Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

University of St. Gallen

University of St. Gallen – St. Gallen Üniversitesi


1898 yılında işletme akademisi olarak kurulan St. Gallen Üniversitesi; bugün yönetim, iktisat, hukuk, uluslararası ilişkiler, sosyal bilimler ve bilgisayar bilimleri alanlarında eğitim veriyor. Dünyanın çeşitli ülkelerinden 200’den fazla üniversiteyle ortak çalışmalar yürüten St. Gallen Üniversitesi, Avrupa’nın en tanınmış işletme okullarından biri olarak biliniyor. İktisat ve hukuk alanında uzmanlaşan St. Gallen Üniversitesi’ndeki araştırmalarının çoğu, özel şirketler tarafından finanse ediliyor.


2001'de, her alanda lisans ve yüksek lisans programları başlatan ve sunduğu eğitimde köklü bir reform yapan St. Gallen Üniversitesi’nde, doktora programları da mevcut. St. Gallen Üniversitesi bu iş birlikleri sayesinde, St. Gallen Üniversitesi bölümleri öğrencilerine, çift diploma alma veya yurt dışında değişim programına katılma seçeneğini sunuyor.


St. Gallen Üniversitesi çeşitlendirilmiş kurs portföyü; sertifika programları (CAS), kısa seminerler ve özel konferansları içeriyor. Ayrıca üniversitede İşletme Yüksek Lisansı (MBA) ve Yöneticiler için İşletme Yüksek Lisansı (EMBA) gibi lisansüstü yönetim eğitim programları da bulunuyor. St. Gallen Üniversitesi sertifika programları profesyonel olarak gelişmek, yeni zorluklara hazırlanmak veya sadece kariyer seçeneklerini genişletmek isteyenler için 61 farklı konuda sunuluyor. St. Gallen Üniversitesi'nin sertifika programları kapsamında verilen kompakt yönetici eğitim kursları aracılığıyla yeni beceriler kazanmanız mümkün.  


Eğitime bütünsel bir yaklaşım getiren St. Gallen Üniversitesi bölümleri, öğrencilerine geleceklerinde onlara eşlik edecek sosyal, tarihi ve kültürel bir farkındalık kazandıran programlar sunuyor. Tüm öğrencilerin seçtikleri disiplindeki derslerin yanı sıra diğer temel St. Gallen Üniversitesi disiplinlerinde ve tarih, felsefe, iş etiği, psikoloji ve sosyoloji gibi konularda da ders almak zorunlu tutuluyor.  


Ekonomik, ticari ve toplumsal konularda düşünce liderliği ve bakış açılarını entegre edebilen yeteneklerin yetiştiği St. Gallen Üniversitesi bölüm ücretleri 6.000-10.000 CHF arasında değişiyor. St. Gallen Üniversitesi başvuru için son tarihler sonbahar döneminde 30 Nisan, ilkbahar döneminde ise 30 Kasım. “St. Gallen Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, St. Gallen Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. St. Gallen Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

Devamını Oku

St. Gallen Üniversitesi başvuru zamanı

University of St. Gallen sonbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 30 Nisan, ilkbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 30 Kasım.

St. Gallen Üniversitesi bölümleri:

  • Accounting & Finance
  • Economics & Econometrics
  • Business & Management
  • Politics & International Studies
    Law

Lokasyon

St. Gallen Üniversitesi, Constance Gölü ve İsviçre Alpleri arasında bulunan St. Gallen şehrinde yer alıyor. Aynı zamanda St. Gallen, İsviçre'nin kuzeyindeki aynı isimli kantonun başkenti. Ülkenin Almanca konuşulan coğrafyasındaki şehirde, UNESCO Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Abbey Kütüphanesi bulunuyor. St. Gallen; Orta Çağ mimarisini günümüze dek koruyan yapıları, botanik bahçeleri, su parkları ve müzeleri ile turistlerin de uğrak noktası olan bir şehir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım