Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Carnegie Mellon University

Carnegie Mellon University – Carnegie Mellon Üniversitesi


1900 yılında kurulan Carnegie Mellon Üniversitesi, bugün dünyanın 100 farklı ülkesinden gelen 14.500’den fazla öğrencisiyle birlikte geleceği tasarlıyor. Mezunları arasında başta Nobel ve Turing olmak üzere uluslararası ödüller kazanmış birçok başarılı bilim insanı bulunan Carnegie Mellon Üniversitesi bölümleri, bilgisayar bilimleri, bilgi ve teknoloji yönetimi, kostüm tasarımı, mühendislik gibi alanlarda dikkat çekiyor. Nobel ödüllü iktisatçı John Forbes Nash, dünyaca ünlü sanatçı Andy Warhol, yazar Kurt Vonnegut, Carnegie Mellon Üniversitesi’nde öğrenim görmüş tanınmış kişilerden bazıları. Carnegie Mellon Üniversitesi bölümleri, lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri ile her düzeyde eğitimin mevcut olduğu kurumda birinci sınıf bir eğitim imkanı sunuyor.


Son teknoloji beyin bilimi, sürücüsüz arabalar, robotlar, büyük veri gibi alanlarındaki araştırmaları, endüstri iş birlikleri ile Carnegie Mellon Üniversitesi geleceği sadece hayal etmiyor, oluşturuyor. Yaratıcılık, entelektüel merak, risk alma istekliliği ve girişimci ruhu destekleyen yapısı ile son 10 yılda, Carnegie Mellon Üniversitesi ile bağlantılı 400'den fazla girişimin, devam eden fonlarla 7 milyar dolardan fazla yatırım topladığını da belirtelim. 


Carnegie Mellon Üniversitesi’nin 57 hektarlık kampüsünde bulunan geniş dinlenme alanları ve yüzlerce öğrenci organizasyonu, öğrencilerin birbirleri arasındaki etkileşimin kapsamlı ve bütüncül bir şekilde olmasını sağlıyor. Carnegie Mellon Üniversitesi kampüsündeki genişletilmiş rekreasyon programları, yüzlerce öğrenci organizasyonu, konut seçenekleri, sağlık hizmetleri, engelli kaynakları ofisi ve danışmanlık hizmetleri; öğrencilerinin sosyal, fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığını destekliyor. Carnegie Mellon Üniversitesi’nde tüm birinci sınıf öğrencilerinin üniversite konutlarında yaşamaları gerekiyor ve üniversite, konut sisteminde kalırsanız dört yıl boyunca kalacak bir yeriniz olacağını garanti ediyor.


Eğitim, araştırma, yaratıcılık ve girişimcilikte sürekli yenilikçi olmayı kendine vizyon edinen Carnegie Mellon Üniversitesi bölüm ücretleri 60.000-80.000 dolar arasında değişiyor. Carnegie Mellon Üniversitesi başvuru yapacak öğrencilerin 15 Şubat tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Carnegie Mellon Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Carnegie Mellon Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Carnegie Mellon Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

Devamını Oku

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Carnegie Mellon Üniversitesi başvuru zamanı

Carnegie Mellon University’e erken kayıt için son başvuru tarihi 1 Kasım, normal kayıt için son başvuru tarihi 1 Ocak.

Carnegie Mellon Üniversitesi’nde öğrenim görmüş tanınmış kişiler

Nobel ödüllü iktisatçı John Forbes Nash, dünyaca ünlü sanatçı Andy Warhol, yazar Kurt Vonnegut, tanınmış iş insanları David Tepper, Andreas Bechtolsheim ve Charles Gesche, Carnegie Mellon Üniversitesi’nde öğrenim görmüş tanınmış kişilerden bazıları. 

Lokasyon

Carnegie Mellon Üniversitesi Nerede?

Carnegie Mellon Üniversitesi, Pittsburgh şehir merkezine 5 kilometre mesafede yer alıyor. Girişimcilik için etkin bir nokta ve geleceğin şehirleri için model olarak gösterilen Pittsburgh; 32 müze, 30 konser salonu ve her yıl düzenlenen 1.500’den fazla performans, yürüyüş ve bisiklet parkurları, kayak ve snowboard tesisleri ile dört mevsim aktivite fırsatı sunuyor.

Üniversitenin Başarıları

 • Carnegie Mellon Üniversitesi, QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 100’de yer alıyor.

 • Carnegie Mellon University, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en iyi üniversiteler arasında ilk 20’de bulunuyor.

 • Carnegie Mellon Üniversitesi’nin bilgisayar bilimleri ve bilgi sistemleri bölümü dünyada ilk 5’te; istatistik, elektronik mühendisliği ve sanat tasarımı bölümleri ise ilk 20’de yer alıyor.

Üniversitenin Kabul Şartları

 • Her bölümde minimum 25 olmak üzere toplam en az 102 (IBT) TOEFL puanı

 • En az 7.5 IELTS puanı

Carnegie Mellon Üniversitesi bölümleri

 • Languages, Literature & Linguistics
 • Architecture
 • History, Philosophy & Theology
 • Art, Performing Arts & Design
 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
 • Accounting & Finance
 • Physics & Astronomy
 • Mathematics & Statistics
 • Chemistry
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Civil Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • General Engineering
 • Chemical Engineering
 • Psychology
 • Biological Sciences
 • Computer Science
  Politics & International Studies

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım