Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Uppsala University

Uppsala University – Uppsala Üniversitesi

1477 yılında kurulan ve İskandinavya’nın en eski üniversitesi olan Uppsala Üniversitesi, 40.000’den fazla öğrenciye eğitim veriyor. Uppsala Üniversitesi’nin 5.000 araştırmacısı ve öğretim üyesi, bir taraftan dünyanın önde gelen araştırmalarını yürütürken diğer taraftan eşsiz eğitim programları sunuyor. Üniversite mezunları arasında 15 Nobel Ödülü sahibi bulunan Uppsala Üniversitesi, 50 eğitim biriminden oluşuyor.


Uppsala Üniversitesi bölümleri; daha iyi bir geleceğe katkı sağlamak için eğitim ve araştırmalara yatırımlar yapıyor, yerel ve ulusal düzeyde keşiflere ve yeniliğe katkıda bulunup ve sürdürülebilir sosyal kalkınma arayışında aktif rol oynuyor. Uppsala Üniversitesi; küresel alanda topluluklar ile iş birliğinin, araştırmaların ayrılmaz bir parçası olduğuna inanıyor. Ayrıca, doğrudan veya dolaylı olarak toplumun karşı karşıya olduğu sürdürülebilirlik sorunlarını çözmek için büyük bir çaba sarfediyor. Öğrencilerine bu alanda büyük konfor sağlayan okul, ilham verici fiziksel ve sosyal kültürel ortamlar sunuyor. Uppsala Üniversitesi, Gotland Adası ve Visby olmak üzere iki ana binadan oluşuyor.


Uppsala Üniversitesi; öğrencilerine uluslararası bağlantılar kurması için teşvik ediyor, dünya çapındaki araştırmalarda ve yeniliklerde önderlik yapmış akademisyen ve bilim insanlarını okula davet ederek öğrencilerinin uluslararası topluluğun ve araştırmaların bir parçası olmasına imkan sağlıyor.


Tarihi binalarla dolu kampüse sahip olan Uppsala Üniversitesi, İngilizce dilinde 4 Lisans, 51 Yüksek Lisans programı sunuyor. Uppsala Üniversitesi bölümleri arasında öğrencilerin en çok tercih ettikleri ise Hukuk, Tıp, Psikoloji, İşletme ve İktisat. Özellikle biyoteknoloji şirketleriyle yürüttüğü çalışmalarla dikkat çeken okul için, geleceğe yön veren fikirlerin oluştuğu ve önemli bağlantılar kurup ağınızı geliştireceğiniz bir yer diyebiliriz. 


Yurt dışında eğitim almak isteyen yabancı öğrenciler arasında %12 kabul oranı bulunan Uppsala Üniversitesi bölüm ücretleri 200.000-500.000 SEK arasında değişiyor. İsveç Üniversiteleri arasında seçkinliğini ve prestijini kanıtlamış üniversitelerden biri olan Uppsala Üniversitesi başvurusu yapmak isteyen  öğrencilerin, 15 Ocak tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Uppsala Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Uppsala Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Uppsala Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

Devamını Oku

Uppsala Üniversitesi başvuru zamanı

Uppsala University’ye kayıt için son başvuru tarihi 15 Ocak.

Uppsala Üniversitesi bölümleri

 •  
 • Medicine & Dentistry
 • Geography
 • Communication & Media Studies
 • Politics & International Studies
 • Sociology
 • History, Philosophy & Theology
 • Architecture
 • Archaeology
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Law
 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
 • Accounting & Finance
 • Chemical Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Civil Engineering
 • General Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • Psychology
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Physics & Astronomy
 • Mathematics & Statistics
 • Chemistry
 • Computer Science
 • Education
 • Biological Sciences
 •  

Lokasyon

Uppsala, küçük bir kasaba olmasına rağmen metropol yaşamı sunan restoran, kafe, alışveriş merkezi ve eğlenceyi içinde barındırıyor. Fyris Nehri ile şehir ikiye bölünüyor, nehrin batısında şehir merkezi, yaşam alanları ve gezilecek yerler; doğu kısmında ise ticaret ve yönetim yerleri bulunuyor. Müzeleri, eğlence yaşamı, tarihi dokusu ile herkese hitap eden bu şehirde, huzurlu ve keyifli bir eğitim hayatı geçirebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım