Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Dubai Work and Study vize şartları nedir?

Dubai Work and Study vize şartları nedir?

Dubai’de Work and Study yapmak isteyen öğrenciler, ülkenin tanınmış kurumu ES Dubai Dil Okulu’na başvurabiliyor. ES Dubai, uluslararası çapta eğitim veren ve öğrenci vizesi sağlayabilen ilk dil okulu olarak biliniyor. Dubai’de hem çalışıp hem okuyacak öğrencilerin en önemli avantajı, diğer ülkelerde olduğu gibi belirli tutarda banka hesabı göstermelerine ve benzeri evrak işleriyle uğraşmalarına gerek kalmaması. 

Dubai’de Work and Study yapmak isteyen öğrencilerin vize alması için gereken evraklar ise şunlar:

1. Fotoğraf

2. Pasaportun kopyası

3. Doldurulmuş başvuru formu

4. Ödeme dekontu

Dubai’de hem okuyup hem çalışmak isteyen öğrenciler başvurularında sıkıntı yaşamıyor. Bugüne dek, uygun evraklarla başvuru yapan öğrencilerin tamamının vize aldığını belirtelim. Bu vizeler ilk önce 3 ay+3 ay olarak veriliyor, dolayısıyla 6 ay sonunda öğrencinin Dubai’den çıkış yapması gerekiyor. Vizesini uzatmak isteyen öğrencilerin, eğitim danışmanlarıyla iletişime geçmesi öneriliyor.

Dubai’de dil eğitimi alacak öğrenciler 12 hafta ve üstü bir programa yazıldıklarında, yarı zamanlı olarak haftada 20 saat çalışabiliyor. Öğrencilerin en çok çalıştıkları yerlerin başında restoran, kafe ve eğlence mekanları geliyor. Ancak eğer öğrencinin İngilizce seviyesi yeterliyse ve sosyal yetenekleri gelişmişse, kendi mesleğini yapmak için Dubai’deki şirketlere başvurabiliyor. Mesela bir mühendis, gerekli eğitimi aldıktan sonra Dubai’de oturma izni alıp kendi mesleğiyle ilgili şirketlerde çalışabiliyor.

Dubai’deki öğrenciler, saatlik ücret olarak minimum 6-8 dolar kazanıyor. Ancak kazançları bahşişlerle birlikte artabiliyor. Kendi mesleklerini yapan öğrenciler ise çok daha fazla kazanıyor.

Work and Study yapmak için Dubai’ye giden öğrencilerin eğitim aldığı okul olan ES Dubai Dil Okulu, ülkenin en tanınmış ve köklü dil okulu. Yüksek öğrenci memnuniyeti ve dil eğitimindeki başarısıyla adından söz ettiren okul, ülkenin iş merkezi sayılan Jumairah Lakes Towers bölgesinde bulunuyor. Bu bölgede başta Amerika ve İngiltere olmak üzere, Avrupa’nın diğer ülkelerinden de şirketler yer alıyor. Dolayısıyla çevrede Arapça’dan çok İngilizce konuşuluyor.

Dubai’de eğitimin almanın avantajlarını sıralayacak olursak, şunlardan bahsedebiliriz:

  • Okulun bütün eğitmenleri, ana dili İngilizce olan öğretmenlerden oluşuyor.

  • Tüm sınıflarda akıllı tahtalar bulunuyor.

  • Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar, İngilizce’nin bütün seviyelerine uygun sınıflar bulunuyor.

  • Speaking ve IELTS hazırlık sınıfları da bulunuyor.

  • Kurslar her hafta pazar-perşembe günleri arasında yapılıyor, yeni gelen öğrenciler kurslarına herhangi bir pazar günü başlayabiliyor.

  • Öğrenciler için her hafta sosyal aktiviteler düzenleniyor.

  • Her ne kadar hava sıcaklığı yaz aylarında biraz yüksek olsa da duraklar, metro istasyonları, taksiler dahil her yerde klima olduğundan, öğrenciler yaz aylarını rahatça geçiriyor.

ES Dubai’deki konaklama seçenekleri arasında, okulun anlaşmalı yurtları ve paylaşımlı odalar bulunuyor. Yurtta konaklayan öğrenciler okula ücretsiz servisle gidiyor. Ayrıca yurtta, yüzme havuzu, spor salonu, film izleme alanı, ders çalışma alanı, bilgisayar gibi olanaklar bulunuyor. Paylaşımlı odalar ise genellikle okula 10 ila 25 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Dubai, öğrencilere; başarılı dil eğitimi, kariyer fırsatları, konukseverlik ve eşsiz deneyimler sunuyor. 


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım