Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Dalhousie University

Dalhouise University – Dalhouise Üniversitesi

1818’de kurulan ve bugün 20.000’den fazla öğrenciyi ağırlayan Dalhousie Üniversitesi, Kanada’nın eğitim kültürüyle sentezlenen yenilikçi, modern, araştırmacı bakış açısıyla her öğrencisine ve her akademik personeline, iyi ve doğruları öne çıkaran bir anlayış sunuyor. Üniversite, iddialı bir akademisyen kadrosuna ev sahipliği yapıyor. Benzersiz, etkileşimli ve iş birliğine dayalı bir ortam sağlamaya odaklanan Dalhousie Üniversitesi’nin araştırma çalışmaları; sürdürülebilir okyanus, sağlıklı insanlar, sağlıklı topluluklar, temiz teknoloji, enerji ve çevre gibi alanlarda yoğunlaşıyor. 

Dalhousie Üniversitesi, 13 akademik fakülteye sahip ve öğrencilerine 200’den fazla program, 4.000 ders seçeneği sunuyor. Dalhousie Üniversitesi bölümleri; Lisans, Yüksek Lisans (Master) ve Doktora dereceleri ile öğrencilerine üstün bir öğrenme deneyimi sunmaya odaklanıyor. Dalhousie Üniversitesi bölümleri dışında özel yetkinlikler kazanabileceğiniz Dalhousie Üniversitesi sertifika bölümleri de kariyerinizdeki veya akademik yolculuğunuzdaki bir sonraki adım için sizi destekliyor.


Dalhousie Üniversitesi’nde entegre iş yeri deneyimleri ile öğrencilerine uygulama şansı sunuyor ve onları mezuniyet en iyi şekilde hazırlıyor. Birçok lisans, yüksek lisans ve doktora programına kabulün rekabetçi olduğu Dalhousie Üniversitesi’nde, minimum kabul şartlarını karşılamak yeterli olmayabiliyor. Ancak üniversite, şu anda bu şartları karşılamayanlar için yükseltme veya geçiş programları sunuyor. Dalhousie Üniversitesi, İngilizce desteği isteyen öğrencilere ortak kurumları yardımıyla dil eğitiminde de destek oluyor. Öğrencilerine yurt odalarında konaklama garantisi sunan ve zengin yemek seçenekleri ile kültür değişimini hissettirmeyen Dalhousie Üniversitesi’nin kampüsünde; spor alanları, kütüphane ve okuma salonları, hobi alanları ve öğrencilerin keyifle zaman geçirecekleri mekanlar yer alıyor.

Araştırma ve yenilik konusundaki zengin geçmişi ve yıldız araştırmacıları ile tanınan Dalhousie Üniversitesi başvuru için son gün 1 Mart. Dalhousie Üniversitesi bölüm ücretleri ise 23.000-33.000 dolar arasında değişiyor. Mezun istihdam edilebilirliği açısında Kanada'daki en iyi 10 üniversiteden biri olan “Dalhousie Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Dalhousie Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Dalhousie Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Dalhouise Üniversitesi başvuru zamanı

Dalhouise Üniversitesi öğrencilerinin üniversiteye ilk adım atmadan evvel tüm hazırlıkları yapmaları için son başvuru tarihi 1 Mart.

Dalhouise Üniversitesi bölümleri

 • Agriculture
 • Architecture and Planning
 • Arts and Social Sciences
 • College of Continuing Education
 • Computer Science
 • Dentistry
 • Engineering
 • Graduate Studies
 • Health
 • Law
 • Management
 • Medicine
 • Science

Lokasyon

Yenilikçi araştırma, anlamlı öğretim ve derin bir sosyal sorumluluk duygusunu birleştiren Dalhousie Üniversitesi’nin Halifax ve Truro'da 4 kampüsü bulunuyor. Doğal güzellikleri, tarihi yerleri, parkları, gece hayatıyla meşhur caddesi Argyle Street ile refah ve gelişmişliğin üst düzeyde olduğu Halifax’ta; genç nüfus ve öğrenci sayısının da bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım