Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Uppsala University

Uppsala University – Uppsala Üniversitesi

1477 yılında kurulan ve İskandinavya’nın en eski üniversitesi olan Uppsala Üniversitesi, 40.000’den fazla öğrenciye eğitim veriyor. Uppsala Üniversitesi’nin 5.000 araştırmacısı ve öğretim üyesi, bir taraftan dünyanın önde gelen araştırmalarını yürütürken diğer taraftan eşsiz eğitim programları sunuyor. Üniversite mezunları arasında 15 Nobel Ödülü sahibi bulunan Uppsala Üniversitesi, 50 eğitim biriminden oluşuyor.


Uppsala Üniversitesi bölümleri; daha iyi bir geleceğe katkı sağlamak için eğitim ve araştırmalara yatırımlar yapıyor, yerel ve ulusal düzeyde keşiflere ve yeniliğe katkıda bulunup ve sürdürülebilir sosyal kalkınma arayışında aktif rol oynuyor. Uppsala Üniversitesi; küresel alanda topluluklar ile iş birliğinin, araştırmaların ayrılmaz bir parçası olduğuna inanıyor. Ayrıca, doğrudan veya dolaylı olarak toplumun karşı karşıya olduğu sürdürülebilirlik sorunlarını çözmek için büyük bir çaba sarfediyor. Öğrencilerine bu alanda büyük konfor sağlayan okul, ilham verici fiziksel ve sosyal kültürel ortamlar sunuyor. Uppsala Üniversitesi, Gotland Adası ve Visby olmak üzere iki ana binadan oluşuyor.


Uppsala Üniversitesi; öğrencilerine uluslararası bağlantılar kurması için teşvik ediyor, dünya çapındaki araştırmalarda ve yeniliklerde önderlik yapmış akademisyen ve bilim insanlarını okula davet ederek öğrencilerinin uluslararası topluluğun ve araştırmaların bir parçası olmasına imkan sağlıyor.


Tarihi binalarla dolu kampüse sahip olan Uppsala Üniversitesi, İngilizce dilinde 4 Lisans, 51 Yüksek Lisans programı sunuyor. Uppsala Üniversitesi bölümleri arasında öğrencilerin en çok tercih ettikleri ise Hukuk, Tıp, Psikoloji, İşletme ve İktisat. Özellikle biyoteknoloji şirketleriyle yürüttüğü çalışmalarla dikkat çeken okul için, geleceğe yön veren fikirlerin oluştuğu ve önemli bağlantılar kurup ağınızı geliştireceğiniz bir yer diyebiliriz. 


Yurt dışında eğitim almak isteyen yabancı öğrenciler arasında %12 kabul oranı bulunan Uppsala Üniversitesi bölüm ücretleri 200.000-500.000 SEK arasında değişiyor. İsveç Üniversiteleri arasında seçkinliğini ve prestijini kanıtlamış üniversitelerden biri olan Uppsala Üniversitesi başvurusu yapmak isteyen  öğrencilerin, 15 Ocak tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Uppsala Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Uppsala Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Uppsala Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

Devamını Oku

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir.

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Uppsala Üniversitesi başvuru zamanı

Uppsala University’ye kayıt için son başvuru tarihi 15 Ocak.

Uppsala Üniversitesi bölümleri

 •  
 • Medicine & Dentistry
 • Geography
 • Communication & Media Studies
 • Politics & International Studies
 • Sociology
 • History, Philosophy & Theology
 • Architecture
 • Archaeology
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Law
 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
 • Accounting & Finance
 • Chemical Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Civil Engineering
 • General Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • Psychology
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Physics & Astronomy
 • Mathematics & Statistics
 • Chemistry
 • Computer Science
 • Education
 • Biological Sciences
 •  

Lokasyon

Uppsala Üniversitesi nerededir?

Uppsala, küçük bir kasaba olmasına rağmen metropol yaşamı sunan restoran, kafe, alışveriş merkezi ve eğlenceyi içinde barındırıyor. Fyris Nehri ile şehir ikiye bölünüyor, nehrin batısında şehir merkezi, yaşam alanları ve gezilecek yerler; doğu kısmında ise ticaret ve yönetim yerleri bulunuyor. Müzeleri, eğlence yaşamı, tarihi dokusu ile herkese hitap eden bu şehirde, huzurlu ve keyifli bir eğitim hayatı geçirebilirsiniz.

Üniversitenin Başarıları

 • Uppsala Üniversitesi, QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 150’de yer alıyor.

 • Uppsala Üniversitesi, İsveç’teki en iyi üniversiteler arasında ilk 10’da bulunuyor.

 • Uppsala Üniversitesi’nin; farmakoloji, çevre çalışmaları ve biyoloji bilimleri bölümleri dünyada ilk 100’de yer alıyor.

Üniversitenin Kabul Şartları

 • Writing bölümünden minimum 20 olmak kaydıyla en az 90 (IBT) TOEFL puanı

 • Writing bölümünden minimum 4.5 olmak kaydıyla en az 575 (PBT) TOEFL puanı

 • Her bölümden minimum 5.5 olmak kaydıyla en az 6.5 IELTS puanı

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım