Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Simon Fraser University

Simon Fraser University – Simon Fraser Üniversitesi

1965 yılında Burnaby Dağı'nda kurulan Simon Fraser Üniversitesi, ilk yıllarda öğrencilerinin aktivizmi nedeniyle “radikal kampüs” olarak biliniyordu. Bugün kampüs, birinci sınıf akademik ve araştırma çalışmalarına ev sahipliği yapıyor. Kendini, öğrencilerinin mükemmel ve köklü eğitimin tüm ilkeleriyle eğitim almasına adayan Simon Fraser Üniversitesi bölümleri, yaklaşık 30.000 öğrenciyi ağırlıyor. 

Sınıflarını, bilimsel gelişmelere uygun halde tasarlayan Simon Fraser Üniversitesi’nin hobilere yönelik öğrenci kulüpleri, akademik kariyerin yanında keyifli zaman geçirmek isteyen öğrencilerin ilk tercihi oluyor. Kısmi ve tam burs imkanı da sunan Simon Fraser Üniversitesi’ne katılan öğrenciler, kampüs içindeki part-time işleri tercih ederek, okul zamanını kariyer odaklı da değerlendirebiliyor. 

Simon Fraser Üniversitesi; araştırma, bilgi geliştirme ve inovasyonda dünya lideri olarak biliniyor. Okul, sürekli olarak Kanada'daki en iyi araştırma üniversiteleri arasında ve dünyanın en iyi 250 üniversitesi arasında yer alıyor. 170.000'den fazla mezunu bulunan Simon Fraser Üniversitesi'nin, yaşamın her alanındaki etkisinin geniş kapsamlı olduğunu söyleyebiliriz. 

Simon Fraser Üniversitesi bölümleri; Kanada dışından gelen öğrencilerine lisans, yüksek lisans çalışmaları, değişim ve sertifika programları kapsamında çok sayıda seçenek sunuyor. Simon Fraser Üniversitesi’nin Kanada'nın ilk ve günümüzün en büyüklerinden biri olan kapsamlı iş birliği eğitim programı, 8.500'den fazla öğrenciyi küresel şirketlerde işe yerleştiriyor. Simon Fraser Üniversitesi; öğrencilerini, sürekli değişen ve zorlu bir dünyada başarılı olmak, topluma katkıda bulunmak ve potansiyellerini gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları tüm bilgi, beceri ve deneyimle mezun ediyor. Simon Fraser Üniversitesi sertifika bölümleri, bağımsız programlara veya herhangi bir ana dal programına ek eğitimler sunuyor.  

Halk sağlığı, iklim hareketi, gıda güvenliği ve sürdürülebilir mühendislik gibi alanlarda lider Simon Fraser Üniversitesi bölüm ücretleri 25.000-35.000 dolar arasında değişiyor. Simon Fraser Üniversitesi başvuru yapacak öğrencilerin sonbahar dönemi için 3 Ocak, ilkbahar dönemi için ise 15 Eylül tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Simon Fraser Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Simon Fraser Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Simon Fraser Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir.

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Simon Fraser Üniversitesi başvuru zamanı

Kanada’nın en genç ve en araştırmacı kadrolarıyla çalışan Simon Fraser Üniversitesi’ne son başvuru tarihi 15 Aralık.

Simon Fraser Üniversitesi bölümleri

 • School of Computing Science
 • School of Engineering Science
 • School of Mechatronic Systems Engineering
 • Centre for Latin American Development Studies
 • Department of Economics
 • Department of English
 • Department of French
 • Department of Gender, Sexuality, and Women's Studies
 • Department of Gerontology
 • Department of History
 • Department of Humanities
 • Department of Linguistics
 • Department of Philosophy
 • Department of Political Science
 • Department of Psychology
 • Department of Sociology and Anthropology
 • Liberal Studies Program
  School of Criminology
  School of International Studies
  School of Public Policy
  Urban Studies Program

Lokasyon

Simon Fraser Üniversitesi nerede?

Kanada’nın en ileri görüşlü ve uzman kadrosuna sahip Simon Fraser Üniversitesi, Vancouver‘da yer alıyor. Alışveriş merkezleri ve doğal güzellikleri sayesinde turistlerin sıkça seyahat ettiği Vancouver, öğrenci dostu aktiviteleri ile biliniyor. Kozmopolit bir şehir olan Vancouver’da; Stanley Parkı, Vancouver Akvaryumu, Vancouver Sanat Galerisi ve UBC Antropoloji Müzesi gibi gezilecek birçok yer bulunuyor. 

Simon Fraser Üniversitesi ve ranking/sıralamalar

 • Simon Fraser University, en iyi Kanada üniversiteleri sıralamasında ilk 30’da bulunuyor.

 • Simon Fraser University, Times Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 550’de bulunuyor.

 • Simon Fraser Üniversitesi, QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 300’de bulunuyor.

Lisans programlarının kabul şartları

 • En az 88 TOEFL puanı

 • En az 6,5 IELTS puanı

Simon Fraser Üniversitesi bölümleri

 • Department of Biological Sciences
 • Department of Biomedical Physiology and Kinesiology
 • Department of Chemistry
 • Department of Earth Sciences
 • Department of Mathematics
 • Department of Statistics and Actuarial Science
 • Department of Biological Sciences
  Department of Molecular Biology and Biochemistry
  Department of Physics
  Department of Archaeology
  Department of Geography
  School of Resource and Environmental Management
  Department of Biomedical Physiology and Kinesiology
  Department of Chemistry
  Department of Earth Sciences
  Department of Mathematics
  Department of Molecular Biology and Biochemistry
  Department of Physics
  Department of Statistics and Actuarial Science

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım