Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Nanyang Technological University

Nanyang Technological University-Nanyang Teknoloji Üniversitesi

1981 yılında kurulan, 10.000’i aşkın personeliyle 50.000’in üzerinde öğrenciye eğitim veren ve mühendislik ile bilim alanında geliştirdiği bakış açısıyla hem dünyanın hem Singapur’un en etkin üniversiteleri arasında gösterilen Nanyang Teknoloji Üniversitesi, her yıl 8.000 civarında yeni öğrenciyi kabul ediyor.


Nanyang Teknoloji Üniversitesi bölümleri çeşitliliği ile dünyanın dört yanından gelen öğrencilere ev sahipliği yapıyor. Nanyang Teknoloji Üniversitesi bölümleri arasında en çok tercih edilenler, mühendislik ve bilim; fakat dünyanın en iyi 50 MBA programından birine de sahip. Ayrıca Nanyang Teknoloji Üniversitesi’nin seçkin bölümlerde eğitim alırken çift anadal yapabilir ve entegre programlardan birini seçebilirsiniz. Lisans ve Yüksek Lisans eğitimi sunan Nanyang Teknoloji Üniversitesi, bilim ve mühendisliği bir araya getirmeyi amaçlayarak 2013 yılında Tıp Fakültesini kuran, bu sayede tıbbın bilimsel teknoloji ile harmanladığı bir eğitim sistemini oluşturmayı başaran bir okul.


Nanyang Teknoloji Üniversitesi 200 hektarlık kampüsünde; dünya mutfağından farklı tatlar, her bütçeye uygun kafe ve restoranlar, büyük toplantı salonları, kişisel ilgi alanlarınıza hitap eden mağazalar ve günün her saati kolayca alışveriş yapabileceğiniz birçok dükkan yer alıyor. Nanyang Teknoloji Üniversitesi’nin bir diğer özelliği ise sportif öğrencilerine tanıdığı olanaklar! Futbol sahaları, squash kortları, okçuluk sahası başta olmak üzere sporla ilgilenen öğrencilerine zengin bir spor imkanı sunan Nanyang Teknoloji Üniversitesi’nde, sportif aktiviteleri destekleyen burs ve ödüller de yer alıyor.


Çevre dostu bir anlayışa sahip olan ve fakültelerinde bu anlayışıla geliştirilen yenilikleri öğrencileriyle paylaşan, aynı zamanda ile birçok ödüle layık görülen Nanyang Teknoloji Üniversitesi bölüm ücretleri 30.000 ila 50.000 dolar arasında değişiyor. Tıp bölümüne gitmek isteyenler için ise yıllık ücret 70.000 dolar. Sürdürülebilir bir dünya hayaliyle desteklenen teknolojilerle dolu ve yemyeşil alanlara sahip Nanyang Teknoloji Üniversitesi başvuru için belge teslimini 15 Ekim tarihine kadar yapmak gerekiyor. “Nanyang Teknoloji Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Nanyang Teknoloji Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Nanyang Teknoloji Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Nanyang Teknoloji Üniversitesi başvuru zamanı

Sürdürülebilir bir dünya hayaliyle desteklenen teknolojilerle dolu ve yemyeşil alanlara sahip Nanyang Teknoloji Üniversitesi’nde okumak istiyorsan, kayıtlar 15 Ekim’e kadar kabul ediliyor.

Lokasyon

Nanyang Teknoloji Üniversitesi nerede?

Nanyang Teknoloji Üniversitesi’nün eşsiz kampüsünün merkezi konumu sayesinde; müzeler, doğal kuş parkları, sanat galerileri gibi her zevke uygun aktiviteler ile sosyalleşmek mümkün. Şehrin ilham veren yapıları ile teknoloji ve bilimin mükemmel birleşimiyle büyülenirken, Singapur’un doğal güzelliklerini keşfedebilirsiniz. 


Nanyang Teknoloji Üniversitesi fiyatları

Çevre dostu bir anlayışa sahip olan ve fakültelerinde bu anlayışı ile geliştirilen yenilikleri öğrencileriyle paylaşan, aynı zamanda ile birçok ödüle layık görülen Nanyang Teknoloji Üniversitesi’nde yıllık ücret 30.000 ile 50.000 dolar arasında değişiyor. Tıp bölümüne gitmek isteyenler için ise yıllık ücret 70.000 dolar.

Nanyang Teknoloji Üniversitesi bölümleri

 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
 • Accounting & Finance
 • Education
 • Engineering & technology
 • Chemical Engineering
 • General Engineering
 • Civil Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Mathematics & Statistics
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Physics & Astronomy
 • Chemistry
 • Life sciences
 • Biological Sciences
 • Sport Science
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Art, Performing Arts & Design
 • History, Philosophy & Theology
 • Social sciences
 • Politics & International Studies (incl Development Studies)
 • Communication & Media Studies
 • Sociology
 • Psychology
 • Medicine & Dentistry
 • Computer Science
 •  

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım