Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

TSOM College

TSOM College


Yurtdışı sertifika programları denildiğinde Kanada akla ilk gelen ülkelerdendir. Kanada sertifika programları dünyanın dört bir yanında sahip olduğu saygınlık ile öğrencilerine parlak bir gelecek sunar. TSoM College sertifika ve diploma programları Kanada’da en çok tercih edilenlerin başında gelir. Özellikle 2022 Kanada TSom College’ın en çok başvuru topladığı yıllardan olmuştur. TSoM College’ın açtığı güncel ve faydalı yurtdışı sertifika programlarının bu artışta etkisi büyüktür. TSoM College Canada küresel dünyada en çok ihtiyaç duyulan alanlarda eğitimler açmaktadır. Ayrıca TSoM College sadece bugünün değil yakın gelecekte de eleman ihtiyacı duyulacak alanları analiz edip, bu alanlarda da yenilikçi eğitimler açmaktadır. Bu yönüyle TSoM College; yurtdışı sertifika programları alanında öncü okullardandır. 


TSoM College sertifika ve diploma programlarının amacı katılımcıların meslek edinmesini sağlamak olduğundan sınıflardaki teorik eğitimin yanı sıra işyerlerindeki uygulamalı eğitime de çok önem vermektedir. Kanada TSoM College bu sebeple ülkedeki en saygın şirketlerle anlaşmalar yaparak, öğrencilerinin bu şirketlerde staj yapmasını sağlar. Öğrencilerin ücretli staj programlarına katılabilmesi mesleki deneyim elde etmenin yanı sıra öğrencilerin maddi olarak da kendilerini güvende hissetmesini sağlar. Öğrenci kazandığı parayla; okul masraflarının bir kısmını ya da Kanada’da yaşam masraflarını çıkarabilecektir. TSoM College fiyatları bölümden bölüme değişiklik gösterdiği için danışmanlardan fiyat bilgisi talep etmeniz sağlıklı olacaktır. 

TSoM College sertifika ve diploma programlarının çoğunda öğrencilere çalışma imkanı sunulmaktadır. Co-op programlarına katılan öğrenciler eğitimleri esnasında part-time (haftada 20 saat) çalışma hakkına sahiptir. Öğrenciler okuldan mezun olduktan sonra da oturum ve çalışma iznine sahip olabilmektedir. Bu da yurtdışında kariyer ve hayat planı yapanlar için güzel bir fırsattır. 

TSoM College Toronto İşletme, Dijital Pazarlama gibi temel programların yanı sıra son dönemde Siber Güvenlik ve Data Analitiği gibi programlarla da öğrencilerin gözdesi olmuştur.


Devamını Oku

TSOM College Sertifika ve Diploma Programları

TSOM College sertifika ve diploma programları katılımcıların arzu ettikleri kariyere ulaşmalarına imkan sağlamaktadır. TSoM College’ın dünyada 100’ün üzerinde ülkede saygın bilinirliğe sahip olması öğrenciler için çok değerlidir. Yurtdışında eğitimi ve iş deneyimini çok değerli bulan işverenler; öğrencilerin TSoM College’dan mezun olduklarını gördüklerinde kaliteli bir eğitim aldıklarını ve iyi bir şirkette çalıştıklarını bilmektedir. Bu da TSoM College Toronto’dan mezun olan öğrencilerin hızlı ve kalıcı işler bulmasını sağlamaktadır. 

Programa Kimler Katılmalıdır

TSom College sertifika ve diploma programlarına; 18 yaşından büyük, liseden mezun olan ve orta düzeyde İngilizcesi olan herkes katılabilir. Bunun yanı sıra iş hayatına atılmış fakat işinden memnun olmayan, sektör değiştirmek isteyen, Kanada’da üniversite eğitimine devam etmek isteyenler ya da bu ülkede hayat kurmak isteyenler de başvurabilir.  


TSoM College özellikle işletme, hospitality and tourism konusunda alanında lider okullardandır. Son dönemde ise data analitiği ve siber güvenlik alanlarında ön plana çıkmaktadır. Bu iki alanda okulun doğrudan co-op programıyla staj imkanı sunması iş arama derdine girmeden eğitimini sürdürmek isteyenler için idealdir. 2020 ve 2021 yıllarında en iyi yetişkin eğitimi alanında ödül kazanmış olan Kanada TSoM College’a kariyerini tekrar planlamak isteyenlerin katılımı yüksektir. 


Okul sunduğu kariyer yönetimi danışmanlığıyla eğitim hayatının ardından ne yapacağına karar veremeyenler için de doğru bir adrestir. Okuldaki kariyer yönetimi danışmanları öğrencilerle birlikte gelecek planı yapmaktadır. Böyle bir destek almak isteyenler için TSoM Canada doğru adrestir.

Kanada’da hayat kurmak isteyenler de TSoM College sertifika ve diploma programlarına katılmaktadır. Okuldaki 1 yıllık sertifika programına katılanlar mezuniyetlerinin ardından bir yıl çalışma ve oturum hakkına sahip olurken, 2 yıllık programa katılanlar mezuniyetleri sonrası 3 yıllık çalışma ve oturum hakkı kazanır. Bu da göçmenlik başvurusu yapacaklar için güzel bir kazanımdır. 

Lokasyon

Lokasyon

TSoM College Toronto şehrin merkezinde konumlandırılmıştır. TSoM College’ın bu merkezi konumu öğrenciler için pek çok kolaylığı beraberinde getirmektedir. TSoM College Toronto öğrencileri ihtiyaç duydukları her şeye kısa sürede ulaşabilmektedir. Okulun konumu; öğrencilerin ihtiyaçlarına ulaşmanın yanı sıra şehir hayatını deneyimlemeleri ve şehrin dinamizmine katılmaları için de oldukça güzel bir fırsat sunar. 

Co-op programlarına katılanlar için TSoM College’ın merkezi bir konumda olması daha da önem kazanmaktadır. Bu sayede öğrenciler çalışacakları işyerlerine kolay ulaşım sağlayabilecektir.

TSOM College Başarılar

  • TSoM College öğrencilerinin %90’ı okulun verdiği eğitimden ve sağladığı imkanlardan memnun olduğunu belirtmiştir. Bu çok yüksek bir memnuniyet oranıdır.

  • TSOM College; “Most Innovative Mangement Program School” ve “Best Hospitality & Tourism Institution” seçilmiştir.

Okul Kabul Şartları

  • Lise yada lisans diploması

  • En az 18 yaşında olmak gereklidir.

  • IELTS veya TOEFL yeterlilik belgesi. IELTS minimum 5.5 üzeri olmalıdır.

  • Bu gereklilikleri yerine getirenler 2022 Kanada TSoM College öğrencisi olarak kabul edilecektir. Daha detaylı bilgi için Global Vizyon ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Öğrenci Yorumları

Kanada sertifika ve diploma programlarını incelemeye başladığımda benim için en önemli konu TSoM College yorumlarının nasıl olduğuydu. TSoM College’ın internet sitesine girip öğrencilerin %90’ının okuldan memnun olduğunu görmem bu okulu benim gözümde cazip kıldı. Ben de katıldığım programdan ve okulumdan çok memnunum. 

Alihan Ayyıldız
Öğrenci Yorumları

TSoM College’ı seçmemdeki en önemli neden okulun güzel şirketlerle işbirliğinde olmasıydı. TSoM College fiyatlarına baktığımda bir kısmını kendim karşılarsam ailemin yükünü azaltabileceğimi düşündüm. Okulun iyi şirketlerde co-op imkanı sunması, çalışırken iyi ücret almamı sağladı. Böylece ben de çalışıp kendi ihtiyaçlarımı karşılayarak ailemin üzerindeki yükü azalttım.

Mert Çavuş
Öğrenci Yorumları

Kanada’da dil okuluna gitmiştim lise yıllarımda. Üniversiteyi okuduktan sonra daha iyi bir kariyer içim yurtdışında eğitim ve çalışma deneyimim olması gerektiğini fark ettim. Kanada dil okulundan çok memnun kaldığım ve ülkeyi sevdiğim için tekrar Kanada’yı tercih ettim. TSoM College’da buradaki iyi okullardan biri. Memnunum. 


İlay Duru

Neden TSOM College Kanada

TSoM College sertifika ve diploma programları 100’den fazla ülkede saygınlığa sahiptir. Bu sayede öğrenciler hem ülkelerinde hem de çalışmak istedikleri farklı ülkelerde saygın bir diplomaya sahip olma şansı yakalar. 

TSoM College Toronto; Kanada’daki pek çok saygın şirket ile iş birliği içerisindedir. Öğrenciler bu iş birlikleri sayesinde hem güzel iş deneyimi kazanma hem de yüksek saatlik ücretlerle çalışma fırsatı yakalar. Kanada TSoM College dünyanın en güvenli ve en iyi şehirlerinden olan Toronto’nun en güzel noktalarından birinde bulunmaktadır. Dünyanın en iyi ve en güvenilir şehrinde yaşama deneyimi edinmek isteyenler TSoM College’ı tercih etmelidir. 

Son 10 yılda Kanada’ya eğitim almaya giden uluslararası öğrenci sayısı %185 yükselişe geçmiştir. Dünyanın dört bir yanından genç Kanada’ya eğitim almaya gitmektedir. Kanada’da eğitim alan öğrencilerin %96’sı bu ülkede eğitim alınmasını önerirken, %60’ı bu ülkede kalıcı oturum izni almak için başvurularını yapmıştır. Pek çok endüstriye ve pek çok dev şirkete ev sahipliği yapan Kanada’da iş imkanları çok çeşitlidir. 2018 yılında yapılan bir araştırma Kanada’da 170 binden fazla iş ilanı olduğu görülmüştür. TSoM College’ın dev şirketlerin çoğuyla işbirliği olması, öğrencilerin bu işlere kolayca yerleşmesini sağlamaktadır. Son olarak TSoM College bu ülkede üniversiteye devam etmek isteyenlerin kredi transferi yapabilmesini mümkün kılmaktadır. TSoM Canada öğrencileri, sertifika programında aldıkları dersleri üniversitelerine transfer edebilmektedir. Bu üniversite eğitimine devam etmek isteyen öğrenciler için önemli bir fırsattır. 


Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım