Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Malta'da İngilizce ile Work and Study

MALTA’DA HER ŞEY DAHİL İNGİLİZCE EĞİTİMİ

SADECE 12 HAFTA 1,800 EURO!!!

EĞİTİM ALIRKEN ve sonrasında ÇALIŞMA İZNİ…

Malta İngilizce dil eğitiminde en iddialı ülkelerden biridir. Son 10 -15 yılda dünya genelinde yüz binlerce kişi Malta’da İngilizce kursuna katılmıştır. Malta Türk öğrenciler içinde çok gözde bir İngilizce dil öğrenme ülkesidir. Malta’ya her yıl binlerce Türk Lise ve Üniversite öğrencisi ve mezunlar İngilizce öğrenmeye gitmektedirler.

Malta adası küçük bir ada ve Ada’da İngilizce resmi dildir. Tüm ada özellikle bahar ve yaz aylarında Avrupa’lı ve İngiliz turist ile dolar ve her yerde İngilizce konuşulur. Özellikle bahar ve yaz aylarında Türk öğrenciler Malta’da çok güzel zaman geçirerek İngilizcelerini pratik yaparlar dileyen öğrenci Toefl IBT, IELTS, Dualingo, Pearson PTE gibi sınav kurslarına hazırlanabilir. Malta’da toplam iki ada vardır ana kara Malta adası ve daha küçük Gozo adası. Malta İngilizce dil okullarının büyük kısmı Malta merkezde bulunur. Malta’da 20 25 civarında İngilizce dil kursu vardır.

Malta’nın en gözde İngilizce dil okulları; ESE Malta, ACE Malta, IELS Malta, Atlas Malta, EP Malta, Club Class ve LSC Malta isimli İngilizce dil kurslarıdır.

Malta sadece İngilizce dil eğitimi ile değil son zamanlarda Üniversite lisans ve yüksek lisans programları ile de gözde bir ülke olmuştur. Özellikle İngiltere Üniversiteleri ile özel anlaşma yapan Malta ‘daki bazı okullar İngiltere Devlet Üniversiteleri lisans ve yüksek lisans diploma programlarını Malta’da çok uygun fiyata vermektedirler. LSC Malta Suffolk University diplomalarını, Global Banking School ise Bath Spa University Diplomalarını Malta’da vermektedir.

TÜRSAB ve YEDAB Üyesi Global Vizyon ile Malta’da İngilizce 

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak size en ekonomik, kaliteli ve vize sıkıntısı yaşamadan Malta’da çalışarak bir eğitim fırsatı sunuyoruz.

Malta dünya genelinde en ekonomik İngilizce dil eğitimi alacağınız ve en ekonomik konaklama bulacağınız bir ülkedir. Üstelik Gidiş Dönüş Uçak biletleri 300 Euro’dan başlar.

Malta Çalışarak İngilizce Eğitim Fırsatı

Malta’da 24 hafta ve üzeri eğitim alan Türk öğrenciler haftada 20 saat çalışma izni bulunmaktadır. Türk öğrenciler Malta’da genelde hizmet sektörü, IT sektörü, Call center gibi alanlarda çalışabilmektedir. Türk öğrenciler Malta’da vizelerini uzatabilirler. Birçok Malta firması Türk öğrencilere bir süre sonra “yasal çalışma” izni almakta ve öğrencilerimiz full -time çalışma ve oturma hakkı elde edebilmektedir.

Malta’nın en iyi İngilizce Dil Kursları?

Malta deyince 6 okul ESE Dil okulları, ACE İngilizce dil kursu, IELS Malta dil okulu, EP – English Path Malta, Atlas Malta ve Club Class Dil okullarıdır. Bu 4 Malta dil okulu Türk öğrenciler için çok iyi kampanyalar yapmaktadırlar. Ayrıca, her iki okulda da eğitim yüz yüze devam etmekte ve farklı ülkelerden gelen öğrenciler ile güzel bir ortam sağlamaktadırlar.

ACE- MALTA İngilizce Dil Okulu

ACE Malta İngilizce dil kursu Malta adasının tam merkezinde denize sıfır bir bölgededir. Büyük bir alışveriş merkezi içinde bulunan ACE Malta İngilizce dil kursu öğrencileri hem Malta merkezin hem alışveriş merkezi ortamının hem de deniz kenarında olmanın tadını çıkarırlar. ACE Malta İngilizce dil okulları Türk öğrencilerin en fazla ilgi gösterdiği dil kurslarından birisidir.

Paket Programa haftada 15 saat eğitim, 2 kişilik yemeksiz yurt konaklama, 2 yön Havaalanı, Transfer, Kayıt, Konaklama bulma ücreti ve tek ders kitabi dahildir.

Yaz Ek Sezon Ücreti: 30 Euro Haftalık (27 Haziran-04 Eylül)

4 Hafta: 1.330 EURO

8 Hafta: 2.130 EURO

12 Hafta: 3.470 EURO

24 Hafta: 5.810 EURO

Detaylı bilgi için: Global Vizyon veya https://www.aceenglishmalta.com/


IELS -MALTA Dil Okulu Paket Fiyatları

IELS Malta İngilizce dil okulları Malta adasının en güzel bölgesinde denize sıfır bir bölgede bulunur. IELS Malta Ada’nın en eski en köklü İngilizce dil okuludur. Özellikle Avrupalı öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği IELS Malta Türk öğrencilere çok özel paket fiyatlar ile İngilizce kursları vermektedir.Adanın merkezinde modern ve tam teşekküllü okulumuzda 1985’ten beri hizmet vermektedir. Her yıl 10.000’den fazla öğrenci eğitim almaktadır ve çok çeşitli ülkelerden öğrenciler gelmektedir.

Eğitim programları Genel, yoğun İngilizce, Mini Grup İngilizce eğitimleri 50 yaş üstü öğrenciler için İngilizce eğitimi, Cambridge, İELTS Sınavına hazırlık kursları, yaz döneminde 17 yaş altı öğrenciler için yaz kursları, İngilizce öğretmenleri için özel dersler ve Malta Üniversitesine yerleştirme servisi ile hizmet vermektedir. Kaliteli, ekonomik kursları ehliyetli, deneyimli eğitmenler aracılığıyla görebilirsiniz. Konaklama aile yanında ya da yurtlarında tek ve çift kişilik odalar şeklinde seçilebilir.

IELS Malta İngilizce dil kursu paket fiyatlar;

4 Hafta: 1.289 EURO

8 Hafta: 2.349 EURO

12 Hafta: 3.485 EURO

24 Hafta: 6.665 EURO

Paket Programa Dahil Olanlar: Haftada 15 saat eğitim, 2 kişilik yemeksiz yurt konaklama, 2 yön Havaalanı Transfer, Kayıt, Konaklama bulma ücreti ve tek ders kitabi dahildir.

Yaz Ek Sezon Ücreti: 77 Euro Haftalık (27 Haziran-04 Eylül)

Detaylı bilgi için: Global Vizyon veya http://www.ielsmalta.com/en


Atlas Malta İngilizce Dil Okulu

Atlas Malta İngilizce dil okulu Malta adasının en iyi İngilizce dil kurslarını veren okullardan birisidir. Uluslararası ve Türk öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Atlas Malta’da genel ve yoğun İngilizce yanısıra ielts, toefl ibt ve İngilizce yaz okulları verilir.

Atlas Malta Paket Fiyatları

4 Hafta: 1.300 EURO ve 8 Hafta: 2.520 EURO

12 hafta her şey dahil eğitim paketi sadece 3000 Euro’dur. Üstelik eğitim, konaklama, havalimanı karşılama dahildir. Atlas okulumuzda 13 hafta dil eğitimi konaklama dahil 3000 EURO’dur. 24 hafta dil eğitimi ise 6.000 EURO’dur Ön kaydını yaptıran öğrencilerimiz 2021 yılı içinde istedikleri tarihte eğitimlerine başlayabilirler.

Detaylı bilgi için:  info@globalvizyon.com • www.globalvizyon.com

ATLAS Pakete dahil olanlar

• Haftada 20 ders eğitim

• Öğrenci apartı konaklama (2-3 kişilik Paylaşımlı oda)

• Gidiş-dönüş havalimanı transferi

• Kayıt ücreti

• Ders kitapları (İlk kitap)


ATLAS Pakete dahil olmayanlar

• Uçak biletleri (Global Vizyon danışmanları en ekonomik uçak biletini sizin için bulacaklardır)

• Vize harcı (110 Euro)

• Kargo Ücreti (65 Euro)

• Seyahat sağlık sigortası Covid’i kapsayan; 91 Euro

Okulun sitesi: www.atlaslanguageschool.com

* Yaz Ek Sezon Ücreti: 12 Haziran- 19 Eylül 2021 arası 85 EUR yüksek sezon ücreti.
Detaylı bilgi için:  info@globalvizyon.com • www.globalvizyon.com


Malta’nın en iyi İngilizce dil okulu; ESE Malta Paket Fiyatları …

ESE Malta Ada’nın en köklü ve en büyük İngilizce dil okuludur. Her yıl on binlerce öğrenci ESE Malta’da İngilizce dil kurslarına katılır. Türk öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği ESE Malta İngilizce dil okullarının Türk öğrencilere yardımcı olan Müdür Fatih Erdoğan bey 20 yıldır Malta adasında yaşamakta ve Türk öğrencilere; konaklama, okul problemleri, çalışma ve Malta’da sosyal yaşam konularında yardımcı olmaktadır. ESE Malta İngilizce dil okullarında Genel İngilizce, yoğun İngilizce, IELTS hazırlık vs pek çok farklı kurs yapılabilir. Yaz aylarında ilköğretim ve lise öğrencileri için ESE Malta İngilizce yaz okulları düzenlenmektedir. 

4 Hafta: 2.225 EURO

8 Hafta: 4.175 EURO

Malta’nın en iyi dil okulu ESE Malta 13 haftalık dil eğitimi her şey dahil 3.600 Euro, 24 hafta dil eğitimi ise her şey dahil 6.720 Euro. Ön kaydını yaptıran öğrencilerimiz 2021 yılı içinde istedikleri tarihte eğitimlerine başlayabilirler.

ESE Malta Pakete Dahil Olanlar:

• Haftada 20 ders eğitim

• Öğrenci apart konaklama (2-3 kişilik Paylaşımlı oda)

• Gidiş-dönüş havalimanı transferi

• Kayıt ücreti

• Ders kitapları (İlk kitap)


ESE Malta ‘da Pakete dahil olmayanlar

• Vize harcı (70 Euro)

• Kargo Ücreti (65 Euro)

• Seyahat sağlık sigortası Covid’i kapsayan 91 Euro

Okulun sitesi: www.ese-edu.com

* Yaz ek sezon ücreti, haftalık 70 Euro (31 Mayıs- 11 Eylül tarihleri arasında)
Detaylı bilgi için:  info@globalvizyon.com • www.globalvizyon.com


EP English Malta İngilizce Dil Okulu

EP English Malta Malta adasının en iyi İngilizce dil kurslarında birisidir. Malta’da çok güzel bir bölgede denize yakın bir binada eğitim veren EP Malta kesinlikle Türk öğrencileri memnun eden bir İngilizce dil okuludur. Özellikle Malta yaz okulu öğrencileri ve uzun dönem gelip hem çalışıp hem İngilizce öğrenmek isteyenler için ideal bir Malta İngilizce dil okuludur.

EP Malta İngilizce dil kursu Konaklama dahil fiyatları

4 Hafta: 1309 EURO 

8 Hafta: 2433 EURO 

12 Hafta: 3452 EURO 

24 Hafta: 5802 Euro 

Okulun sitesi: www.englishpath.com

* Yaz ek sezon ücreti, haftalık 70 Euro (31 Mayıs- 11 Eylül tarihleri arasında)
Detaylı bilgi için:  info@globalvizyon.com • www.globalvizyon.com


LSC Malta İngilizce Dil Kursu

LSC Malta İngilizce dil kursları Malta adasının en ekonomik kurslarından birisidir. LSC Malta’da İngilizce kurslarını başarı ile tamamlayan öğrenciler LSC Suffolk University Malta kampüsünde MBA İşletme yüksek lisansı ya da Bsc Business- İşletme lisans programı yapabilirler. LSC Malta İngilizce dil okulları fiyatlarına ders ve konaklama dahildir.

LSC Malta İngilizce Kursu detayları

LSC Malta Kurs adı: General English / Academic English

Campus Location: LSC Malta Campus, Valetta

Course Start Date: Every Monday Weeks Course + Dorm Share 2 people

4 weeks     € 1485

8 weeks         € 2725

12 weeks € 3515

16 weeks € 4495

20 weeks € 5275

24 weeks € 6205

Pakete dahil olanlar;

General English Course (15 hours)

Accommodation for Shared room at Univ. Dorm

No Extra Seasonal Fee

No Registration Fee

CourseMaterials

Internet Access on Accommodation Place

Incoming Airport Transfer One way

ECO Tax Fee

Placement Tests

Free Wi-fi at School

End of Course Certificate Emergency Phone 7/24

Detaylı bilgi için:  info@globalvizyon.com • www.globalvizyon.com

ClubClass Dil Okulu Paket Fiyatları

12 hafta her şey dahil eğitim paketi sadece 1.788 Euro’dur. Üstelik eğitim, konaklama, havalimanı karşılama dahildir. Clubclass okulumuzda 13 hafta dil eğitimi konaklama dahil 1.788 EURO, 24 hafta dil eğitimi ise 3.576 Euro’dur. Ön kaydını yaptıran öğrencilerimiz 2021 yılı içinde istedikleri tarihte eğitimlerine başlayabilirler.

4 Hafta: 1.260 EURO

8 Hafta:1.856 EURO

ClubClass Pakete dahil olanlar

• Haftada 20 ders eğitim

• Öğrenci apartı konaklama (2-3 kişilik Paylaşımlı oda)

• Gidiş-dönüş havalimanı transferi

• Kayıt ücreti

• Ders kitapları (İlk kitap)

ClubClass Pakete dahil olmayanlar

• Uçak biletleri (Global Vizyon danışmanları en ekonomik uçak biletini sizin için bulacaklardır)

• Vize harcı (110 Euro)

• Kargo Ücreti (65 Euro)

• Seyahat sağlık sigortası Covid’i kapsayan; 91 Euro

Okulun sitesi: www.clubclass.com

* Yaz Ek Sezon Ücreti haftalık 35 Euro (Haziran-Eylül) – 35 Euro banka transfer ücreti
Detaylı bilgi için:  info@globalvizyon.com • www.globalvizyon.com


Malta’da Diğer İngilizce Dil Okulları

SPRACCAFFE DİL OKULU

Malta’daki dil okulumuz yüzyıl başında inşa edilmiş, klasik Yunan tarzında harika taş bir binada eğitim hizmeti vermektedir. St. Julians koyu’nun sessiz bir bölgesinde bulunmakla birlikte hareketli gece yaşamının merkezi Paceville oldukça yakındır. Kapsamlı sınıfları, apartmanları, restoranları bahçesi, plaj voleybol sahası ve havuzuyla öğrencilere mükemmel bir çalışma ve rahatlama imkânı sağlamaktadır.

Güneş hemen hemen tüm yıl kendini hissettirdiği bu sıcak ülkedeki okulumuzda öğrencilerimiz için tüm sosyal ve kültürel aktiviteler düşünülmüştür. Konaklamalar isteğe göre, Konfor Apartman, Aile Yanı, Otel, Apartman ve Studio şeklinde tek ve iki kişilik odalar şeklindedir. Standart, yoğun İngilizce eğitimi, Sınava Hazırlık kursları, İş İngilizce ’si ve yaz aylarında 17 yaş altı öğrenciler için yaz kursları şeklinde programları bulunmaktadır bununla beraber isteyenlere birebir İngilizce eğitimi verilmektedir.

EC MALTA DİL OKULU

St. Julians’daki okulumuz ilgi çekici turistik bir merkez olan küçük bir koydadır. Geleneksel renkli balıkçı tekneleri hala burada bulunmaktadır. St. Julians aile yanı konaklamadan 5 yıldızlı otellere kadar birçok konaklama alternatifi barındırmaktadır. Restoranları, barları, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri, sineması, gazinosu, kumsalı ve bowling sahası ile Malta’nın eğlence başkent EC’ ye sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.

EC Malta 1991 yılında kurulmuştur ve eğitim kalitesi ün yapmıştır. Merkezin ISO 9001 Kalite Belgesi vardır. 59 sınıfı ile 2 Modern binadan oluşan EC Malta 2001 yılında inşa edilmiştir. Tüm sınıflar rahat, ferah ve klimalıdır. Sınıfların 12 tanesi küçük gruplar ve birebir eğitim için tasarlanmıştır. EC Malta’da 47 bilgisayardan oluşan Bilgisayar odası ve kablosuz Internet erişimi bulunmaktadır. Merkezde ayrıca TV, video ve kütüphane vardır.EC ye yakın birçok kafe bulunmaktadır ve St. Julians otobüs terminali de çok yakındır.

Tüm EC öğrencileri yaz boyunca havuza ve tüm yıl boyunca kullanabilecekleri spor salonuna üye olurlar.

EC programları Genel İngilizce, yoğun İngilizce, Mini grup, İş İngilizcesi, 50 yaş üstü öğrenciler için özel programlar, Cambridge ve Ielts sınavlarına hazırlık kursları ve yaz aylarında 17 yaş altı öğrenciler için yaz kampları bulunmaktadır.

Malta’da Üniversite ve Diploma Eğitimi

LSC Malta Kampusu MBA-Yüksek Lisans

LSC Malta koleji İngiltere’de University of Suffolk ile bir anlaşma yapmış ve bu üniversitenin lisans ve yüksek lisans kurslarını Malta adasında vermeye başlamıştır. Malta adası LSC Kampüsünde MBA – Master of Business Administration yani İşletme yüksek lisansı verilmektedir.


LSC Malta MBA- Master LSC Malta Yüksek Lisans Programları ve Çalışma Olanakları

Course name: MBA 

Campus Location: LSC Malta Campus - Valetta 

Diploma’yı kim veriyor: University of Suffolk 

LSC Malta MBA yıllık ücreti: 6,950 Euro 

LSC Malta MBA Süresi: 1 Year

LSC Malta MBA için İngilizce sınav sonuçları;
IELTS: Dualingo / IELTS / TOEFL / City &Guilds / 100% eğitim dili İngilizce yazı kabul edilir.

LSC Malta MBA başlangıç tarihleri;
February - April - June - August - October – November 

İngilizcesi yeterli olmayan öğrenciler için Combine Dil + MBA Fiyatları 

4 ay Dil + MBA 7.900 Euro 

8 ay Dil + MBA 8.900 Euro 

12 ay Dil + MBA 9.900 Euro 


LSC Malta Lisans Kursları  – Undergraduate Courses 

Kurs adı: BA Hons - Business Studies -İşletme lisans programı

LSC Malta Kampüsü : LSC Malta Campus, Valetta 

LSC Malta kimin Diplomasını veriyor ?: University of Suffolk 

LSC Malta Lisans eğitimi fiyatları: 4,000 Euro senelik x 3 years = 12,000 Euro 

LSC Malta Lisans eğitimi kaç yıl sürer ?: 3 Years

LSC Malta Lisans programları için istenen İngilizce yeterlilik belgeleri;  IELTS : Dualingo / IELTS / TOEFL / City &Guilds / 100% eğitim dili İngilizce yazı kabul edilir.

LSC Malta Lisans Programları Ücretleri ve başlangıç tarihleri 

Course Start Date : February - April - June - August - October – November Combine Dil + Lisans

4 ay Dil + Lisans (BA Hons - Business Studies) 12.900 Euro

8 ay Dil + Lisans (BA Hons - Business Studies) 13.900 Euro

12 ay Dil + Lisans (BA Hons - Business Studies) 14.900 Euro


GLOBAL BANKING SCHOOL GBS Malta Üniversitesi

Global Banking School (GBS) Malta University Kimdir?

Global Banking School (GBS), Ingiltere merkezli Global Education Group (GEDU)'nin yüksek öğrenim bolumudur. GEDU, Birleşik Krallık'ın en prestijli ozel yüksek öğrenim kurumlarından biri. GBS Merkezleri Ingiltere’de, Malta’da ve Dubai’de hizmet vermektedir.

GBS- Global Banking School Malta’da İngiltere’nin Bath Spa University ile iş birliği yaparak  Malta’da lisans ve yüksek lisans programları vermektedir. Bath Spa University diploması sahibi olan öğrencilerin diplomaları tüm dünya’da ve Türkiye’de tanınmaktadır. 

Global Banking School Malta da lisans ve yüksek lisans Üniversite eğitimi yapan öğrenciler eğitimleri esnasında part time, eğitimleri sonrası ise full time çalışma hakkına sahip olurlar.  

Niçin GBS- Global banking School Malta?

1) GBS Malta Yılda 3 başlangıç tarihi – Şubat – Nisan- Eylül

2) GSB Malta Merkezi lokasyon – Kampüs St Julians tarafında

3) Kampüse yakın mesafesinde Rezidans, Apartment ve Aile yani konaklama seçenekleri mevcut

4) GBS Malta İngiliz Diploma, Bath Spa Üniversite mezunu olacaksın; https://www.bathspa.ac.uk 

5) Program ve yasam ücretleri İngiltere’ye göre daha uygun 

6) GBS Malta Çalışma izni – program sure boyunca 20 saat çalışma izni + program bitiminde + 8 ay full-time çalışma izni.

Global Banking School Malta Lisans ve Yüksek Lisans Programları

GBS Malta BA Business & Management – yıllık ücreti; 6000 EURO 

GBS Malta Giriş Şartları: 6.0 IELTS YADA Duolingo 95 – Lise Mezunu 70/100 – Statement of Purpose

https://gbs.edu.mt/courses/ba-hons-business-management/


GBS Malta MA Business & Management – 7000 EURO (1 Yıllık Program)

GBS Malta Giriş Şartları: 6.0 IETLTS YADA Duolingo 95 – Lisans Mezunu GPA 2.5- Statement of Purpose

https://gbs.edu.mt/courses/ma-business-management/

GBS Malta MA in Marketing & Branding- 7000 EURO (1 yıllık Program)

GBS Malta Giris Şartları: 6.0 IETLTS YADA Duolingo 95 – Lisans Mezunu GPA 2.5- Statement of Purpose

https://gbs.edu.mt/courses/ma-marketing-brand-management/

GBS Malta MBA in Leadership- 8000 EURO (1 Yıllık Program)

GSB Malta MBA Giriş Şartları: 6.5 IETLTS YA DA Duolingo 105-Lisans Mezunu GPA 2.5-Statement of Purpose

https://gbs.edu.mt/courses/mba-leadership/


GBS Malta hakkında Diger bilgileri:

1)Konaklama haftalık 160 EURO’dan başlamaktadır.

2)IELTS’den gereken puani alamayan ogrenciler ayni bunyemizin altinda English Path tarafından program oncesi İngilizce eğitimi alabilmektedir.

Kurslarimiz ve giris sartlari hakkinda daha detayli bilgi buradan bulabilirsiniz: https://gbs.edu.mt

Institute of Tourism Studies Malta

Malta’nın tek devlet turizm okulu olan ITS’de lisans, yüksek lisans ve diploma programları çok ekonomik ücretlerle verilir. Turizm, Gastronomi gibi alanlarda çok kaliteli pratik eğitim veren ITS ‘nin en gözde bölümleri 3 yıl süren Bachelor of Culinary Arts bölümüdür. 3 yıllık eğitim ücreti 10 bin Euro’dur. Diğer gözde programları MBA in International Business 1,5 yıl sürer ve 13 bin Euro’dur. Master Chef Diploma programı 2 yıl sürer ve yıllık eğitim 2500 Euro’dur. Ayrıca tourism and food and beverage kısa dönem diploma ve sertifika eğitimleri verir. Öğrencileri eğitimleri esnasında part time eğitim sonrası ise full time çalışabilirler.


Malta Üniversitesi- University of Malta

Malta’daki tek devlet Üniversitesi olan University of Malta’nın kökeni 1592 yılında kurulmuş olan “Collegium Melitense” okuluna dayanmaktadır. 80 farklı ülkeden 600’den fazla öğrenci tam zamanlı olarak eğitim görmektedir.

Malta Üniversitesi Kayıt Şartları

Başvuru formu

Başvuru ücreti 40 LM

Transcript

2 adet referans mektubu

Nüfusa kayıt örneği

Pasaportun ilk sayfası ve geçerlilik tarihi yazılı sayfasının fotokopileri

İngilizce yeterlilik belgesi


Foundation Programları İçin: 80 Toefl IBT ,5,5 Ielts veya First Certificate C

Lisans Programları için: 80 Toefl, 6.0 IELTS VEYA Advanced Cambridge exam C

Yüksek Lisans Programları için: 80 Toefl IBT,6,5 İELTS,Profiency Cambridge C

Avrupa Üyesi olmayan öğrenciler için Malta Üniversitesi Ücretleri ortalama

Lisans Öncesi programlar: 8000 Euro 

Foundation Programı: 8000 Euro


Malta Üniversitesi Lisans ve yüksek lisans Programları ortalama ücretleri

Mimarlık Diploma Programları       9000 Euro

Bilim Diploma Programları    9000 Euro

Doktorluk ve eczacılık Programları  20000 Euro 

Dişçilik Programı 18000 Euro

Mimarlık Master programları 10000 Euro

Bilim Master Programları            9000 Euro

MBA                  15000 Euro


Malta Üniversitesi Konaklama İmkanları

Üniversitenin yurtlarında konaklama imkânı bulabilirsiniz ortalama olarak tek kişilik ve iki kişilik odalar olmak üzere konaklama imkanları bulunur. Konaklama kampüse 4 km uzaklıktadır.

Tek kişilik oda fiyatları 6.000 Euro akademik yıllık

Çift kişilik oda fiyatları 5.000 Euro akademik yıllık


Malta Üniversitesi Bölümleri

Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi

Sanat Fakültesi

Diş Hekimliği

Medikal okul

Ekonomi ve İşletme

Eğitim Fakültesi

Mühendislik Fakültesi

Hukuk Fakültesi

Tıp Fakültesi

Fen Fakültesi

Teoloji Fakültesi

Malta Öğrenci Eğitim Vizesi – Malta İngilizce Dil Kursu Vizesi

Malta Yeşil Pasaportu olanlara Vize istemez… Yeşil Pasaportu olanlara Malta’da vizesiz İngilizce kursu yapabilirler…

Malta’da İngilizce dil kursu yapmak isteyen öğrenciler eğer YEŞİL PASAPORT SAHİBİ iseler 3 ay süre ile vizesiz İngilizce kurslarına katılabilirler. Unutmayın; Yeşil Pasaport sahiplerine İngiltere, İrlanda, Amerika, Kanada yani İngilizce eğitim veren tüm ülkeler vize uygular sadece Malta 3 aya kadar İngilizce kursu yapacak öğrenci ya da yetişkinlerden vize istemez. Bu nedenle YEŞİL PASAPORT sahiplerine Malta’da İngilizce kursu kesinlikle öneririz.


Malta için eğitim vizesi nasıl alınır?

Malta vize başvuruları bizzat öğrenci tarafından ve evrakların orijinalleri ile VFS Beyoğlu vize başvuru merkezine yapılmaktadır. Malta’da eğitim vizesine başvurabilmek için en az 12 haftalık dil eğitimine kaydolmanız gerekmektedir. Kayıt işleminden sonra okul ücretinin tamamı ödenecek, ardından Malta konsolosluğu evrak teslimi ve biometri işlemleri için size randevu günü belirleyecektir. Randevular okul kaydından sonra ortalama 2 hafta sonraya verilmektedir ve randevu tarihinde değişiklik yapılamamaktadır.

• Randevu gününüze kadar başvuru formları, okul kabul belgeleri, faturalarınız Global Vizyon tarafından hazırlanacak ve toplayacağınız gerekli evraklarla birlikte başvuruya hazır hale getirilecektir.

• 12 Haftalık dil eğitimi başvurusunda sizin veya sponsorunuzun hesabında en az 6.000 Euro, 24 haftalık dil eğitiminde ise en az 9.000 Euro bulunması gerekmektedir. Bu rakamlar konsolosluk tarafından belirlenen minimum tutarlardır. Bu rakamların üstünde para göstermeniz kesinlikle tavsiye edilir.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Malta’nın yetkili eğitim TÜRSAB üyesi acentalarından biridir. Eğitim danışmanlarımızın sizden istedikleri evrakları toplamanız halinde vize alma şansınız çok yüksektir.


Malta Vizesi için Belgeler

1- Malta Vize Başvuru Formları- Global Vizyon danışmanları tarafından doldurulacak ve öğrenci tarafından şahsen imzalanacaktır.

2- Letter of Acceptance- Malta vize başvurunuzdan önce okul ücreti mutlaka ödenmiş olması gerekmektedir. Okul kabulleriniz ve faturalarınız Global Vizyon tarafından temin edilecek ve başvuruya hazır hale getirilecektir.

3- Niyet Mektubu- Niyet Mektubu Kanada Konsolosluk görevlileri için en önemli belgedir. Bu nedenle size ekte gönderilen ‘’Niyet Mektubu Analiz Formunu’’ çok dikkatli doldurmanız ve içeriğini detaylı ve zengin şekilde hazırlamanız gerekir. Niyet Mektubunuzu oluşturmaya kendiniz başlayabilirsiniz son halini ise danışmanınız ile oluşturacaktınız. İngilizce veya Türkçe yazabilirsiniz.

4- Pasaport- Pasaportunuzda kişisel bilgilerin yer aldığı ön sayfanın fotokopisi.

5- Nüfus cüzdanınızın fotokopisi.

6- Varsa güncel ve eski pasaportlarınızdaki vizelerin dolu ve işlenmiş tüm sayfaların fotokopileri.

7- 1 adet 3,5x4,5 cm boyutlarında, arka fonu beyaz fotoğraf.

8- Aile bireylerini de gösteren, Vukuatlı Nüfus Kayıt örneği. E- Devletten alınabilir.

9- Evli iseniz eşiniz ve çocuklarınıza ait kimlik ve varsa pasaportlarının fotokopileri.

10- 18 yaş altı başvuru sahipleri için Anne ve Babadan ya da YASAL vasisinden NOTER onaylı Muvafakatname alınması zorunludur.


Malta Vizesi için Maddi Durumu Gösteren Belgeler (Financial Documents)

1- Ailenize ve/veya size ait tüm banka hesaplarına (TL, USD, CAD, GBP, EURO vs ve Altın) ait son 3 aylık hesap dökümü ya da işlenmiş hesap cüzdanları orijinalleri

(Bankanızdan İngilizce olarak isteyiniz)

2- 13 Haftalık dil eğitimi için hesapta gösterilmesi gereken minimum tutar 2700 Euro’dur. 24 Haftalık dil eğitimi için hesapta gösterilmesi gereken minimum tutar

5400 Euro’dur. Bu rakamların minimum tutarlar olduğunu unutmayınız. Daha fazla para göstermek vize başvurunuzun onay almasını kolaylaştıracaktır.

3- Ailenize ve/veya size ait tüm banka hesaplarına ait dökümdeki son bakiyeyi belirten resmi İngilizce banka yazısı. Her Banka İngilizce olarak bu yazıyı vermekzorundadır kesinlikle ısrarla Bankanızdan isteyin.

4- Varsa borsa, tahvil, bono, bitcoin belgeleriniz

5- Varsa Tapu, Araç Ruhsatlarının fotokopileri, Kira Sözleşmeleri.


Malta Vizesi için size veya Sponsorunuza Ait İş/Çalışma Belgeleriniz

Siz veya sponsorunuz maaşlı çalışan iseniz;

1- Görev Tanım Yazısı; İşe giriş tarihini ve pozisyonu, maaşınızı, artı prim ya da bonus alıyor iseniz belirten bir yazı. Geri dönüşünüzde eğer aynı işyerinde daha iyi bir pozisyonda çalışacak iseniz belirtilmesi gerekir.

2- İşyerinizden izinli olarak gidiyorsanız, işyeri izin yazısı. Dönüşünüz üzerine daha iyi pozisyon verilecek ise bu yazıda da belirtilebilir.

11- E-Devlet’ten İngilizce alınmış sabıka kaydınız.

12- Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi ya da Terhis Belgesi. E-devletten alabilirsiniz.

13- Seyahat Sağlık Sigortası: Seyahat sağlık sigortası dönüşten itibaren 15 gün fazla olacak şekilde yapılmalıdır. Seyahat sağlık sigortanızın mutlaka COVID-19 teminatı bulunmak zorundadır. Seyahat sağlık sigortalarınızı Global Vizyon’dan Sompo Japan garantisiyle temin edebilirsiniz. 13 Haftalık Covid teminatı bulunan Eğitim Sağlık Sigortası 61 Euro, 24 haftalık ise 76,50 Eurodur.

14- Gidiş-Dönüş uçak bileti rezervasyonları Global Vizyon tarafından yapılacaktır.

15- Masrafların anne, baba veya bir başkası tarafından karşılanıyor olması durumunda ebeveynden ya da Vukuatlı Nüfus örneğiyle akrabalığını kanıtlayabilecek kişilerden alınan ve gidiş dönüş tarihlerini kapsayan, noterden onaylı, ORIJINAL ve GUNCEL (Son 14 gün içinde alınmış) taahhütname sunmalıdır. Öğrenciler için, konaklama ücreti ödendiyse günlük 18 Euro, ödenmediyse 30 Euro gösterilmesi gerekmektedir. Taahhütname arkasında sponsorun noter onaylı kimlik fotokopisi bulunmalıdır. Örneği Global Vizyon tarafından hazırlanıp size gönderilecektir.


Malta Vizesi için Eğitim Belgeleri

1- Öğrenci iseniz güncel tarihli öğrenci belgesi. Malta vize başvurularında öğrenci belgeleri mutlaka E-Devlet’ten alınmış olmalıdır.

2- İngilizce Transkriptiniz. Not ortalaması önemli bir faktör olabilir.

3- Mezun iseniz geçici mezuniyet belgesi veya diplomanız. Mezun belgenizi mutlaka E-Devlet üzerinden alınız.

4- Katılmış olduğunuz sınavların sonuç belgelerinin fotokopileri örneğin; IELTS, KPDS, TOEFL, ÜDS

5- Daha önce yurt dışında veya yurt içinde dil eğitimi vb. aldıysanız sertifikaların fotokopileri. Malta Konsolosluğu Malta okullarından Online Olarak bir süre İngilizce

kursu alan öğrencileri daha ciddi olarak algılayabilir o nedenle MUTLAKA en az 2 hafta bile olsa ONLINE İngilizce Kursu bir Malta okulundan almanızı öneririz.

6- Varsa Başarı Belgeleri- Onur belgeleri, katılmış olduğunuz projeler, stajlar, mesleki kursların sertifikaları fotokopileri.

7- Herhangi bir derneğe, baroya, meslek odasına üye iseniz mutlaka belgelerinin fotokopileri.

Ayrıca Malta Vizesi için gereken diğer evraklar

1- İşe Giriş Bildirgesi- E-devletten indirebilirsiniz.

2- Son 3 aylık kaşeli veya e-imzalı Maaş Bordrosu.

3- Çalıştığınız şirketin resmi evraklarını; Ticaret sicil gazetesi, İmza sirküleri, Vergi levhası fotokopileri, Ticaret odası belgesi orijinali (Son 3 ay içinde alınmış olmalı).

4- Başvuru yapacak kişinin ve sponsorunun E-Devlet’ten alınmış barkodlu 4A Hizmet Dökümü.

İşveren ya da Şirket Ortağı iseniz;

1- İşyerinizin Vergi Levhası Fotokopisi .

2- Ticaret sicil gazetesi fotokopisi (kuruluş gazetesi)

3- Son 3 ay içinde alınmış, Ticaret ya da Esnaf Odası Kayıt Belgesi orijinali –Ticaret odasından İngilizce olarak alabilirsiniz.

4- İmza sirküleriniz

Emekli iseniz;

1-E-Devletten alınmış barkodlu Emeklilik Yazısı.

2- Emeklilik hesabınızın yattığı banka hesabının son 3 aylık dökümü.

Kamu çalışanı iseniz;

1- Çalıştığınız Kurumdan alınmış Görev Tanım Yazısı.

2- Son 3 aylık Maaş Bordrosu.

3- SGK’dan alınmış 4A, 4C Hizmet Dökümü.


Vize Ücretleri

Malta D tipi öğrenci vizesi ücreti: 70 Euro Vize Ücreti+ 30 Euro Hizmet Bedeli: 100 Euro’dur.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım