Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Carleton University

Carleton University Kanada

Ottawa Kanada’nın Başkentidir. Şehirde sadece 2 üniversite vardır. Ottawa University ve Carleton University. Şehir 2 farklı dile ev sahipliği yapar. Hem İngilizce hemde Fransızca Ottawa’nın sokaklarında konuşulan dillerdir. Carleton University İngilizce kursları ve kurs sonrası lisans ve yüksek lisans eğitimine devam edebileceğiniz nadir Kanada üniversitelerinden birisidir. Haftada 24 saat akademik İngilizce kursu yapabileceğiniz Carleton University’de kurslar 6-24 hafta arası devam eder. 

İngilizce eğitimi sonrası lisans ve yüksek lisans eğitimi yapmak isteyenler için ideal bir üniversitedir.

Carleton Üniversitesi, İngilizce Yabancı Dil Eğitimi alanında, hedefe yönelik programlar sunmaktadır. Bu programlar arasında:

Yoğunlaştırılmış (tam gün) İngilizce Yabancı Dil (ESL) Kursları

Kredili İngilizce Yabancı Dil Kursları  

İngilizce dil programları (özel konulara odaklı) bulunmaktadır.

Yoğunlaştırılmış İngilizce Yabancı Dil (Esl) Programı:
Carleton Üniversitesi’nin Yoğunlaştırılmış İngilizce Yabancı Dil Programı kapsamında sonbahar, kış ve yaz dönemleri içinde 6 ve /veya 12 haftalık İngilizce eğitim alabilirsiniz. Bu dönemler süresince öğrencilere haftada 24 saat dil eğitimi verilirken, sosyal ve kültürel aktivitelere de katılma olanağı sunulmaktadır.

Program okuma, yazma, dinleme ve konuşmayı içeren dört temel dil becerisini geliştirmeyi hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak için dört özel çalışma alanı üzerinde durulur. Bu alanlar:

1. Temel-Birleştirilmiş Dil Becerileri:
Bu temel alanda, birleştirici yaklaşım kullanılarak birçok değişik konu üzerinde yoğunlaşan öğrencilerin dört ana dil becerisini kullanmaları ve uygulamaları sağlanır. Bir yandan etkili dil öğrenme tekniklerini geliştirmeniz teşvik edilirken bir yandan da akademik programlara ya da profesyonel iş ortamlarına hazırlanmanız sağlanır.

2. Yazma Süreci:
Bu ders, düşünceleri sıralamak, tartışmak, ilk ve ikinci taslak metnini hazırlamak, metin hakkında konuşmak, düzeltmeleri yapmak, metne son halini vermek ve sunmak vb. gibi yazma sürecinin bütün aşamalarını içine alan bir derstir. Yazma sürecinin düzeltme bölümünde gramer bilgisine ağırlık verilir.  Ders boyunca profesyonel ve akademik alanlarda uygulamaya elverişli farklı yazma stilleri öğretilir.

3. Konuşma Süreci:
Bu süreç boyunca tartışma ve müzakerelere katılmanız ve kişi ve grup sunumları yapmanız sağlanır. Grup ve eşli çalışmalar, görüşlerinizi paylaşmanızı, fikirlerinizi araştırmanız ve ifade etmenizi ayrıca kelime dağarcığınızı geliştirmenizi mümkün kılar. Telaffuz ve akıcılığı geliştirmek için sürekli pratik imkânı sunulur.

4. Kampüs Bağlantıları:
Bu unsur çok daha geniş bir grup olan üniversite çevresiyle ilişkide olmanızı sağlamak için tasarlanmıştır. Böylelikle kampüse gelen misafir konuşmacıları dinleme, kampüsü keşfetme, üniversitede verilen dersleri izleme ve İngilizce Yabancı Dil Sohbet Klübü’ne katılma imkanlarının hepsinden yararlanabilirsiniz.

Devamını Oku

Carleton University Kredili İngilizce Yabancı Dil

Carleton Üniversitesi’nin bu çok özel, aşamalı kabul programı, uluslararası öğrencilerin bir yandan İngilizce Yabancı Dil zorunluluk derslerini tamamlarken aynı zamanda da derece programlarına başlamalarına olanak sağlar. Dilbilim ve Uygulamalı Dil Çalışılmaları Fakültesi’nin sunduğu üç ayrı seviyeden oluşan İngilizce Yabancı Dil kredili dersleri akademik dili ve çalışma yöntemlerini geliştirir. İngilizce Yabancı Dil kredi seviyenizi ve aynı zamanda üniversitenin başka bölümlerinden alabileceğiniz diğer kredili kurs sayısını belirleyebilmek için Kanada Akademik İngiliz Dil Sınavını (CAEL) almanız gerekmektedir. 

İngilizce Dil Programları – Özel Konulara Odaklı

Carleton Üniversitesi kişi ve gruplara yönelik kredisiz, kısa dönem İngilizce dil programları sunmaktadır. Bunlardan başlıcaları:

İş İletişimi ve Stajyerlik için İngilizce Diploma Programı: Sekiz haftalık bu benzersiz program, uluslararası işletme öğrencileri ve çalışanları için düzenlenmiştir. Bir yandan iş İngilizcesi öğrenirken bir yandan da yerel Kanada şirketlerinde stajyer olarak çalışmanız mümkün kılınır (ücretsiz çalışma deneyimi).

İngilizce Yabancı Dil Öğretmenliği Diploma Programı: Bu dört haftalık program, yaz ve kış sömestrleri süresince İngilizce Yabancı Dil öğretmenleri için pratik niteliğindedir.

Kanada’yı Tanıma: Üç ya da dört haftalık bu grup programı, yaz ayları boyunca sadece lise ya da üniversite öğrencilerine sunulmaktadır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım