Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

4-16 Yaş İçin Aileleriyle Birlikte Yurtdışı Yaz Okulları

4-16 Yaş İçin Aileleriyle Birlikte Yurtdışı Yaz Okulları

Aile ile birlikte yurtdışı yaz okulu programlarıyla çocuklarınızla birlikte hem eğlenin hem öğrenin.

Aile Boyu Eğitim
Yabancı dil öğrenimine ne kadar küçük yaşta başlanırsa o kadar olumlu sonuçlar alındığı uzun bir süredir biliniyor. Bunun farkında olan ebeveynler, çocuklarının ana dil seviyesinde yabancı dil eğitimi alabilmesi için yurtdışı alternatiflere yöneliyor. Yurtdışında açılan yaz okullarında 4-16 yaş arası çocuklar yabancı dil eğitimi alırken, aileler de kendi mesleklerine ya da ilgi alanlarına uygun çeşitli programlarla kendilerini geliştirme fırsatı yakalıyor. Bu sayede çocuklar küçük yaşta dil eğitimine başlarken, ebeveynler de hem çocuklarını yalnız bırakmıyor hem de kendi eğitimlerine katkı sağlamış oluyorlar. İsteyen Eğitim Alıyor, İsteyen Yaz Tatilinin Keyfini Çıkarıyor.

Çocukları dil eğitimi alan aileler boş zamanlarında ister arzu ettikleri çeşitli eğitim programlarına kayıt yaptırıyorlar, ister sadece okulların konaklama seçeneklerinden faydalanıp, düzenlenen şehir gezilerine ve diğer etkinliklere katılıp yaz tatillerinin keyfini çıkartıyorlar.

Konaklama

Yurtdışı yaz okulu programlarında konaklamalar genelde aile yanındadır olmaktadır. Aileler hep beraber yabancı bir ailenin yanında konaklayabilmektedir. Aile yanında konaklamak istemeyen aileler, kendi bütçelerine uygun olarak ev kiralayabilir ya da otelde konaklama yapabilirler. Global Vizyon, okul seçiminin yanı sıra ev kiralama veya otel anlaşmaları yapma konusunda da ailelere yardımcı olmaktadır.

Diğer Okullarımız

ANGLO CONTINENTAL | Bournemouth
OHC - SOL CAMPS | Miami
LAL | Malta

Örnek Okullar ve Programlar

SKOLA SUMMER SCHOOL – LONDRA GLOUCESTER GATE

Yaş Aralığı: 8 -16 yaş

Yer: Program yaz ayları süresince Camden ve Gloucester Gate merkezlerinde verilir. Merkezler birbirlerine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Konaklama: English Study Club ve Young English Studies programlarına katılanlar için aile yanı konaklama hizmeti sunulmaktadır. Aileler sıklıkla denetlenir ve özenle seçilir. Öğrenciler aile yanında çift veya tek kişilik odalarda konaklarlar. Öğrencilere aile yanında hafta için günlerde kahvaltı ve akşam yemeği sunulurken, hafta sonları tam pansiyon hizmet verilmektedir. Çift kişilik odalar sadece beraber kayıt yaptırmış ve beraber seyahat eden öğrenciler için ayarlanmaktadır.

Etkinlikler: Öğrencilerin sınıf içi yapılan dersleri dışında projeleri ve gezileri vardır. Öğrenciler için derslerden sonra haftada 2 gün Londra gezisi düzenlenir. Cuma günleri ise bowling veya parti etkinlikleri düzenlenir. Geriye kalan boş zamanlarda ise öğrenciler, sportif veya sanatsal etkinliklere katılabilecekleri gibi aynı zamanda ekstra haftada 6 saat İngilizce dersi alabilirler. Cumartesi günleri Greenwich, Oxford, Brighton, Canterbury veya Cambridge’e geziler düzenlenir.

Haftalık ders saati: 15 saat (dil eğitimi + destekleyici aktiviteler ve organizasyonlar)

Sınıf Mevcudu: En fazla 16 öğrenci 

SKOLA SUMMER SCHOOL – LONDRA REGENT’S PARK

Yaş Aralığı: 4 -11 yaş

Yer: Okul merkezi Londra’da Regent’s Park’tadır.

Tarih: Regent’s Park okulu Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları süresince hizmet vermektedir.

Eğitim Programı: Programın asıl amacı öğrencilerin eğlenirken İngilizcelerini geliştirmeleridir.  Genel İngilizce derslerinin yanı sıra öğrenciler sanat, tiyatro, bilim, matematik ve coğrafya gibi dersler ile de İngilizce bilgilerini geliştirebilirler. Bu dil programları farklı aktivite ve organizasyonlar ile desteklenmektedir.

Konaklama: 4-11 yaş arası öğrenciler için anne ve babaları eşliğinde konaklamaları takdirinde aile yanı konaklama ayarlamaları yapılmaktadır. Aile yanı konaklamalar dikkatli bir şekilde seçilir ve sıklıkla denetlenir. Yanında kalınan aileler, öğrencilere çamaşır yıkama ve diğer ev işleri konusunda yardımcı olurlar. Konaklama ücretleri paylaşımlı odada konaklama, kahvaltı ve akşam yemeklerini içermektedir. Buna ilaveten öğrenciler öğlen yemeklerini okulda yerler.   

Etkinlikler: Öğrencilerin sınıf içi yapılan dersleri dışında projeleri ve gezileri vardır.  Bu proje ve gezi grupları 4-7 ve 8-11 olmak üzere yaş gruplarına ayrılmaktadır. 4-7 yaş gruplarına The Moon and Stars, The Seaside, Our World gibi projeler yaptırılmakta, London Zoo, London Aquarium, Science Museum gibi mekanlara geziler düzenlenmektedir.

8-11 yaş grubu projeleri arasında ise My Country, Your Country, All About Me, Fun and Games bulunmaktadır. Geziler ise; Thames Boat Trip & Greenwich Park, London Aquarium ve London Wetlands Center gibi lokasyonlara yapılmaktadır. 

Haftalık ders saati: 25 saat (dil eğitimi + destekleyici aktiviteler ve organizasyonlar)  

Sınıf Mevcudu: En fazla 18 öğrenci

Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

4-16 Yaş İçin Aileleriyle Birlikte Yurtdışı Yaz Okulları Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım