Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

University of Ottawa

University of Ottawa – Ottawa Üniversitesi


1889’da kurulan Ottawa Üniversitesi, sunduğu İngilizce ve Fransızca eğitim ile dünyanın en büyük iki dilli üniversitesi unvanına sahip. Modern ve köklü bir akademik eğitim sunan Ottawa Üniversitesi bölümleri, 10 fakülte ve okul ile 42.000’den fazla öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Daha iyi bir toplum ve daha sürdürülebilir bir dünya inşa etmeyi hedefleyen Ottawa Üniversitesi’nde, 550 farklı lisans, lisansüstü ve doktora programı arasından seçim yapmak mümkün. Ottawa Üniversitesi bölümleri sağlık, eğitim, bilim, mühendislik, hukuk, yönetim ve sosyal hizmetler alanlarında yüksek standartlarda, çok yönlü ve saygın programlar sunuyor. Mükemmel akademik programlarını, istediğiniz kariyerle uyumlu hale getirmeye odaklanan Ottawa Üniversitesi, Kariyer Gelişim Merkezi ile de öğrencilerine destek oluyor


Ayrıca Ottawa Üniversitesi, Kanada'nın en iyi 10 araştırma üniversitesi arasında yer alıyor. Araştırmalarını mükemmellik, uygunluk ve etki üzerine kuran ve eşitlik, çeşitlilik ve kapsayıcılık ruhuyla yürüten Ottawa Üniversitesi; sürdürülebilir bir çevre yaratmak, dijital dünyayı şekillendirmek, yaşam boyu sağlık ve zindelik sağlamak gibi stratejik alanlara odaklanıyor. 

Öğrencilerini yurtlarda ağırlayan ve dilediklerinde üniversite dışında konaklama yardımında bulunan Ottawa Üniversitesi, burs seçenekleri ile de öğrencilerine destek oluyor.


Farklı kültürlerden gelen insanlarla başarı dolu bir akademik eğitim sunan Ottawa Üniversitesi, derslerin dışında spor ve sosyal alanlarda kendini geliştirmek isteyen herkese pek çok seçenek sunuyor. Üniversite bünyesinde, en iyi öğrenci deneyimini sağlamak için bağımsız olarak çalışan veya hizmet birimlerinden biri tarafından yönetilen 100'den fazla öğrenci organizasyonu bulunuyor.


Araştırma ve akademik kariyer konularında kadrosunu her yıl güçlendiren ve yenilikçi bakış açısıyla bilimsel gelişmelere katkıda bulunan Ottawa Üniversitesi bölüm ücretleri 19.000-28.000 dolar arasında değişiyor. Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 250’lerde yer alan Ottawa Üniversitesi başvuru yapmak isteyen öğrenciler için son başvuru tarihi 30 Nisan, eksik belgelerin tamamlanması için son tarih ise 15 Mayıs. “Ottawa Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Ottawa Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Ottawa Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.


Devamını Oku

Ottawa Üniversitesi başvuru zamanı

Üstün bir eğitim deneyimi sunan, toplumu ilgilendiren konulardaki çalışmaları ve en yüksek kalibreli bir öğrenme deneyimi fırsatıyla hizmet veren Ottawa Üniversitesi başvurularının son tarihi 31 Mart.

Ottowa Üniversitesi bölümleri

 • Arts
  Audiology
  Bilingualism
  Biochemistry
  Bioinformatics
  Biology
  Biomedical Engineering
  Biomedical Science
  Biopharmaceutical Science
  Biophysics
  Biostatistics
  Biotechnology
  Business
  Canadian Law
  Canadian Studies
  Celtic Studies
  Chemical Engineering
  Chemistry
  Cinema
  Civil Engineering
  Classical Studies
  Common Law
  Communication
  Computer Engineering
  Computer Science
  Computing Technology
  Conference interpreting
  Conflict Studies and Human Rights
  Contemplative Studies and Well-being
  Counselling
  Criminology
  Culture and society

Ottowa Üniversitesi bölümleri

 • Economics
  Education
  Electrical Engineering
  Electronic Business
  Engineering
  English
  English as a Second Language
  Entrepreneurship
  Environment
  Environmental Engineering
  Environmental Science
  Environmental Sustainability
  Geomatics and Spatial Analysis
  Gerontology
  Global Studies
  Greek and Roman Studies
  Health
  History
  Human Kinetics
  Human Resource Management
  Information Studies
  Law
  Mathematics
  Mechanical Engineering
  Physics
  Physiotherapy
  Political Science
  Science
  Science Entrepreneurship
  Science Policy
  Social Sciences
  Social Work
  Sociology
  Women’s Studies
  Writing

Lokasyon

Ottawa Üniversitesi, Kanada’nın başkenti Ottawa’da bulunuyor. Kanada'nın beşinci en büyük metropol bölgesi Ottawa, büyük şehrin hareketliliğini ve fırsatlarını sunuyor. Düzenli olarak “dünyanın yaşanacak en iyi 20 şehri” listesinde yer alan Ottawa; Winterlude, RBC Bluesfest ve Kanada Lale Festivali’ne ev sahipliği yapıyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım