Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

University of Calgary

University of Calgary – Calgary Üniversitesi

1966’da kurulan Calgary Üniversitesi, 5 kampüsü, 14 fakültesi ve 250’den fazla lisans, yüksek lisans, doktora ve sertifika programı sunuyor; 80'den fazla araştırma enstitüsü ve merkezine ev sahipliği yapıyor. Tüm disiplinlerde keşif, yaratıcılık ve yeniliğe ilham veren Calgary Üniversitesi bölümleri sanat, atletizm, bilim, tıp ve mühendislik programları ile öne çıkıyor. Dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olmayı amaçlayan Calgary Üniversitesi, öğrencilerinin kampüs hayatına uyum sağlamalarına yardımcı olacak destek hizmetleri ve kişiselleştirilmiş danışmanlık hizmeti sunuyor. Mezuniyet sonrası istihdam oranı %94 olan Calgary Üniversitesi, özellikle mezunlarına sağladığı istihdam olanakları ile tanınıyor. Sayısı 200.000’in üstünde olan Calgary Üniversitesi mezunlarının üçte ikisinden fazlası, Calgary bölgesinde yaşıyor ve/veya çalışıyor. 


Öğrencilerine; dünyayı eleştirel bir şekilde inceleyebilecekleri ve problem çözmenin bir parçası olabilecekleri, deneyimsel öğrenme açısından zengin bir araştırma ortamında eğitim alma fırsatı sunan Calgary Üniversitesi bölümleri, 33.000’den fazla öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Yıllık 300 milyon dolardan fazla araştırma geliri ile en zorlu sorunlara yanıt arayan Calgary Üniversitesi; araştırmalarında enerji, sağlık, yeni dünya-uzay teknolojileri gibi alanlara odaklanıyor.   


Lisans ve yüksek lisans mezunlarına açık Calgary Üniversitesi sertifika bölümleri, mesleki becerilerini geliştirmek isteyen öğrencilere ve profesyonellere çok sayıda seçenek sunuyor. 


Öğrencilerinin sağlığını ve zindeliğini de destekleyen Calgary Üniversitesi kampüsünde; spor salonları, tenis kortları, su sporları merkezi ve açık hava rekreasyon alanları gibi pek çok aktif yaşam seçeneği bulunuyor. Ayrıca, çok sayıda kafe, kültür ve sanat etkinliği alanına sahip Calgary Üniversitesi’ndeki kütüphaneler, eşsiz kitap arşivleri ile dikkat çekiyor.


Araştırma odaklı bir eğitim görmek isteyen öğrencilerin tercihi olan Calgary Üniversitesi bölüm ücretleri 14.000-27.000 dolar arasında değişiyor. Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 250’lerde yer alan Calgary Üniversitesi başvuru yapmak isteyen öğrenciler için son başvuru tarihi 1 Aralık. Yenilikçi ve bilgi arayışını destekleyen “Calgary Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Calgary Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Calgary Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.


Devamını Oku

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Calgary Üniversitesi başvuru zamanı

Calgary Üniversitesi’ne gitmek isteyen öğrenciler için son başvuru 1 Aralık.

Calgary Üniversitesi bölümleri

 • Accounting
 • Actuarial Science
 • Ancient and Medieval History
 • Anthropology (Biological)
 • Anthropology (Social and Cultural)
 • Archaeology (Bachelor of Arts)
 • Archaeology (Bachelor of Science)
 • Architecture
 • Art History
 • Astrophysics
 • Biochemistry
 • Bioinformatics
 • Biological Sciences
 • Biomechanics
 • Biomedical Sciences
 • Business Analytics
 • Business Technology Management
 • Canadian Studies
 • Cellular, Molecular and Microbial Biology
 • Chemical Engineering
 • Chemistry
 • Civil Engineering
 • Communication and Media Studies
 • Community Rehabilitation
 • Computer Science

Lokasyon

Calgary Üniversitesi nerede?

Calgary Üniversitesi, Kanada'nın dördüncü ve Alberta eyaletinin en büyük kenti Calgary’de bulunuyor. Beakerhead veya Calgary Halk Müziği Festivali gibi hit festivallere ev sahipliği yapan kent; Ulusal Müzik Merkezi, Merkez Kütüphanesi ve Calgary Kulesi gibi birinci sınıf cazibe merkezlerine de ev sahipliği yapıyor.

Calgary Üniversitesi ve ranking/sıralamalar

 • University of Calgary, QS dünya üniversiteleri sıralamasında ilk 200’de bulunuyor.

 • University of Calgary, en iyi Kanada üniversiteleri sıralamasında ilk 10’da bulunuyor.

Lisans programlarının kabul şartları

 • En az 86 (IBT) TOEFL puanı

 • En az 6,5 IELTS puanı

Calgary Üniversitesi bölümleri

 • Dance
 • Development Studies
 • Drama
 • Earth Science
 • East Asian Language Studies
 • East Asian Studies
 • Ecology
 • Economics
 • Education (Early Childhood Education)
 • Education (Fine Arts, English)
 • Education (Math, Science)
 • Education (Other)
 • Education (Social Studies)
 • Electrical Engineering
 • Energy and Professional Land Management
 • Energy Engineering
 • English
 • Entrepreneurship and Innovation
 • Environmental Design
 • Environmental Science
 • Exercise and Health Physiology
 • Film Studies
 • Finance
 • French
 • General Commerce
 • General Mathematics
 • Geography (Bachelor of Arts)
 • Geography (Bachelor of Science)
 • Geology
 • Geomatics Engineering
 • Geophysics
 • German
 • Greek and Roman Studies
 • Health and Society
 • History
 • International Business Strategy
 • International Indigenous Studies
 • International Relations
 • Italian Studies
 • Kinesiology
 • Landscape Architecture
 • Latin American Studies
 • Law
 • Law and Society
 • Leadership in Pedagogy and Coaching
 • Linguistics
 • Music (Bachelor of Music)
 • Natural Sciences
 • Physics
 • Planning
 • Plant Biology
 • Political Science
 • Psychology (Bachelor of Arts)
 • Social Work
 • Sociology
 • Software Engineering
 • Spanish
 • Supply Chain Management
 • Urban Studies
 • Veterinary Medicine
 • Visual Studies
 • Women's Studies
 • Zoology

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım