Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Universite de Montreal

Universite de Montreal – Montreal Üniversitesi

1878’de ilk olarak teoloji, hukuk ve tıp fakülteleri ile kurulan Montreal Üniversitesi, bugün 13 fakülte ve okul ile müzikten doğa bilimlerine, hukuktan sağlık ve beşeri bilimler alanlarına kadar uzanan bir eğitim ve araştırma ortamı sunuyor. Montreal Üniversitesi bölümleri, lisans, yüksek lisans ve doktora programlarını kapsayan 600’ü aşkın eğitim seçeneği ile yaklaşık 70.000 öğrenciye eğitim veriyor. Montreal Üniversitesi, en az 65 ülkedeki eğitim kurumuyla yapmış olduğu 550 uluslararası anlaşma ile öğrenci değişim programlarını da teşvik ediyor. 9.000'den fazla yabancı öğrencinin eğitim tercih ettiği Montreal Üniversitesi bölümleri; Fransa, Çin, Fas, Brezilya ve diğer birçok ülkeden öğrencilere ev sahipliği yapıyor.


Dünyanın önde gelen araştırma üniversitelerinden biri olan Montreal Üniversitesi'nde; dünyanın önde gelen araştırma enstitüsü Mila, üretken çalışmalar yapan İmmünoloji ve Kanser Araştırma Enstitüsü (IRIC) ve Kanada'daki en kapsamlı kamu hukuku araştırma merkezi olan Kamu Araştırma Merkezi (CRDP) gibi ünlü araştırma merkezleri bulunuyor.


İnovasyonu ve çeşitliliği teşvik eden Montreal Üniversitesi’nde ve modern geleceği inşa eden bir bakış açısının göze çarptığını söyleyebiliriz. Biraz da üniversitenin ana kampüsünden bahsedelim… Royal Dağı'nda yer alan Montreal Üniversitesi kampüsü, 65 hektarlık yeşil alanı, sokak ve patikaları kapsıyor. Montreal Üniversitesi yıl boyunca, müzik eğitimi atölyeleri ile hem kendi bünyesinde hem farklı ülkelerden gelen müzik grupları ile konserler düzenleniyor, tiyatro ve sinema gösterimleri kapsamında öğrencilerine kültürel aktiviteler sunuyor. Aynı zamanda kampüs içinde spor tesisleri, modern kafeler, bilgisayar laboratuvarları ve kütüphaneler hizmet veriyor. 


Adını taşıdığı şehir gibi kozmopolit, kültürlü, bilimsel ve yaratıcı bir üniversite olarak öğrencilerini ağırlayan Montreal Üniversitesi bölüm ücretleri 25.000-40.000 dolar arasında değişiyor. Montreal Üniversitesi başvuru yapmak isteyen öğrencilerin, sonbahar dönemi için 1 Şubat, ilkbahar dönemi için ise 1 Eylül tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Montreal Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Montreal Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Montreal Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Montreal Üniversitesi başvuru zamanı

Montreal Üniversitesi’nin bahar dönemi için son tarih 1 Şubat iken, kış dönemi için ise son tarih 1 Eylül.

Lokasyon

Montreal Üniversitesi nerede?

Montreal Üniversitesi, Québec eyâletinin en büyük, Kanada'nın ise ikinci büyük kenti olan Montreal’de bulunuyor. Paris'in ardından dünyanın Fransızca konuşan en büyük ikinci kenti olan şehir, tüm yıl boyunca festival ve kutlamalara ev sahipliği yapıyor. Montreal, kültürel canlılığı ve güvenli olması ile biliniyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım