Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

10 Kişilik Sınıflarda Özel Eğitim Alarak İngilizcenizi Geliştirin!

Dublin’in En Kaliteli İngilizce Dil Kursu Horner School Of English

Horner School Of English – İrlanda

İngilizce dil eğitimi almak için en iyi ve en güvenli şehirlerden biri olan Dublin’de gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir diğer okul Horner School of English… Horner School of English tek şubeli köklü bir aile işletmesidir. Okulun tek bir şubesi olması tüm enerjinin buraya ve bu okulda eğitim görenlere aktarılmasını sağlamaktadır. Bu da kaliteli ve ayrıcalıklı bir eğitimi beraberinden getirir.  Gelin Horner School of English’i yakından tanıyalım…

Köklü Aile İşletmesinde Ayrıcalıklı ve Tamamen Öğrenci Odaklı Eğitim!

Horner School of English; çok öğrenciye sahip zincir okullardansa daha butik ve ayrıcalıklı bir eğitim almak isteyenlerin tercih ettiği bir kurumdur. Horner School of English; 25 yılın üzerinde bir eğitim geçmişine sahip olan, öğrencilerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını içtenlikle karşılama ve çözüm bulmayı misyon edinmiş bir kurumdur.  Okul tek şubeli olmasından dolayı hantal bir yapıdansa genç ve dinamik bir yapıya sahiptir. Şehrin en genç ve en dinamik okullarından olan Horner School of English; az kişili sınıflara sahiptir. Bu da eğitmenlerin öğrencilerle çok daha yakından ilgilenmesine imkân sağlar. 10 kişilik sınıflarda, her öğrencinin seviyesine uygun eğitim verilir. Okul uluslararası platformlarda geçerli olan başarı, yeterlilik ve akreditasyon sertifikalarına sahiptir. Okuldaki tüm eğitmenlerin ana dili İngilizcedir, öğretmenler alanında deneyimli, gerekli tüm diplomalara ve sertifikalara sahip isimlerdir. Öğretmenlerin öğrenci ilişkileri kuvvetlidir. Öğrencilerin dil eğitimi yanı sıra günlük sıkıntılarıyla da ilgilenirler. Okul yönetimi de aynı yaklaşıma sahiptir. Okulun bir aile işletmesi olması bu noktada öğrencilere büyük artılarla dönmektedir. Okul yönetimi ve eğitmenler öğrencilerinin her türlü sorunu ve sıkıntısına aileden biri gibi yaklaşırlar. Bu okulda eğitim almanız durumunda kendinizi asla yalnız hissetmeyeceğinize emin olabilirsiniz. Okula ilk gittiğiniz gün yazılı ve sözlü kısa bir sınava gireceksiniz. İngilizce seviyenizin öğrenildiği bu sınav sonucunda sizin için en uygun sınıfa yerleştirileceksiniz. Okulda; 5 adet seviye sahip sınıf bulunuyor. Bunlar A1 Elementary, A2 Pre-Intermediate, B1 Intermadiate, B2 Upper Intermediate, C1 Advanced.  Sınavdan sonra ise oryantasyona katılıp yeni öğrencilerle tanışacak, okul ve bölge hakkında bilgilendirileceksiniz. Bu da yeni sosyal çevrenize daha çabuk alışmanıza imkan sağlayacak.Detaylara önem veren yaklaşıma sahip olan okulda hem eğitim alanında hem de kişisel alanda büyük gelişim göstereceksiniz.Okulda; Genle İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık, TOEFL Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi programları açılmaktadır.

Dublin’de Endişesiz, Korkusuz, Eğlence Dolu Bir Öğrencilik Geçirin!

Dublin; Avrupa’nın en yaşanabilir başkenti seçilmiştir… Şehirdeki dost canlısı insanlar ve huzurlu ortam kendinizi sürekli güven içerisinde hissetmenizi sağlayacaktır. Metropolün korkutucu havası, sürekli tetikte olmanızı gerektiren gerginliği Dublin’de yoktur. Kozmopolit bir şehir olmasına rağmen Dublin; güvenliği yüksek, stressiz bir şehirdir. Bu güzel atmosfer insanlara da yansımaktadır. Dublin’de geçireceğiniz ilk hafta sonrasında; güler yüzlü ve yardımsever insanlara rastlamaya alışacaksınız ve bu size kendinizi çok iyi hissettirecek. Horner School of Language şehir içindeki konumuyla da size keyifli bir çevrede eğitim alma imkânı sağlayacak. Okul, şehrin en merkezi noktalarından birinden yer alıyor. St. Stephen’s Green’e 5 ve şehrin en canlı caddelerinden olan Grafton Street’e 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Yürümekten hoşlanmayanlara güzel haber okul; toplu taşıma araçlarına da çok yakındır. Okuldan çıktığınızda şehrin nabzını yakalama ve o canlı sosyal yapının içine karışma fırsatı yakalarsınız. Unutmayın ne kadar sosyallik o kadar hızlı ilerleme göstermek demektir. İngilizcenizin gelişmesi için günlük hayata dahil olmanız ve arkadaş çevreniz içinde sık sık konuşma pratiği yapmanız gerektiğini kendinize sürekli hatırlatın. Eğitim için gittiğiniz doğru fakat odanıza kapanıp ders çalışmayı kendi ülkenizde de yapabilirsiniz. Yurtdışında eğitim alırken önemli olan İngilizcenin sürekli konuşulduğu ortamda bulunup hem dili sürekli duyup alışkanlık kazanmak hem de sohbetlere katılıp konuşma çekingenliğinizi üzerinizden atmaktır. Gezip, dolaşırken kendinizi kötü hissetmeyin ne kadar gezmek ne kadar dolaşmak ne kadar sohbet etmek İngilizcenizi o kadar geliştirmek demek. Dublin yapılacak pek çok etkinlik vardır… Kültürel, sportif, sanatsal pek çok etkinliğe katılabilirsiniz. Okul da bu konuda sizi sürekli destekleyecektir. Okul düzenlediği Boyne Vadisi turu, geleneksel İrlanda dansı gecesi, canlı İrlanda müziği akşamı, Guiness Storehouse turu, İrlanda Ulusal Arkeoloji Müzesi, Dublin Kalesi, Küçük Dublin, Hugh Lane Galerisi, Aviva Stadyumu, Bilim Galerisi, İrlanda Ulusal Galerisi gezileri ile aktif bir programa sahiptir. Programlara öğrenciler yoğun katılım göstermektedir. Bu programlarda sıkı dostluklar kuracağınıza ve pek çok güzel bilgi öğreneceğinize emin olabilirisiniz.

Konaklama

Okul aile yanı ve yurt konaklaması sunmaktadır. Aile yanı konaklamada aileler okul tarafından dikkatle seçilmektedir. Aileler İrlanda insanın sıcak kanlı yapısını taşır ve öğrenciler ailelerin yanında çok rahat ederler. Yurt konaklamaları da konforludur. Yurtların okula yakın mesafede olmasına dikkat edilmiştir. Okula yürüme mesafesinde gidip gelinebilir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım