Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

McMaster University

McMaster University – McMaster Üniversitesi

Araştırma odaklı bir üniversite olarak 1887 senesinde kurulan McMaster Üniversitesi, İşletme, Mühendislik, Sağlık Bilimleri, Beşeri Bilimler, Bilim ve Sosyal Bilimler Fakültesi olmak üzere toplam 6 fakülteden oluşuyor. McMaster Üniversitesi bölümleri 33.000’i aşkın öğrenciyi modern bir eğitim anlayışı kapsamında ağırlıyor. İnsan ve toplum sağlığını, refahını geliştirmeye adanmış bir üniversite olan McMaster Üniversitesi’nin problem çözmeye dayalı, öğrenci merkezli bir öğrenme yaklaşımı olan McMaster Modeli de dünya çapında benimseniyor.

 

McMaster Üniversitesi’nin mezunları arasında; kabine bakanları, iş dünyası liderleri, bilim insanları, üniversite başkanları, Hollywood aktörleri ve astronotlar bulunuyor. Su, Çevre ve Sağlık Enstitüsü (UNU-INWEH) vasıtasıyla Birleşmiş Milletler Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan tek Kanada üniversitesi olan McMaster Üniversitesi; bilginin keşfini, iletilmesini ve korunmasını amaçlıyor.


Bilim ve mühendislik kütüphanesi, sağlık bilimleri kütüphanesi başta olmak üzere bünyesinde farklı kütüphaneler barındıran McMaster Üniversitesi, araştırmaya yönelik eğitim anlayışını modern bakış açısı sayesinde her geçen gün geliştiriyor.


Azimli öğrencileri için mükemmel akademik kaynaklara sahip olan McMaster Üniversitesi bölümleri; Lisans, Yüksek Lisans (Master) ve Doktora dereceleri ile öğrencilerinin herkes için daha sağlıklı bir gelecek inşa etmesine destek oluyor.

McMaster Üniversitesi’nde, dünyanın zorlu problemlerinden bazılarını çözmek için disiplinler arası iş birliği yapılıyor, insanların hayatlarını iyileştirmek ve küresel bilgi tabanına katkıda bulunmak için kurumlarla birlikte çalışılıyor. Bunların yanında McMaster Üniversitesi sertifika bölümleri, işletme, pazarlama iletişimi, sağlık ve sosyal hizmetler ile teknoloji alanlarındaki esnek programları ile kariyer yolculuğunuzda sizi destekliyor. 


Son teknolojiyi kullanan tesislere sahip, dünyaca ünlü profesörler ve gelişen öğrenci topluluğu ile parçası olmaktan gurur duyabileceğiniz McMaster Üniversitesi başvuru için son tarih 1 Nisan. Dünyanın en iyi 150 üniversitesinden biri olan McMaster Üniversitesi bölüm ücretleri ise 27.000-47.000 dolar arasında değişiyor. McMaster Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, McMaster Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. McMaster Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.


Devamını Oku

McMaster Üniversitesi başvuru zamanı

McMaster Üniversitesi’nde eğitim alarak farklı bakış açılarıyla kendini geliştirmek ve kariyeri için başarı adımlarını hızla atmak isteyen öğrenciler için son başvuru 1 Nisan.

McMaster Üniversitesi bölümleri:

Lokasyon

McMaster Üniversitesi, 130’u aşkın ülkeden gelen öğrencilerine Kanada’nın Hamilton, Burlington, Kitchener-Waterloo ve Niagara kentlerinde bulunan dört ayrı kampüsünde eğitim sunuyor. Üniversite, Toronto’ya ve Niagara Şelaleleri'ne yakın bir konumda yer alıyor. 300 dönüm bir arazi üzerinde olan McMaster Üniversitesi’nde Kanada’nın en büyük fitness merkezlerinden biri, atletizm binası, olimpik havuzlar, öğrenci evleri, kafeler ve toplantı salonları bulunuyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım