Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

4-16 Yaş İçin Aileleriyle Birlikte Yurtdışı Yaz Okulları

4-16 Yaş İçin Aileleriyle Birlikte Yurtdışı Yaz Okulları

Aile ile birlikte yurtdışı yaz okulu programlarıyla çocuklarınızla birlikte hem eğlenin hem öğrenin.

Aile Boyu Eğitim
Yabancı dil öğrenimine ne kadar küçük yaşta başlanırsa o kadar olumlu sonuçlar alındığı uzun bir süredir biliniyor. Bunun farkında olan ebeveynler, çocuklarının ana dil seviyesinde yabancı dil eğitimi alabilmesi için yurtdışı alternatiflere yöneliyor. Yurtdışında açılan yaz okullarında 4-16 yaş arası çocuklar yabancı dil eğitimi alırken, aileler de kendi mesleklerine ya da ilgi alanlarına uygun çeşitli programlarla kendilerini geliştirme fırsatı yakalıyor. Bu sayede çocuklar küçük yaşta dil eğitimine başlarken, ebeveynler de hem çocuklarını yalnız bırakmıyor hem de kendi eğitimlerine katkı sağlamış oluyorlar. İsteyen Eğitim Alıyor, İsteyen Yaz Tatilinin Keyfini Çıkarıyor.

Çocukları dil eğitimi alan aileler boş zamanlarında ister arzu ettikleri çeşitli eğitim programlarına kayıt yaptırıyorlar, ister sadece okulların konaklama seçeneklerinden faydalanıp, düzenlenen şehir gezilerine ve diğer etkinliklere katılıp yaz tatillerinin keyfini çıkartıyorlar.

Devamını Oku
Konaklama

Yurtdışı yaz okulu programlarında konaklamalar genelde aile yanındadır olmaktadır. Aileler hep beraber yabancı bir ailenin yanında konaklayabilmektedir. Aile yanında konaklamak istemeyen aileler, kendi bütçelerine uygun olarak ev kiralayabilir ya da otelde konaklama yapabilirler. Global Vizyon, okul seçiminin yanı sıra ev kiralama veya otel anlaşmaları yapma konusunda da ailelere yardımcı olmaktadır.

Diğer Okullarımız

ANGLO CONTINENTAL | Bournemouth
OHC - SOL CAMPS | Miami
LAL | Malta

Örnek Okullar ve Programlar

SKOLA SUMMER SCHOOL – LONDRA GLOUCESTER GATE

Yaş Aralığı: 8 -16 yaş

Yer: Program yaz ayları süresince Camden ve Gloucester Gate merkezlerinde verilir. Merkezler birbirlerine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Konaklama: English Study Club ve Young English Studies programlarına katılanlar için aile yanı konaklama hizmeti sunulmaktadır. Aileler sıklıkla denetlenir ve özenle seçilir. Öğrenciler aile yanında çift veya tek kişilik odalarda konaklarlar. Öğrencilere aile yanında hafta için günlerde kahvaltı ve akşam yemeği sunulurken, hafta sonları tam pansiyon hizmet verilmektedir. Çift kişilik odalar sadece beraber kayıt yaptırmış ve beraber seyahat eden öğrenciler için ayarlanmaktadır.

Etkinlikler: Öğrencilerin sınıf içi yapılan dersleri dışında projeleri ve gezileri vardır. Öğrenciler için derslerden sonra haftada 2 gün Londra gezisi düzenlenir. Cuma günleri ise bowling veya parti etkinlikleri düzenlenir. Geriye kalan boş zamanlarda ise öğrenciler, sportif veya sanatsal etkinliklere katılabilecekleri gibi aynı zamanda ekstra haftada 6 saat İngilizce dersi alabilirler. Cumartesi günleri Greenwich, Oxford, Brighton, Canterbury veya Cambridge’e geziler düzenlenir.

Haftalık ders saati: 15 saat (dil eğitimi + destekleyici aktiviteler ve organizasyonlar)

Sınıf Mevcudu: En fazla 16 öğrenci 

SKOLA SUMMER SCHOOL – LONDRA REGENT’S PARK

Yaş Aralığı: 4 -11 yaş

Yer: Okul merkezi Londra’da Regent’s Park’tadır.

Tarih: Regent’s Park okulu Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları süresince hizmet vermektedir.

Eğitim Programı: Programın asıl amacı öğrencilerin eğlenirken İngilizcelerini geliştirmeleridir.  Genel İngilizce derslerinin yanı sıra öğrenciler sanat, tiyatro, bilim, matematik ve coğrafya gibi dersler ile de İngilizce bilgilerini geliştirebilirler. Bu dil programları farklı aktivite ve organizasyonlar ile desteklenmektedir.

Konaklama: 4-11 yaş arası öğrenciler için anne ve babaları eşliğinde konaklamaları takdirinde aile yanı konaklama ayarlamaları yapılmaktadır. Aile yanı konaklamalar dikkatli bir şekilde seçilir ve sıklıkla denetlenir. Yanında kalınan aileler, öğrencilere çamaşır yıkama ve diğer ev işleri konusunda yardımcı olurlar. Konaklama ücretleri paylaşımlı odada konaklama, kahvaltı ve akşam yemeklerini içermektedir. Buna ilaveten öğrenciler öğlen yemeklerini okulda yerler.   

Etkinlikler: Öğrencilerin sınıf içi yapılan dersleri dışında projeleri ve gezileri vardır.  Bu proje ve gezi grupları 4-7 ve 8-11 olmak üzere yaş gruplarına ayrılmaktadır. 4-7 yaş gruplarına The Moon and Stars, The Seaside, Our World gibi projeler yaptırılmakta, London Zoo, London Aquarium, Science Museum gibi mekanlara geziler düzenlenmektedir.

8-11 yaş grubu projeleri arasında ise My Country, Your Country, All About Me, Fun and Games bulunmaktadır. Geziler ise; Thames Boat Trip & Greenwich Park, London Aquarium ve London Wetlands Center gibi lokasyonlara yapılmaktadır. 

Haftalık ders saati: 25 saat (dil eğitimi + destekleyici aktiviteler ve organizasyonlar)  

Sınıf Mevcudu: En fazla 18 öğrenci

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon