Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Öğrenci Yaşamı

Amerika’da Öğrenci Hayatı ve Yapmanız Gerekenler

Amerika’da Öğrenci Hayatı

Amerika’da eğitim almak, her öğrencinin hayalini süslüyor. Amerika’da lisans eğitimini bitirdiğinizde dünyanın her yerinde saygınlığı olan bir diplomaya sahip olursunuz. Bu sayede hem CV’nizi güçlendirir hem de kariyer hedeflerinizi gerçekleştirirken rakiplerinizin önüne geçersiniz.

“Bireysellik” üzerine kurulu eğitim sistemi öğrencilerin kendilerini keşfetmelerini sağladığı için, Amerika’da etkileyici bir çalışma hayatının temellerini atabilirsiniz. Lisans eğitimine başladığınızda iki sene temel eğitim alıyorsunuz ve sonra okumak istediğiniz bölümü seçiyorsunuz. Bu sistem sayesinde kendinizi tanıyıp hayatınız boyunca yapmak istediğiniz mesleğe doğru bir şekilde karar verebiliyorsunuz.

Harvard ve Stanford gibi dünyanın en iyi üniversitelerine ev sahipliği yapan Amerika’da lisans eğitimi aldığınızda akademik yönden olduğu kadar kişisel yönden de gelişiyorsunuz. Çünkü birçok alanda öncü olan Amerika’da lisans eğitimi almak dünyadaki son gelişmeleri yakından takip etmeyi de sağlıyor. Amerikan üniversiteleri en önemli araştırmalara ev sahipliği yaptığı için yalnızca eğitim gördüğünüz bölümle ilgili değil, kişisel ilgi duyduğunuz alanlarda da bütün gelişmeleri yerinden takip edebiliyorsunuz.

Amerika’da lisans eğitimi programlarının ücretleri okullara ve şehirlere göre farklılık gösteriyor ve yıllık 6.000-50.000 dolar arasında değişiyor. Ancak fiyatlara bakarken dikkatli olmalısınız çünkü bazı okullar fiyatlarına konaklama, yol, yemek, kitap masraflarını da dahil ediyor. F1 vizesi ile tam zamanlı öğrenci statüsünde bulunduğunuz için eğitim alırken haftada 20 saate kadar çalışma hakkınız bulunuyor. Tatil dönemlerinde bu süre 40 saate kadar çıkıyor. Böylelikle günlük masraflarınızın önemli bir kısmını çıkarmış oluyorsunuz.

Amerika’da lisans ve master eğitimi alırken konaklama genellikle kampüs yurtlarında, paylaşımlı öğrenci evlerinde ve aile yanlarında sağlanıyor. Aile yanında kaldığınızda Amerikan kültürünü bire bir yaşama şansına erişiyorsunuz. Aile yanında kalmanın bir diğer avantajı da ekonomik olarak daha rahat olması. Kampüs yurtlarında ve paylaşımlı evlerde ise akranlarınızla birlikte daha bağımsız bir şekilde öğrencilik hayatınızın tadını çıkarabiliyorsunuz. 

Amerika’nın neredeyse her yerinde damak tadınıza uygun yemek yiyebileceğiniz restoranlar bulabiliyorsunuz. Öğrenciler genellikle az bütçeli olan fast food zincirlerini tercih ediyor. 

Amerika’daki kampüs yaşamı da son derece canlı; neredeyse her üniversitenin kendi özel grupları ve eğlenceler için kendi tesisleri bulunuyor. Özellikle öğrenci grupları o kadar çeşitli ki zevkinize ve hobinize yönelik bir grup bulmakta hiç zorlanmıyorsunuz.

Amerika’da üniversite okumak; sosyal, kültürel ve kişisel gelişimi de beraberinde getiriyor. Öğrenciler; teknoloji, bilişim, yapay zeka, sanat, finans, moda dünyasının nabzının attığı Amerika’da, yaşamın içinde olma ve gözlem yapma fırsatı yakalıyor. Seyahat kolaylığı sayesinde pek çok eyaleti gezme şansına sahip oluyor ve dünya çapında popüler pek çok kültür sanat etkinliğini yerinde izleme olanağı buluyorsunuz. Amerikan iş hayatını yerinde gözlemleyebilme fırsatınızın olması ise kariyeriniz için çok önemli bir nokta.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım