Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Simon Fraser University

Simon Fraser University – Simon Fraser Üniversitesi Vancouver

Vancouver çok sayıda dil kursuna sahip bir şehirdir. İrili ufaklı yaklaşık 200 civarında dil eğitimi veren kurum vardır. Ancak üniversite bünyesinde, hemde şehrin tam merkezinde dil kursu veren, okul sayısı neredeyse hiç yoktur. Bu durumun tek istisnası Simon Fraser Üniversitesidir. Kanada’nın en iyi 10 üniversitesinden birisi olan Simon Fraser Üniversitesi dil kursları haftada 25 saat olarak verilir ve 6-36 hafta arası devam eder.

Üniversitenin dil kursunu başarıyla tamamlayan ve akademik olarak başarılı öğrenciler üniversitenin lisans ve yüksek lisans programlarına devam edebilirler. 1965 yılında Burnaby Dağı'nda kurulan Simon Fraser Üniversitesi, ilk yıllarda öğrencilerinin aktivizmi nedeniyle “radikal kampüs” olarak biliniyordu. Bugün kampüs, birinci sınıf akademik ve araştırma çalışmalarına ev sahipliği yapıyor. Kendini, öğrencilerinin mükemmel ve köklü eğitimin tüm ilkeleriyle eğitim almasına adayan Simon Fraser Üniversitesi bölümleri, yaklaşık 30.000 öğrenciyi ağırlıyor.

Sınıflarını, bilimsel gelişmelere uygun halde tasarlayan Simon Fraser Üniversitesi’nin hobilere yönelik öğrenci kulüpleri, akademik kariyerin yanında keyifli zaman geçirmek isteyen öğrencilerin ilk tercihi oluyor. Kısmi ve tam burs imkanı da sunan Simon Fraser Üniversitesi’ne katılan öğrenciler, kampüs içindeki part-time işleri tercih ederek, okul zamanını kariyer odaklı da değerlendirebiliyor.

Simon Fraser Üniversitesi; araştırma, bilgi geliştirme ve inovasyonda dünya lideri olarak biliniyor. Okul, sürekli olarak Kanada'daki en iyi araştırma üniversiteleri arasında ve dünyanın en iyi 250 üniversitesi arasında yer alıyor. 170.000'den fazla mezunu bulunan Simon Fraser Üniversitesi'nin, yaşamın her alanındaki etkisinin geniş kapsamlı olduğunu söyleyebiliriz.

Simon Fraser Üniversitesi bölümleri; Kanada dışından gelen öğrencilerine lisans, yüksek lisans çalışmaları, değişim ve sertifika programları kapsamında çok sayıda seçenek sunuyor. Simon Fraser Üniversitesi’nin Kanada'nın ilk ve günümüzün en büyüklerinden biri olan kapsamlı iş birliği eğitim programı, 8.500'den fazla öğrenciyi küresel şirketlerde işe yerleştiriyor. Simon Fraser Üniversitesi; öğrencilerini, sürekli değişen ve zorlu bir dünyada başarılı olmak, topluma katkıda bulunmak ve potansiyellerini gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları tüm bilgi, beceri ve deneyimle mezun ediyor. Simon Fraser Üniversitesi sertifika bölümleri, bağımsız programlara veya herhangi bir ana dal programına ek eğitimler sunuyor.

Halk sağlığı, iklim hareketi, gıda güvenliği ve sürdürülebilir mühendislik gibi alanlarda lider Simon Fraser Üniversitesi bölüm ücretleri 25.000-35.000 dolar arasında değişiyor. Simon Fraser Üniversitesi başvuru yapacak öğrencilerin sonbahar dönemi için 3 Ocak, ilkbahar dönemi için ise 15 Eylül tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Simon Fraser Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Simon Fraser Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Simon Fraser Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.


Devamını Oku

Simon Fraser Üniversitesi başvuru zamanı

Kanada’nın en genç ve en araştırmacı kadrolarıyla çalışan Simon Fraser Üniversitesi’ne son başvuru tarihi 15 Aralık.
Simon Fraser Üniversitesi Bölümleri

School of Computing Science

School of Engineering Science

School of Mechatronic Systems Engineering

Centre for Latin American Development Studies

Department of Economics

Department of English

Department of French

Department of Gender, Sexuality, and Women's Studies

Department of Gerontology

Department of History

Department of Humanities

Department of Linguistics

Department of Philosophy

Department of Political Science

Department of Psychology

Department of Sociology and Anthropology

Liberal Studies Program

School of Criminology

School of International Studies

School of Public Policy

Urban Studies Program

Simon Fraser Üniversitesi bölümleri

Department of Biological Sciences

Department of Biomedical Physiology and Kinesiology

Department of Chemistry

Department of Earth Sciences

Department of Mathematics

Department of Statistics and Actuarial Science

Department of Biological Sciences

Department of Molecular Biology and Biochemistry

Department of Physics

Department of Archaeology

Department of Geography

School of Resource and Environmental Management

Department of Biomedical Physiology and Kinesiology

Department of Chemistry

Department of Earth Sciences

Department of Mathematics

Department of Molecular Biology and Biochemistry

Department of Physics

Department of Statistics and Actuarial Science

Lokasyon

Kanada’nın en ileri görüşlü ve uzman kadrosuna sahip Simon Fraser Üniversitesi, Vancouver‘da yer alıyor. Alışveriş merkezleri ve doğal güzellikleri sayesinde turistlerin sıkça seyahat ettiği Vancouver, öğrenci dostu aktiviteleri ile biliniyor. Kozmopolit bir şehir olan Vancouver’da; Stanley Parkı, Vancouver Akvaryumu, Vancouver Sanat Galerisi ve UBC Antropoloji Müzesi gibi gezilecek birçok yer bulunuyor. 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım