Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Kanada Work and Study vize şartları nedir?

Kanada eğitim vizesi için gerekenler

Kanada eğitim vizesi almak isteyen öğrencilerin 4 yıllık üniversite öğrencisi veya mezunu olması gerekiyor. Lise veya 2 yıllık okul mezunları da eğer “yeni mezun olmuşlarsa” başvuru yapabiliyor.

24 haftalık dil programına katılacak öğrencilerin banka hesaplarında en az 18000 CAD, 92 haftalık ILAC çalışmalı diploma için en az 28000 CAD, 2 yıllık devlet koleji programları için ise en az 38000 CAD gösterilmesi gerekiyor. Başvuru sahibi öğrencinin; neden Kanada’da Work and Study eğitimi almak istediğini açıklayan, geçmiş kariyeri ve gelecek planlarının ayrıntılarıyla işlendiği bir “niyet mektubu” yazması gerekiyor. Bu mektupların asla başka yerden kopyalanmaması, öğrenci için özel olarak hazırlanmış olması gerekiyor. Global Vizyon Danışmanlık, Kanada’da Work and Study başvuruları için uzman kadrosuyla bu konuda öğrencilere rehberlik ediyor.

Bu temel kriterleri yerine getiren başvuru sahibi öğrenciye Global Vizyon Vize Departmanı yardımcı oluyor ve diğer evrakları da bir araya getirerek ortalama 4-6 hafta arasında vize başvurusunu neticelendiriyor. Global Vizyon; Kanada vize başvurularını, Kanada Konsolosluğu’na online olarak yapıyor.

ILAC College Diploma programına başvuru kriterleri

  • En az 4 yıllık üniversite mezunu olmak (2 yıllık mezunlarda iş deneyimi tercih ediliyor.)

  • En az B2-orta seviyede İngilizce bilmek. İngilizce dil seviyesi daha düşük olan öğrenciler ILAC dil kursu veya ILAC Kiss online dil kursuna katılarak diploma programına kabul alabiliyor. ILAC College tarafından yazılı ve sözlü test yapılıyor, bu testi geçenler diploma programına katılabiliyor.

  • Banka hesaplarında en az 25000 CAD gösterilmesi gerekiyor.

Georgia @ILAC Toronto programlarına katılma şartları

  • Yeni lise mezunu, 2 veya 4 yıllık üniversite mezunu olmak gerekiyor.


  • 39 yaşına kadar iş hayatında bir kariyer yapmış herkes katılabiliyor. Gereken başvuru evrakları ise diploma, transkript, CV, İngilizce yeterlilik belgeleri.

Georgia @ILAC Toronto programlarına direkt kabul almak isteyen öğrencilerden, lise ve 2 yıllık üniversite mezunlarında 6.0 IELTS puanı veya dengi, 4 yıllık üniversite mezunlarında ise 6.5 IELTS puanı ve dengi puan isteniyor. İngilizce yeterliliği resmi IELTS, TOEFL, IBT, PTE, Duolingo sınav sonuçlarıyla belgelenebileceği gibi, ILAC ve Georgian College’ın İngilizce söz ve yazılı testleriyle de belgelenebiliyor.

Eğer öğrencinin İngilizce seviyesi IELTS 5.5 civarında çıkarsa, 12 hafta süren ILAC online veya Toronto’daki İngilizce kurslarından eğitim alması gerekiyor. ILAC College’ın en büyük avantajı ise online ve Toronto dil okulundaki 3570 CAD tutan kurs bedelinin ücretsiz olması.

Öğrencinin İngilizce seviyesi IELTS 4.5 civarında çıksa bile Georgian @ILAC Toronto programlarına katılabiliyor. Bu durumda öğrencinin 24 haftalık İngilizce kursuna kayıt yaptırması gerekiyor. ILAC, bu eğitimin 12 haftasını yine ücretsiz veriyor, yani öğrenci 6630 CAD değerindeki eğitimi yalnızca 3570 CAD’e alabiliyor.

ILAC College Çalışmalı co-op programları için Kanada vizesindeki şartlar ise şöyle: 

  • Öğrenci liseden veya 2 yıllık bir okuldan yeni mezun olmalı. Eğer öğrenci 4 yıllık bir üniversiteden mezunsa şansı da artıyor. Türkiye’de bir kariyeri veya geleceği için iyi bir kariyer planı olmalı. Buna uygun kursu seçmeli.

  • 24 haftalık İngilizce kursu için banka hesaplarında en az 18000 CAD, 2 yıllık ILAC co-op çalışmalı program için en az 28000 CAD, 2 yıllık diploma programları için ise en az 38000 CAD gösterilmesi gerekiyor.

 


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım