Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

4-16 Yaş İçin Aileleriyle Birlikte Yurtdışı Yaz Okulları
4-16 Yaş İçin Aileleriyle Birlikte Yurtdışı Yaz Okulları

Aile ile birlikte yurtdışı yaz okulu programlarıyla çocuklarınızla birlikte hem eğlenin hem öğrenin.

Aile Boyu Eğitim
Yabancı dil öğrenimine ne kadar küçük yaşta başlanırsa o kadar olumlu sonuçlar alındığı uzun bir süredir biliniyor. Bunun farkında olan ebeveynler, çocuklarının ana dil seviyesinde yabancı dil eğitimi alabilmesi için yurtdışı alternatiflere yöneliyor. Yurtdışında açılan yaz okullarında 4-16 yaş arası çocuklar yabancı dil eğitimi alırken, aileler de kendi mesleklerine ya da ilgi alanlarına uygun çeşitli programlarla kendilerini geliştirme fırsatı yakalıyor. Bu sayede çocuklar küçük yaşta dil eğitimine başlarken, ebeveynler de hem çocuklarını yalnız bırakmıyor hem de kendi eğitimlerine katkı sağlamış oluyorlar. İsteyen Eğitim Alıyor, İsteyen Yaz Tatilinin Keyfini Çıkarıyor.

Çocukları dil eğitimi alan aileler boş zamanlarında ister arzu ettikleri çeşitli eğitim programlarına kayıt yaptırıyorlar, ister sadece okulların konaklama seçeneklerinden faydalanıp, düzenlenen şehir gezilerine ve diğer etkinliklere katılıp yaz tatillerinin keyfini çıkartıyorlar.

Devamını Oku

Konaklama

Yurtdışı yaz okulu programlarında konaklamalar genelde aile yanındadır olmaktadır. Aileler hep beraber yabancı bir ailenin yanında konaklayabilmektedir. Aile yanında konaklamak istemeyen aileler, kendi bütçelerine uygun olarak ev kiralayabilir ya da otelde konaklama yapabilirler. Global Vizyon, okul seçiminin yanı sıra ev kiralama veya otel anlaşmaları yapma konusunda da ailelere yardımcı olmaktadır.

Diğer Okullarımız

ANGLO CONTINENTAL | Bournemouth
OHC - SOL CAMPS | Miami
LAL | Malta

Örnek Okullar ve Programlar

SKOLA SUMMER SCHOOL – LONDRA GLOUCESTER GATE

Yaş Aralığı: 8 -16 yaş

Yer: Program yaz ayları süresince Camden ve Gloucester Gate merkezlerinde verilir. Merkezler birbirlerine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Konaklama: English Study Club ve Young English Studies programlarına katılanlar için aile yanı konaklama hizmeti sunulmaktadır. Aileler sıklıkla denetlenir ve özenle seçilir. Öğrenciler aile yanında çift veya tek kişilik odalarda konaklarlar. Öğrencilere aile yanında hafta için günlerde kahvaltı ve akşam yemeği sunulurken, hafta sonları tam pansiyon hizmet verilmektedir. Çift kişilik odalar sadece beraber kayıt yaptırmış ve beraber seyahat eden öğrenciler için ayarlanmaktadır.

Etkinlikler: Öğrencilerin sınıf içi yapılan dersleri dışında projeleri ve gezileri vardır. Öğrenciler için derslerden sonra haftada 2 gün Londra gezisi düzenlenir. Cuma günleri ise bowling veya parti etkinlikleri düzenlenir. Geriye kalan boş zamanlarda ise öğrenciler, sportif veya sanatsal etkinliklere katılabilecekleri gibi aynı zamanda ekstra haftada 6 saat İngilizce dersi alabilirler. Cumartesi günleri Greenwich, Oxford, Brighton, Canterbury veya Cambridge’e geziler düzenlenir.

Haftalık ders saati: 15 saat (dil eğitimi + destekleyici aktiviteler ve organizasyonlar)

Sınıf Mevcudu: En fazla 16 öğrenci 

SKOLA SUMMER SCHOOL – LONDRA REGENT’S PARK

Yaş Aralığı: 4 -11 yaş

Yer: Okul merkezi Londra’da Regent’s Park’tadır.

Tarih: Regent’s Park okulu Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları süresince hizmet vermektedir.

Eğitim Programı: Programın asıl amacı öğrencilerin eğlenirken İngilizcelerini geliştirmeleridir.  Genel İngilizce derslerinin yanı sıra öğrenciler sanat, tiyatro, bilim, matematik ve coğrafya gibi dersler ile de İngilizce bilgilerini geliştirebilirler. Bu dil programları farklı aktivite ve organizasyonlar ile desteklenmektedir.

Konaklama: 4-11 yaş arası öğrenciler için anne ve babaları eşliğinde konaklamaları takdirinde aile yanı konaklama ayarlamaları yapılmaktadır. Aile yanı konaklamalar dikkatli bir şekilde seçilir ve sıklıkla denetlenir. Yanında kalınan aileler, öğrencilere çamaşır yıkama ve diğer ev işleri konusunda yardımcı olurlar. Konaklama ücretleri paylaşımlı odada konaklama, kahvaltı ve akşam yemeklerini içermektedir. Buna ilaveten öğrenciler öğlen yemeklerini okulda yerler.   

Etkinlikler: Öğrencilerin sınıf içi yapılan dersleri dışında projeleri ve gezileri vardır.  Bu proje ve gezi grupları 4-7 ve 8-11 olmak üzere yaş gruplarına ayrılmaktadır. 4-7 yaş gruplarına The Moon and Stars, The Seaside, Our World gibi projeler yaptırılmakta, London Zoo, London Aquarium, Science Museum gibi mekanlara geziler düzenlenmektedir.

8-11 yaş grubu projeleri arasında ise My Country, Your Country, All About Me, Fun and Games bulunmaktadır. Geziler ise; Thames Boat Trip & Greenwich Park, London Aquarium ve London Wetlands Center gibi lokasyonlara yapılmaktadır. 

Haftalık ders saati: 25 saat (dil eğitimi + destekleyici aktiviteler ve organizasyonlar)  

Sınıf Mevcudu: En fazla 18 öğrenci

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon