Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş
 • yurtdışı eğitim

Malta Work and Study vize şartları nedir?

Malta Work and Study vize şartları nedir?

Hem okuyup hem çalışmak için en ekonomik seçeneklerden biri olan Malta’da, Work and Study eğitimleri için vize başvuruları bizzat öğrenci tarafından yapılıyor. Öğrenci, orijinal evraklarla birlikte VFS Beyoğlu vize başvuru merkezine gidiyor. Malta’da eğitim vizesine başvurabilmek için öğrencinin en az 13 haftalık dil eğitimine kayıt olması gerekiyor. Kayıt işleminden sonra okul ücretinin tamamını ödeyen öğrenci, ardından Malta Konsolosluğu’na giderek evraklarını teslim ediyor ve biyometri işlemleri için randevu günü belirliyor. Genellikle randevular, öğrenci okul kaydını yaptırdıktan 2 hafta sonraya veriliyor. Global Vizyon Eğitim Danışmanları randevu gününe kadar öğrencinin başvuru formlarını, okul kabul belgelerini, faturalarını ve diğer evraklarını hazırlıyor.

Vize başvurusu için öğrencinin banka hesabında 13 haftalık dil eğitimi başvurusu için en az 2700 EURO, 24 haftalık dil eğitimi başvurusu için en az 5400 EURO bulunması gerekiyor. Konsolosluk tarafından belirlenen tutarlar bunlar olmasına rağmen Global Vizyon bu rakamların üstünde para göstermenizi tavsiye ediyor.

Global Vizyon Yurt Dışı Eğitim; Malta’nın yetkili eğitim TÜRSAB üyesi acentelerinden biri olduğu için, eğitim danışmanlarımızın sizden istedikleri evrakları toplamanız halinde vize alma şansınız çok yüksek oluyor.

Malta’da Work and Study başvurusu için daha detaylı bilgi almak isterseniz, formlu doldurabilirsiniz.

Genel belgeler

 1. Malta Vize Başvuru Formları: Global Vizyon danışmanları tarafından doldurulacak ve öğrenci tarafından şahsen imzalanacaktır.

 2. Letter of Acceptance: Malta vize başvurunuzdan önce okul ücretinin mutlaka ödenmiş olması gerekiyor. Okul kabulleriniz ve faturalarınız, Global Vizyon tarafından temin ediliyor ve başvuruya hazır hale getiriliyor.

 3. Niyet Mektubu: Niyet mektubu Kanada konsolosluk görevlileri için en önemli belge. Bu nedenle size ekte gönderilen ‘’niyet mektubu analiz formunu’’ çok dikkatli doldurmanız ve içeriğini detaylı ve zengin şekilde hazırlamanız gerekiyor. Niyet mektubunuzu oluşturmaya kendiniz başlayabilir, son halini ise danışmanınız ile beraber oluşturabilirsiniz. Mektubu, İngilizce veya Türkçe yazabilirsiniz.

 4. Pasaport: Pasaportunuzda kişisel bilgilerin yer aldığı ön sayfanın fotokopisini iletmeniz gerekiyor.

 5. Nüfus cüzdanınızın fotokopisini iletmeniz gerekiyor.

 6. Varsa güncel ve eski pasaportlarınızdaki vizelerin dolu ve işlenmiş tüm sayfalarının fotokopilerini iletmeniz gerekiyor. 

 7. 1 adet 3,5x4,5 cm boyutlarında, arka fonu beyaz olan fotoğraf çektirmeyi unutmayın.

 8. Aile bireylerini de gösteren Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneğini e-Devlet’ten alabilirsiniz.

 9. Evli iseniz eşiniz ve çocuklarınıza ait kimlik ve varsa pasaportlarının fotokopilerini iletmeniz gerekiyor.

 10. 18 yaş altı başvuru sahipleri için anne ve babadan veya yasal vasisinden noter onaylı muvafakatname alınması ise zorunlu.

 11. e-Devlet’ten İngilizce sabıka kaydınızı alabilirsiniz. 

 12. Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi veya Terhis Belgesi’ni e-Devlet’ten alabilirsiniz.

 13. Seyahat Sağlık Sigortası: Seyahat sağlık sigortası dönüşten itibaren15 gün fazla olacak şekilde yapılmalı. Seyahat sağlık sigortanızda, mutlaka COVID-19 teminatı bulunmak zorunda olduğunu unutmayın. Seyahat sağlık sigortalarınızı, Global Vizyon acentelerinden, Sompo Japan Sigorta garantisiyle temin edebilmeniz mümkün. 13 haftalık COVID-19 teminatı bulunan Eğitim Sağlık Sigortası ücreti 61 euro, 24 haftalık ise 76,50 euro.

 14. Global Vizyon tarafından yapılacak olan gidiş-dönüş uçak bileti rezervasyonlarını unutmayın.

 15. Masrafların anne, baba veya bir başkası tarafından karşılanıyor olması durumunda; ebeveynden veya vukuatlı nüfus örneğiyle akrabalığını kanıtlayabilecek kişilerden alınan ve gidiş dönüş tarihlerini kapsayan, noterden onaylı, orijinal ve güncel (Son 14 gün içinde alınmış) taahhütname sunmak gerekiyor. Öğrenciler için, konaklama ücreti ödendiyse günlük 18 euro, ödenmediyse 30 euro gösterilmesi gerekiyor. Taahhütname arkasında, sponsorun noter onaylı kimlik fotokopisinin bulunması gerektiğini de belirtelim. Bu örneği, Global Vizyon’dan temin edebilirsiniz.

Eğitim belgeleri

 1. Öğrenci iseniz e-Devlet’ten alınmış güncel tarihli öğrenci belgesi gerekiyor. 

 2. Not ortalaması önemli bir faktör olabildiği için İngilizce transkriptinizi temin etmelisiniz. 

 3. Mezun iseniz e-Devlet’ten alınmış geçici mezuniyet belgesiniz veya diplomanız gerekiyor.

 4. IELTS, KPDS, TOEFL, ÜDS gibi katılmış olduğunuz sınavların sonuç belgelerinin fotokopileri iletmeyi unutmayın.

 5. Daha önce yurt dışında veya yurt içinde dil eğitimi aldıysanız sertifikaların fotokopilerini iletmenizi öneririz. Malta Konsolosluğu, Malta okullarından online olarak bir süre İngilizce kursu almış olan öğrencilere öncelik verebiliyor. Bu nedenle en az 2 hafta bile olsa almayı planladığınız online İngilizce kursunu, bir Malta okulundan olmasını öneririz.

 6. Varsa başarı belgelerini iletmenizi öneririz. Onur belgeleri, katılmış olduğunuz projeler, stajlar, mesleki kursların sertifika fotokopilerini temin etmeniz avantaj sağlayabilir. 

 7. Herhangi bir derneğe, baroya, meslek odasına üye iseniz mutlaka belgelerin fotokopileri iletmenizi öneririz.

Maddi durumu gösteren belgeler (Financial documents)

 1. Ailenize ve/veya size ait tüm banka hesaplarının (TL, USD, CAD, GBP, EURO vs ve Altın) son 3 aylık hesap dökümünü veya işlenmiş hesap cüzdanlarının orijinallerini iletmeniz gerekiyor. Bu belgeleri, bankanızdan İngilizce olarak istemelisiniz. 

 2. Malta’da13 Haftalık dil eğitimi için hesapta gösterilmesi gereken minimum tutar 2.700 Euro’dur. 24 haftalık dil eğitimi için hesapta gösterilmesi gereken minimum tutar ise 5.400 Euro’dur. Bu rakamların minimum tutarlar olduğunu unutmayınız. Daha fazla para göstermeniz, vize başvurunuzun onaylanmasını kolaylaştırabiliyor. 

 3. Ailenize ve/veya size ait tüm banka hesaplarına ait, dökümdeki son bakiyeyi belirten resmi ve İngilizce banka yazısı da gereken bir diğer belge. Her bankanın bu belgeyi İngilizce olarak verebildiğini belirtelim.

 4. Varsa borsa, tahvil, bono, bitcoin belgeleriniz iletmenizi öneririz. 

 5. Varsa tapu, kira sözleşmesi veya araç ruhsatı fotokopilerini iletmenizi öneririz. 

Size veya sponsorunuza ait iş veya çalışma belgeleriniz

Siz veya sponsorunuz maaşlı çalışan ise şu belgeler gerekiyor:

 1. Görev Tanım Yazısı: İşe giriş tarihini ve pozisyonu, maaşı, artı prim veya bonus gibi tüm bu bilgileri belirten bir yazı almalısınız. Eğitimden döndüğünüzde, eğer aynı iş yerinde daha iyi bir pozisyonda çalışma durumunuz varsa belirtmenizi öneririz.

 2. İş yerinizden izinli olarak eğitime gitme durumunda iş yeri izin yazısı gerekiyor. Eğitimden döndükten sonra daha iyi pozisyonda çalışma durumunuz varsa bu yazıda belirtilmenizi öneririz. 

 3. e-Devlet’ten alabileceğiniz işe giriş bildirgesini iletmenizi gerekiyor. 

 4. Son 3 aylık kaşeli veya e-imzalı maaş bordrosunu iletmeniz gerekiyor.

 5. Çalıştığınız şirketin resmi evrakları: Ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, vergi levhası fotokopileri, ticaret odası belgesi orijinali (son 3 ay içinde alınmış olmalı) gibi belgeleri iletmeniz gerekiyor. 

 6. Başvuru yapacak kişinin ve sponsorun, e-Devlet’ten alınmış barkodlu 4A Hizmet Dökümü’nü iletmeniz gerekiyor. 

İşveren veya şirket ortağı iseniz şu belgeler gerekiyor:

 1. İş yerinizin vergi levhası fotokopisi.

 2. Ticaret sicil gazetesi fotokopisi (kuruluş gazetesi).

 3. Son 3 ay içinde alınmış ve İngilizce, Ticaret veya Esnaf Odası Kayıt Belgesi orijinali.

 4. İmza sirküleriniz.

Emekli iseniz şu belgeler gerekiyor:

 1. e-Devlet’ten alınmış barkodlu emeklilik yazısı.

 2. Emeklilik hesabınızın yattığı banka hesabının son 3 aylık dökümü.

Kamu çalışanı iseniz şu belgeler gerekiyor:

 1. Çalıştığınız kurumdan alınmış görev tanım yazısı.

 2. Son 3 aylık maaş bordrosu.

 3. SGK’dan alınmış 4A, 4C Hizmet Dökümü.

Vize ücretleri

Malta D tipi öğrenci vizesi ücreti, 70 euro vize ücreti + 30 euro hizmet dedeli olmak üzere toplam 100 euro.

 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:11 p.m.
  Kanada Co-op Programları'nın Çalışma Saatleri Nedir?

  Kanada’da devlet üniversiteleri ve özel kolejler tarafından düzenlenen, sertifika programlarıyla maaşlı staj programlarını birleştirmesiyle ünlü co-op programları; öğrencilere bir yandan meslekleriyle ilgili yüksek kalitede eğitim alırken, diğer yandan kazanç elde etme fırsatı sunuyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:18 p.m.
  Kanada Co-op Programı'nda Ne Kadar Kazanırım?

  Kanada’da hem eğitim görmek hem de çalışmak için co-op programına katılan öğrenciler, eğitimlerinin ilk bölümlerinde yarı zamanlı (haftada 20 saat), co-op bölümünde ise tam zamanlı (haftada 40 saat) çalışabiliyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:20 p.m.
  Kanada Co-op Vizesi Şartları Nedir?

  Kanada’da hem okuyup hem çalışmak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği programların başında gelen co-op programlarına katılmak hiç zor değil.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  yurtdışı dil eğitimi
  April 27, 2022, 4:15 p.m.
  Hangi Ülkelerde Work and Study Programı Geçerli ve Fiyatları Nedir?

  Öğrencilerin dil eğitimi alırken masraflarını da karşılayabildiği Work and Study Programları; Kanada, Avustralya, İrlanda, Malta ve Dubai'de bulunuyor. 2022 güncel fiyatlarını aşağıda okuyabilirsiniz…

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  May 9, 2022, 5:10 p.m.
  İsviçre Yaşam Maliyeti

  İsviçre Yaşam Maliyeti, özellikle Türkiye başta olmak üzere yaşamını orada idame ettirmek isteyen tüm aile ve bireylerin merak konusu haline geldi. Dünya dengesi üzerinde refah ve kaliteli yaşam düzeyi en yüksek ülkelerden biri olan İsviçre’ye göç etmeyi planlayan veya bulunduğu yerle yaşam giderleri arasında kıyas yapmak isteyen kişiler için İsviçre de ki yaşam maliyetlerini Global Vizyon olarak kaleme alarak oldukça enteresan bir tabloyla karşınızdayız.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:23 p.m.
  Kanada Diploma Programları ve Sertifika Programları Arasındaki Farklar

  Kanada’da sertifika ve diploma programları, genellikle program süresi ve içeriği konusunda farklılık gösteriyor. Sertifika programları daha kısa sürede, spesifik bir yetenek konusunda uzmanlaşma sağlamayı amaçlarken, Kanada’da master gibi diploma programları daha uzun süreli ve daha geniş kapsamlı oluyor. Her iki eğitim türünün de kendine göre avantajları bulunuyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:32 p.m.
  Avustralya Work and Study vize şartları nedir?

  Work and Study için Avustralya’da dil okuluna veya üniversiteye gitmek isteyen öğrenciler, öğrenci vizesi için online olarak başvuru yapabiliyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  June 12, 2021, 3:37 a.m.
  Sıcacık Bir Ortamda, Güleryüzlü Eğitmenlerle Eğitim Alabilirsiniz…

  Global Vizyon

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  yurtdışı dil eğitimi
  April 27, 2022, 1:41 p.m.
  Work and Study Programı İçin En Çok Tercih Edilen Ülkeler Hangileri?

  Öğrencilerin yurt dışında hem öğrenim gördükleri hem de yarı veya tam zamanlı işlerde çalışıp para kazanabildikleri Work and Study Programları’nın popüleritesi her sene artıyor. Bu programlar sayesinde öğrenciler; yabancı bir ülkede eğitim görürken bütçelerine katkıda bulunabiliyor ve edindikleri yurt dışı iş deneyimi sayesinde CV’lerini güçlendiriyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  yurtdışı dil eğitimi
  March 23, 2022, 2:37 a.m.
  A'dan Z'ye Tüm Merak Edilenler

  Work and Study’yi son yıllarda sıkça duyuyorsunuzdur… Work and Study nedir, nasıl başvurulur, ne kadar sürer ve ne kadar kazanırım diye merak ediyorsanız; yanıtları bu yazımızda.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  yurtdışı dil eğitimi
  April 27, 2022, 4:24 p.m.
  İngilizce Bilmeden Work And Study Programı’na Katılabilir Miyim?

  Bir yandan eğitim alırken diğer yandan çalışarak bütçelerine yardımcı olmak isteyen öğrencilerin katıldığı Work and Study Programı’nın en önemli özelliklerinden biri, İngilizce bilgisine sahip olmayan öğrencilerin de eğitime katılabilmesi. Work and Study Programı kapsamında zaten dil eğitimi alan öğrenciler, bir yandan da genellikle yarı zamanlı işlerde çalışarak gündelik hayatta pratik yapabiliyor. İngilizce dil bilgisi daha yüksek seviyede olan öğrencilerin avantajı ise daha çok iş arasından seçim yapabilmesi. Ancak öğrenci İngilizce bilmiyor olsa bile yurt dışında Work and Study için başvurabiliyor. İngilizce seviyesi daha düşük olan öğrencilerin genellikle ilk yaptığı işler arasında; garsonluk, kasiyerlik, baristalık gibi hizmet sektöründeki işler bulunuyor. Öğrenciler dil seviyelerini geliştirdikçe, kendi mesleklerine uygun iş bulma şansları da artıyor. Öğrencilerin dil seviyelerine bağlı ülkeden ülkeye çalışma olanaklarını sizin için derledik.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  June 12, 2021, 3:37 a.m.
  Dünyanın En İyi Üniversitelerinde UCLA’ya Komşu Bir Okulda Eğitim Almak Ayrıcalık Olacak!

  Global Vizyon

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  June 12, 2021, 3:37 a.m.
  Butik Bir Okulda, Özel İlgiyle Eğitim Almak İstiyorum Diyenler Bu Okul Sizin İçin!

  Global Vizyon

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  yurtdışı dil eğitimi
  June 12, 2021, 3:37 a.m.
  İngiltere’nin En Güneşli Şehrinde Güvenli ve Huzurlu Bir Şekilde Dil Eğitimi Alabilirsiniz…

  Global Vizyon

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:28 p.m.
  Avustralya Work and Study Programı’nda Sizi Neler Bekliyor?

  Dünyanın en güvenilir ülkelerinden biri olan Avustralya’da Work and Study yapacak öğrencileri; kaliteli dil eğitimi, ekonomik yönden rahatlatacak iş fırsatları, CV’lerini güçlendirecek sertifikalar, güler yüzlü ve yardımsever insanlar bekliyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:37 p.m.
  Malta Work and Study vize şartları nedir?

  Hem okuyup hem çalışmak için en ekonomik seçeneklerden biri olan Malta’da, Work and Study eğitimleri için vize başvuruları bizzat öğrenci tarafından yapılıyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:34 p.m.
  Dubai Work and Study vize şartları nedir?

  Dubai’de Work and Study yapmak isteyen öğrenciler, ülkenin tanınmış kurumu ES Dubai Dil Okulu’na başvurabiliyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  yurtdışı dil eğitimi
  March 22, 2022, 5:08 p.m.
  Work And Study Programı’nı Uzatabilir Miyim?

  Work and Study Programı’na katıldığınızda, hem programınızı hem de o ülkede kalış sürenizi uygun fiyatlarla uzatabilirsiniz. Detaylı bilgileri aşağıda okuyabilirsiniz.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:51 p.m.
  Kanada Co-op Programları’nda Hangi İşlerde Çalışılır?

  Kanada’da hem okumak hem çalışmak için gelen öğrencilerin en çok tercih ettiği programların başında, maaşlı staj imkanı veren co-op programları geliyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  yurtdışı dil eğitimi
  April 27, 2022, 12:43 p.m.
  Work and Study Ülkeleri ve Farkları Nedir?

  Öğrencilerin bir yandan iş tecrübesi kazanırken bir yandan da eğitim bütçelerine katkıda bulunabildiği yurt dışında Work and Study programına ev sahipliği yapan ülkelerin başında Kanada, İrlanda, Avustralya, Dubai ve Malta geliyor. Bu ülkelerde Work and Study yapan öğrenciler; programlarının sonunda CV’lerine ekleyebilecekleri, uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalara da sahip oluyor. Ülkelerin kültürel farklılıkları, iş olanakları, eğitim, yaşam ve konaklama maliyetleri gibi etkenler program seçiminde belirleyici oluyor. Ülkelere teker teker bakalım…

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  yurtdışı dil eğitimi
  April 27, 2022, 12:19 p.m.
  Yurt Dışında Dil Eğitimi Alırken Çalışarak Para Kazanabilirsiniz

  Her yıl on binlerce öğrenci, bir yandan kaliteli dil eğitimi alırken bir yandan da çalışıp para kazanabilme şansı yakaladıkları için Work and Study’i tercih ediyor. Eğitimleri boyunca genellikle yarı zamanlı işlerde çalışan öğrenciler bu sayede; eğitimleri, yaşam maliyetleri ve boş zamanlarındaki aktiviteleri için bütçelerini planlayabiliyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:39 p.m.
  Amerika Work and Study vize şartları nedir?

  Amerika Birleşik Devletleri’nde Work and Study program farklı şekilde yapılıyor. Programın adı “Amerika’da maaşlı turizm ve gastronomi stajı” olarak geçiyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  May 9, 2022, 5:22 p.m.
  Türkiye'de Üniversite Okurken,Yurt Dışına Geçiş Yapılır mı?

  Türkiye’de Üniversite Okurken, Yurt Dışına Geçiş Yapılır mı? Sorusu ülkemizde eğitim gören ve hayatını, kariyerini yurt dışında ki imkânlar doğrultusunda şekillendirmek isteyen tüm öğrencilerin ortak noktası diyebiliriz. Özellikle denklik ve sınav durumları bu konuda ön plana çıkarken, öğlencilerin tercih edecekleri üniversitelerinde kendi bünyelerinde ki işleyişleri temel faktörleri belirler nitelikte. Global Vizyon olarak sizler için hem geçiş sürecini hem de olabilecek seçenekler dâhilinde ki periyodu kaleme aldık.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  May 9, 2022, 5:14 p.m.
  Massachusetts Teknoloji Enstitüsü Hakkında Bilgiler

  Yurtdışında eğitim almak isteyen her kesimden öğrenci için Massachusetts Teknoloji Enstitüsü ilgi çekidir. Bu enstitü hakkında bilgiler bu öğrenciler tarafından araştırılmaktadır. Global Vizyon olarak bu enstitü hakkındaki soru işaretlerini gidermeye ve ülkenin yaşama standartları, konumu ve eğitimi hakkında bilgiler aktarıyoruz. Bu bilgi aktarımına üniversiteyi tanıyarak başlamakta fayda vardır. Üniversite Cambridge’de 1861 yılında kurulmuştur. 1865 yılında ise ilk öğrencilerini kabul etmeye başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren yaptığı tüm çalışmalarda daha iyi olmayı hedeflemektedir. Yaptığı çalışmalar nedeniyle bugün dünya çapında bir marka haline gelmiştir.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  May 9, 2022, 1:50 p.m.
  Bir Öğrenci Schengen Vizesini Nasıl Alır

  Bir Öğrenci Schengen Vizesini Nasıl Alır? Sorusu öğrencilerin dünya tarihini ve dünya kültürünü yakından görmek istemesiyle birebir orantılı doğar. Eğitim – öğretim hayatlarında farklı hayatlara temas ederek gerek kişisel gerekse uzmanlık alanlarında gelişim göstererek belirli periyotta hayat standartlarını yükseltmek isteyen her öğrencinin talebi Schengen vizesi ile hayatına yepyeni bir soluk kazandırmak. Global Vizyon olarak Schengen vizesi alma sürecine geçmeden önce, Schengen vizesinin ne olduğuna dair kısa bir dipnot ile başlayalım istedik.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  May 9, 2022, 1:28 p.m.
  Avustralya, İş Garantili Eğitim Fırsatı

  Avusturalya çıplak ayaklı aborjinler ülkesi olarak bilinmektedir. Renkli bir kıta olan Avustralya güneyde yer almaktadır. Bu ülkenin sahip oldukları eğitim fırsatları, doğal güzellikleri dünyanın pek çok bölgesinden insanlara çekice gelmektedir. Öğrenciler tarafından tercih edilmesi her geçen gün artmaktadır. Avusturalya kanguruları ve çılgın sörfçüleri de dikkatleri üzerine toplamaktadır. Çağdaş ve modern eğitim sistemine sahip olması nedeniyle yabancı öğrenci kabulü sürekli artmaya devam etmektedir. Bu güzel ülkeye gelen öğrencilerin kafalarındaki bazı soruları cevaplamak gerekmektedir.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:26 p.m.
  İrlanda Work and Study vize şartları nedir?

  Global Vizyon Yurt Dışı Eğitim olarak İrlanda’da hem okuyup hem çalışmak isteyen öğrencilerin başvurularını gerçekleştiriyoruz. Önceki adı GNIB, yeni adı Irish Residence Permit olan İrlanda Oturum İzni başvurusu randevusu almak için öğrencilere yardımcı oluyor ve asıl çalışma izni sayılan PPS başvurusu için öğrencileri yönlendiriyoruz.

  Devamı
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım