Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Carnegie Mellon University

Carnegie Mellon University – Carnegie Mellon Üniversitesi


1900 yılında kurulan Carnegie Mellon Üniversitesi, bugün dünyanın 100 farklı ülkesinden gelen 14.500’den fazla öğrencisiyle birlikte geleceği tasarlıyor. Mezunları arasında başta Nobel ve Turing olmak üzere uluslararası ödüller kazanmış birçok başarılı bilim insanı bulunan Carnegie Mellon Üniversitesi bölümleri, bilgisayar bilimleri, bilgi ve teknoloji yönetimi, kostüm tasarımı, mühendislik gibi alanlarda dikkat çekiyor. Nobel ödüllü iktisatçı John Forbes Nash, dünyaca ünlü sanatçı Andy Warhol, yazar Kurt Vonnegut, Carnegie Mellon Üniversitesi’nde öğrenim görmüş tanınmış kişilerden bazıları. Carnegie Mellon Üniversitesi bölümleri, lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri ile her düzeyde eğitimin mevcut olduğu kurumda birinci sınıf bir eğitim imkanı sunuyor.


Son teknoloji beyin bilimi, sürücüsüz arabalar, robotlar, büyük veri gibi alanlarındaki araştırmaları, endüstri iş birlikleri ile Carnegie Mellon Üniversitesi geleceği sadece hayal etmiyor, oluşturuyor. Yaratıcılık, entelektüel merak, risk alma istekliliği ve girişimci ruhu destekleyen yapısı ile son 10 yılda, Carnegie Mellon Üniversitesi ile bağlantılı 400'den fazla girişimin, devam eden fonlarla 7 milyar dolardan fazla yatırım topladığını da belirtelim. 


Carnegie Mellon Üniversitesi’nin 57 hektarlık kampüsünde bulunan geniş dinlenme alanları ve yüzlerce öğrenci organizasyonu, öğrencilerin birbirleri arasındaki etkileşimin kapsamlı ve bütüncül bir şekilde olmasını sağlıyor. Carnegie Mellon Üniversitesi kampüsündeki genişletilmiş rekreasyon programları, yüzlerce öğrenci organizasyonu, konut seçenekleri, sağlık hizmetleri, engelli kaynakları ofisi ve danışmanlık hizmetleri; öğrencilerinin sosyal, fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığını destekliyor. Carnegie Mellon Üniversitesi’nde tüm birinci sınıf öğrencilerinin üniversite konutlarında yaşamaları gerekiyor ve üniversite, konut sisteminde kalırsanız dört yıl boyunca kalacak bir yeriniz olacağını garanti ediyor.


Eğitim, araştırma, yaratıcılık ve girişimcilikte sürekli yenilikçi olmayı kendine vizyon edinen Carnegie Mellon Üniversitesi bölüm ücretleri 60.000-80.000 dolar arasında değişiyor. Carnegie Mellon Üniversitesi başvuru yapacak öğrencilerin 15 Şubat tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Carnegie Mellon Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Carnegie Mellon Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Carnegie Mellon Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

Devamını Oku

Carnegie Mellon Üniversitesi başvuru zamanı

Carnegie Mellon University’e erken kayıt için son başvuru tarihi 1 Kasım, normal kayıt için son başvuru tarihi 1 Ocak.

Carnegie Mellon Üniversitesi’nde öğrenim görmüş tanınmış kişiler

Nobel ödüllü iktisatçı John Forbes Nash, dünyaca ünlü sanatçı Andy Warhol, yazar Kurt Vonnegut, tanınmış iş insanları David Tepper, Andreas Bechtolsheim ve Charles Gesche, Carnegie Mellon Üniversitesi’nde öğrenim görmüş tanınmış kişilerden bazıları. 

Carnegie Mellon Üniversitesi bölümleri

 • Languages, Literature & Linguistics
 • Architecture
 • History, Philosophy & Theology
 • Art, Performing Arts & Design
 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
 • Accounting & Finance
 • Physics & Astronomy
 • Mathematics & Statistics
 • Chemistry
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Civil Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • General Engineering
 • Chemical Engineering
 • Psychology
 • Biological Sciences
 • Computer Science
  Politics & International Studies

Lokasyon

Carnegie Mellon Üniversitesi, Pittsburgh şehir merkezine 5 kilometre mesafede yer alıyor. Girişimcilik için etkin bir nokta ve geleceğin şehirleri için model olarak gösterilen Pittsburgh; 32 müze, 30 konser salonu ve her yıl düzenlenen 1.500’den fazla performans, yürüyüş ve bisiklet parkurları, kayak ve snowboard tesisleri ile dört mevsim aktivite fırsatı sunuyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım