Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

İrlanda Work and Study vize şartları nedir?

İrlanda Work and Study vize şartları nedir?

Global Vizyon Yurt Dışı Eğitim olarak İrlanda’da hem okuyup hem çalışmak isteyen öğrencilerin başvurularını gerçekleştiriyoruz. Önceki adı GNIB, yeni adı Irish Residence Permit olan İrlanda Oturum İzni başvurusu randevusu almak için öğrencilere yardımcı oluyor ve asıl çalışma izni sayılan PPS başvurusu için öğrencileri yönlendiriyoruz.

Vize başvurularını İrlanda Konsolosluğu kabul ediyor. Vize garantisi verilmese dahi, şartları yerine getiren öğrenciler öncelikli olarak değerlendiriliyor. Vize başvurunda dikkat edilmesi gereken en önemli unsur ise İrlanda’nın çok fazla bilgi talep etmesi. Bu nedenle öğrencilerin işlemlerine bir an önce başlaması gerekiyor.

İrlanda eğitim vizesi almak için 4 ana kriter bulunuyor:

1. Başvuran kişinin 4 yıllık üniversite öğrencisi veya mezunu olması gerekiyor. Lise veya 2 yıllık mezunlar da eğer yeni mezun olmuş iseler başvuru yapabiliyor.

2. İrlanda’da 25 hafta ve üzeri dil eğitimiyle birlikte Work and Study Programı’na kayıt yaptıran öğrencilerin banka hesaplarında, minimum 7000 euro bulunması gerekiyor. Banka hesap dökümlerinin ise en az 6 aylık “vadesiz hesap” olması zorunlu. Vadeli hesap olması durumunda ise öğrenci bankadan parasını istediği zaman kullanılabileceğine dair bir yazı alması şart koşuluyor.

3. Öğrencinin okul ücretini vize başvurusundan önce ödemesi gerekiyor.

4. Başvuru sahibi öğrencinin neden İrlanda’da Work and Study eğitimi almak istediğini açıklayan, geçmiş kariyeri ve gelecek planlarının ayrıntılarıyla işlendiği bir “niyet mektubu” yazması gerekiyor. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, bu mektupların asla başka yerden kopya edilmemesi, öğrenci için özel olarak hazırlanmış olması. Global Vizyon Danışmanlık, uzman kadrosuyla bu konuda öğrencilere rehberlik ediyor. 

Bu 4 temel kriteri yerine getiren başvuru sahibi öğrenciye Global Vizyon Vize Departmanı yardımcı oluyor ve diğer evrakları da bir araya getirerek ortalama 4-6 hafta arasında vize başvurusunu neticelendiriyor. Global Vizyon; İrlanda vize başvurularını, İrlanda Konsolosluğu’na VFS İrlanda aracılığıyla elden yapıyor.

İrlanda’da da hem okuyup hem çalışmak isteyen öğrenciler, uygun fiyatlarla vizelerini 2 kere daha uzatıp 75 hafta, yani 1,5 yıl boyunca İrlanda’da kalabiliyor. İrlanda’da dil okullarındaki eğitimleri devam eden öğrenciler, bu süre boyunca genellikle Spar, Starbucks gibi kafelerde, Burger King, McDonalds gibi fast food restoranlarında, Temple Bar bölgesindeki restoran ve barlarda, Tesco gibi süpermarketlerde ve yerel yiyecek satan dükkanlarda çalışıyor. Google, Facebook, Instagram gibi birçok teknoloji devinin ofislerinin bulunduğu İrlanda’da, IT konusunda eğitimli ve yetenekli öğrenciler bu sektörde iş bulabiliyor.

Saatlik ücret olarak minimum 9.6 euro kazanan öğrenciler, eğitime ara verilen Noel ve yaz dönemlerinde tam zamanlı çalışma şansına sahip oluyor. Vizelerini iki kere daha uzatan öğrenciler, 75 hafta boyunca bahşişlerle birlikte ayda 1000-1200 euro arasında kazanabiliyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım