Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yale University

Yale University

1701 yılından bu yana kendini bilgiyi büyütmeye ve paylaşmaya, inovasyona, ilham vermeye ve gelecek nesiller için kültürel ve bilimsel bilgileri korumaya adayan Yale Üniversitesi; yaklaşık 6.000 lisans, 7.500 yüksek lisans öğrencisine ev sahipliği yapıyor. Kültürel farklılığı teşvik eden Yale Üniversitesi bölümleri, yeni nesil dünya liderleri yetiştiriyor. Amerika Birleşik Devletleri’nin üçüncü ve en eski üniversitesi olan Yale Üniversitesi’nin en önemli özelliklerinden biri de ülkenin en iyi 8 özel üniversitesinin bir araya gelerek oluşturduğu Iyv Leauge (Sarmaşık Ligi) üyesi olması. Aynı zamanda okulun mezunları arasında, araştırmacılar ve akademisyenler dahil olmak üzere 65 Nobel ödüllü isim bulunuyor.


Yale Üniversitesi’nin uluslararası araştırma, öğretim ve öğrenme faaliyetleri; tüm akademik alanlarda birbirinden çeşitli merkez ve programlarla yürütülüyor.

Yale Üniversitesi bölümlerindeki standart programlarının yanı sıra, Diploma Dışı Programları ile Yale Üniversitesi’nden resmi bir dereceye sahip olmadan ders almak ve araştırmalar yapmak mümkün. Yale Üniversitesi sertifika bölümleri, doktora derecesinde eğitim alan öğrenciler için sunulurken, akademik program ve eğitim programları kapsamında iki farklı türde sertifika yer alıyor.


Kampüs içinde iki ve üç kişilik odalarda tam pansiyon seçeneği ile güvenli ve konforlu bir konaklama imkanı sağlayan Yale Üniversitesi’nde, 23 farklı ülkeden öğrencinin eğitim alıyor. Yale Üniversitesi merkez kampüsünde; 2,5 milyondan fazla eser barındıran 16 katlı Sterling Memorial Kütüphanesi bulunurken okulun kampüs hayatı da eğitimindeki kültürel çeşitliliği yansıtıyor. Öğrenciler için, yılın her döneminde birinci sınıf müze ve galerilerdeki sergileri içeren dopdolu bir sanat takvimi bulunuyor. 


George H. W. Bush, Bill Clinton gibi dünyaca ünlü liderlerin mezun olduğu Yale Üniversitesi bölüm ücretleri 70.000-85.000 dolar arasında değişiyor. Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 20’lerde yer alan Yale Üniversitesi başvuru yapmak isteyen öğrenciler için erken dönem başvuru tarihi 1 Kasım, son dönem başvuru tarihi ise 2 Ocak. Nobel ödüllü akademisyenleri, dünyaca ün salmış başarıları ile “Yale Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Yale Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Yale Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.


Devamını Oku

Genel Bilgiler

Yale Üniversitesi başvuru zamanı

Başta George Bush ve Hillary Clinton olmak üzere dünyaca ünlü liderlerin eğitim gördüğü Yale University’nin erken kayıt tarihi 1 Kasım, normal kayıt için ise son tarih 2 Ocak.

 

Yale Üniversitesi fiyatları

Yale Üniversitesi’nde yıllık eğitim ücretleri 70.000 – 85.000 dolar arasında değişiyor.

Yale Üniversitesi bölümleri:

Anthropology
Applied Mathematics
Applied Physics
Archaeological Studies
Architecture
Art
Astronomy
Astrophysics
Biomedical Engineering
Chemical Engineering
Chemistry
Cognitive Science
Ecology and Evolutionary Biology
Economics
Electrical Engineering
English
Environmental Engineering
Film and Media Studies
French
Geology and Geophysics
Geology and Natural Resources
Global Affairs
History of Art
Humanities
Linguistics
Literature and Comparative Cultures
Mathematics
Mechanical Engineering
Modern Middle East Studies
Molecular Biophysics and Biochemistry
Molecular, Cellular, and Developmental Biology
Music
Near Eastern Languages and Civilizations
Neuroscience
Philosophy
Physics
Physics and Geosciences
Physics and Philosophy
Political Science
Psychology
Religious Studies
Russian
Russian and East European Studies
Sociology
South Asian Studies
Spanish
Special Divisional Major
Statistics and Data Science
Theater Studies
Urban Studies
Women’s, Gender, and Sexuality Studies


Lokasyon

Connecticut eyaletinin ikinci en büyük şehri olan New Haven’da bulunan Yale Üniversitesi kampüsü, şehrin büyük bir kısmını kaplıyor. Yale Sanat Galerisi gibi gotik mimari konusunda şaheser sayılacak binalar sahip okul, şehirde gezilmesi gereken en önemli müzelere de sahip. Kampüsün bulunduğu New Haven şehrinde; East Rock, Edgerton, Wooster Square, Fort Hale gibi büyüleyici güzellikte parklar bulunuyor. 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım