Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Warsaw University of Business

Warsaw University of Business Hakkında

Varşova İşletme Üniversitesi [Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu- WWSB Üniversitesi] uzun yıllardır eğitim piyasasında faaliyet gösteren özel bir üniversitedir. WWSB Üniversitesi 2001 yılında kurulmuştur ve o zamandan bu yana, adaylara çeşitli alanlarda zengin ve özenli bir çalışma fırsatı sunarak öğrencilerin ilgisini çekmiştir.

Üniversite 30 Eylül 2017 tarihine kadar Polonya’nın Łuków şehrinde, Łuków İşletme ve İdare Üniversitesi [Wyższa Szkoła Biznesu i Administracji w Łukowie- WSBiA Üniversitesi] adı altında faaliyet göstermiştir. 1 Ekim 2017 tarihinden itibaren üniversitenin merkezi Varşova olmuştur. Mevcut tek Kampüsü Varşova’nın Powisle Bölgesi'nde yer alan üniversite, metro ve otobüs duraklarına oldukça yakın bir konumdadır. Şehir merkezi ve eski şehir birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.

WWSB Üniversitesi, mezunlarının hem Polonya'da hem de yurtdışında, seçtikleri mesleklerde çalışmaları için onların pratik olarak hazırlanmalarına odaklanan modern bir müfredat uygulamaktadır. Günümüzde, işe yaklaşımda çok yönlülük ve esneklik önemlidir. Bu nedenle WWSB Üniversitesi, eğitim metodolojisini sürekli olarak piyasanın ihtiyaçlarına göre güncellerken, aynı zamanda iş ve eğitim rahatlığına da dikkat etmektedir.

Neden Warsaw University of Business?

Küçük Gruplar Halinde Öğrenme Faaliyetleri: Öğretmenin her öğrenciye bireysel yaklaşımını sağlar. Her katılımcı kişiselleştirilmiş bir danışmanlık alır.

Profesyonel Ekip: Dersleri yürütmeleri için deneyimli uygulayıcılar davet edildi. Öğretim kadrosu, bilgi ve deneyimlerini öğrencilerle paylaşmaya istekli, tutkulu ve seçkin uzmanlardan oluşmaktadır.

Elverişli Konum: Okul şehrin tam merkezinde yer almaktadır, okula metro veya otobüsle kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Burs Olanakları: Bol miktarda burs ve bol kaynaklı burs sistemi. Ayda 1500 PLN alan öğrenciler mevcuttur.

Uygulamalı Eğitim: Uygulamaya yönelik bilgi ve beceriler eğitim sisteminin önceliğini oluşturur. Üniversitede çeşitli sektörlerden profesyoneller tarafından yürütülen zengin bir atölye programı sunuluyor. 

Eğitim Kalitesi: Polonya Akreditasyon Komisyonu'nun [Polska Komisja Akredytacyjna] olumlu değerlendirmesiyle teyit edilmiştir- üniversite 2006, 2009 ve 2015 yıllarında olmak üzere komisyon tarafından üç kez ziyaret edilmiştir.

Arkadaş Canlısı Okul: WWSB Üniversitesi öğrencileri açık ve yaratıcı gençlerdir. Öğrenciler sadece birlikte ders çalışmakla kalmıyor, aynı zamanda çeşitli etkinlikler düzenliyor, birlikte seyahat ediyor ve eğleniyorlar. Bu etkinliklerde Prag, Strasbourg, Nürnberg ve Paris'e gidildi.

Uzmanlık Deneyimi: Eğitim alanında uzun yıllara dayanan deneyim- 2001 yılından beri eğitim veriliyor. WWSB Üniversitesi'nde kazanılan beceriler birçok farklı meslek ve pozisyonda kullanılabilir.

Warsaw University of Business Başvuru Koşulları

Varşova İşletme Üniversitesi’ne Kimler Başvurabilir?

Matrikülasyon sertifikasına (Türkiye için ortaöğretim diplomasına) sahip lise mezunları, ekonomi, finans, pazarlama vb. alanlara ilgi duyan diğer üniversitelerin öğrencileri başvurabilir. 

Diğer üniversitelerden geçiş yapmayı düşünenler aşağıdaki belgeleri ofisimize teslim etmelidir:

 • Dekanlığa bir başvuru,
 • Tamamladığınız derslerin bir listesi ile ders saati ve AKTS sayısı.

Bunlara dayanarak, Dekan kabulünüz hakkında bir karar verecek, hangi derslerin tanınabileceğini belirleyecek ve müfredat farklılıklarını tamamlamak için kuralları belirleyecektir. Dekanın kararını aldıktan ve kabul ettikten sonra gerekli belgeleri göndermeniz gerekecektir.

Başvuru:

 1. Warsaw University of Business başvurusu için belgelerinizi admissions@wwsb.edu.pl adresine e-posta ile göndermeniz gerekmektedir. Tüm belgeler yeminli bir tercüman tarafından İngilizceye çevrilmelidir. Gerekli belgeler şunlardır:
 • Her eğitim yılı için 2.3 veya daha yüksek not ortalamasına sahip transkriptler,
 • Lise Diploması veya Lisans derecesi sertifikası,
 • Pasaport fotokopisi,
 • E-postanın konusunda ana dalınızı belirtin,
 • En az B2 seviyesinde IELTS, TOEFL veya TOEIC (ana dili İngilizce olmayanlar için). 
 1. Teklif Mektubu: Tüm giriş koşullarını karşılıyorsanız, bir teklif mektubu düzenlenecektir. Mektubu aldıktan sonra, öğrenim ve kabul ücretlerini üniversitenin banka hesabına ödemelisiniz.
 2. Ödeme Onayı: Bu, üniversiteye e-posta ile gönderilmelidir.
 3. Vize Belgeleri: Ödemeniz doğrulandıktan sonra, işe alım ekibi kabul mektupları, bir onay mektubu ve bir konaklama mektubu da dahil olmak üzere vize belgelerini sağlayacaktır.
 4. Vize Başvurusu: Üniversiteden vize destekleyici belgeleri aldıktan sonra Polonya Büyükelçiliğine vize başvurusunda bulunmalısınız.

Diğer Bilgiler:

Şahsen Belge Teslimi: Belgeleri şahsen teslim etmek zorunlu değildir. Adayın yetkilendirdiği bir kişi, başvuru formunda adayın imzası olması koşuluyla belgeleri teslim edebilir. Bunun haricinde belgeler geleneksel posta yoluyla da ofisimize ulaştırılabilir.

Adres: Warsaw University of Business ul. Smulikowskiego 6/8, 00-389 Warsaw

Ofis Çalışma Saatleri: Pazartesi- cuma sabah 9.00 ile akşam 17.00 arası.

Öğrenim Ücretlerinin Ödenmesi: 

 • PLN cinsinden ücretler Santander Bank Polska S.A.'ya ödenmelidir (Hesap: 71 1090 1883 0000 0001 3583 1786)
 • EURO cinsinden ücretler Nest Bank S.A.'ya ödenmelidir (Hesap: 76 2530 0008 2004 1019 7917 0003, SWIFT: NESBPLPW)
Devamını Oku

Warsaw University of Business Başvuru Tarihleri

Warsaw University of Business için kış dönemi kasım başında, yaz dönemi ise şubat sonunda başlamaktadır. Başvurular bu tarihlere göre yapılmalıdır. Başvuru tarihleri hakkında daha detaylı bilgi almak için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Warsaw University of Business Programları

Yönetim çalışmaları, öğrencileri kendi şirketlerini yönetmeye, çalışan ekiplerine liderlik etmeye ve yerel ve uluslararası şirketlerde yönetici rolleri üstlenmeye hazırlar.

Eğitim programı, yaratıcı ve analitik düşünme, proje geliştirme ve iş planlama becerileri ile pazarlama planları ve stratejilerinin geliştirilmesi ve uygulanması konusunda yetenekli iyi yöneticilerin geliştirilmesine olanak sağlamaktadır.

Eğitim programındaki önemli unsurlardan biri, eğitimin uygulamalı olarak sınıf ve atölye çalışmaları şeklinde yapılmasıdır. Uygulamalı eğitim, öğrencilerin gerçek problemleri vaka analizi yoluyla, stratejik kavramları ve modelleri kullanarak pratik olarak çözmesine olanak tanır. 

Warsaw University of Business Lisans Bölümleri

İş Yönetimi: Kurumsal Yönetim alanında uzmanlaşan öğrenciler, iş dünyasında sorunsuz bir şekilde hareket etmelerini sağlayacak ve yönetilen projelerin başarı şansını artıracak pratik beceriler edinirler.

Otel ve Turizm İşletmeciliği: Çalışmaların amacı, öğrencilere turizm ve otel yönetiminin çağdaş kavramlarını ve yöntemlerini öğreterek, turizm faaliyetlerini planlama, organize etme, işletme, finansal yönetim, mekânsal açıdan ve bir turizm işletmesi perspektifinden turizm geliştirme stratejileri formüle etme, turistlere yönelik teklifler oluşturma ve turistlere hizmet sunma, turizm ve otel gelişimindeki çağdaş eğilimlerin analizi hakkında bilgi sağlamaktır.

Çalışmaların müfredatı, öğrencilerin kendi turizm işletmelerini kurmak için yararlı bilgiler edinmelerini ve bir turizm işletmesinde çalışmak için yararlı bilgileri derinleştirmelerini sağlar.

Müfredatın hedef kitlesi şunlardır:

 • Otel tesislerinin sahipleri ve yöneticileri (ör. oteller, konuk evleri, agro-turizm çiftlikleri),
 • Seyahat acentelerinin (tur operatörleri, seyahat acenteleri ve seyahat acenteleri) sahipleri ve yöneticileri,
 • Turizm ve otelcilik sektörlerinde kendi işlerini kurmak isteyen bireyler,
 • Kamu sektörü çalışanları, yerel yönetim idaresi, bölgede turizmin geliştirilmesi ve tanıtımından sorumlu yerel turizm kuruluşları.

Bilgi İşlem Yönetimi: İşletme Fakültesi'ndeki işletme eğitimi sizi kendi şirketinizi yönetmeye, çalışanlardan oluşan bir ekibi yönetmeye ve yerli ve yabancı şirketlerde yönetim kademelerinde çalışmaya hazırlar.

Piyasada bilgisayar bilimleri alanında hem BT hem de işletme bilgisine sahip uzmanlara büyük bir talep vardır. BT Yönetimi, BT ile ilgili konulara ilgi duyan ve bunların iş ve günlük yaşamdaki öneminin farkında olarak üniversitede edindikleri bilgi ve becerileri gerçek iş durumlarında uygulamak isteyen kişiler için tasarlanmış bir ana daldır.

Müfredat mezunlara, BT sektörünün sürekli artan zorluklarıyla etkili bir şekilde yüzleşmeleri için kapsamlı bir hazırlık sağlar. Warsaw University of Business mezunları, çeşitli kuruluşların BT departmanlarında yönetici pozisyonlarında ve BT şirketlerinde orta ve üst düzey yönetici olarak çalışmaya hazırdır.

Lojistik Yönetimi: Polonya ve yabancı lojistik şirketlerinde geleceğin yöneticilerine yönelik önemli bir konudur. Öğrenciler eğitimleri sırasında; tedarik zinciri yönetimi, nakliye ve depolama organizasyonu, üretim süreçleri, ürünlerin nakliyesi ve dağıtımı, uluslararası tedarik sisteminin yönetimi konularında bilgi sahibi olurlar. Lojistik uzmanları depoları, satın alma, üretim planlama, nakliye ve taşımacılığı yönetebilirler.

“Polonya’da lisans eğitimi tüm okullarda benzer süreçleri kapsamaktadır. Dilerseniz lisans bölümlerini ve eğitim sistemini incelemek için Polonya’da Lisans Eğitimi sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.”

Devamını Oku

Warsaw University of Business Yüksek Lisans Bölümleri

İş Yönetimi: Yüksek lisans programları, yönetim süreciyle ilgili bilgi ve becerilerini geliştirmek ve güncellemek isteyen öğrencilere yöneliktir. Yönetim Yüksek Lisans Programı mezunları, şirketleri veya diğer kamu ve özel teşebbüsleri etkin bir şekilde yönetmek için gerekli bilgi ve becerileri edinirler.

MBA Yönetimi: Diploma projesi ile sosyal yönetim becerilerini geliştiren bir dizi atölye çalışmasından oluşan iki yıllık bir programdır. MBA çalışmalarının müfredatı, çeşitli eğitim profillerine sahip kişilerin niteliklerini tamamlamalarına ve en son teknoloji ürünü, pratik yönetim bilgilerini edinmelerine olanak sağlamak için ayrıntılı olarak hazırlanmış ve piyasanın gereksinimlerine göre ayarlanmıştır.

 • MBA öğrencileri programın uygulanmasında ortaktırlar- derslere aktif katılımları, deneyimlerini ve bilgi birikimlerini paylaşmaları sayesinde programın ortak yazarları haline gelirler ve derslerin gidişatı üzerinde gerçek bir etkiye sahip olurlar.
 • Çalışmaların organizasyonu, tüm çalışmalar boyunca bir grup danışmanının yardımına güvenebilen öğrencilere yönelik bir ortaklık yaklaşımına dayanmaktadır.
 • Ortaklık ilişkileri öğrenciler arasında da geliştirilmektedir: bilgi ve deneyim alışverişi, ağ oluşturma veya proje ekiplerinde çalışma, deneyimli yöneticilerden oluşan bir grupta birlikte çalışmanın getirdiği avantajlardan sadece birkaçıdır.
 • Etkileşimli öğretim yöntemlerinin uygulanması: atölye çalışmaları, panel tartışmaları, vaka çalışmaları, iş oyunları- derslerden elde edilen bilgiler profesyonel hayatta sürekli olarak kullanılabilir.
 • MBA öğrencileri mesleki deneyime sahip kişilerdir, bu sayede dersler katılımcıların bilgilerini paylaşmaları için bir fırsat oluşturur.

Program, simülasyon iş oyunları, testler, alıştırmalar, vaka çalışmaları, bireysel ve gruplar halinde uygulanan projeler ile ilerler. Çalışmaların önemli bir unsuru, öğrencilerin derslere aktif katılımı ve öğretmenin deneyim ve bilgisini katılımcıların mesleki deneyimleriyle birleştirmektir. Bu sayede öğrenciler yöneticilik için gerçekten yararlı olan becerileri geliştirebilirler.

Polonya’da yüksek lisans programları hakkında detaylı bilgilere hizmet sayfamızdan da erişebilirsiniz. “

Warsaw University of Business Mezunu Olmanın Avantajları

Warsaw University of Business, uzun yıllardır geniş bir sosyal ve ekonomik çevre ile işbirliği kurmaktadır. Üniversitenin dış paydaşlarla iş birliğinin amacı, müfredatı ve öğretim tesislerini güncellemek ve bunları daha da cazip hale getirmenin yanı sıra eğitim kalitesini artırmak, mevcut talebi ortaklaşa belirlemeyi ve dinamik olarak değişen işgücü piyasasında belirli bilgi, beceri ve yeterliliklere sahip uzmanlara yönelik gelecekteki talebi tahmin etmeyi mümkün kılmaktır.

Üniversite, iş ortaklıkları çerçevesinde öğrenciler yerleştirme ve staj yerlerini seçmekte, kuruluşun özelliğine uygun yerleştirme veya staj şeklini belirlemekte, mesleki deneyim kazanmakta, mevcut görevlerin yerine getirilmesinde şirkete veya kuruma destek olmakta ve potansiyel işverenlerle temas kurmaktadır. Piyasa ortaklarıyla iş birliğinin avantajı, bir kuruluşun özel ihtiyaçlarını karşılayan, yüksek nitelikli çalışanların yetiştirildiği bir sistemin oluşturulmasıdır. Bu da Warsaw University of Business mezunlarının çalışma alanına ve mevcut işgücü piyasası talebine uygun olarak işe girme şansını artırmaktadır.

WWSB Üniversitesi’nde eğitim, yabancı üniversitelerin yanı sıra uluslararası ve hatta küresel çapta faaliyet gösteren kurum, kuruluş ve şirketlerle yapılan ikili anlaşmalara dayanmaktadır. Üniversite için özellikle Avrupa Parlamentosu ile iş birliği içinde yürütülen ve öğrencilerin Brüksel'deki Avrupa Parlamentosu'nda düzenlenen seminerlere katılmasıyla sonuçlanan Avrupa eğitimi alanındaki faaliyetleri çok önemlidir. Üniversitenin eğitim sürecinin uluslararası bir düzeye erişebilmesi için, yabancı akademik merkezlerden gelen akademik personel tarafından özel dersler düzenlenir. 

Warsaw University of Business Öğrenci Sayısı

Dünyanın farklı ülkelerinden yaklaşık 2825 kişi WWSB Üniversitesi'nde çeşitli konularda eğitim almak üzere bir araya gelmektedir.

Warsaw University of Business Sosyal Olanakları

Warsaw University of Business öğrencileri öğrenci burslarına, kulüplerine ve derneklerine katılma fırsatına sahiptir. Bu kuruluşların her birinin amacı öncelikle öğrencilerin ilgi alanlarını geliştirmek, bakış açılarını genişletmek ve yeteneklerini ortaya çıkarmaktır. WWSB Üniversitesi'nin öğrenci örgütleri etrafında örgütlenen öğrenci yaşamı, konferans ve seminerlerin yanı sıra, Avrupa Parlamentosu'nun himayesinde "Avrupa Vatandaşı" ["Europejczyk"] Yönetim Öğrencileri Akademik Kulübü tarafından düzenlenen Brüksel, Strazburg, Paris veya Amsterdam'a entegrasyon gezilerini de içermektedir. Ayrıca "Rower" ["Wioślarz"] adlı bir Öğrenci Spor Kulübü de bulunmaktadır. Öğrenci akademik bursları, kulüpleri ve derneklerinin öğrenci yaşamına aktif katılımının ek bir yararı da bu faaliyetlerin Rektörlük Bursu verilirken puanlamaya dahil edilmesidir.

Warsaw University of Business Konaklama ve yurt seçenekleri

Warsaw University of Business, öğrenciler için kampüs içinde konaklama imkânı sunmamaktadır. Öğrenciler konaklamaları için Nestpick, Pepehousing, Uniplaces ve Erasmusu gibi sitelerden yararlanabilirler. Üniversite, merkezi bir konumda olduğundan öğrenciler konakladıkları yerden toplu taşıma kullanarak kolaylıkla kampüse ulaşabileceklerdir.

Warsaw University of Business Eğitim Fiyatları

Üniversitenin 2024/2024 akademik yılı için öğrenim ücretleri aşağıdaki gibidir:

Lisans Çalışmaları (İngilizce) (Tam Zamanlı ve Program Dışı):

 • Giriş ücreti: 100 €
 • Alan I (Sovyet Sonrası Devletler, AB, GB hariç):
 • Bir yıl için ödeme: 2,400 Euro
 • Bir sömestr için ödeme: 1,400 Euro
 • Alan II (Asya ve Afrika ülkeleri, GB dahil AB üyesi olmayan Avrupa Ülkeleri, Kuzey ve Güney Amerika ülkeleri ve Avustralya):
 • Bir yıllık ödeme: 2,900 Euro
 • Bir sömestr için ödeme: 1,650 Euro

MBA Çalışmaları (İngilizce) (Tam zamanlı):

 • Bir yıl için ödeme: 3,800 Euro
 • Bir sömestr için ödeme: 2,100 Euro

Bir yıllık Dil Kursları:

 • İngilizce dil kursu için tek seferlik yıllık ödeme: 2,900 Euro

Ayrıca üniversite, eğitimlerinin ilk yılında kabul edilen yabancı öğrenciler için, öğrencilerin yeni ortama uyum sağlamalarına yardımcı olmak amacıyla iki aylık ücretsiz Lehçe dil kursu sunmaktadır.

Warsaw University of Business Burs Olanakları

Öğrenim Kredisi: Öğrenci kredilerinin en önemli avantajı, öğrenim süresi boyunca geri ödenmek zorunda olmamaları ve bu süre boyunca faizin Gospodarstwa Krajowego Bankası tarafından devlet bütçesinden sağlanan fonlarla ödenmesidir. Ayrıca öğrenciler taksitleri ödemeye mezuniyetten iki yıl sonrasına kadar başlamayabilirler. Kredi alanlar, fonları harcama konusunda tam olarak özgürdür. Öğrenci kredileri, yılda 10 ay olmak üzere tüm öğrenim süresi boyunca alınabilir. Geri ödemesi, ödeme süresinin iki katı kadar bir süre içinde yapılmalıdır.

Rektörlük Bursu: Eğitim yılı boyunca yüksek not ortalaması elde eden veya uluslararası veya ulusal yarışmalarda bilimsel, sanatsal veya sportif başarıları olan öğrencilere verilecektir. Bu öğrenciler aynı zamanda üniversite tarafından düzenlenen konferanslarda aktif olarak yer alacak ve WWSB veya üniversitenin ortakları tarafından düzenlenen kültürel etkinliklere aktif olarak katılacak ve ilk eğitim yılına başlayan yabancılarla ilgilenecek ve onlara yardımcı olacaktır.

Sosyal burs: Mali açıdan zor durumda olan bir öğrenciye verilir. Sosyal burslara, aile fertlerinden birinin aylık geliri belirli bir miktarı aşmayan, tam zamanlı ve yarı zamanlı lisans ve lisansüstü eğitim gören tüm öğrenciler başvurabilir. Bu miktar, 28 Kasım 2003 tarihli Aile Yardımları Yasası'nda belirtilen kurallara uygun olarak belirlenecektir. Eğer maddi açıdan zor durumda olan tam zamanlı bir öğrenci, ikamet ettiği yerden Üniversiteye gidip gelme konusunda sıkıntı yaşıyorsa, bu sıkıntı eğitimini imkânsız hale getiriyor veya önemli ölçüde aksatıyor ise, bir öğrenci yurdunda veya öğrenci yurdu dışında bir tesiste yaşamasını sağlayacak şekilde artırılmış miktarda bir sosyal burs alabilir.

Özel Mali Yardım: Bir öğrenciye bir akademik yılda iki kez verilebilir. Bu yardım, bazı talihsizlikler sonucunda geçici olarak mali açıdan zor durumda kalan kişilere verilir.

Tüm öğrenciler, eğitim sisteminden bağımsız olarak, sosyal destek bursları, mali yardım, rektörlük bursları veya öğrenci kredileri gibi mali desteklere başvurabilirler. Yardımın verilmesi ve miktarı, yerine getirilmesi gereken belirli koşullara göre belirlenir. Çeşitli mali yardım türlerinin sağlanmasına ilişkin ayrıntılı kurallar üniversitenin web sitesinde veya Hazine Ofisinde bulunabilir.

Sosyal burslar için başvurular aşağıdaki son tarihler içerisinde yapılmalıdır:

 • Kış dönemi için 31 Ekim'e kadar,
 • Yaz dönemi için 31 Mart tarihine kadar yapılabilir.

Rektörlük bursu için başvurular aşağıda belirtilen süreler içinde yapılacaktır:

 • Kış dönemi için 31 Ekim'e kadar yapılmalıdır,
 • Yaz dönemi işe alım öğrencileri için 31 Mart tarihine kadar.

“Warsaw University of Business maliyetlerini ve yaşam masraflarını Polonya’da work and studykapsamında hafifletebilirsiniz. Ayrıntılı bilgileri hizmet sayfamızda bulabilirsiniz.”

Devamını Oku

Warsaw University of Business Öğrenci Vize Koşulları

Vize, çalışma izni ve oturma izni hakkında detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım