Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Aston University

Aston University – Aston Üniversitesi

1875 yılında, Birmingham&Midland Enstitüsü'nün bir parçası olan Metalurji Okulu olarak hayata başlayan Aston Üniversitesi, bugün 120'den fazla ülkeden gelen öğrenciye ev sahipliği yapan uluslararası bir topluluk. 2020 yılında The Guardian tarafından “Yılın Üniversitesi” seçilen Aston Üniversitesi, öğrencilerini kariyerlerine başlarken de destekliyor. Aston Üniversitesi bölümleri, özellikle işletme ve sosyal bilimler, mühendislik ve fizik bilimleri ile sağlık ve yaşam bilimleri alanlarında verdikleri eğitimlerde ön plana çıkıyor. Tüm öğrencilerine gerçek dünya deneyimi sunmaya kendini adamış olan Aston Üniversitesi bölümleri hazırlık, lisans, yüksek lisans, MBA ve doktora programları ile kariyer odaklı öğrencilerin tercihi oluyor.  


Birleşik Krallık'taki önde gelen üniversitelerden biri olan Aston Üniversitesi, zengin bir yüz yüze (kampüs içi) öğrenim ve çevrimiçi öğrenimden yararlanacağınız harmanlanmış bir öğrenim deneyimi sunuyor. Seminerler, workshop’lar, tartışma grupları, pratik ve laboratuvar çalışmaları gibi öğrenme etkinlikleri aracılığıyla, kampüsteki diğer öğrenciler ve personelle etkileşim kurma fırsatı sunan Aston Üniversitesi; öğrencilerine üniversitede geçirdikleri süre boyunca ve mezun olduktan sonraki üç yıla kadar kariyer desteği de veriyor.


Aston Üniversitesi kampüsü, Birmingham'ın merkezinde, şehrin ana alışveriş, iş ve eğlence bölgelerine 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde, yeşil ve 60 dönümlük bir alanda yer alıyor. Bu samimi alanda kafeler, bir süpermarket, sosyalleşme ve ders çalışma alanları dahil olmak üzere çok sayıda tesis bulunuyor. 25.000 öğrenciye ev sahipliği yapan Aston Üniversitesi kampüsü, İngiltere’nin en modern kampüsleri arasında yer alıyor. Öğrencilerine ilk yıl yurt garantisi veren Aston Üniversitesi, aynı zamanda farklı burs olanaklarıyla da finansal destek sağlıyor.


Ödüllü öğretim, birinci sınıf tesisler ve harika bir öğrenci deneyiminin mükemmel kombinasyonunu sunan Aston Üniversitesi bölüm ücretleri 9.500-40.000 pound arasında değişiyor. Aston Üniversitesi başvuru yapacak öğrencilerin 30 Ekim tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Aston Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Aston Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Aston Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Aston Üniversitesi Başvuru Zamanı

Başarı ve deneyime odaklı bir kadro ile yenilikçi bir eğitim almak isteyen öğrenciler Aston Üniversitesi’ne 30 Ekim’e kadar başvurabiliyor.

Üniversitenin Sunduğu İmkanlar

Öğrencilerine ilk yıl yurt garantisi veren ve Türkiye’deki birkaç üniversite ile ortak projeler geliştiren Aston Üniversitesi, aynı zamanda öğrencilerine farklı burs olanaklarıyla yardımcı oluyor.

Aston Üniversitesi Bölümleri

 • Economics 
 • International Business
 • Law 
 • Marketing
  MBChB Medicine
  Applied Physics
 • Biomedical Engineering 
 • Chemical Engineering & Applied Chemistry 
 • Computer Science 
 • Electronic Engineering 
 • Engineering Systems & Management
 • Mechanical Engineering & Design
  English Language 
 • English Literature 
 • Modern Languages 
 • Politics and International Relations 
 • Sociology and Social Policy
  Audiology 
 • Biology & Biomedical Science
 • Biomedical Engineering 
 • Neuroscience
 • Optometry
 • Pharmacy 
 • Psychology

Lokasyon

Aston Üniversitesi, Londra’ya 2 saat ve Birmingham Uluslararası Havaalanı'na ise 30 dakika uzaklıkta olan Birmingham’ın merkezinde bulunuyor. İngiltere'nin en büyük ikinci şehri olan Birmingham; kültür, gece hayatı, birinci sınıf alışveriş deneyimleri ve Michelin yıldızlı restoranları ile çok ilgi çeken bir lokasyon.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım