Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Kanada'da 4 yıl Dil Okulu & Diploma ve Üniversite EğitimiKanada'da 4 yıl Dil Okulu & Diploma ve Üniversite Eğitimi Sadece 25,000 CAD Üstelik Çalışma İzinli

Kanada son yıllarda  dünyanın farklı ülkelerinden pek çok insan için bir cazibe ülkesi oldu. Eğitim, yaşam, iş kurma ve çalışma için yüzbinlerce insan Kanada'yı tercih ediyorlar. Kanada'ya eğitim amaçlı gidip orada yerleşim ve çalışma izni almak için 3 yol vardır. İlki 6 ay ve üzeri bir İngilizce kursuna gitmek, ikincisi 1 ya da 2 yıl süren özel okullara veya devlet okullarındaki Post-Grad Diploma programlarına katılmak, son seçenek ise lisans veya yüksek lisans eğitimine gitmek.

KANADA'NIN EN İYİ DİL VE DİPLOMA OKULU ILAC & SSLC'DE 2023 ÖZEL FİYATLARINI KAÇIRMAYIN !

ŞİMDİ KAYIT OLUN MART YA DA HAZİRAN'DA

KANADA'DA OLUN...

Kanada'da Diploma ve İngilizce Eğitimi ile Çalışma izni


SSLC Sprott Shaw Language College

VIC Vancouver International College


SSLC SSLC Sprott Shaw Language College Kanada'nın en iyi özel diploma ve ingilizce dil okullarından birisidir. Vancouver ve Toronto şehir merkezlerinde eğitim veren SSLC İngilizce kursları Kanada'nın en ekonomik dil okuldur. SSLC 'de eğitim yapan Türk öğrencilere okulun Türkiye Müdürü İlyas Kayran bey çok yardımcı olmaktadır. SSLC'de İngilizce programını tamamlayan öğrenciler VIC Vancouver International College'de çalışmalı yani coop Diploma programlarına katılabilirler.


SSLC Kanada 24 Hafta İngilizce Kursu - Toronto, Vancouver ; 3720 CAD


SSLC-VIC Global Business Expertise with Co-op - 1 Yıl Çalışmalı - 6.900 CAD - Vancouver


SSLC-VIC - Customer Services Professional with Co-op - 14 Ay Çalışmalı - 6.900 CAD - Vancouver


City University Vancouver - Management Lisans Tamamlama Çift Diploma - 2 Yıl Çalışmalı - 15.000 CAD


SSLC Kanada'da Eğitim Seçenek 1; Orta seviye veya altında İngilizcesi olan bir öğrenci; 3-6 ay İngilizce Kursuna başlar, Kanada'da 1 yıllık çalışmalı diploma programına geçer, hemen arkasından ise 2 yıllık Çift Lisansa yönelik Management Business diploması yapar. Toplam 4 yıla yakın hem çalışır hem okur. Maliyeti toplam 4 yılda 25,000 CAD yapar. Ancak ilk gittikten itibaren yapacağı part-time yada full time çalışma ile ayda 1500-2000 CAD para kazanıp tüm masraflarını kendisi çalışarak çıkarabilir.


SSLC Kanada'da Eğitim Seçenek 2; Orta seviyenin üzerinde İngilizcesi olan öğrenci Doğrudan SSLC 1 yıllık diploma programlarına katılır. Bu program esnasında part time çalışabilir. 1 yılın sonunda 2 yıllık City University programına katılıp 2 yıl süre ile hem lisans diplomasını yapar hem de çalışabilir. Bu seçenekte eğitim maliyeti 21,000 CAD civarıdır.


SSLC Kanada'da Eğitim Seçenek  3; Bu seçenekte ise öğrenci dilerse sadece 1 yıl çalışmalı diploma programına katılır ve bir yılın maliyeti sadece 6,900 CAD 'dır.


SSLC Kanada'da Eğitim Seçenek 4; Öğrenci eğer sadece İngilizce kursuna gitmek ister ise 24 hafta için ücret 3720 CAD. Ancak sadece dil kursu seçeneğinde çalışma izni yoktur. Ancak öğrenci 24 hafta sonrası dilerse diploma programına geçiş yapıp çalışma izni kazanabilir.


Üstelik her iki seçenekte de öğrenci KANADA'DA 3 YIL FULL-TIME ÇALIŞMA İZNİ ve OTURUM HAKKI ELDE eder.

Kanada'da eğitim ile çalışma izni ?

Kanada son yıllarda  dünyanın farklı ülkelerinden pek çok insan için bir cazibe ülkesi oldu. Eğitim, yaşam, iş kurma ve çalışma için yüzbinlerce insan Kanada'yı tercih ediyorlar. Kanada'ya eğitim amaçlı gidip orada yerleşim ve çalışma izni almak için 3 yol vardır. İlki 6 ay ve üzeri bir İngilizce kursuna gitmek, ikincisi 1 ya da 2 yıl süren özel okullara veya devlet okullarındaki Post-Grad Diploma programlarına katılmak, son seçenek ise lisans veya yüksek lisans eğitimine gitmek.

COVID-19 sonrası Kanada'da en çok tercih edilen program 1 ya da 2 yıl süren post-grad diploma ve sertifika programlarına katılmak olmuştur. Bu program esnasında part-time çalışma hakkı elde eden katılımcı, program bitiminde ise eğer 1 yıllık eğitim almış ise 1 yıl, 2 yıl eğitim almış ise 3 yıl full-time çalışma hakkı kazanır yani toplam 5 yıl Kanada'da oturum ve çalışma hakkı elde eder.

Covid-19 nedeniyle vizelerde gecikme ve okulların geç açılması gibi faktörlerden dolayı Kanada diploma ve sertifika okulları, uluslararası öğrencilere ONLINE EĞİTİME Türkiye'de başlama hakkı vermiştir. Ancak şu anda Kanada Konsolosluğu Vize vermeye başladığı için öğrenci ister Türkiye'de eğitime başlayabilir isterse Kanada'da. Bu başvuru sürecinde dikkat edilmesi gereken nokta, başvurular kapanmadan en hızlı şekilde başvuruyu tamamlamaktır, çünkü kontenjanlar dolduğu anda bu programlar başvuru alımını her an kapatabilirler. Bu anlamda, katılmak istediğiniz okul ve programın başvuruları açıldığı anda en kısa süre içerisinde başvurularınızı tamamlamak çok önemlidir. Başvurularınızı tamamlamanız için gerekli belgeleri toparlamanız ve program başvuru ücretini ödemek yeterli olacaktır. Başvuruların sonuçlanması 4 ila 8 haftayı bulabilir. Kabul aldığınızda ise okul başlangıç tarihinden önce olan bir tarihte ilk dönem ücreti veya daha cüzi bir miktar olan depozito ödemesini yapmanız beklenir. Ödemeyi yaptıktan sonra ise kabulünüz kesinleşmiş olur. 2. Dönem ödemesi ise daha sonraki bir tarihte yani 2. Dönem henüz başlamadan önce yapılır. Yani birçok okulda ödemeler dönemlik yapılmaktadır, çok az sayıda okul tüm 1 yılın tam ücretini önceden istemektedir.

Kanada Devlet Okullarında diploma eğitiminin bir başka avantajı ise Kanada'da Göçmenlik -Kanada Express Entry'de çok iyi puan elde etmesidir.

Kanada Express Vizesi Kanada'da oturum ve çalışma hakkı sağlar ve bir süre sonra Kanada Vatandaşlık hakkı elde edilir. Devlet Okullarında diploma programları Kanada Vatandaşlığına giden en iyi yoldur. Kanada Göçmenlik  ve Express Vize hakkında detaylı bilgi için www.globalvize.com adresini ziyaret edebilirsiniz.             

Uzman Danışmanlarımız ile Şimdi İletişime Geçin

Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa