Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

University of Europe for Applied Sciences –Berlin- Hamburg

UNIVERSITY OF EUROPE (UYGULAMALI BİLİMLER) HAKKINDA

Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, kısaca UE, 2017 yılında Almanya'da kurulmuş olan ve  kâr amacı gütmeyen özel bir üniversitedir. Almanya genelinde özel üniversiteler sıralamasında 2. sırada yer almaktadır;  Iserlohn, Berlin,  Hamburg ve hatta Dubai'de kampüsleri bulunmaktadır. 

Okul, 2017 yılında,  Business and Information Technology School (BiTS) and the Berliner Technische Kunsthochschule kurucularının iş birliğiyle eğitim hayatına hızlı ve başarılı bir giriş yapmıştır. 

5000'e varan öğrenci sayısı ile yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler tarafından da çokça tercih edilmektedir. Güzel Sanatlar, Oyun Tasarımı, IT, Bilgisayar İşletme ve Spor gibi geniş bir bölüm yelpazesine sahip olan okul,  kampsamlı derslerinde öğrencilerin sanatsal, estetik ve teknik becerilerini geliştirmeyi gaye edinmişken, bir yandan da öğrencilerinin sektörel deneyim kazanmalarına yardımcı olarak onları bu yolda yetiştirir.

University of Europe Dünya Başarı Sıralamaları 

University of Europe,  Almanya genelinde özel üniversiteler sıralamasında 2. sırada yer almaktadır. EU innovation Hub/ Postdam Kampüsü yenilikçi teknolojileri sayesinde, 2017 yılında Almanya’daki en saygın 12 dijital merkezden biri olarak seçilmiştir.University of Europe'un tüm programları  "Ministry of Science, Research and Culture''  tarafından akredite edilmektedir.

Uluslararası oryantasyon konusundaki kayda değer başarılarından dolayı da ayrıca dünya genelinde bir çok ödülleri mevcuttur.

University of Europe Öğrenci Sayıları

University of Europe'da 5000'den fazla öğrenci eğitim almaktadır ve %45’den fazlası yurtdışında lisans veya yurtdışında yüksek lisans eğitimi almak isteyen uluslararası öğrencilerdir. 130'dan farklı millet ile kozmopolit yapısı dikkat çekmektedir. Neden University of Europe?

University of Europe, Inovatif; yaratıcı ve son teknoloji dijital yöntemleri ile uluslararası alanda da etkindir ve yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği üniversitelerin başında gelmektedir.

Ayrıca Yabancı öğrencilerinin vize süreçlerine de destek sağlayıp; eğitimlerinden geri kalmamaları amacı ile University of Europe; vize başvuru sonuçlarını bekleyen öğrencilerine geniş ağa sahip bir online eğitim imkanı sunmaktadır.

UE'nin derslerinin tümü %100 İngilizcedir ancak Almanca öğrenmek isteyen yabancı uyruklu öğrencilerine  Almanca eğitimi imkanı da sunmaktadır.

University of Europe Uygulamalı Bilimler Universitesi'nin Hem yarı zamanlı hem  de tam zamanlı lisans ve yüksek lisans programları mevcuttur; yurtdışında öğrenim görmek isteyen öğrencilerin pratik öğrenme ve uluslararası bir düşünce yapısı kazanmak gibi beklentilerini karşılamayı hedef haline getirmiş UE'de, saygın akademisyenlerin yanı sıra, iş hayatından da bir çok tanınmış kişi  ders vermektedir.

University Europe'un çok zengin bir çalışma ve sosyal network'ü mevcuttur.

Yenilikçi ve son teknolojiye uygun ders alanlarıyla; Almanya'da üniversite okumak isteyen uluslararası pek çok öğrenciye ev sahipliği yapan University of Europe, sanal gerçeklik ekipmanları; fotoğraf ve ses stüdyoları gibi bir çok imkanı öğrencilerine sunmaktadır.

Resmi verilere göre: UE'nin kendine ait kariyer merkezi öğrencilerinin %68'ini henüz mezun olmadan bir iş sahibi olmalarına yardımcı oluyor; mezun öğrencilerinin %93'ü ise mezuniyetten sonra 12 ay içinde kolaylıkla iş bulabiliyor. UE kariyer merkezi her adımda öğrencilerini desteklemektedir.


University of Europe Türk Öğrenciler İçin Başvuru Koşulları

University of Europe, Kış ve Yaz Dönemi olmak üzere senede 2 kez başvuru hakkı sunmaktadır; Kış dönemi için son başvuru tarihi 1 Eylül, yaz dönemi için ise 5 Şubat'tır; Evrakların bu tarihlerden önce teslim edilmesi gerekmektedir.

Lisans bölümleri için,  geçerli bir lise diploması; yüksek lisans bölümleri için ise geçerli bir lisans diploması talep etmektedir. Bunun yanısıra her başvuruda talep edilen evraklar şunlardır:

 - CV; Son bitirilen okulun diploması; Transkript; Motivasyon Mektubu; Pasaport fotokopisi

Not: Tercih edilen programa bağlı olarak admission test ya da portfolyo talep edilebilmektedir.

İngilizce yeterlilik belgesi  olarak Türk öğrencilerden Lisans için; IELTS: 5.5; TOEFL: 72-79 istenmektedir.

Yüksek Lisans için ise: IELTS 6.0 puan şartı mevcuttur.


University of Europe Öğrenci Vizesi Başvuruları:

Herhangi bir Alman Üniversitesinde eğitim almak isteyen bir Türk öğrenci için iki  vize seçeneği mevcuttur:
1- Öğrenci Adayı vizesi (Studienbewerbervisum)  Henüz bir Almanya üniversitesinden kabul almayan öğrenciler, öğrenci adayı vizesiyle, 9 ay'a kadar üniversite öğrenimi konusunda bilgi alabilir ve bu sürede üniversitelerle temasa geçebilmektedir.
2- Eğitim Vizesi (Studienvisum)
Bir Alman üniversitesinden kabul mektubu almış olan öğrenciler, eğitim vizesi (Studienvisum) için başvurabilmektedirler.
Vize, çalışma izni ve oturma izni konusunda detaylı bilgi için yurtdisiuniversiteler.com veya Global Vizyon danışmanlarımız ile iletişime geçebilir, kafanızdaki tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz.

University of Europe Popüler Bölümleri

Lisans (Bachelor) Bölümleri:

Communication Design

Film + Motion Design

Game Design

Illustration

UX/UI Design

Digital Business and Data Science

Digital Media and Marketing

Digital Product Management

Software Engineering

Sport & Event Management

Business & Management Studies

Psychology

Business Psychology


Yüksek Lisans (Master) Bölümleri:

New Media Design

Photography

Communication Design

Innovation Design Management

Visual & Experience Design

Creative Computing

Software Engineering

Data Science

International Business Management

International Sport & Event Management

MBA

MBA Sustainable Water Management

MBA Shipping & Logistics

MBA Innovation & Technology

MBA Diplomacy


University of Europe Eğitim Fiyatları ve Burs Olanakları:

Lisans Programları: 12.100 Euro'dan başlamaktadır; Yüksek Lisans Programları ise: 8710 Euro 21.875 Euro aralığında; tercih edilen bölüme göre değişkenlik göstermektedir.

Yabancı dil Hazırlık Programları: 9 aylık 9.000 Euro, 12 aylık (B1 dil eğitimi dahil) 11.500 Euro tutarında olmaktadır.

University of Europe, yurtdışında lisans eğitimi almak isteyen Türk öğrencilerine lisedeki başarı oranına göre burs sağlamaktadır.

Ortalaması 90 ve üzeri öğrenciler %50; 85-89 arası ortalamaya sahip olan öğrenciler; %40 Ortalaması 80-84 arası öğrenciler; %35; 75-79 arası ortalamaya sahip öğrenciler %30;

60-75 arası ortalamaya sahip öğrenciler University of Europe'da %25 burs almaya hak kazanmaktadır.

Yurtdışında yüksek lisans öğrenimi görmek isteyen öğrencilerine ise, Erken Ödeme halinde indirim olanağı sunmaktadır.

University of Europe; yurtdışından gelen öğrencilerine; bünyesinde bulunan Welcome Service programı kapsamında; konaklama için destek sağlanmaktadır. Bu departman öğrencilerin bütçesine uygun kalacakları yurt veya apartları bulmalarında yardımcı olmaktadır.

Devamını Oku

University of Europe Kampüsleri ve Sosyal Olanakları

Berlin, Hamburg ve Iserlohn'daki birbirinden farklı karakterlere sahip bu şehirlerde kampüsleri bulunmaktadır; her biri en işlek şehirlerde bulunan kampüslerinde öğrencilerine sınırsız sosyal olanak sunmaktadır. Gerek yurtiçinden gerek de yurtdışından öğrenciler için;  ilgi alanlarına göre çok sayıda öğrenci kulübü ve etkinlikler düzenlemektedir.

University of Europe, iş network'ü, medya, sanat, kültür ve siyaset, dünyasından kurumsal iş ortakları ile birçok projede yer alma şansı verirken, öğrencilerine çalışırken sosyalleşme olanağı da vermektedir; Global projeleri yurtdışında lisans veya yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler tarafından bu universiteyi tercih etme sebebidir.


Berlin Kampüsü:

University of Europe Berlin Kampüsü Almanya'nın multikültürel ve kozmopolit yapısıyla ünlü; sayısız sosyalleşme olanağı yanında tarihi açıdan dikkat çekmektedir; kısacası her şeyi barındıran Berlin metropolünün göbeğinde; Berlin'in kalbi Potsdamer Platz’ın hemen yakınında yer almaktadır.

Aynı zamanda Almanya'nın start-up şirketlerinin de merkezinde yer alan konumu ile öğrencilerin tasarım vizyonlarınıza ilham vermektedir.


Postdam Kampüsü (Innovation Hub)

University of Europe'un en yeni yapısı Potsdam Kampüsü; VW-Group gibi  inovasyonda lider şirketlerin bulunduğu bir lokasyonda yer alır ve  ''Innovation Hub'' ismini de buradan almaktadır.

Fütüristik teknolojileri ile dikkat çeken EU innovation Hub, Postdam Kampüsü 2017 yılında Almanya’daki 12 dijital merkezden biri olarak seçilmiştir.


Hamburg Kampüsü:

Hamburg Kampüsü, Altona’daki limana ve Elbe Nehri’ne çok yakın bir konumda konuşlanmıştır;  University of Europe Hamburg Kampüsü Medya network'ünün tam kalbinde yer almaktadır.

Öğrencilerin Medya-İletişim odaklı bu kampüste; teknik stüdyolardan, tiyatro sahnelerine, kostüm atölyelerinden, 3d tasarım merkezlerine, Film ve Video Prodüksiyonu için oluşturulmuş özel animasyon odalarına; teknoloji laboratuvarları, baskı atölyeleri ve kütüphaneler gibi bir çok fırsata erişme şansları mevcuttur.


Iserlohn Kampüsü; Unicum Dergisi tarafından gerçekleştirilmiş olan bir  öğrenci anketine göre sunduğu olanaklar ile; Almanya'nın en güzel 3. kampüsü seçilmiştir.

Iserlohn Kampüsü University of Europe'un ilk kampüsü olma özelliğini de taşımaktadır.


Dubai Kampüsü

University of Europe'un yeni açılan ve ''High-Tech'' olarak adlandırılan kampüsüdür; University of Europe, Dubai'de bulunan tek Alman Üniversitesi olma özelliğini taşımaktadır.

İnovasyon ve gelişmenin kalbi olan ''Future District''de bulunduğu için; yurtdışında lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler arasında popülerdir.


University of Europe Şehir ve Bölge Hakkında

Nüfusu; 3,645 milyon ve Almanya'nın başkenti olan Berlin; çok kültürlü bir genç  nüfusa sahiptir: Farklı kültürlerden gelen insanların bir arada yaşadığı ve çeşitli etnik restoranlar, festivaller ve etkinliklerin bulunduğu bir şehirdir. Alternatif kültür sahneleri; teknoloji, medya ve start-up alanlarında büyüyen ekonomisiyle ünlüdür ve bu yönleriyle yurtdışında lisans, yurtdışında yüksek lisans öğrenimi görmek isteyen binlerce öğrenci tarafından tercih sebebidir.

Berlin, sanat ve kültür açısından da oldukça zengin bir şehirdir. Dünya çapında ünlü müzeler, galeriler, tiyatrolar ve konser mekanlarına ev sahipliği yapar. Sanatçılar, yazarlar, müzisyenler ve film yapımcıları için eşsizdir.Devamını Oku
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım