Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Eğitim • yurtdışı eğitim
  April 4, 2023, 9:32 p.m.
  İtalya’da Üniversite Eğitimi

  İtalya her zaman kültür ve eğitimin beşiği olmuştur. Hatta 1088 yılında açılan Bologna Üniversitesi Avrupa’nın en eski üniversitesidir. İtalyan üniversiteleri, Batı Avrupa’daki muadilleri ile kıyaslandığında oldukça uygun ücretlidir ve eğitimin kalitesi de inkar edilemezdir. Özellikle moda ve mimari alanlarında İtalyan üniversiteleri mükemmeldir. Boş zamanlarınızda Roma’daki Kolezyum ve Panteon gibi eşsiz tarihi mekanları keşfederken Akdeniz’in hoş ikliminin, deniz esintisinin ve lezzetli yemeklerin keyfini de çıkarabilirsiniz.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  March 12, 2023, 9:26 p.m.
  Work and Travel Amerika Vize Rehberi

  Amerika Work and Travel Vizesi nasıl alınır? Work and Travel Vizesinde istenilen evraklar? Work and Travel Vize görüşmesinde çıkan sorular? Work and Travel vizesinde dikkat edilecek noktalar nelerdir?

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  March 12, 2023, 9:16 p.m.
  Yurtdışı Eğitim- Öğrenci Vizesi Başvurusu

  Öğrenci Vize başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken üç temel unsur bulunmaktadır ve bunlar başarılı bir vize başvurusu için oldukça önemlidir. Bunlar bizim sınıflandırma yöntemimize göre özetle şunlardır: Eğitim ve/veya kariyer geçmişi, bütçe durumu ve diğer kişisel bilgiler. Bu unsurların doğru bir şekilde hazırlanması ve konsolosluğa iletilmesi, başvurunun kabul edilmesine ve vize almanıza yardımcı olacaktır.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  March 4, 2023, 6:56 p.m.
  Yurtdışında Toefl IBT Hazırlık Kursları

  Yurtdışında Toefl IBT Hazırlık Kursları

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  March 4, 2023, 6:53 p.m.
  Yurtdışında Tıp İngilizcesi

  Yurtdışında Tıp İngilizcesi

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  March 4, 2023, 6:50 p.m.
  Yurtdışında Tesol, Delta ve Celta Kursları

  Yurtdışında Tesol, Delta ve Celta Kursları

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  March 4, 2023, 6:42 p.m.
  Yurtdışında Mesleki, Akademik ve Sınav Hazırlık Kursları

  Yurtdışında Mesleki, akademik ve sınav hazırlık kursları

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  March 4, 2023, 6:38 p.m.
  Yurtdışında İş İngilizcesi Kursları

  Yurtdışında İş İngilizcesi Kursları

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  March 4, 2023, 6:36 p.m.
  Yurtdışında Hukuk İngilizcesi Kursları

  Yurtdışında Hukuk İngilizcesi Kursları

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  March 4, 2023, 6:27 p.m.
  Yurtdışında IELTS Sınavı Hazırlık Kursları

  Yurtdışında IELTS Sınavı Hazırlık Kursları

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  March 2, 2023, 11:37 p.m.
  Yurtdışı Üniversitelere Başvuru Süreci

  Normal koşullarda güz dönemi için Nisan ortasına kadar, bahar dönemi için ise Ekim başına kadar müracaat yapmak gerekir. Ancak, çok gözde üniversitelere başvurular eğitim yılından önceki Ekim-Aralık aylarında yapılmaktadır. Örneğin, Oxford, Cambridge veya Harvard gibi üniversitelere en az 12 ay öncesinde başvuru yapılmalıdır. Başvurular, İngiltere’de merkezi bir sistem olan UCAS www.ucas.ac.uk üzerinden yapılır. İngiltere’de pek çok üniversite “Foundation-hazırlık” veya “A-Level” şartı aradığı için öğrenciler bu programları takip ederlerken okullarınında desteği ile UCAS üzerinden başvurularını yapabilirler.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  March 2, 2023, 10:40 p.m.
  Fransa’da Üniversite Eğitimi

  Fransa’da 87 Devlet Üniversitesi bulunur. En eskisi 1179 ‘da kurulan dünyaca ünlü Sorbonne Üniversitesidir. Fransa’da lisans eğitimi 1 yıllık bakaleryo dahil olmak üzere 4 yıl, yüksek lisans eğitimi 2 yıl, ve doktora eğitimi 3 yıl devam eder.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  March 2, 2023, 10:38 p.m.
  Norveç’de Üniversite Eğitimi

  Norveç’de üniversite eğitimi 4 ulusal üniversite, 6 uzmanlık üniversitesi, ve 26 devlet üniversite koleji tarafından verilir. Ayrıca 2 adet Ulusal Sanat Akademisi bulunur.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  March 2, 2023, 10:32 p.m.
  İsveç’de Üniversite Eğitimi

  İsveç, Avrupa’nın yüksek refah oranlarına sahip ülkelerinden birisidir. İsveç’de eğitime verilen önem ülkeyi dünyanın en önde gelen ülkelerinden birisi haline getirmiştir. İsveç’de üniversiteler Devlet üniversitesidir. Ülkede 27 farklı üniversitede lisans ve yüksek lisans eğitimi verilmektedir. Tüm üniversitelerde eğitim pek çok Avrupa ülkesinde olduğu gibi ücretsizdir. Ancak yaşam maliyetleri için yılda 6000-7000 Euro civarında bir miktar gereklidir. İsveç Üniversiteleri özellikle yüksek lisans seviyesinde İngilizce Eğitim vermektedirler.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  March 2, 2023, 9:44 p.m.
  Yurtdışında MBA ve İşletme Eğitimi

  Yurtdışında en popüler master programı MBA’dir. (Master of Business Administration- İşletme Yüksek Lisansı) İlk kez ABD’de geliştirilen bu programa herhangi bir disiplinden lisans eğitimini tamamlayan öğrenciler; akademik başarı, İngilizce seviyeleri, GMAT notu, iş deneyimi ve referanslarıyla birlikte başvuru yapabilirler. Günümüzde, çalışma alanı ne olursa olsun, büyük ve orta ölçekli şirketler MBA derecesine büyük önem verirler.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  March 2, 2023, 12:03 a.m.
  İngiltere’de Lise Eğitimi

  İngiltere eğitim sistemine göre bir öğrenci okula 6 yaşında başlar ve 10 yıl süreyle eğitimine devam eder ve öğrenci 16 yaşına kadar zorunlu eğitimini tamamlamış olur. Bu yüzden İngiltere eğitim sisteminde ilkokul, ortaokul ve lise gibi kavramlardan daha çok devlet ve bağımsız okul ayrımı önemli yer tutar ve eğitim sistemi devlet ve bağımsız olarak iki ayrı süreçte devam eder. Bu sistem İskoçya’daki bazı farklılıklar haricinde tüm İngiltere genelinde aynı uygulanmaktadır.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  March 1, 2023, 11:51 p.m.
  Kanada ‘da Lise Eğitimi

  Kanadali çocuklar genelde 4-5 yaslarinda zorunlu olmayan 1-2 yillik anaokulu egitimine devam ederler. Tüm çocuklar yaklasik 6 yaslarinda birinci sinifa baslarlar. Normal olarak, egitim yili Eylül’de baslar ve Haziran’a kadar devam eder fakat bazi durumlarda Ocak aylarinda okula alimlar mümkün olabilir. Liseler, eyaletlerin sistemine bagli olarak 11, 12 ya da 13. siniflara kadar devam eder. Bundan sonra, ögrenciler üniversite, kolej ya da Cegep’de okumaya devam edebilirler. Lise ile üniversite arasinda 2 yillik genel egitim, 3 yillik teknik egitim vermekte olan Cégep, “Genel ve Mesleki Kolej” anlamina gelen Fransizca kelimelerin kisaltmasidir. Quebec eyaletinde Cégep sistemi bulunmaktadir.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  March 1, 2023, 11:46 p.m.
  İtalya’da Moda ve Tasarım Okulları

  Bir açık hava müzesi haliyle İtalya mimarisi, müziği ve yemeklerinin dışında adından moda ve tasarımla da sıkça söz ettiriyor.

  Devamı
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım