Bize Ulaşın Duyurular
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

University of Lausanne

University of Lausanne – Lozan Üniversitesi

1537'de bir ilahiyat okulu olarak kurulmuş olan, 1890'da üniversiteye çevrilen Lozan Üniversitesi bugün; öğrencilerine en son teknolojilerle donatılmış laboratuvarları ve geniş ve iyi donanımlı oditoryumları ile hem beşeri bilimlerde hem de doğa bilimlerinde çok çeşitli eğitim ve araştırma olanakları sunuyor. 


Araştırma faaliyetleri insan ve sosyal bilimler, yaşam bilimleri ve tıp ve çevre bilimleri alanlarında odaklanan Lozan Üniversitesi, yaklaşık 17.100 öğrenci ve yaklaşık 4.400 araştırma, öğretim ve teknik personele ev sahipliği yapıyor. Üniversitenin öğrenci nüfusunun beşte biri ve öğretim kadrosunun üçte biri yurt dışından geliyor. Lozan Üniversitesi, tıp bilgisindeki ilerlemelerin ön saflarında yer almak için Vaud Kantonu Üniversite Hastanesi (CHUV) ile yakın iş birliği içinde çalışıyor. Çeşitli ülkelerdeki 358 üniversiteyle ortak çalışmalar sürdüren Lozan Üniversitesi bünyesinde, 175 araştırma birimi bulunuyor.


Öğretiminin kalitesi ve yenilikçiliğine büyük önem veren Lozan Üniversitesi bölümleri 7 fakülte altında toplanıyor. Bunlar; İlahiyat, Hukuk, Sanat, Sosyal Ve Politik Bilimler, Ekonomi ve İş Yönetimi, Yerbilim ve Çevre, Biyoloji ve Tıp fakülteleri. Lozan Üniversitesi; 15 lisans, 42 yüksek lisans, 26 farklı doktora programı sunuyor. Üniversitede Hemşirelik Bilimleri Yüksek Lisans ve Sağlık Bilimleri Yüksek Lisans hariç tüm lisans ve yüksek lisans programlarına yarı zamanlı olarak devam etmek mümkün. Lozan Üniversitesi, bu eğitimlerin yanı sıra profesyonel çalışma hayattaki yetişkinlere, sürekli üniversite eğitimi kursları ile bilgilerini güncelleme veya profesyonel yaşamlarını yeniden yönlendirme olanağı sunuyor. 


Lozan Üniversitesi’ndeki çok çeşitli sürekli eğitim ve disiplinler arası kursların yanı sıra futbol, capoeira, fitness, dalış, sinema, sergi veya tiyatro gibi çeşitli alanlarda sayısız sportif ve kültürel aktiviteye de katılmak mümkün. 


Eşsiz bir akademik ve kültürel deneyim sunan Lozan Üniversitesi bölüm ücretleri 1.200-4.000 CHF dolar arasında değişiyor. Lozan Üniversitesi başvuru, sonbahar dönemi 30 Nisan’da, ilkbahar dönemi ise 30 Kasım’da son buluyor. “Lozan Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Lozan Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Lozan Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

Devamını Oku

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.


Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Lozan Üniversitesi başvuru zamanı

University of Lausanne sonbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 30 Nisan, ilkbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 30 Kasım.

Lozan Üniversitesi bölümleri

 • Communication & Media Studies
 • Sociology
 • Politics & International Studies
 • Geography
 • History, Philosophy & Theology
 • Archaeology
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Education
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Psychology
 • Accounting & Finance
 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
 • Sport Science
 • Biological Sciences
 • Medicine & Dentistry
 • Law
  Computer Science

Lokasyon

Lozan Üniversitesi nerededir?

Cenevre Gölü kıyısındaki ana kampüs, Alplerin muhteşem manzarasına sahip yeşil bir arazide yer alıyor. İsviçre'nin Zürih şehrinden sonra en yüksek nüfuslu ikinci şehri olan Cenevre, CERN yüksek enerji fiziği laboratuvarına, Birleşmiş Milletler'in Avrupa'daki merkezine ve bu kuruluşun birçok alt kuruluşuna ev sahipliği yapıyor. Şehrin en önemli noktalardan biri olan Neuve Meydanı’nda; Büyük Tiyatro, Cenevre Müzik Konservatuarı, Rath Müzesi ve Victoria Konser Salonu gibi çok önemli sanat merkezleri yer alıyor.  


Üniversitenin Başarıları:

 • Lozan Üniversitesi, QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 200’de yer alıyor.

 • Lozan Üniversitesi, İsviçre’deki en iyi üniversiteler arasında ilk 10’da bulunuyor.

 • Lozan Üniversitesi’nin; anatomi, fizyoloji, spor ve sosyoloji bölümleri dünyada ilk 100’de yer alıyor.

Üniversitenin Kabul Şartları

 • Çoğu programının eğitim dilinin Fransızca olduğu Lozan Üniversitesi’nde, lisans veya yüksek lisans programlarına katılmak için, dahil olmak istediğin eğitim programının dilini, CEFR standartlarına göre B2 seviyesinde bilmen bekleniyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım