunuza olum etki edecek bütün bilgileri başvuru formunuza ekliyor. Böylelikle mülakata girdiğinizde vize memurunun sizin hakkınızda olumlu bir izlenime sahip olmasını sağlıyor. Buna ek olarak Global Vizyon danışmanları, mülakat öncesi dikkat etmeniz gereken bütün kritik noktalar hakkında sizi bilgilendiyor ve mülakat için en doğru ve geçerli yanıtları vermenizi sağlıyor.

Randevu tarihi genellikle başvuru tarihinden 1 hafta veya 10 gün sonrasına veriliyor. Ancak bu durum yoğunluğa bağlı olarak değişebiliyor. Başvurunuzun sonucu randevu gününde vize memuru tarafından olumlu veya olumsuz olarak size bildiriliyor. Eğer olumlu yanıt almışsanız pasaportunuz 3 gün içinde gönderiliyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım