Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Amerika Dil Okulları ve Dil Kursları

Amerika Dil Okulları ve Dil Kursları

Amerika’da Özel Dil Okulları ve Üniversite Bünyesinde Dil Kursları

Amerika’da dil eğitimi veren yüzlerce özel dil okulu ve üniversite bulunmaktadır. Amerika’daki dil kurslarına en çok Uzak Doğu ve Güney Amerikalı öğrenciler ilgi gösterirler. Avrupalı öğrenciler genelde New York, San Francisco, Los Angeles, San Diego, Boston gibi şehirlerin merkezinde bulunan özel dil kurslarında dil eğitimi tercih ederler. Üniversite bünyesindeki kurslarda çok az sayıda Avrupalı öğrenci vardır. Türk öğrenciler, Amerika’da en çok New York, New Jersey, Boston, San Diego, San Francisco, Los Angeles ve Miami gibi şehirlerde yoğunlaşmıştır. İç eyaletlerdeki üniversitelere bağlı dil okullarına giden Türk öğrenci sayısı azdır ve gidenler genelde İngilizce kursu sonrası aynı üniversitede lisans veya yüksek lisans eğitimi yapmak amacıyla bu okulları tercih etmektedirler. Amerika’da büyük şehirlerde hem dil kursları hem de yaşam maliyetleri yüksektir. İç eyaletlerdeki okullar daha ekonomik kurslar sunmaktadır ve yaşam maliyetleri daha ucuzdur.

Amerika’da Üniversite ve Kolejlere Bağlı Yoğun İngilizce Enstitüleri (Intensive English Institutes)

Yoğun İngilizce dil kursları üniversite ve kolejler tarafından haftada 25 saat olarak düzenlenir. Öğrenci Genel İngilizce, TOEFL Hazırlığı, Üniversiteye Hazırlık İngilizcesi, Yaz Kursları ve Özel Amaçlı İngilizce Kursları izleyebilir. Üniversite ve Kolejlerde İngilizce Eğitimi yapmanın avantajları; Öğrenciler üniversite ve kampüslerinde kalabilir ve Amerikalı öğrencilerle kaynaşabilir. Öğrenciler Üniversite kampüsünde bulunan kütüphane, sosyal ve sportif tesisler ve bilgisayar merkezlerini kullanabilirler. Öğrenci İngilizce eğitiminde başarılı olursa üniversiteye geçiş yapabilir.


Amerika’da Özel İngilizce Dil Okulları

Bu tür okullar genelde üniversite ve kolejlerin yakınlarında bulunur ve öğrencilerini yüksek öğretime yerleştirebilirler. Bazı özel dil okulları üniversite kampüs olanaklarını kullanırlar. Bir kısmı ise büyük şehirlerin (New York, San Francisco, Los Angeles ve Boston) merkezinde bulunur ve dolayısıyla öğrencilerin büyük şehirleri tanımasına fırsat verirler. Özel dil okullarının çoğunluğuna her hafta başlanabilir. Birçok özel dil okulunun üniversite ve kolej anlaşması vardır ve dolayısıyla öğrencilerini üniversitelere transfer yapabilirler.

Amerika’da Özel İngilizce Dil Kursları;

Kaplan English Dil Okuları - Boston, New York, Chicago, Miami, San Francisco- Berkeley, Los Angeles, Irvine, Sacremento, Seatle, Washington DC

KAPLAN Amerika’nın en büyük özel eğitim kurumlarından birisidir. KAPLAN test hazırlık ve İngilizce dil eğitiminde çok yetkin ve profesyonel bir organizasyondur.

Amerika’nın en önemli şehir merkezleri ve üniversite kampüslerine çok yakın yerlerde bulunan okulda, yoğun İngilizce, Toefl ve üniversite hazırlık, akademik yıl İngilizce, İş İngilizcesi, GMAT, GRE, SAT testlerine hazırlık kursları ve İngilizce ve staj programları vermektedir. Kaplan okulları sadece yabancı öğrencilere kurs düzenlemez Amerikalı binlerce öğrenci SAT, GMAT, GRE ve Medical kursları için Kaplan okullarını tercih ederler.


KAPLAN Programları:

Genel İngilizce: Haftada 20 saat olarak yapılan kursa en az 2 en çok 52 hafta süre ile katılmak mümkündür. Tüm düzeylerde kurslar verilir.

Yoğun İngilizce: Tüm düzeylerde verilen ve haftada 30 saat olarak sunulan kurs 2-52 hafta arası sürer.

Toefl Hazırlık: 2-52 hafta arası devam eder. Orta ve üzeri düzeyde İngilizce bilenler katılabilir. Haftada 30 ders olarak verilir.

İş İngilizcesi kursu: 12 hafta devam eder. Haftada 30 saat ders takip edilir. Orta ve üzeri düzeyde İngilizce bilenler katılabilir.

GMAT hazırlık kursu: Amerika’da MBA yapmak isteyneler için organize edilen bu kurs 12 hafta devam eder. Haftada 25 saat ders verilir. İleri düzeyde İngilizce bilenler katılabilir.

GRE hazırlık kursu. Amerika’da master yapmak isteyenlere yönelik olan bu kurs 12 hafta devam eder. En az 550 veya 213 Toefl sonucu olanlar katılabilir.

SAT Hazırlık kursu. Amerikan üniversitelerinde lisans eğitimi yapmak isteyenlerin katılabildiği bu kurs 8 hafta ve haftada 25 saat olarak verilir. SAT Hazırlık kursu sadece Boston merkezinde verilmektedir.


KAPLAN, ayrıca öğrencilerini Amerikan üniversitelerine yerleştirir, MBA programlarına hazırlar ve New York ve San Francisco şehirlerinde öğrencilere staj programları sunar. Kaplan üzerinden yerleştirileceğiniz üniversite ve kolejlerin bir kısmı resmi TOEFL sonucu olmadan Kaplan “Institutional Toefl” sonucu ile Kaplan öğrencilerini üniversiteye kabul eder.

 

Kaplan Okullarında Toefl, Gmat, Gre veya SAT kursları sonrası yerleştirileceğiniz bazı üniversiteler: Boston University, California State Universities, UCLA Extention, UC Berkeley Extention,  Eastern Illinois University, San Francisco State University, Santa Monica College, Washington State University


KAPLAN ENGLISH AMERİKA MERKEZLERİ:

- Berkeley San Francisco şehir merkezi; Berkeley Merkezi dünyanın en iyi üniversitelerinden birisi olan UC-Berkeley kampüsünün karşısında mükemmel bir binadadır. Amerika’nın en iyi dil kurslarından birisidir.

- Boston şehir merkezi; Boston en önemli eğitim şehridir. Kaplan Boston merkezi şehrin akademik ortamına rahatlıkla uyum sağlayabileceğiniz bir bölgededir. Boston ciddi ve kaliteli bir eğitim yapmak isteyenlere tavsiye edilir.

- Chicago şehir merkezi; Okul şehrin tam merkezindedir. Chicago’nun en iyi bağımsız dil okuludur.

- Los Angeles- UCLA merkezi- Kaplan Los Angeles okulu LA şehrinin en gözde bölgesi olan “Westwood Village” de dir. Okul en büyük Kaplan merkezlerinden birisidir. UCLA ana kampüsü sadece 5 dakika yürüme mesafesindedir.

- New York şehir merkezi- New York’ da İki farklı merkezde eğitim verir Kaplan okulları. New York’daki en iyi dil eğitim kurumlarından birisidir.

- Seattle Şehir merkezi- Bağımsız bir binada eğitim verilir. Seattle, Microsoft, Starbucks ve Amazon gibi ünlü firmaların merkezidir. Amerika’nın en hızlı gelişen bölgesidir.

- Washington D.C şehir merkezi; Amerika’nın Başkenti olan DC eğitim için en ideal

ELS Language Schools – ELS Dil Okulları

ELS Language Centers en eski ve köklü dil okulları zincirlerinden birisidir ve özellikle Amerika’ da kaliteli İngilizce kursları vermektedir. Genel ve yoğun İngilizce kursları yanısıra, iş İngilizcesi, İngilizce ve staj programları, Toefl ve Toeic hazırlık kursları, Cambridge sınavlarına hazırlık kursları ve yöneticiler için İngilizce kursları vermektedir. ELS Dil Merkezleri kaliteli dil eğitiminde Amerika’nın en önde gelen okullar zincirdir. ELS dil eğitimin Amerikan üniversite ve kolejleri kampüsünde veya şehir merkezlerinde verir. Kaliteli ve yoğun bir dil eğitimi yapmak isteyenlere tavsiye edilir. 

ELS üzerinden Üniversiteye girişte TOEFL IBT Zorunluluğu Yok.! ELS Language Centers’ın ABD içerisinde yer alan 550 kolej ve üniversite için öğrencilerine şartlı kabul imkânı sağlamaktadır. Bunun anlamı; üniversite kabulünüz için ELS Intensive programını bitirmeniz yeterli olup ayrıca TOEFL ıbt almanıza gerek yoktur.

ELS Language Centers’ın ABD içerisindeki 40 kampüsü ile dünyadaki en büyük kampüs yerleşimli dil okulu olduğunu?

ELS’nin yıl boyunca General English, IBT TOEFL ve Business English programlarının yanı sıra ayrıca küçük yaş gruplarına yönelik yaz okulu ve aktiviteli programlar sunmakta olduğunu?

Yurt, aile yanı ve apartman konaklama seçenekleri ile okul görevlileri öğrencilerin sorunsuz bir şekilde eğitim almalarına ve Amerikan hayat tarzına uyum sağlamalarına yardımcı olmaktadır.

ELS Amerika İngilizce Dil Okulları Merkezleri

ELS Dominican University of California 

ELS Saint Joseph's University

ELS New York

ELS University of Cincinnati

 ELS Florida Institute of Technology

ELS Case Western Reserve University

 ELS University of Tampa

ELS University of St. Thomas – Minnesota,

ELS University of St. Thomas – Houston

ELS Eckerd College

ELS University of La Verne

Language Studies International LSI Dil Okulları - San Diego, San Francisco, New York, Boston

lsi.edu

LSI 12 ülkede 20 farklı dil merkezi ile eğitimi vermektedir, İngiltere, Amerika, Kanada, Yeni Zelanda, İrlanda, Malta ve Avustralya da İngilizce eğitiminin yanında Almanya ve İsviçre’de Almanca, Fransa’da Fransızca ve Kosta Rica’da İspanyolca dil eğitimi sunulmaktadır. 30 yılı aşkın deneyimiyle çok geniş bir alana yayılmış dil eğitimi vererek 21. yüzyılın öğrencilerine hitap eder LSI.

LSI Dil Okulları Amerika’nın Sunduğu Programlar:

- Genel İngilizce kursları, haftalık 20 ve 30 saat (1–48 hafta)

- Akademik yıl programları (24/34 haftalık ekonomik programlar, haftalık 20/30 saat ders imkânları)

- İş İngilizcesi – İş adamlarına ve genel İngilizce öğrenen öğrencilere yönelik iki çeşit program.

- Bire bir ders imkânı

- 9 günlük Compact kurs (kısa zamanda yoğun 1:1 İngilizce)

- Sınav programları (Cambridge sınavları, TOEFL, IELTS, TOEIC)

- Aile programları (küçük yaşta çocukları olan aileler için)

- İngilizce ve ücretli/ücretsiz staj imkânları

- Anadili İngilizce olmayan İngilizce öğretmenlerine yönelik kurslar

Bütün dil okulları aynı değildir. Gelin Deneyimi LSI ile Yaşayın….

OHC English Dil Okulları- New York, Boston, Miami
OHC English Amerika’da 3 farklı şehirde kaliteli bir dil eğitimini en ekonomik sunan okullardan birisidir. 

OHC English okullarında haftada 18 ve 24 saat düzenlenen Genel ve Yoğun İngilizce kursları özellikle uzun dönem ekonomik dil kursu yapıp aynı zamanda Amerika’da part-time çalışmak isteyenler tarafından tercih edilir. Okul ayrıca Toefl, Business English, Staj ve sertifika programlarıyla ilgi çeker. 

OHC English New York merkezi şehrin merkezi Manhattan’da eğitim verir. OHC English Öğrencilerine okula yakın “hostel”lerde ekonomik konaklama organize eder.  OHC English okullarını dünyanın pek çok farklı ülkesinden gelmiş 18 yaş ve üzeri öğrenciler yılın her dönemi tercih ederler. 

OHC English ayrıca Boston ve Miami’de İngilizce kursları düzenlemektedir. 

OHC English Okulunun en büyük özelliklerinden birisi Türk öğrencilerle yakından ilgilenen Türk öğrenci danışmanı olmasıdır. Amerika’da Ekonomik ve Kaliteli bir İngilizce kursu yapmak isteyenler OHC English size göre...

Oxford International Dil Okulları Amerika– San Diego ve New York

Oxford International Dil Okulları Amerika dünyanın en iyi dil okullarından birisidir. Özellikle İngiltere merkezleri son 50 yıldır en popüler dil okullarından birisi olmuştur. Oxford International Dil Okulları Amerika diğer okullarında olduğu gibi kaliteli ve esnek bir program sunmaktadır öğrencilere. Haftada 20 ve 28 saatlik ders programları sabahları veya öğleden sonraları yapılabilir. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Toefl, Executive English sunulan programlardan bazılarıdır.

Oxford International Dil Okulları Amerika okulunun akademik semester ve yıl dil kursları ise hem kalitesi hemde ekonomik olması nedeniyle dünyanın pek çok farklı ülkesinden öğrenci için caziptir. Oxford International Dil Okulları Amerika’da çok farklı ülkelerden öğrenci alan nadir dil okullarından birisidir. Amerika’ya dil eğitimi için daha çok Uzak Doğu ve Güney Amerika ülkelerinden öğrenci gelirken, Avrupalı öğrenciler genelde İngiltere’yi tercih ederler. Ancak Oxford International Dil Okulları Amerika ve bazı başka dil okulları Amerika’da bu konuda istisna okullardandır.

Talk English Dil Okulları - Florida, Fort Laudardale, Miami, San Francisco ve Boston

Florida Amerika’nın en cazip Eyaletlerinden birisidir. Özellikle Miami bölgesi herkesin mutlaka görmek, yaşamak ve eğitim yapmak istediği bölgeler listesinin en başında gelir. Miami’ye 1 saat mesafede bulunan Fort Laudardale Amerika’nın en önemli tatil beldesidir. Şehirde sadece iki adet ciddi dil okulu vardır. Bunlardan birisi OHC English iken diğeri ise Talk English okullarıdır. Talk English Okulu ekonomik programları ve Avrupalı öğrenci profili ile dikkat çekmektedir. Özellikle yaz aylarında- aşırı sıcaklara rağmen“  yüzlerce Avrupalı öğrenci Talk English okullarının dil ve etkinlikler programlarını tercih ederler. Talk English genel İngilizce, Yoğun İngilizce kursları yanısıra yaz okullarıyla popülerdir. Yaz aylarında – ve diğer dönemlerde- hem tatil hem de dil eğitimi düşününenler için kesinlikle önerdiğimiz ve öğrencilerimizin memnun kaldığı bir okuldur.


EC English New York, Boston, Los Angeles, San Francisco

EC Dil Okulları Amerika

EC dil okulları dünyanın en büyük dil eğitim kurumlarından birisidir. Amerika’da New York, San Francisco, San Diego, Boston gibi şehirlerde genel ve yoğun İngilizce yanısıra Toefl, Ielts hazırlık eğitimi vermektedir. Avrupa’lı, Uzak Doğu’lu, Güney Ameriak’lı öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği okullara çok sayıda Türk öğrencide gitmektedir. EC okulları Türk öğrenciler için özel indirimler ve bursları sağlamaktadır

EC English Küçük gruplar halinde verilen Yoğun ve Yarı Yoğun İngilizce Programları: English as a Foreign Language (EFL), ve English as a Second Language (ESL) programları. Başlangıçtan ileriye kadar her seviyede sınav hazırlık kursları. Ayrıca özel ders alma olanağıda mevcuttur.  EC English TOEFl ve IELTS sınavlarının resmi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 


EC English Amerika Dil Okulları Programlar

- Genel İngilizce

- TOEFL, GRE, GMAT & IELTS Sınav Hazırlık Kursları

- Yönetici ve VIP’lere yönelik Yoğun Kurslar

- İş İngilizcesi

- EC Onine İngilizce

- Workshoplar: Telaffuz, Konuşma, Dinleme, Gramer, İş Yazışmaları

- Yaz Grupları

Kaliteli öğretmenlerle, küçük sınıflarda gerçekleşen yoğun kurs programları; rahatlatıcı ve sıcak bir çalışma ortamı içerisinde öğrencilerine özel ilgi göstermeyi garanti eden profesyonel bir okul. Okul direkt, hareketli, pratik, geliştirme odaklı eğitim sistemi ve modern dil labarotuarları sayesinde öğrencilerine ilk günden İngilizce düşünmeyi öğreten bir sisteme sahiptir..

Kings English Los Angeles, New York, Boston

Kings English İngilizce dil okulları Amerika’da Los Angeles, New York ve Boston’da İngilizce kursları vermektedir. Genel ve yoğun İngilizce , Toefl IBT hazırlık kursları veren Kings English Amerika dil okulları küçük ama butik dil okullarıdır.

New England School of English –Boston

nese.com

İngiltere okullarımızı tanıttığımız bölümde İngiltere’deki bazı dil okulları için “butik dil okulları” tanımlamasını kullanmıştık. Amerika’da aynı tarza sahip nadir okul vardır. Bunların en önemlisi NESE okuludur.  Dünyanın bir numaralı üniversitesi Harvard Üniversite kampüsünün tam karşısında “Harvard Square” da bulunan okul maliyetlerinin diğer okullara gore yüksek olmasına rağmen kesinlikle ciddi bir dil eğitimi düşününlere tavsiye edilir. NESE okulları haftada  30 saat yoğun İngilizce kursu verir. Sabahları genel İngilizce yapılırken öğleden sonraları çok farklı alanlarda “elective” kursları izlenir. Bazı “elective” ler; speaking, Toefl, listening, Business English, University Prep, Legal English. NESE dil kursuna katılan “advanced” seviyesinde dil bilen öğrenciler Harvard University aksam kurslarına katılabilir.

Pek çok okulun internet sitesinde olduğu gibi NESE internet sitesinde Türkçe olarak okul ve programlar tanıtılmaktadır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım