Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Concordia University

Concordia University – Concordia Üniversitesi

Loyola Koleji ve Sir George Williams Üniversitesi’nin birleşmesi sonucu. 1974’te kurulan, eğitim, araştırma, yaratıcı etkinlik ve topluluk ortaklıklarında inovasyon ve mükemmellik için kusursuz eğitim sunan ve 50.000 öğrenciyi ağırlayan Concordia Üniversitesi, deneyimli kadrosu ile Kanada’nın en gözde üniversitelerinin arasında yer alıyor.

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Concordia Üniversitesi başvuru zamanı

Ünlü firmalarda Ceo olarak görev yapan iş insanlarından birçok ünlü sanatçıya kadar yüksek mevkilerde bulunan mezunlarının her yıl üniversiteye gelerek seminerler verdiği Concordia Üniversitesi’nde okumak isteyenler için son başvuru tarihi 1 Şubat.

Concordia Üniversitesi bölümleri:

Adult Education (GrDip)

Aerospace Engineering (MEng)

Applied Linguistics (MA)

Art Education (MA)

Art Education (PhD)

Art History (MA)

Art History (PhD)

Art Therapy, Creative Arts Therapies (MA)

Biology (MSc)

Biology (PhD)

Biotechnology and Genomics (GrDip)

Building Engineering (Grad. Cert.)

Building Engineering (MASc)

Building Engineering (MEng)

Building Engineering (PhD)

Business Administration (Grad. Cert.)

Business Administration (GrDip)

Business Administration (PhD)

Chartered Professional Accountancy (CPA)

Chemical Engineering (Grad. Cert.)

Chemical Engineering (GrDip)

Chemistry (MSc)

Chemistry (PhD)

Child Studies (MA)

Civil Engineering (MASc)

Civil Engineering (MEng)

Civil Engineering (PhD)

Communication (PhD)

Communication Studies (GrDip)

Community Economic Development (GrDip)

Computer Science (GrDip)

Computer Science (MApCompSc)

Computer Science (MCompSc)

Computer Science (PhD)

Construction Engineering and Management (MEng)

Design (MDes)

Digital Innovation in Journalism Studies (MA)

Drama Therapy, Creative Arts Therapies (MA)
Economics (GrDip)

Lokasyon

Concordia Üniversitesi nerede?

Concordia Üniversitesi, Kanada’nın yaşam standartları yüksek ve eğlence merkezlerinin sıkça rastlanıldığı Montreal bölgesinde bulunuyor. 150 civarında ülkeden öğrencilerini ağırlayan, dünya çapında 200.000 mezun öğrencisiyle bilinen ve öğrencilerine sunduğu staj programları ile hem okul döneminde hem mezuniyet sonrası istihdam sağlayan Concordia Üniversitesi’nin rehberlik programları ile öğrencilerin sıkça başvurduğu hizmetlerden. Öğrenci evleri, spor tesisleri, kütüphane ve kafe alanları, sanat merkezleri ile büyük park alanlarının olduğu Concordia Üniversitesi’nde başarı bursu şansı bulunurken üniversitede dileyen öğrenciler yurtlarda kalabiliyor.

Concordia Üniversitesi ve ranking/sıralamalar

 • Concordia University, QS dünya üniversiteleri sıralamasında ilk 500’de bulunuyor.

 • Concordia University, en iyi Kanada üniversiteleri sıralamasında ilk 20’de bulunuyor.

Lisans programlarının kabul şartları

 • En az 95 (IBT) TOEFL puanı

 • En az 7 IELTS puanı

Concordia Üniversitesi bölümleri:

Economics (MA)

Economics (PhD)

Education (PhD)

Educational Studies (MA)

Educational Technology (MA)

Electrical and Computer Engineering (MASc)

Electrical and Computer Engineering (MEng)

Electrical and Computer Engineering (PhD)

English – Creative Writing (MA)

English Literature (MA)

English Literature (PhD)

Environmental Assessment (DEA)

Environmental Assessment (MEnv)

Environmental Engineering (Grad.Cert.)

Environmental Engineering (MEng)

Film and Moving Image Studies (PhD)

Film Studies (MA)

Finance (MSc)

Geography, Urban and Environmental Studies (MSc)

Geography, Urban and Environmental Studies (PhD)

Health and Exercise Science (MSc)

Health and Exercise Science (PhD)

History (MA)

History (PhD)

Humanities (PhD)

Human Systems Intervention (MA)

Individualized Program (MA, MSc)

Individualized Program (PhD)

Industrial Engineering (MASc)

Industrial Engineering (MEng)

Industrial Engineering (PhD)

Information & Systems Engineering (PhD)

Information Systems Security (MASc)

Information Systems Security (MEng)

Innovation, Technology and Society (Grad. Cert.)

Instructional Technology (GrDip)

Journalism (GrDip)

Concordia Üniversitesi bölümleri:

Journalism Studies, Digital Innovation in (MA)

Judaic Studies (MA)

Management (MSc)

Marketing (MSc)

Mathematics (MA, MSc)

Mathematics (PhD)

Mechanical Engineering (Grad. Cert.)

Mechanical Engineering (MASc)

Mechanical Engineering (MEng)

Mechanical Engineering (PhD)

Media Studies (MA)

Music Therapy, Creative Arts Therapies (MA)
Philosophy (MA)

Physics (MSc)

Physics (PhD)

Political Science (MA)

Political Science (PhD)

Psychology (MA)

Psychology (PhD)

Public Policy and Public Administration (MA)

Quality Systems Engineering (MASc)

Quality Systems Engineering (MEng)

Quantitative Business Studies (Grad. Cert.)

Religion (PhD)

Religions and Cultures (MA)

Social and Cultural Analysis (PhD)

Social and Cultural Anthropology (MA)

Sociology (MA)

Software Engineering (MASc)

Studio Arts, Sculpture and Ceramics (MFA)

University Teaching (Grad.Cert.)

Visual Journalism (GrDip)
Youth Work (GrDip)

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım