Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Dünyanın En İyi Üniversitelerinde Yaz Okulları

Dünyanın En İyi Üniversitelerinde Yaz Okulları

Yarışa 1-0 Önde Başlamak İsteyenlerin Tercihi: ‘Dünyanın En İyi Üniversiteleri’

Küreselleşen dünyada iyi mevkilerde iş bulmak ve fark yaratacak adımlar atabilmek için rekabet kızışıyor. İşverenler özellikle ismi dünyaca tanınan üniversitelerin mezunlarına karşı çok daha pozitif yaklaşıyor. Bu sebeple aileler ve öğrenciler, dünyanın en iyi üniversitelerinden eğitim alarak yarışa 1-0 önde başlamak istiyorlar. Dünyanın en iyi üniversitelerinin açtığı yaz okulu programları öğrencilerin eğitim hayatlarını planlama süreçlerinde önemli rol oynuyor. 

Oxford, Cambridge, Harvard, MIT gibi dünyanın en iyi üniversitelerinde düzenlenen yaz okulu programlarında 9-15, 15-18 yaş grubundaki gençlere, dünyanın köklü üniversitelerine nasıl girilir, başvurular ne şekilde yapılır, mülakatlarda başarılı olma yöntemleri, essay yazarken dikkat edilecek kurallar, test yöntemleri ve sunum hazırlama eğitimleri veriliyor. Öğrenci dünyanın en iyi üniversitelerinin kampüslerinde verilen eğitimleri alarak hem hedefini hem de motivasyonunu yükseltme şansı elde ediyor.

3 haftalık yoğun eğitim içeren programlarda akademik İngilizce seviyesinde matematik, kimya, fizik, ekonomi, yöneticilik dersleri veriliyor. Bunun yanı sıra gençler bulundukları ülkeyi de gezme/tanıma fırsatı yakalıyor. 

Devamını Oku
Yaz Okuluna Katılabileceğiniz Dünyanın En İyi Üniversiteleri

London School of Economics – Summer Schools

Harvard University/Summer School

University Of California- Los Angeles Summer Sessions & Special Programs

University Of California – Berkeley Summer Sessions

Yale University - English Language Institute 

San Diego State University – American Language Institute

University of California - San Diego Summer Session

University of Sussex - International Summer Schools 

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon