Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
 • Ülkeler Hakkında İpuçları

Malta Work and Study vize şartları nedir?

Malta Work and Study vize şartları nedir?

Hem okuyup hem çalışmak için en ekonomik seçeneklerden biri olan Malta’da, Work and Study eğitimleri için vize başvuruları bizzat öğrenci tarafından yapılıyor. Öğrenci, orijinal evraklarla birlikte VFS Beyoğlu vize başvuru merkezine gidiyor. Malta’da eğitim vizesine başvurabilmek için öğrencinin en az 13 haftalık dil eğitimine kayıt olması gerekiyor. Kayıt işleminden sonra okul ücretinin tamamını ödeyen öğrenci, ardından Malta Konsolosluğu’na giderek evraklarını teslim ediyor ve biyometri işlemleri için randevu günü belirliyor. Genellikle randevular, öğrenci okul kaydını yaptırdıktan 2 hafta sonraya veriliyor. Global Vizyon Eğitim Danışmanları randevu gününe kadar öğrencinin başvuru formlarını, okul kabul belgelerini, faturalarını ve diğer evraklarını hazırlıyor.

Vize başvurusu için öğrencinin banka hesabında 13 haftalık dil eğitimi başvurusu için en az 2700 EURO, 24 haftalık dil eğitimi başvurusu için en az 5400 EURO bulunması gerekiyor. Konsolosluk tarafından belirlenen tutarlar bunlar olmasına rağmen Global Vizyon bu rakamların üstünde para göstermenizi tavsiye ediyor.

Global Vizyon Yurt Dışı Eğitim; Malta’nın yetkili eğitim TÜRSAB üyesi acentelerinden biri olduğu için, eğitim danışmanlarımızın sizden istedikleri evrakları toplamanız halinde vize alma şansınız çok yüksek oluyor.

Malta’da Work and Study başvurusu için daha detaylı bilgi almak isterseniz, formlu doldurabilirsiniz.

Genel belgeler

 1. Malta Vize Başvuru Formları: Global Vizyon danışmanları tarafından doldurulacak ve öğrenci tarafından şahsen imzalanacaktır.

 2. Letter of Acceptance: Malta vize başvurunuzdan önce okul ücretinin mutlaka ödenmiş olması gerekiyor. Okul kabulleriniz ve faturalarınız, Global Vizyon tarafından temin ediliyor ve başvuruya hazır hale getiriliyor.

 3. Niyet Mektubu: Niyet mektubu Kanada konsolosluk görevlileri için en önemli belge. Bu nedenle size ekte gönderilen ‘’niyet mektubu analiz formunu’’ çok dikkatli doldurmanız ve içeriğini detaylı ve zengin şekilde hazırlamanız gerekiyor. Niyet mektubunuzu oluşturmaya kendiniz başlayabilir, son halini ise danışmanınız ile beraber oluşturabilirsiniz. Mektubu, İngilizce veya Türkçe yazabilirsiniz.

 4. Pasaport: Pasaportunuzda kişisel bilgilerin yer aldığı ön sayfanın fotokopisini iletmeniz gerekiyor.

 5. Nüfus cüzdanınızın fotokopisini iletmeniz gerekiyor.

 6. Varsa güncel ve eski pasaportlarınızdaki vizelerin dolu ve işlenmiş tüm sayfalarının fotokopilerini iletmeniz gerekiyor. 

 7. 1 adet 3,5x4,5 cm boyutlarında, arka fonu beyaz olan fotoğraf çektirmeyi unutmayın.

 8. Aile bireylerini de gösteren Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneğini e-Devlet’ten alabilirsiniz.

 9. Evli iseniz eşiniz ve çocuklarınıza ait kimlik ve varsa pasaportlarının fotokopilerini iletmeniz gerekiyor.

 10. 18 yaş altı başvuru sahipleri için anne ve babadan veya yasal vasisinden noter onaylı muvafakatname alınması ise zorunlu.

 11. e-Devlet’ten İngilizce sabıka kaydınızı alabilirsiniz. 

 12. Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi veya Terhis Belgesi’ni e-Devlet’ten alabilirsiniz.

 13. Seyahat Sağlık Sigortası: Seyahat sağlık sigortası dönüşten itibaren15 gün fazla olacak şekilde yapılmalı. Seyahat sağlık sigortanızda, mutlaka COVID-19 teminatı bulunmak zorunda olduğunu unutmayın. Seyahat sağlık sigortalarınızı, Global Vizyon acentelerinden, Sompo Japan Sigorta garantisiyle temin edebilmeniz mümkün. 13 haftalık COVID-19 teminatı bulunan Eğitim Sağlık Sigortası ücreti 61 euro, 24 haftalık ise 76,50 euro.

 14. Global Vizyon tarafından yapılacak olan gidiş-dönüş uçak bileti rezervasyonlarını unutmayın.

 15. Masrafların anne, baba veya bir başkası tarafından karşılanıyor olması durumunda; ebeveynden veya vukuatlı nüfus örneğiyle akrabalığını kanıtlayabilecek kişilerden alınan ve gidiş dönüş tarihlerini kapsayan, noterden onaylı, orijinal ve güncel (Son 14 gün içinde alınmış) taahhütname sunmak gerekiyor. Öğrenciler için, konaklama ücreti ödendiyse günlük 18 euro, ödenmediyse 30 euro gösterilmesi gerekiyor. Taahhütname arkasında, sponsorun noter onaylı kimlik fotokopisinin bulunması gerektiğini de belirtelim. Bu örneği, Global Vizyon’dan temin edebilirsiniz.

Eğitim belgeleri

 1. Öğrenci iseniz e-Devlet’ten alınmış güncel tarihli öğrenci belgesi gerekiyor. 

 2. Not ortalaması önemli bir faktör olabildiği için İngilizce transkriptinizi temin etmelisiniz. 

 3. Mezun iseniz e-Devlet’ten alınmış geçici mezuniyet belgesiniz veya diplomanız gerekiyor.

 4. IELTS, KPDS, TOEFL, ÜDS gibi katılmış olduğunuz sınavların sonuç belgelerinin fotokopileri iletmeyi unutmayın.

 5. Daha önce yurt dışında veya yurt içinde dil eğitimi aldıysanız sertifikaların fotokopilerini iletmenizi öneririz. Malta Konsolosluğu, Malta okullarından online olarak bir süre İngilizce kursu almış olan öğrencilere öncelik verebiliyor. Bu nedenle en az 2 hafta bile olsa almayı planladığınız online İngilizce kursunu, bir Malta okulundan olmasını öneririz.

 6. Varsa başarı belgelerini iletmenizi öneririz. Onur belgeleri, katılmış olduğunuz projeler, stajlar, mesleki kursların sertifika fotokopilerini temin etmeniz avantaj sağlayabilir. 

 7. Herhangi bir derneğe, baroya, meslek odasına üye iseniz mutlaka belgelerin fotokopileri iletmenizi öneririz.

Maddi durumu gösteren belgeler (Financial documents)

 1. Ailenize ve/veya size ait tüm banka hesaplarının (TL, USD, CAD, GBP, EURO vs ve Altın) son 3 aylık hesap dökümünü veya işlenmiş hesap cüzdanlarının orijinallerini iletmeniz gerekiyor. Bu belgeleri, bankanızdan İngilizce olarak istemelisiniz. 

 2. Malta’da13 Haftalık dil eğitimi için hesapta gösterilmesi gereken minimum tutar 2.700 Euro’dur. 24 haftalık dil eğitimi için hesapta gösterilmesi gereken minimum tutar ise 5.400 Euro’dur. Bu rakamların minimum tutarlar olduğunu unutmayınız. Daha fazla para göstermeniz, vize başvurunuzun onaylanmasını kolaylaştırabiliyor. 

 3. Ailenize ve/veya size ait tüm banka hesaplarına ait, dökümdeki son bakiyeyi belirten resmi ve İngilizce banka yazısı da gereken bir diğer belge. Her bankanın bu belgeyi İngilizce olarak verebildiğini belirtelim.

 4. Varsa borsa, tahvil, bono, bitcoin belgeleriniz iletmenizi öneririz. 

 5. Varsa tapu, kira sözleşmesi veya araç ruhsatı fotokopilerini iletmenizi öneririz. 

Size veya sponsorunuza ait iş veya çalışma belgeleriniz

Siz veya sponsorunuz maaşlı çalışan ise şu belgeler gerekiyor:

 1. Görev Tanım Yazısı: İşe giriş tarihini ve pozisyonu, maaşı, artı prim veya bonus gibi tüm bu bilgileri belirten bir yazı almalısınız. Eğitimden döndüğünüzde, eğer aynı iş yerinde daha iyi bir pozisyonda çalışma durumunuz varsa belirtmenizi öneririz.

 2. İş yerinizden izinli olarak eğitime gitme durumunda iş yeri izin yazısı gerekiyor. Eğitimden döndükten sonra daha iyi pozisyonda çalışma durumunuz varsa bu yazıda belirtilmenizi öneririz. 

 3. e-Devlet’ten alabileceğiniz işe giriş bildirgesini iletmenizi gerekiyor. 

 4. Son 3 aylık kaşeli veya e-imzalı maaş bordrosunu iletmeniz gerekiyor.

 5. Çalıştığınız şirketin resmi evrakları: Ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, vergi levhası fotokopileri, ticaret odası belgesi orijinali (son 3 ay içinde alınmış olmalı) gibi belgeleri iletmeniz gerekiyor. 

 6. Başvuru yapacak kişinin ve sponsorun, e-Devlet’ten alınmış barkodlu 4A Hizmet Dökümü’nü iletmeniz gerekiyor. 

İşveren veya şirket ortağı iseniz şu belgeler gerekiyor:

 1. İş yerinizin vergi levhası fotokopisi.

 2. Ticaret sicil gazetesi fotokopisi (kuruluş gazetesi).

 3. Son 3 ay içinde alınmış ve İngilizce, Ticaret veya Esnaf Odası Kayıt Belgesi orijinali.

 4. İmza sirküleriniz.

Emekli iseniz şu belgeler gerekiyor:

 1. e-Devlet’ten alınmış barkodlu emeklilik yazısı.

 2. Emeklilik hesabınızın yattığı banka hesabının son 3 aylık dökümü.

Kamu çalışanı iseniz şu belgeler gerekiyor:

 1. Çalıştığınız kurumdan alınmış görev tanım yazısı.

 2. Son 3 aylık maaş bordrosu.

 3. SGK’dan alınmış 4A, 4C Hizmet Dökümü.

Vize ücretleri

Malta D tipi öğrenci vizesi ücreti, 70 euro vize ücreti + 30 euro hizmet dedeli olmak üzere toplam 100 euro.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım