Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Dubai'de Yüksek Lisans Eğitimi

Dubai’de Yüksek Lisans Okumak

Dubai, yüksek lisans eğitimi için tercih edilen önemli ülkelerden biri olarak öne çıkmaktadır. Bu şehir, sunduğu gelişmiş eğitim imkanları ve çok çeşitli akademik programlarla uluslararası öğrencilerin dikkatini çekmektedir. Dubai’de hem devlet hem de özel üniversiteler, prestijli ve kaliteli eğitim standartlarına sahiptir. Dubai’nin çok kültürlü yapısı, öğrencilere farklı kültürlerden insanlarla etkileşim kurma fırsatı sunar. Bu, uluslararası iş dünyasında kariyer yapmayı hedefleyen öğrenciler için büyük bir avantajdır.

Dubai’de Yüksek Lisans Eğitim Sistemi ve Süresi

Dubai’de yüksek lisans eğitimi 1-2 yıl sürmektedir. Dubai’deki üniversiteler, genellikle uluslararası akreditasyonlara ve eğitim standartlarına sahiptir. Programlar, öğrencilere sadece teorik bilgileri değil, aynı zamanda bu bilgileri projeler aracılığıyla uygulama fırsatı da sağlar. Araştırma odaklı ve uygulamalı öğrenme yaklaşımları, öğrencilerin akademik ve profesyonel becerilerini geliştirmelerine olanak tanıyarak, mezuniyet sonrası kariyerlerine güçlü bir başlangıç yapmalarına yardımcı olur.

Dubai Yüksek Lisans Kabul ve Başvuru Şartları

Dubai’de yüksek lisans yapmak için bazı kabul ve başvuru şartları bulunmaktadır. Bu şartlar ise aşağıdaki gibidir: 

 • Lisans diploması
 • İngilizce yeterliliği
 • Vize
 • Referans mektubu

Dubai Yüksek Lisans Başvuru Dönemi ve Tarihleri

Dubai Yüksek Lisans Başvuru Dönemi

Genel Başvuru Tarihi

Güz Dönemi

Mayıs - Eylül

Bahar Dönemi

Şubat


**Tablo içerisinde verilen bilgiler Dubai yüksek lisans başvuru tarihlerini genel olarak ifade etmektedir. Dubai'deki yüksek lisans eğitimi için gitmek istediğiniz üniversitenin web sayfasını kontrol etmeniz gerekmektedir. 

Dubai Yüksek Lisans Bölümleri ve Programları

Dubai, yüksek lisans yapmak isteyen öğrencilere birçok bölüm ve program sunmaktadır. Aşağıda Dubai yüksek lisans bölümlerinin ve programlarının bazılarını bulabilirsiniz: 

 • Bilgisayar mühendisliği
 • İşletme
 • İnşaat mühendisliği
 • Finans
 • Sağlık bilimleri
 • Turizm ve otelcilik
 • Ekonomi

Dubai Yüksek Lisans ve Yaşam

Dubai'de yüksek lisans yapmak, sadece akademik bir deneyimden çok daha fazlasını ifade eder. Bu kozmopolit şehir, öğrencilere eşsiz bir yaşam ve öğrenim deneyimi sunar. Dubai’de dünyanın dört bir yanından öğrenciler bulunur. Bu çeşitlilik öğrencilere farklı kültürleri keşfetme imkanı sunar. Ayrıca Dubai sosyal yaşam yönünden zengindir. Alışveriş merkezleri, plajlar ve çeşitli etkinliklerle öğrencilere unutulmaz anlar sağlar. 

Dubai Yüksek Lisans Vize & Çalışma İzni

Dubai öğrenci vizesi bir yıldır. Eğitim sırasında öğrenciler çalışma hakkına da sahiptir. Eğitim sırasında haftada 20 saat, tatillerde 40 saat çalışabilmektedir. Böylelikle Dubai’ye eğitime giden öğrenciler yaşam giderlerini çalışarak karşılayabilirler. 

Dubai Yüksek Lisans Ücretleri

Dubai yüksek lisans ücretleri bazı etkenlere bağlı olarak farklılık gösterebilir. Aşağıdaki tabloda ortalama Dubai yüksek lisans ücretlerini ve yaşam maliyetlerini bulabilirsiniz.

Dubai Yüksek Lisans Maliyetleri

Dubai’de Yüksek Lisans Ücretleri (Yıllık)

40.000 - 70.000 AED

Konaklama

80.000 - 90.000 AED

1 Aylık Diğer Masraflar

200 - 500 AEDGlobal Vizyon Dubai Yüksek Lisans Danışmanlığı

Global Vizyon, uzun yıllardır Dubai yüksek lisans konusunda profesyonel danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Bu profesyonel danışmanlık sayesinde öğrencilerin Dubai yüksek lisans süreci kolaylaşır ve daha verimli hale gelir.

Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Zahid D.

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Sıkça Sorulan Sorular

Dubai’de yüksek lisans YÖK denkliği var mı?
  Dubai’de yüksek lisans YÖK denkliği vardır.
Dubai’de yüksek lisans eğitim süresi ne kadar?
  Dubai’de yüksek lisans eğitimi 1-2 yıl sürer. Bu süre bölüme ve okula bağlı olarak değişebilir.
Dubai’de yüksek lisans sırasında çalışma izni verilir mi?
  Dubai’de yüksek lisans sırasında çalışma izni verilir. Öğrenciler haftada 20 saat, tatil zamanı ise haftada 40 saat çalışabilmektedir.
Bizimle konuşun

Dubai Lisans Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım