Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

University of Lausanne

University of Lausanne – Lozan Üniversitesi

1537'de bir ilahiyat okulu olarak kurulmuş olan, 1890'da üniversiteye çevrilen Lozan Üniversitesi bugün; öğrencilerine en son teknolojilerle donatılmış laboratuvarları ve geniş ve iyi donanımlı oditoryumları ile hem beşeri bilimlerde hem de doğa bilimlerinde çok çeşitli eğitim ve araştırma olanakları sunuyor. 


Araştırma faaliyetleri insan ve sosyal bilimler, yaşam bilimleri ve tıp ve çevre bilimleri alanlarında odaklanan Lozan Üniversitesi, yaklaşık 17.100 öğrenci ve yaklaşık 4.400 araştırma, öğretim ve teknik personele ev sahipliği yapıyor. Üniversitenin öğrenci nüfusunun beşte biri ve öğretim kadrosunun üçte biri yurt dışından geliyor. Lozan Üniversitesi, tıp bilgisindeki ilerlemelerin ön saflarında yer almak için Vaud Kantonu Üniversite Hastanesi (CHUV) ile yakın iş birliği içinde çalışıyor. Çeşitli ülkelerdeki 358 üniversiteyle ortak çalışmalar sürdüren Lozan Üniversitesi bünyesinde, 175 araştırma birimi bulunuyor.


Öğretiminin kalitesi ve yenilikçiliğine büyük önem veren Lozan Üniversitesi bölümleri 7 fakülte altında toplanıyor. Bunlar; İlahiyat, Hukuk, Sanat, Sosyal Ve Politik Bilimler, Ekonomi ve İş Yönetimi, Yerbilim ve Çevre, Biyoloji ve Tıp fakülteleri. Lozan Üniversitesi; 15 lisans, 42 yüksek lisans, 26 farklı doktora programı sunuyor. Üniversitede Hemşirelik Bilimleri Yüksek Lisans ve Sağlık Bilimleri Yüksek Lisans hariç tüm lisans ve yüksek lisans programlarına yarı zamanlı olarak devam etmek mümkün. Lozan Üniversitesi, bu eğitimlerin yanı sıra profesyonel çalışma hayattaki yetişkinlere, sürekli üniversite eğitimi kursları ile bilgilerini güncelleme veya profesyonel yaşamlarını yeniden yönlendirme olanağı sunuyor. 


Lozan Üniversitesi’ndeki çok çeşitli sürekli eğitim ve disiplinler arası kursların yanı sıra futbol, capoeira, fitness, dalış, sinema, sergi veya tiyatro gibi çeşitli alanlarda sayısız sportif ve kültürel aktiviteye de katılmak mümkün. 


Eşsiz bir akademik ve kültürel deneyim sunan Lozan Üniversitesi bölüm ücretleri 1.200-4.000 CHF dolar arasında değişiyor. Lozan Üniversitesi başvuru, sonbahar dönemi 30 Nisan’da, ilkbahar dönemi ise 30 Kasım’da son buluyor. “Lozan Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Lozan Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Lozan Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

Lozan Üniversitesi başvuru zamanı

University of Lausanne sonbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 30 Nisan, ilkbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 30 Kasım.

Lozan Üniversitesi bölümleri

 • Communication & Media Studies
 • Sociology
 • Politics & International Studies
 • Geography
 • History, Philosophy & Theology
 • Archaeology
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Education
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Psychology
 • Accounting & Finance
 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
 • Sport Science
 • Biological Sciences
 • Medicine & Dentistry
 • Law
  Computer Science

Lokasyon

Lozan Üniversitesi nerededir?

Cenevre Gölü kıyısındaki ana kampüs, Alplerin muhteşem manzarasına sahip yeşil bir arazide yer alıyor. İsviçre'nin Zürih şehrinden sonra en yüksek nüfuslu ikinci şehri olan Cenevre, CERN yüksek enerji fiziği laboratuvarına, Birleşmiş Milletler'in Avrupa'daki merkezine ve bu kuruluşun birçok alt kuruluşuna ev sahipliği yapıyor. Şehrin en önemli noktalardan biri olan Neuve Meydanı’nda; Büyük Tiyatro, Cenevre Müzik Konservatuarı, Rath Müzesi ve Victoria Konser Salonu gibi çok önemli sanat merkezleri yer alıyor.  


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım