Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Ülkeler Hakkında İpuçları

Akademik Başarısı Yüksek Bir Şehirde Eğitim Alma Ayrıcalığı Yakalayın...

Dünyanın En İyi Üniversitelerinin Bulunduğu Şehirde Eğitim Etkileyici Bir Deneyim!

Embassy English Dil Okulu – San Francisco

Amerika’daki dil okulları incelememize San Francisco’da bulunan Embassy English ile devam ediyoruz. Dünya çapında zincir bir okul olan Embassy English, San Francisco’daki dil okulları arasında en çok tercih edilenlerden birisidir.

Gelin Embassy English’i ve San Francisco’yu arkadaşımız Elif’in ağzından dinleyelim…

Dünyanın En İyi Üniversitelerinin Bulunduğu Şehirde Eğitim Etkileyici Bir Deneyim!

İngilizce öğrenmek için Amerika’ya gideceğime yıllar önce karar vermiştim. Ailem de bu isteğimi destekleyince bana araştırma yapma kısmı kaldı. Bir yıl boyunca kendimi yurtdışında dil okulu için hem mental hem duygusal hem de finansal olarak hazırladım. Sonuçta uzun bir süre hiç ayrılmadığım ailemden ve arkadaşlarımdan uzak kalacaktım. Bir yıllık süreçte kendimi hazırlamam benim için olumlu sonuçlar doğurdu. San Francisco’ya gittiğimde karşılaştığım zorluklara hazırlıklıydım ve kolayca çözümler üretip, atlatabildim.

Okul seçimimi de uzun bir sürece yaydım. Bu süreçte en büyük destekçim Global Vizyon’un sevgili danışmanları oldu. Her konuda kafama takılan en ince soruları bile onlara sordum, en saçma sorularıma bile nazikçe yanıt verip, beni rahatlattılar. Uzun arayışlar ve incelemeler sonunda Embassy English’de eğitim almaya karar verdim. Embassy English’in zincir bir okul olması, pek çok ödül alması, LTM yıldızına sahip olması, küresel çapta tanınması, sertifikasının saygın olması, öğrencilerin olumlu geri dönüşleri… hepsi bir araya gelerek bu okulu seçmemi sağladı. Şimdi geriye dönüp baktığımda çok doğur bir karar olduğunu görüyorum. Bu okulda İngilizcemi ilerletme hızıma ben bile inanamadım, bunun yanı sıra kurduğum dostluklarda hayat boyu yanıma kar kaldı.

Embassy English’in yönetimi ve eğitmen kadrosu öğrencilerin kendilerini rahat hissetmesi ve stres altında olmaması için ellerinden geleni yapıyorlar. Eğitmenlerim hem eğitimim hem de kişisel yaşantımla ilgili yaşadığım küçük aksiliklerde hep yanımda oldu. Kapılarını her çalışımda büyük bir içtenlikle yardımcım oldular.

En önemli konu olan eğitim kalitesine gelince… Eğitmenlerin işlerini çok iyi şekilde yapmaları ve kullandıkları farklı eğitim metotları İngilizcenizin kısa sürede gelişmesini sağlıyor. Zaten dünya çapında pek çok mükemmeliyet ödülü alan bir okuldan da böyle kaliteli bir eğitim beklenirdi. Akıcı bir şekilde ve strese girmeden İngilizce konuşabiliyorsam, İngilizcem dünya çapında pek çok milletten konuştuğum kişiler tarafından takdir ediliyorsa bunun sebebi Embassy English’de aldığım eğitimdir.

Embassy English’de 1 kur 12 haftada tamamlanıyor. Her 5 haftada bir test yapılıyor ve gelişiminiz kontrol ediliyor. Eğer 5 haftadan az kursa katılıyorsanız pre-arrival test ile graduation testi karşılaştırılarak gelişiminiz raporlanıyor.

Okul; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL Sınav Hazırlık programlarıyla biliniyor. Sınav skoru elde etmek istiyorsanız Embass English’i öneririm çünkü bu konuda çok iddialılar. Bunun yanı sıra kariyer hedefi de olanlar için harika bir program mevcut. “English in Action” işe yerleştirme programı sayesinde okulun ortak olduğu bazı başarılı yerel şirketlerde staj yapma imkânı bulabiliyorsunuz.

San Francisco hareketli ve kültürel olarak zengin bir Amerika şehridir. Şehrin ikonik simgeleri; Golden Gate Bridge ve Fisherman’s Wharf olarak gösterilebilir. Kendine has karakterlere sahip dünyanın her yerinden gelen insanlara kucak açmış, enfes sokakları, harika yapıları, eğlenceli ve dinamik insanları ile batı yakasının en güzel şehri bence San Francisco’dur.

Embassy English’in binasının Union Meydanı’na çok yakın bir noktada bulunması şehri kısa sürede keşfetmeniz için önemlidir. Bu yakınlık hem şehri keşfetmenize hem de sosyal hayatın içine adapte olmanızı sağlıyor. Okulun şehir manzaralı sınıfları da okulda sıkılmadan, ferah bir ortamda eğitim almanızı sağlıyor.

Kültür sanat alanına ilginiz varsa, tiyatro, sahne sanatları, müzik ilginizi çekiyorsa San Francisco’ya bayılacaksınız. Her sokağında bir sokak sanatçısı bulunan, duvarları sanat eserleriyle süslü olan, Broadway’den sonra en fazla sahne gösterisi yapılan bu şehirde kendinizi çok geliştireceksiniz. Bir de benim gibi festival dönemlerine denk gelirseniz keyiften dört köşe olursunuz. Ben bütçemden ufak ufak ayırıp, caz festivaline katılmıştım. Hala unutamadığım bir etkinlik olarak her yerde anlatırım.

Teknolojiyle aram çok iyi olmadığı için bu alanda çok fazla etkinliğe katılmadım fakat sınıf arkadaşlarımın gittikleri etkinliklerden ve yerlerden çok etkilendiklerini söyleyebilirim.

Konaklama

Okul yurt ve aile yanı konaklama sunuyor. Ben yurt konaklamasını tercih ettim. Eğer öğrenci evinde kalayım gibi bir düşünceniz varsa San Francisco’da kiraların çok yüksek olduğunu hatırlatmak isterim. Ben konaklamaya yüksek ücretler ödemektense bu şehirde yapacağım aktivitelere bütçe ayırmayı tercih ettim. Yurtlarda kuracağınız arkadaşlıklar, kendi sorumluluklarını üstelenmeniz bence harika deneyimler. Oldukça da konforlu odalara sahip yurtlarda konaklamanızı öneririm.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım