Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Universite de Montreal

Universite de Montreal – Montreal Üniversitesi

1878’de ilk olarak teoloji, hukuk ve tıp fakülteleri ile kurulan Montreal Üniversitesi, bugün 13 fakülte ve okul ile müzikten doğa bilimlerine, hukuktan sağlık ve beşeri bilimler alanlarına kadar uzanan bir eğitim ve araştırma ortamı sunuyor. Montreal Üniversitesi bölümleri, lisans, yüksek lisans ve doktora programlarını kapsayan 600’ü aşkın eğitim seçeneği ile yaklaşık 70.000 öğrenciye eğitim veriyor. Montreal Üniversitesi, en az 65 ülkedeki eğitim kurumuyla yapmış olduğu 550 uluslararası anlaşma ile öğrenci değişim programlarını da teşvik ediyor. 9.000'den fazla yabancı öğrencinin eğitim tercih ettiği Montreal Üniversitesi bölümleri; Fransa, Çin, Fas, Brezilya ve diğer birçok ülkeden öğrencilere ev sahipliği yapıyor.


Dünyanın önde gelen araştırma üniversitelerinden biri olan Montreal Üniversitesi'nde; dünyanın önde gelen araştırma enstitüsü Mila, üretken çalışmalar yapan İmmünoloji ve Kanser Araştırma Enstitüsü (IRIC) ve Kanada'daki en kapsamlı kamu hukuku araştırma merkezi olan Kamu Araştırma Merkezi (CRDP) gibi ünlü araştırma merkezleri bulunuyor.


İnovasyonu ve çeşitliliği teşvik eden Montreal Üniversitesi’nde ve modern geleceği inşa eden bir bakış açısının göze çarptığını söyleyebiliriz. Biraz da üniversitenin ana kampüsünden bahsedelim… Royal Dağı'nda yer alan Montreal Üniversitesi kampüsü, 65 hektarlık yeşil alanı, sokak ve patikaları kapsıyor. Montreal Üniversitesi yıl boyunca, müzik eğitimi atölyeleri ile hem kendi bünyesinde hem farklı ülkelerden gelen müzik grupları ile konserler düzenleniyor, tiyatro ve sinema gösterimleri kapsamında öğrencilerine kültürel aktiviteler sunuyor. Aynı zamanda kampüs içinde spor tesisleri, modern kafeler, bilgisayar laboratuvarları ve kütüphaneler hizmet veriyor. 


Adını taşıdığı şehir gibi kozmopolit, kültürlü, bilimsel ve yaratıcı bir üniversite olarak öğrencilerini ağırlayan Montreal Üniversitesi bölüm ücretleri 25.000-40.000 dolar arasında değişiyor. Montreal Üniversitesi başvuru yapmak isteyen öğrencilerin, sonbahar dönemi için 1 Şubat, ilkbahar dönemi için ise 1 Eylül tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Montreal Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Montreal Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Montreal Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Montreal Üniversitesi başvuru zamanı

Montreal Üniversitesi’nin bahar dönemi için son tarih 1 Şubat iken, kış dönemi için ise son tarih 1 Eylül.

Montreal Üniversitesi bölümleri:

Lokasyon

Montreal Üniversitesi, Québec eyâletinin en büyük, Kanada'nın ise ikinci büyük kenti olan Montreal’de bulunuyor. Paris'in ardından dünyanın Fransızca konuşan en büyük ikinci kenti olan şehir, tüm yıl boyunca festival ve kutlamalara ev sahipliği yapıyor. Montreal, kültürel canlılığı ve güvenli olması ile biliniyor.
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım