Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Queen’s University

Queen’s University – Queen’s Üniversitesi

1841 yılında Kraliçe Victoria’nın isteği ile kurulan, 1869 yılında sahil kasabalarının batısındaki kadınları kabul eden ilk üniversite olarak bilinen Queen’s Üniversitesi, dünyanın dört bir yanındaki 100’ün üzerinde ülkeden gelen öğrencisine mükemmel akademik olanaklar sunuyor. Çok sayıda öğrenci kulübünün yanı sıra 220'den fazla ortaklı güçlü bir uluslararası değişim programına sahip Queen’s Üniversitesi; kapsayıcı bir yaklaşım benimseyen ve sınıfın ötesinde öğrenim sunan, öğrenci deneyimi açısından Kanada'da üst sıralarda yer alan bir okul.  


Queen’s Üniversitesi bölümleri tarafından sunulan yoğun araştırma ortamı ve disiplinler arası programlar; öğrencilerinin günümüzün gerektirdiği kapsamlı ve çevik becerileri edinmelerine yardımcı oluyor. Ayrıca Queen’s Üniversitesi mezunlarının %91'i, mezuniyetten sonraki ilk altı ay içinde istihdam ediliyor. 2015 Nobel Ödülü sahibi Arthur B. McDonald da dahil olmak üzere bilim insanlarının ve araştırmacılarının olağanüstü itibarlarıyla desteklenen Queen’s Üniversitesi eğitimi, dünya çapında kariyer ve kişisel gelişim fırsatlarına benzersiz erişim sağlıyor. Queen’s Üniversitesi bölümleri; fizik, kanser araştırmaları, jeo-mühendislik, veri analitiği ve ruh sağlığı gibi alanlardaki akademik gücü ile mezunlarını disiplinler arasında mükemmellik için hazırlıyor.

24.000'den fazla öğrenciye ev sahipliği yapan Queen’s Üniversitesi, %93'lük lisans mezuniyet oranı, çeşitli öğrenme fırsatları, kapsamlı öğrenci hizmetleri ve destekleri, kusursuz okul ruhu ve 153 ülkede 159.000 mezundan oluşan bir küresel ağa sahip. Queen’s Üniversitesi kampüsü; altı kütüphaneden oluşan tam entegre bir ağa, Agnes Etherington Sanat Merkezi ve Isabel Bader Gösteri Sanatları Merkezi de dahil olmak üzere birçok seçkin müze ve sanat tesisine ev sahipliği yapıyor.


Mezunları arasında Elon Musk gibi çağımıza damgasını vurmuş isimleri bulunduran Queen’s Üniversitesi başvuru tarihi için son gün tarihi 1 Şubat. Başarı odaklı ve hayat değiştiren bir öğreni deneyimi sunan Queen’s Üniversitesi bölüm ücretleri 25.000-55.000 dolar arasında değiştiğini de belirtelim. Dünyanın en iyi Kanada üniversitelerinden biri olan “Queen’s Üniversitesi nasıl gidilir?” diye merak ediyorsanız, Queen’s Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Queen’s Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Queen’s Üniversitesi başvuru zamanı

Kanada’nın yeşilliklerle dolu doğasında hem köklü hem modern bir eğitim isteyenler için kusursuz bir kariyerin temel taşı olarak görülen Queen’s Üniversitesi’ne son başvuru tarihi 1 Şubat.

Queen’s Üniversitesi bölümleri

 • Accounting
 • Aging and Health
 • Anatomic Pathology
 • Anatomical Sciences
 • Anesthesiology
 • Astronomy and Astrophysics
 • Biology
 • Biostatistics
 • Biotechnology
 • Business / Management
 • Commerce
 • Commerce and Law combined
 • Computer Science
  Diagnostic Radiology
  Drama
  Education
  Earth and Energy Resources Leadership
  Economics
  Electrical Engineering
  Employment Relations
  Environmental Biology
  Film and Media
  Finance Fine Art

Lokasyon

Queen’s Üniversitesi nerede?

170 yıldan fazla akademik deneyimi ve modern kampüsü ile öğrencilerin ilk tercihlerinden olan Queen’s Üniversitesi, Kanada’nın en mutlu şehri olarak da bilinen Kingston’da bulunuyor. Kingston, sayısız kiliseleri, müzeleri, eski binaları, güzel sokakları ile Kanada'nın en tarihi şehirlerinden biri olarak biliniyor.

Queen’s Üniversitesi ve ranking/sıralamalar

 • Queen’s University, Kanada bulunan en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 20’de bulunuyor.

 • Queen’s University, dünyanın en iyi Kanada üniversiteleri arasında ilk 10’da bulunuyor.

 • Queen’s University, QS en iyi dünya üniversiteleri arasında ilk 250’de bulunuyor.

Lisans programlarının kabul şartları

 • En az 80 (IBT) TOEFL puanı

 • En az 6 IELTS puanı

Queen’s Üniversitesi bölümleri

 • General Surgery
 • Geographic Information Science
 • German
 • Health Sciences
 • Hebrew Language and Literature
 • Indigenous Studies
  Liberal Studies
  Life Sciences
  Mathematical Physics
  Mining Technologies
  Physics
  Industrial Relations and Law combined
  Mathematics and Engineering
  Management in Artificial Intelligence
  Neuroscience Studies
  Political and Legal Thought
  Political Studies
  Public Administration and Law combined
  Radiation Oncology
  Rehabilitation Science
  Religious Studies

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım