Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Stockholm University

Stockholm University – Stockholm Üniversitesi

1878'de kurulan Stockholm Üniversitesi, dünyanın en iyi 100 üniversitesi arasında yer alıyor ve hem beşeri bilimler hem de doğa bilimleri alanında yüksek öğrenim ve araştırma için Avrupa'nın önde gelen enstitülerinden biri olarak değerlendiriliyor. Kuruluşundan bu yana; bilgi, aydınlanma, gerçeği arama ve eleştirel düşünme, Stockholm Üniversitesi’nin temel taşları olmaya devam ediyor. 


Birden fazla kampüsü olan geniş bir alana yayılan Stockholm Üniversitesi, 36.000’den fazla öğrenciye eğitim veriyor. Stockholm Üniversitesi'nin ana kampüsü Frescati; güzel doğası, eşsiz mimarisi ve modern sanat eserleri ile tanınıyor. Stockholm Üniversitesi'nin sanat koleksiyonları, birçok farklı tekniği içeren geniş bir yelpazeye sahip ve uzun bir zaman dilimini kapsıyor. Sanat eserleri, Stockholm Üniversitesi'nin özgür düşüncenin ve ifadenin vurgulandığı ve saygı duyulduğu bir yer olma ilkesini yansıtırken aynı zamanda önceki fikir ve normların yapıcı bir şekilde sorgulanmasına da kapı açıyor.


Stockholm Üniversitesi, uluslararası akademik iş birliğini güçlendirmek için araştırma ve eğitim alanlarında çeşitli ülkelerdeki üniversitelerle birlikte çalışıyor. Üniversite; Kültürel Miras ve Tarihsel Süreçler, Uluslararasılaşma ve Göç, Dil Öğrenimi, Normlar, Kanunlar ve Etik, Güç, Demokrasi ve Refah, Atomik, İklim, Denizler ve Çevre, Gen-Çevre Etkileşimleri gibi pek çok alanda araştırma imkanı sunuyor. Ayrıca üniversiteden dört araştırmacı Nobel Ödülü'nü aldı, beşinci araştırmacı da Alfred Nobel'in Anısına Sveriges Riksbank İktisadi Bilimler Ödülü'ne layık görüldü.


Stockholm Üniversitesi bölümleri lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri ile her düzeyde eğitimin mevcut olduğu kurumda birinci sınıf bir eğitim imkanı sunuyor.

Bünyesinde 190 program ve 1.700 kurs bulunan Stockholm Üniversitesi bölümleri arasında eğitim dili İngilizce olan 5 Lisans ve 75 Yüksek Lisans programı bulunuyor.


“Stockholm Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Stockholm Üniversitesi’nin, İsveç'te uluslararası öğrenciler için en yüksek kabul oranını sunan en iyi 6 üniversiteden biri olduğunu söyleyebiliriz. Listede 4. sırada yer alan üniversite, ortalama %24 kabul oranına sahip. Stockholm Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Stockholm Üniversitesi başvuru yapacak öğrencilerin 15 Ocak tarihine kadar belgelerini iletmesi gerekiyor. 


Stockholm Üniversitesi bölüm ücretleri 100.000-400.000 İsveç Kronu arasında değiştiğini de belirtelim. Stockholm Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Stockholm Üniversitesi başvuru zamanı

Stockholm University’ye kayıt için son başvuru tarihi 15 Ocak.

Stockholm Üniversitesi bölümleri

 • Communication & Media Studies
 • Geography
 • Sociology
 • Politics & International Studies 
 • Art, Performing Arts & Design
 • Languages, Literature & Linguistics
 • History, Philosophy & Theology
 • Archaeology
 • Education
 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
 • Accounting & Finance
 • Law
 • Mathematics & Statistics
 • Physics & Astronomy
 • Chemistry
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Biological Sciences
 • Agriculture & Forestry
 • Psychology
  Computer Science

Lokasyon

Stockholm Üniversitesi, İsveç’in başkenti Stockholm’de, dünyanın ilk ulusal şehir parkının ortasında yer alıyor. Şehir merkezi ise sadece kısa bir otobüs veya metro yolculuğu mesafesinde. İsveç’in en büyük kütüphanelerinden birine sahip olan Stockholm Üniversitesi’nde, Bergian Botanik Bahçesi ve Hayalet Kale olarak bilinen Scheffler Sarayı da bulunuyor.
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım