Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Öğrenci Yaşamı

Avustralya Work and Study Programı’nda Sizi Neler Bekliyor?

Avustralya Work and Study Programı’nda Sizi Neler Bekliyor?

Dünyanın en güvenilir ülkelerinden biri olan Avustralya’da Work and Study yapacak öğrencileri; kaliteli dil eğitimi, ekonomik yönden rahatlatacak iş fırsatları, CV’lerini güçlendirecek sertifikalar, güler yüzlü ve yardımsever insanlar bekliyor.

Avustralya’ya giden öğrenciler hangi ülkeden gelirlerse gelsinler, hiçbir ayrıma maruz kalmadan dostane bir şekilde ağırlanıyor. Koalaları, kanguruları, yağmur ormanları ve okyanusa kıyılı sahilleriyle Avustralya, Work and Study için kendisini seçen öğrencilere yaşamları boyunca unutamayacakları otantik bir deneyim sunuyor.

Öğrencilerin Avustralya’yı seçmesinin başlıca nedenleri arasında ülkenin gelişmiş altyapısı, üstün sağlık hizmetleri, aktif toplu taşıma sistemi, başarılı öğrenci hizmetleri ve diğer ülkelere oranla ucuz yaşam maliyetleri bulunuyor. Avustralya; öğrencilerin yaşam kalitesi, çalışma olanakları, yaşam maliyetleri ve sahip olduğu öğrenci topluluklarıyla bütünsel olarak değerlendirildiğinde dünyada öğrenciler için en iyi 30 şehrinden 5’ine sahip bir ülke.

Work and Study için Avustralya’yı tercih eden öğrenciler, 3 ay ve üzeri bir eğitim programına kayıt olduklarında, haftalık 20 saat yarım zamanlı çalışma hakkı kazanıyor. Öğrenciler ayda en az 1200 Avustralya doları kazanabiliyor. Avustralya hükümeti, eğitim almak için diğer ülkelerden gelen öğrencilere toplamda 200 milyon dolara yaklaşan burslar, farklı alanlarda çalışma vizeleri, araştırma fırsatları ve mezun olduktan sonra sürekli oturum izni gibi teşvikler sunuyor. Dil eğitimini tamamlayan öğrenciler, Avustralya’da sertifika ve diploma programlarına katılarak 4 yıl daha Avustralya’da yaşayabiliyor. Avustralya dil okullarına gelen öğrencilerin en çok seçtiği şehirler ise Sydney, Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Perth ve Adeilade.

Sydney

Avustralya’nın güney kıyısında yer alan Sydney, ekonomik açıdan ülkenin en gelişmiş şehri. Görkemli limanı, ünlü opera binasıyla şehir, dünyanın her bölgesinden yüz binlerce turisti sürekli kendine çekiyor. Toplu taşıma araçlarıyla rahatça erişilen muhteşem plajları, otantik milli parkları ve kıyıları sıklıkla ziyaret eden balinalarıyla Sydney, her öğrencinin hayallerini süslüyor. ILSC Sydney, International House Sydney, Navitas Sydney ise Sydney’de bulunan başlıca okullar. 

Melbourne

Avustralya’nın en büyük ikinci şehri olan Melbourne’de 4 milyondan fazla insan yaşıyor. Melbourne son yıllarda “dünyanın en yaşanılabilir şehirleri” listesinde ilk ona giriyor. Avustralya’nın en büyük şirketlerinden pek çoğu da Melbourne’de yer alıyor. Şehirde ulaşım çok rahat çünkü dünyanın en büyük tramvay ağı burada bulunuyor. Liman kenti olan Melbourne, deniz aktiviteleri ile de öne çıkıyor. Melbourne’da bulunan başlıca okullar ise ILSC Melbourne, International House Melbourne, Hawthorn English Melbourne.

Brisbane

Queensland’de bulunan Brisbane, Avustralya’nın üçüncü büyük şehri. Gökdelenler, doğal parklar ve tarihi yapıların uyum içinde birleştiği şehirde; su sporları merkeziyle ve dünyanın en büyük koala parkı yer alıyor. Ayrıca Brisbane Forest Park, City Botanic Gardens, Roma Street Parkland gibi tropikal bitki hazinelerinin yanında Queensland Kültür Merkezi, Brisbane Müzesi, Parlemento Binası, St. Stephan Katedrali gibi sanatsal gezi merkezleri de bulunuyor. ILSC Brisbane, Browns Brisbane ve LSI Brisbane ise şehirdeki başlıca okullar.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım