Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

ABD'de Üniversite Eğitimi Almak İstiyor Fakat Toefl'dan Korkuyorsanız Kaplan International'ı İnceleyin...

Amerika’da Dil Eğitimi Arasında En İyi ve Kaliteli Seçenek Kaplan International Dil Okulları Miami

Kaplan International Dil Okulu – Miami

Miami’de eğitim almak istiyor fakat hangi dil okulunu seçeceğinize karar veremiyorsanız Kaplan International’ı incelemenizi öneririz. Dünya çapında bilinen bir zincir okul olan Kaplan International eğitim kalitesiyle kısa sürede hızlı adımlar atmanızı sağlayacaktır. Miami’de gideceğiniz okulu seçmek istiyorsanız; Kaplan International’ın eğitim sistemini size detaylı olarak anlatacağımız yazımıza buyurunuz…

Kaplan International’ın Eşsiz Eğitim Sistemi Hızlı Sonuçlar Yaratıyor…

Kaplan Dil Okullarının tüm dünyada yaygın olmasının nedenlerinden biri şüphesiz kendilerine has eğitim sistemleri… Kısa sürede hızlı ve etkili bir ilerleme sağlanan eğitim sisteminde zorlanmadan ve keyifle hızlı bir gelişme gösterebiliyor.

Peki bu keyifli ve hızlı ilerleme nasıl kaydediliyor diye soracak olursanız kısaca özetleyelim… Gelişmiş K+ adı verilen eğitim sisteminin Knotes, Ktools, Kextra, Kclubs adlı 4 temel noktası bulunuyor. Tüm bu noktalar; öğrencinin sosyal yaşama adapte olacak İngilizce seviyesine bir an önce ulaşmasını amaçlıyor. Örneğin; kilit ve güncel olaylara dayanarak hazırlanan ders kitapları sayesinde öğrenci; Grammer ile boğuşmadan, sokağa çıktığı anda ana dili İngilizce olanlarla iletişim kurabilecek temel konuşmaları öğreniyor. Çünkü kitaplarda Grammer yapıları günlük hayatın içinden konuşmalarla öğretiliyor. Öğrenci Grammer kalıplarını öğrenirken aslında günlük hayattaki sohbetlere de kendini hazırlamış oluyor.  Okulda her 10 haftada bir yapılan KITE değerlendirme testleri ve görüşmeleriyle, gösterdiğiniz ilerleme incelenir ve uygun görülürseniz bir üst kura geçirilirsiniz. KITE testi seviyenizin yeteneklerine göre şekillenir ve öğrenciye özel şekillendirilmiş eğitim programından en iyi faydayı alabilmeleri için ilerlemelerini ölçer. Girilen bu sınav sonunda öğrencinin ur atlayıp atlamayacağına karar verilir. Okul seviye atlama garantisi veren programlar sunar. Bu programlar; %95 derse katılımınız olmasına ve size verilen tüm ödevleri yapmanıza rağmen 10 hafta sonunda kur atlayamıyorsanız seviyenizi geçebilmeniz için size 4 hafta ekstra ücretsiz kurs verir. Bu konuda Global Vizyon danışmanlarından detaylı bilgi almanızı öneririz. Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL Hazırlık Sınavı, Akademik Yıl İngilizcesi programları açılmaktadır. Okul; Akademik İngilizce, üniversite hazırlık (GMAT, GRE, TOEFL) gibi programlarda dünyadaki en iyi eğitim kurumlarındandır. Kaplan International dil okulu, ABD’de üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerine büyük bir avantaj sunmaktadır. Okulun Üniversite Yerleştirme Servisi ile partner üniversite ağlarından faydalanıp, TOEFL sınavına girmeden lisansüstü programlara kayıt olabiliyorsunuz. Kaplan International’ın Miami şubesi; University of Miami’ye ev sahipliği yağan Coral Gables’da yer alıyor. Miami metrosuna 2 dakika yürüme mesafesinde olan okula ulaşım kolaydır. Okula ücretsiz troleybüs ve otobüslerle de ulaşılabilmektedir. Okulun; tenis kortları, golf alanları ve dış aktivite mekanlarına yakın olması spor aktivitelerine hızlıca ulaşıp bu alanda kendinizi geliştirmenizi sağlayacaktır. Florida’nın sıcak ve güneşli havasında keyifli günler geçirecek ve tatil gibi bir eğitim dönemi yaşayacaksınız. Eğitimden arta kalan zamanlarda beyaz kumlara sahip sahillerin tadını çıkarabilir, körfezleri keşfederken yeni maceralar yaşayabilir, Miami sokaklarından Latin ruhunu soluyabilir, civar bölgelerdeki tropik yaşantıyı gözlemleyebilir, en önemlisi İngilizcenizi geliştirirken vizyonunuzu da açabilirsiniz.

Konaklama

Kaplan International öğrencilerine aile yanı ve öğrenci yurdu konaklaması sunar. Öğrenci yurtlarından tek ve iki kişilik oda seçimi yapılabilmektedir. Öğrenci yurtları özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur. Özgür bir yaşam isteyen ve bolca yeni arkadaşlık kurmak isteyenlerin tercih etmesi gerekir. Aile yanı konaklama da ise yemek saatlerini aile üyeleri ile birlikte geçirebilecek, okul dışarısında anadili İngilizce olan bir aileyle sohbetler edebilme ayrıcalığınız olacak. Aileler okul tarafından özenle seçilmekte ve denetlenmektedir. Her gün kahvaltı ve akşam yemeği aile tarafından hazırlanır. Aile ile birlikte yaşayarak yeni bir kültürü yakından tanıma fırsatınız olur.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım