Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

University of Waterloo

University of Waterloo – Waterloo Üniversitesi

1957 yılında 74 mühendislik öğrencisi ile kapılarını açan Waterloo Üniversitesi, bugün 42.000’in üzerinde öğrenciye eğitim sunuyor. Matematik ve bilgisayar bilimleri, sağlık, çevre, sanat ve sosyal bilimler odaklı çalışmaları ile öne çıkan Waterloo Üniversitesi bölümleri, işle entegre öğrenme fırsatı sağlamaya öncülük ediyor ve 5.000'den fazla girişimci bir ruhu teşvik ediyor. 151 ülkede 220.000'den fazla mezuna yayılan küresel bir ağı olan Waterloo Üniversitesi, aralarında Nobel Ödüllü akademisyenlerin de bulunduğu birinci sınıf bir topluluğa sahip. Dijital sanatlardan, biyoteknoloji ve robotiğe; sağlıktan, veri bilimine ve sürdürülebilirliğe kadar 100'den fazla program ile öğrencilerini başarıya hazırlayan Waterloo Üniversitesi bölümleri; 3 ve 4 yıllık lisans programları sunuyor. Waterloo Üniversitesi’nde ayrıca 180’in üstüne lisans ve doktora programı da bulunuyor.  


En yüksek kalitede öğretme ve öğrenmeyi teşvik eden Waterloo Üniversitesi, 7.000’den fazla işverenden oluşan endüstri iş birlikleri ağıyla, uluslararası etkiye sahip bir girişimci ekosisteminin oluşturulmasına yardımcı oluyor. 


1000 dönümlük ana kampüse, 6 fakültesi ile 100'den fazla binaya sahip Waterloo Üniversitesi; 30’un üzerinde restoran seçeneği öğrencilerine zengin bir yemek olanağı sunarken, modern zevklere hitap eden kafe seçenekleri de ön plana çıkıyor. Bu özellikleri ve sunduğu kusursuz eğitimin yanında öğrencilerinin hayat standartlarını önemseyen Waterloo Üniversitesi, aynı zamanda bünyesinde öğrenci kulüpleri, hobi merkezleri, spor tesisleri ve kütüphaneler bulunduruyor. 


Dünyaca ünlü olan ve her yıl Türkiye’den de öğrencilerin katıldığı Waterloo Pascal, Cayley ve Fermat Matematik Yarışmaları’nın ev sahibi Waterloo Üniversitesi, her yıl aldığı bilimsel araştırma ödenekleri ile bilim dünyasının dikkatini çekiyor. 


Kanada’nın en iyi üniversiteleri arasında gösterilen Waterloo Üniversitesi bölüm ücretleri 42.000-63.000 dolar arasında değişiyor. Deneyime dayalı öğrenmede dünya lideri olan Waterloo Üniversitesi başvuru yapmak isteyen öğrenciler için son tarih 3 Ocak. Dünyanın en iyi 150 üniversitesinden biri olan “Waterloo Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Waterloo Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Waterloo Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.


Devamını Oku

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Waterloo Üniversitesi başvuru zamanı

Öğrencilerine sınıf boyunca konaklama garantisi veren ve bünyesinde toplam 9 farklı yurt bulunduran Waterloo Üniversitesi’ne başvuru tarihi 3 Ocak.

Waterloo Üniversitesi bölümleri:

 • Accounting and Financial Management
 • Actuarial Science
 • Anthropology
 • Applied Mathematics
 • Architectural Engineering
 • Architecture
 • Bachelor of Arts
 • Bachelor of Science
 • Biochemistry
 • Biology
 • Biomedical Engineering
 • Biomedical Sciences
 • Biostatistics
 • Biotechnology/Chartered Professional Accountancy
 • Biotechnology/Economics
 • Business Administration (Laurier) and Computer Science (Waterloo) Double Degree
 • Business Administration (Laurier) and Mathematics (Waterloo) Double Degree
 • Business programs
 • Chemical Engineering
 • Chemistry
 • Civil Engineering
 • Classical Studies
 • Economics
 • Education (teaching)
 • Electrical Engineering
 • English
 • Geography and Environmental Management
 • Geological Engineering
 • Geomatics
 • German
 • Global Business and Digital Arts
 • Health Studies
 • History
 • Honours Arts
 • Honours Arts and Business
 • Honours Science
 • Information Technology Management
 • International Development

Lokasyon

Waterloo Üniversitesi nerede?

Waterloo Üniversitesi, Kanada’nın en genç nüfusuna sahip Waterloo bölgesinde bulunuyor. 400'den fazla restoran ve mağazanın bulunduğu Waterloo, Kanada'nın en büyük Bavyera festivali olan Oktoberfest de dahil olmak üzere her yıl çeşitli festivallere ve etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Bölgede, güzel bir yemeğin tadını çıkarabileceğiniz ve arkadaşlarınızla takılabileceğiniz birçok restoran, pub, kafe ve bar da mevcut.

Waterloo Üniversitesi ve ranking/sıralamalar

 • University of Waterloo, Kanada’nın en inovatif üniversiteleri sıralamasında ilk 10’da bulunuyor.

 • University of Waterloo, QS dünya üniversiteleri sıralamasında ilk 200’de bulunuyor.

 • University of Waterloo, en iyi Kanada üniversiteleri sıralamasında ilk 10’da bulunuyor.

Lisans programlarının kabul şartları

 • En az 90 (IBT) TOEFL puanı

 • En az 7 IELTS puanı

Waterloo Üniversitesi bölümleri

 • Kinesiology
 • Knowledge Integration
 • Legal Studies
 • Liberal Studies
 • Life Physics
 • Life Sciences
 • Management Engineering
 • Materials and Nanosciences Engineering
 • Public Health
 • Pure Mathematics
 • Social Work
 • Sociology
 • Software Engineering
 • Spanish
 • Speech Communication
 • Statistics
 • Systems Design Engineering
 • Teaching
 • Theatre and Performance (formerly Drama)
 • Therapeutic Recreation Tourism Development

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım