Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Kanada'da Hem Oku Hem Çalış Work and Study

Kanada’da konaklama

Birleşmiş Milletler’in araştırmalarına göre dünyanın en yaşanılabilir ve güvenli ülkelerinden biri olan Kanada’ya her yıl Türkiye’den ortalama 2 bin, diğer ülkelerden ise 170 bin uluslararası öğrenci geliyor. 

Yüksek yaşam standartlarına sahip olan Kanada, ülkesinin para biriminin dolar ve sterlin’e oranla düşük olması nedeniyle Türk öğrenciler için daha hesaplı sayılıyor. Bu sayede Toronto, Vancouver ve Montreal şehirlerinde bulunan yüzlerce dil kursunda, İngiltere ve Amerika gibi ülkelere oranla çok daha uygun fiyatlara eğitim almanız mümkün oluyor. Ücretsiz sağlık hizmeti, ekonomik yaşam maliyetleri ve muhteşem doğasıyla Kanada birçok öğrencinin hayalini süslüyor. Kanada’da farklı yaşam biçimlerine uygun bir şehir bulunuyor; dileyen öğrenciler Kanada’nın görkemli doğasıyla iç içe, sakin ve huzurlu bir şehrinde eğitim alırken dileyen öğrenciler Toronto, Montreal, Vancouver gibi dinamik şehirlerde eğitim alabiliyor. Hem Amerika hem de Avrupa kültürlerinden parçalar taşıyan Kanada’nın kozmopolit yapısını en çok müzik, sanat, mutfak ve sinema eserlerindeki çeşitlilikte görebiliyorsunuz.  

Her ne kadar Kanada’da hem İngilizce hem de Fransızca resmi dil sayılsa da ülkede hakim dil İngilizce olarak biliniyor.

Kanada’da konaklama

Kanada dil okulları yurt dışından gelecek öğrencilere uygun fiyatlarla farklı seçenekler sunuyor. Bu seçeneklerin başında ise aile yanında veya yurtta konaklama geliyor. Ancak Kanada kültürünü yakından öğrenmek istiyorsanız en iyi seçenek her zaman aile yanı olarak görülüyor. Bu sayede Kanadalı bir ailenin gündelik yaşamını yakından gözlemleyebiliyor hatta onlara katılarak birinci elden deneyimleyebiliyorsunuz. Üstelik aile yanında konaklamak maddi anlamda tasarruf yapmanızı da sağlıyor.

Kanada dil okulu programları:

Kanada’daki kurslar genellikle Toronto, Vancouver, Montreal ve Calgary şehirlerinde yoğunlaşsa da sıklıkla benzer programları sunuyor. Bunlar: 

- Genel İngilizce

- Yoğun İngilizce

- İş İngilizcesi

- TOEFL ve IELTS sınav hazırlık kursları 

- TESOL

Georgian @ILAC

Georgian Koleji ve ILAC’ın partnerliğinde oluşturulan bu program iki köklü kurumun güvencesinde eğitim almanızı sağlıyor. Georgian Koleji’nin lise sonrası eğitimdeki deneyimi ve harika ünü, ILAC’ın Kanada dil okulları arasındaki değişmez liderliğiyle birleşince ortaya oldukça güçlü bir iş birliği çıkıyor. 

Kanada’da hem dil hem de sertifika eğitimini  birleştirmek istiyorsanız kesinlikle incelemeniz gereken bu programda dil yeterliliği olmayan öğrencilere 12 hafta ücretsiz İngilizce kursu veriyor. Bu kampanyaların şartları ve süreleri değişebildiği için en doğru bilgiyi almak için Global Vizyon ile irtibata geçebilirsiniz.  

ILAC İngilizce Dil Programları:

• Genel İngilizce

• Sınav Hazırlık (TOEFL, IELTS, Cambridge FCE/CAE/CPE)

• İş İngilizcesi

• Üniversite Geçiş- Pathway (ILAC Kanada’da 65 üniversite ile anlaşmalıdır. İngilizcesi yeterli olan öğrenciler 65 üniversiteye sınavsız geçiş yapabilir.)

• Sertifika ve diploma programları

Eğer siz de İngilizce’yi dünyanın en yaşanılabilir ülkelerinden biri olan Kanada’da öğrenmek isterseniz, Global Vizyon’un yurt dışı eğitim konusundaki uzman danışmanlarından yardım alabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım