Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

University of St. Gallen

University of St. Gallen – St. Gallen Üniversitesi


1898 yılında işletme akademisi olarak kurulan St. Gallen Üniversitesi; bugün yönetim, iktisat, hukuk, uluslararası ilişkiler, sosyal bilimler ve bilgisayar bilimleri alanlarında eğitim veriyor. Dünyanın çeşitli ülkelerinden 200’den fazla üniversiteyle ortak çalışmalar yürüten St. Gallen Üniversitesi, Avrupa’nın en tanınmış işletme okullarından biri olarak biliniyor. İktisat ve hukuk alanında uzmanlaşan St. Gallen Üniversitesi’ndeki araştırmalarının çoğu, özel şirketler tarafından finanse ediliyor.


2001'de, her alanda lisans ve yüksek lisans programları başlatan ve sunduğu eğitimde köklü bir reform yapan St. Gallen Üniversitesi’nde, doktora programları da mevcut. St. Gallen Üniversitesi bu iş birlikleri sayesinde, St. Gallen Üniversitesi bölümleri öğrencilerine, çift diploma alma veya yurt dışında değişim programına katılma seçeneğini sunuyor.


St. Gallen Üniversitesi çeşitlendirilmiş kurs portföyü; sertifika programları (CAS), kısa seminerler ve özel konferansları içeriyor. Ayrıca üniversitede İşletme Yüksek Lisansı (MBA) ve Yöneticiler için İşletme Yüksek Lisansı (EMBA) gibi lisansüstü yönetim eğitim programları da bulunuyor. St. Gallen Üniversitesi sertifika programları profesyonel olarak gelişmek, yeni zorluklara hazırlanmak veya sadece kariyer seçeneklerini genişletmek isteyenler için 61 farklı konuda sunuluyor. St. Gallen Üniversitesi'nin sertifika programları kapsamında verilen kompakt yönetici eğitim kursları aracılığıyla yeni beceriler kazanmanız mümkün.  


Eğitime bütünsel bir yaklaşım getiren St. Gallen Üniversitesi bölümleri, öğrencilerine geleceklerinde onlara eşlik edecek sosyal, tarihi ve kültürel bir farkındalık kazandıran programlar sunuyor. Tüm öğrencilerin seçtikleri disiplindeki derslerin yanı sıra diğer temel St. Gallen Üniversitesi disiplinlerinde ve tarih, felsefe, iş etiği, psikoloji ve sosyoloji gibi konularda da ders almak zorunlu tutuluyor.  


Ekonomik, ticari ve toplumsal konularda düşünce liderliği ve bakış açılarını entegre edebilen yeteneklerin yetiştiği St. Gallen Üniversitesi bölüm ücretleri 6.000-10.000 CHF arasında değişiyor. St. Gallen Üniversitesi başvuru için son tarihler sonbahar döneminde 30 Nisan, ilkbahar döneminde ise 30 Kasım. “St. Gallen Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, St. Gallen Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. St. Gallen Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

St. Gallen Üniversitesi başvuru zamanı

University of St. Gallen sonbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 30 Nisan, ilkbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 30 Kasım.

Lokasyon

St. Gallen Üniversitesi nerededir?

St. Gallen Üniversitesi, Constance Gölü ve İsviçre Alpleri arasında bulunan St. Gallen şehrinde yer alıyor. Aynı zamanda St. Gallen, İsviçre'nin kuzeyindeki aynı isimli kantonun başkenti. Ülkenin Almanca konuşulan coğrafyasındaki şehirde, UNESCO Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Abbey Kütüphanesi bulunuyor. St. Gallen; Orta Çağ mimarisini günümüze dek koruyan yapıları, botanik bahçeleri, su parkları ve müzeleri ile turistlerin de uğrak noktası olan bir şehir.

St. Gallen Üniversitesi bölümleri:

  • Accounting & Finance
  • Economics & Econometrics
  • Business & Management
  • Politics & International Studies
    Law

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım