Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Laval University

Universite Laval – Laval Üniversitesi

1663 senesinde kurulan Laval Üniversitesi, Kanada’nın ilk Fransızca eğitim veren üniversitesi olma özelliğini taşıyor. Laval Üniversitesi bölümleri, 550'den fazla lisans, lisansüstü ve sertifika programı ile her öğrenci için çeşitli eğitim seçenekleri sunuyor. Son teknoloji tesisler ve çok sayıda hizmet ile olağanüstü bir çalışma ve araştırma ortamına sahip Laval Üniversitesi bölümleri, 120 civarında ülkeden gelen 50.000 kadar öğrenciyi ağırlıyor. Birçok disiplinde öncü olan Laval Üniversitesi; Kanada'da bilim ve mühendislik, işletme, tarım ve gıda bilimleri, beşerî bilimler, ormancılık, coğrafya ve geomatik ve sanat alanlarında belirli programları sunan tek üniversite olmasıyla tanınıyor. 


Fransızca dil seviyeniz ne olursa olsun Laval Üniversitesi'nde bir lisans programına başlamanız mümkün. Çünkü dil bilginizi geliştirmek ve mükemmelleştirmek için Fransızca kursları programınıza entegre edilebiliyor. Laval Üniversitesi sertifika bölümleri ise 86 farklı programla muhasebeden animasyona, proje yönetiminden tiyatroya pek çok seçenekle kariyer gelişiminize destek oluyor.


Laval Üniversitesi araştırma ekipleri; sürdürülebilir kalkınma, sağlık ve yapay zeka dahil olmak üzere birçok alandaki uzmanlıklarıyla tanınıyor. Üniversite, araştırma topluluğunu; etik, sorumlu davranış, fikri mülkiyet ve yapılanma ortaklıklarının oluşturulması konuları dahil olmak üzere finansmandan araştırma teşvikine kadar uzanan tüm aşamalarda destekliyor.


%60'ı yeşil ve ağaçlık alandan oluşan 1.8 kilometrekarelik bir alana yayılan Laval Üniversitesi kampüsü, çok sayıda patika ve 5 km'den uzun bir yer altı koridor ağı ile birbirine bağlanan yaklaşık 40 binadan oluşuyor. Laval Üniversitesi’nin orman içindeki konumu öğrencilerine tabiatla baş başa bir eğitim sunarken; spor tesislerinden kütüphanelere, sağlık merkezlerinden sinema salonlarına ve günün her saati hizmet veren kafelere kadar birçok tesis, öğrencilerin ders dışında keyifli zaman geçirmesini sağlıyor.


Mükemmellikten ilham alan Laval Üniversitesi bölüm ücretleri ise 20.000-25.000 dolar arasında değişiyor. Laval Üniversitesi başvuru için son tarih ise 1 Şubat. Bilimsel atılımları ve yenilikleri ile tanınan “Laval Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Laval Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Laval Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.


Devamını Oku

Laval Üniversitesi başvuru zamanı

Fransızca eğitim veren ve birçok ekolden etkilenen kadrosuyla uzman bir eğitim sunan Laval Üniversitesi’ne son başvuru tarihi 1 Şubat.

Laval Üniversitesi bölümleri:

 • Administration And Management
 • Arts, Design And Music
 • Education
 • Engineering
 • Environment And Sustainable Development
 • Health Sciences
 • Information Technology
 • Languages, Literature And Communication
 • Law And International Studies
 • Pure And Applied Sciences
 • Human And Social Sciences

Lokasyon

Laval Üniversitesi, UNESCO Dünya Mirası Alanı olarak tanınan Quebec City'nin kalbinde yer alıyor. Şehir, uluslararası Kış Karnavalı ve silueti ile kentle özleşmiş tarihi otel Château Frontenac ile tanınıyor. Şehirdeki diğer görülmeye değer yerler arasında Montmorency Şelaleleri ve de Sainte-Anne-de-Beaupré Bazilikası bulunuyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım