Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Avustralya'da Master & MBA

Avustralya'da Master (Yüksek Lisans)

Yüksek Lisansınızı Avustralya’da Yapın Bambaşka Bir Hayata Başlama Fırsatı Yakalayın…
Avustralya kaliteli eğitim sistemi, elit üniversiteleri ve eğitim kurumlarıyla dünya çapında dikkat çeken saygın bir ülkedir. Avustralya son dönemde eğitim sisteminde yaptığı reformlar, tüm eğitim kurumlara getirdiği sıkı denetim ve bu sayede eğitimi yüksek standartlara oturtmasıyla dünya çapında pek çok öğrencinin tercih noktası haline gelmiştir. Avustralya üniversitelerinden alınacak yüksek lisans diploması dünyanın her yerinde saygı görmekte ve kişiye prestij kazandırmaktadır. 
Avustralya topraklarında okuyan uluslararası öğrenci sayısı her geçen artmaktadır. Bu gelişmeler neticesinde Türkiye’den de gençlerin Avustralya’ya ilgisi artmıştır. 
Yüksek Lisans Programları
Avustralya’da yüksek lisans süresi 1 ile 1 buçuk yıl arasında değişmektedir. Bu süre üniversiteden üniversiteye ve eğitim alınacak alana göre farklılık göstermektedir. Türkiye’de yüksek lisans için ALES’e girilmesi gerekmektedir fakat Avustralya’da böyle bir sınava girme zorunluluğu bulunmaktadır. 
Avustralya’da yüksek lisans/master eğitimi sunan pek çok okul şartlı kabul-conditional acceptance vermektedir. Öğrenci, kendisine sunulan şartları, belirli bir tarihe kadar tamamlayıp üniversiteye sunduğu takdirde şartlı kabulü şartsız kabule çevirebilir. Örneğin; İngilizce yeterlilik belgesi olmayan öğrenci kendine verilen süre zarfında belgesini alıp başvurusunu tamamlayabilir. İngilizce yeterlilik için TOEFL 79 veya IELTS 6.0 skoru alınamazsa öğrenci hazırlık okumak zorundadır. 

Avustralya’da Yaşam ve Konaklama

Dünyanın en güvenli ve en yaşanabilir ülkeleri arasında liste başında yer alan Avustralya öğrencilere eşsiz güzellikler sunmaktadır. Gerek yaşam standartlarının yüksekliği gerek sıcak halkı gerek eşsiz doğasıyla Avustralya; yüksek lisansını bu ülkede yapacak olanlar için oldukça caziptir. Yüksek lisans yapmak için giden öğrenciler kaliteli bir eğitim alırken bir yandan da hayatın keyfini çıkarmaktadır. Okyanus kıyısındaki plajları, egzotik bitki örtüsü ve hayvanları, yerli kabileleri, eşsiz doğasıyla Avustralya’da yapılanacak pek çok aktivite bulunmaktadır. Öğrenciler ülkede geçirdikleri süre zarfında yüzmeden sörfe, doğa yürüyüşlerinden dalışa kadar pek çok aktiviteyi hobi edinmektedir. 

Avustralya yaşam maliyetleri açısında da pek çok ülkenin önüne geçmektedir. Avustralya; ABD ve İngiltere kadar cebi zorlamamaktadır. Okul ücretleri daha uygundur. Yaşam standartları yüksek fakat maliyetleri düşüktür. 

En önemli nokta ise Avustralya’nın ülkede yüksek lisans yapan öğrencilere sunduğu çalışma iznidir. Öğrenciler eğitim dönemlerinde haftada 20 saat, yaz tatillerinde ise tam gün çalışma iznine sahip olurlar. Ülkede saatlik çalışma başına 10 Avustralya Doları ödeme yapılmaktadır. Bu da bir öğrencinin haftada 20 saat çalışarak, ülkedeki yaşam masraflarını kendi kendine karşılayabilmesi anlamına gelir. Çalışan öğrenciler hem cep harçlıklarını çıkarmakta hem de sosyal yaşama daha kolay adapte olmaktadır. 

En önemli noktalardan bir diğeri ise; Avustralya’da yüksek lisans programını tamamlayan öğrenci mezun olduktan sonra 2 yıl boyunca Avustralya’da çalışabilmektedir. Eğer öğrenci araştırma master’ı yani research master yaptıysa mezun olduktan sonra çalışma izni 3 yıla kadar uzamaktadır.

Başvuru Şartları ve Koşulları

4 yıllık üniversiteden mezun olmak veya son sınıf öğrencisi olmak
Mezuniyet derecesinin en az 2.75 ve üzeri olması. (Yeterli not ortalamasına sahip olmayan öğrenciler için master hazırlık programları sunulmaktadır)
Not dökümü / transkript
İngilizce yeterlilik seviyesini kanıtlayan belge (Toefl 213 (550) - IELTS en az 6)
MBA programlarında en az 1 buçuk yıllık iş tecrübesi
Niyet mektubu – Statament of Purpose
2 adet akademik referans mektubu
Eğer iş deneyimi varsa CV

Avustralya’da Master Eğitimi Alabileceğiniz Anlaşmalı Olduğumuz Bazı Üniversiteler
Macquarie University
LA Trobe University
Wollongong University
Charles Sturt University
Holmes Institute

Başvuru Şartları

4 yıllık üniversiteden mezun olmak
En az 2.20 not ortalaması ve transkript
İngilizce yeterlilik belgesi (Toefl veya IELTS)
Akademik referans
Niyet Mektubu
İş deneyimi (zorunlu değildir fakat olması durumunda bir adım ön plana çıkartır)
Bazı üniversiteler GMAT veya GRE skoru da isteyebilmektedir. (Mühendislik vb alanlarda MBA yapmak isteyenlerin genellikle bu sınavlara girmesi beklenmektedir)

Avusturalya’da MBA programlarına katılabilmek için iyi derecede İngilizce bilmek gereklidir. IELTS skoru 6.5 olan öğrenciler direkt birinci sınıftan programa başlayabilirler fakat skoru yeterli olmayan öğrenciler hazırlık programlarına katılmak zorundadır. Bazı üniversiteler Toefl ve IELTS skoru olmayan öğrencilerini üniversiteleri bünyesinde açtıkları sınavalara tab tutmaktadır. Fakat öğrenci yetersizse kabul edilmesi gibi bir durum olamaz. Bu tip durumlarda öğrencinin yeterli seviyeye ulaşabilmesi adına İngilizce kursuna katılması ve üzerine MBA programlarına başvuru önerilmektedir. 

Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Zahid D.

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci
Bizimle konuşun

Avustralya Lisans Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım