Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Nanyang Technological University

Nanyang Technological University-Nanyang Teknoloji Üniversitesi

1981 yılında kurulan, 10.000’i aşkın personeliyle 50.000’in üzerinde öğrenciye eğitim veren ve mühendislik ile bilim alanında geliştirdiği bakış açısıyla hem dünyanın hem Singapur’un en etkin üniversiteleri arasında gösterilen Nanyang Teknoloji Üniversitesi, her yıl 8.000 civarında yeni öğrenciyi kabul ediyor.


Nanyang Teknoloji Üniversitesi bölümleri çeşitliliği ile dünyanın dört yanından gelen öğrencilere ev sahipliği yapıyor. Nanyang Teknoloji Üniversitesi bölümleri arasında en çok tercih edilenler, mühendislik ve bilim; fakat dünyanın en iyi 50 MBA programından birine de sahip. Ayrıca Nanyang Teknoloji Üniversitesi’nin seçkin bölümlerde eğitim alırken çift anadal yapabilir ve entegre programlardan birini seçebilirsiniz. Lisans ve Yüksek Lisans eğitimi sunan Nanyang Teknoloji Üniversitesi, bilim ve mühendisliği bir araya getirmeyi amaçlayarak 2013 yılında Tıp Fakültesini kuran, bu sayede tıbbın bilimsel teknoloji ile harmanladığı bir eğitim sistemini oluşturmayı başaran bir okul.


Nanyang Teknoloji Üniversitesi 200 hektarlık kampüsünde; dünya mutfağından farklı tatlar, her bütçeye uygun kafe ve restoranlar, büyük toplantı salonları, kişisel ilgi alanlarınıza hitap eden mağazalar ve günün her saati kolayca alışveriş yapabileceğiniz birçok dükkan yer alıyor. Nanyang Teknoloji Üniversitesi’nin bir diğer özelliği ise sportif öğrencilerine tanıdığı olanaklar! Futbol sahaları, squash kortları, okçuluk sahası başta olmak üzere sporla ilgilenen öğrencilerine zengin bir spor imkanı sunan Nanyang Teknoloji Üniversitesi’nde, sportif aktiviteleri destekleyen burs ve ödüller de yer alıyor.


Çevre dostu bir anlayışa sahip olan ve fakültelerinde bu anlayışıla geliştirilen yenilikleri öğrencileriyle paylaşan, aynı zamanda ile birçok ödüle layık görülen Nanyang Teknoloji Üniversitesi bölüm ücretleri 30.000 ila 50.000 dolar arasında değişiyor. Tıp bölümüne gitmek isteyenler için ise yıllık ücret 70.000 dolar. Sürdürülebilir bir dünya hayaliyle desteklenen teknolojilerle dolu ve yemyeşil alanlara sahip Nanyang Teknoloji Üniversitesi başvuru için belge teslimini 15 Ekim tarihine kadar yapmak gerekiyor. “Nanyang Teknoloji Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Nanyang Teknoloji Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Nanyang Teknoloji Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Programı

Yurtdışında eğitim denildiğinde akla ilk gelen lisans eğitimidir. İyi bir gelecek hayali taşıyan milyonlarca genç kaliteli eğitim ve yaşam deneyimi için yurtdışı lisans programlarını tercih etmektedir. Akademik kadroları güçlü üniversitelerde lisans programlarına katılanlar; kaliteli bir eğitim alırken farklı kültürleri tanıma ve vizyonel anlamda gelişme imkânı yakarlar.

 


Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında Yüksek Lisans Eğitimi

Yurtdışında Üniversitelerde Yüksek Lisans Eğitiminizi Global Vizyon danışmanlığı ile alın, dünyanın en gözde üniversitelerinde okuma fırsatını yakalayın. Günümüz dünyasında iyi bir gelecek kurabilmenin yolu mesleğinizde iyi bir konumda olmanızdan geçmekte. İyi bir iş bulmak ise rekabetçi iş dünyasında bir hayli zorlaştı… İyi bir iş bulabilmenin yolu; onlarca CV arasında fark edilebilir olmak ve cazip gözükmekten geçiyor. Yurtdışında yüksek lisans yapmış bireyler işverenler gözünde fark yaratıyor, yurtdışında eğitim, kişiyi görünür ve cazip kılıyor. Yurtdışında yüksek lisans yapanlar bunun verdiği referans ile hayallerindeki işe sahip olabiliyor. Siz de yüksek lisansını yurtdışında yapmak istiyor fakat izleyeceğiniz yolun ne olduğunu bilmiyorsanız bu yazıyı okumanızı öneriyoruz. Yurtdışında yüksek lisans eğitimi, rekabetin günden günde arttığı iş dünyasından iyi bir iş bulabilmek, yeterli mesleki donanıma kavuşabilmek, iş hayatında basamakları daha hızlı tırmanmak isteyenlerin ilk tercihidir.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Nanyang Teknoloji Üniversitesi başvuru zamanı

Sürdürülebilir bir dünya hayaliyle desteklenen teknolojilerle dolu ve yemyeşil alanlara sahip Nanyang Teknoloji Üniversitesi’nde okumak istiyorsan, kayıtlar 15 Ekim’e kadar kabul ediliyor.

Nanyang Teknoloji Üniversitesi fiyatları

Çevre dostu bir anlayışa sahip olan ve fakültelerinde bu anlayışı ile geliştirilen yenilikleri öğrencileriyle paylaşan, aynı zamanda ile birçok ödüle layık görülen Nanyang Teknoloji Üniversitesi’nde yıllık ücret 30.000 ile 50.000 dolar arasında değişiyor. Tıp bölümüne gitmek isteyenler için ise yıllık ücret 70.000 dolar.

Lokasyon

Nanyang Teknoloji Üniversitesi nerede?

Nanyang Teknoloji Üniversitesi’nün eşsiz kampüsünün merkezi konumu sayesinde; müzeler, doğal kuş parkları, sanat galerileri gibi her zevke uygun aktiviteler ile sosyalleşmek mümkün. Şehrin ilham veren yapıları ile teknoloji ve bilimin mükemmel birleşimiyle büyülenirken, Singapur’un doğal güzelliklerini keşfedebilirsiniz. 


Nanyang Teknoloji Üniversitesi ve ranking/sıralamalar

 • Dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 50’de bulunuyor.

 • QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 20’de bulunuyor.

Lisans programlarının kabul şartları

 • En az 6 IELTS puanı

 • En az 90 TOEFL puanı

Nanyang Teknoloji Üniversitesi bölümleri

 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
 • Accounting & Finance
 • Education
 • Engineering & technology
 • Chemical Engineering
 • General Engineering
 • Civil Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Mathematics & Statistics
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Physics & Astronomy
 • Chemistry
 • Life sciences
 • Biological Sciences
 • Sport Science
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Art, Performing Arts & Design
 • History, Philosophy & Theology
 • Social sciences
 • Politics & International Studies (incl Development Studies)
 • Communication & Media Studies
 • Sociology
 • Psychology
 • Medicine & Dentistry
 • Computer Science
 •  

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım