Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

University of Reading

Reading Üniversitesi - University of Reading

Şimdi seni, eğitim ve kariyer hayallerini geçekleştirebileceğin; sıralamalarda, dünyanın en iyi 200 üniversitesi arasında yer alan Reading Üniversitesi’ne götürmek istiyoruz… 120 hektarlık alan üzerine kurulu, göleti ve doğasıyla İngiltere’nin en güzel üniversite kampüslerinden biri olarak bilinen University of Reading ile tanışmaya hazır mısın? 1892’de Oxford Üniversitesi bünyesinde eğitime başlayan, 1926'da İngiliz üniversitelerinin kuruluş yasası olan kraliyet fermanını alarak bağımsız bir üniversite statüsüne geçen Reading University, Reading-Berkshire öğrencilerine üst düzey bir eğitim sunmaktadır. Reading Üniversitesi’nin 140’dan fazla ülkeden yaklaşık 30.000 öğrencisi bulunuyor.

Yüksek lisans

4 yıllık bir üniversite mezunu ve not ortalaman 2.8 ve üzeriyse Reading University’ye başvuru yapabilir, 3,3 ve üzeri not ortalaman varsa direkt PhD başvurusu yapabilirsin. Ayrıca, yüksek lisans diploması sahibiysen doğrudan PhD başvurusu gerçekleştirebilirsin. İngilizce dil seviyen; IELTS bölümlere göre 6.0 veya 6.5, TOELF İbt ise 80-95 aralığında olmalı.University of Reading lisans ve yüksek lisans programlarına, İngilizce IELTS veya TOELF sonucu olmadan başvuru yapabilirsin. Üniversite tarafından ilk aşamada şartlı kabul-conditional acceptance verilir; eğer en geç mayıs ve haziran ayında İngilizce yeterlilik belgesini üniversiteye sunarsan bu rüya gibi okula kabul edilirsin.


Üniversitenin Sunduğu İmkanlar

Reading Üniversitesi gelişmiş kampüsü sayesinde öğrencilere keyifli bir eğitim hayatı sunuyor. Üniversite kampüsünde; süpermarketi bar, kulüp, restoran, kütüphane, banka, etüt binaları ve spor merkezleri yer alıyor. Üniversitenin 1 milyondan fazla kitap ve belgeye sahip kütüphanesi 24 saat açık tutuluyor. Reading University’deki The Student Membership Services Centre (SMSC)’a, öğrencilere; konaklama, sağlık, burs, akademik çalışmalar ve sosyal uyum gibi konularda danışmanlık hizmeti veriyor. Yurtları, büyüleyici güzellikteki kampüsü içerisinde bulunan ve 1 Ağustos tarihine kadar üniversitenin kabul yazısına onay vermiş olan her yabancı öğrenciye yurt garantisi veren University of Reading’de, The Wolfenden Sports Centre adında, her tür sporun yapılabildiği harika bir spor merkezi de bulunuyor. Reading Üniversitesi, eğitim alırken çalışmak isteyen öğrencilerine de yardımcı oluyor. Üniversitenin “JobShop” birimi tarafından organize edilen part-time işler sayesinde öğrenciler masraflarının bir kısmını karşılayabiliyor. Haftada en fazla 16 saat çalışma imkanıyla, yapılan işe göre saatlik 5-15 İngiliz Sterlin arasında kazanılıyor.

İngilizce Hazırlık Kursları
Reading University pre-sessional kursları; haziran, temmuz, ağustos ve eylül aylarında düzenlenir. Öğrenciler en az 4, en çok 16 haftaya kadar pre-sessional programına katılabilir. Reading University tarafından yukarıda bahsettiğimiz gibi şartlı kabul verilen ancak İngilizce dilinde yeterli bir IELTS veya TOELF sonucu alamayan öğrenciler, aldıkları puana göre 4-8-12 veya 16 hafta süreyle pre-sessional programına katılabilir, lisans veya yüksek lisans programına aynı yıl başlayabilir.


Lokasyon

Reading Üniversitesi İngiltere’nin güneydoğusunda yer alan Reading şehrinde yer almaktadır. 

Üniversitenin Başarıları

  • “Teaching Quality Assurance” değerlendirmesinde, 22 farklı akademik alanda 24 üzerinden 21 ve üzeri puan alan Reading Üniversitesi aynı zamanda, pek çok alanda “Research Assessment Exercise” değerlendirmesinde de 5 üzerinden tam puan almış çok başarılı bir okul.

Üniversitenin Kabul Şartları

  • 3,5 not ortalamasıyla lise mezuniyetine sahip ve ÖSS’de taban puanı geçmişsen, hazırlık yılına veya okumak istediğin bölüme göre direkt 1. sınıftan kabul edilebilirsin.

  • SAT, A level, Hazırlık, IB (28-35 puan), Abitur, Maturita veya French Baccalaureate sahibiysen direk 1. sınıftan başlayabilirsin.

  • 2 yıllık okul mezunuysan, bölüm farklılıklarıyla doğrudan 2. sınıftan başlayabilirsin.

  • İngilizce dil seviyen; IELTS bölümlere göre 6.0 veya 6.5, TOELF İbt ise 80-95 aralığında olmalı.

Üniversitenin Burs İmkanları

Reading University, Türk öğrencilere hem lisans hem de yüksek lisans seviyesinde burslar sağlayan bir okul. En az 1000 İngiliz Sterlini kısmi burslar veren üniversitenin burs tutarı, toplam eğitim ücretinin %50’sine kadar da ulaşabiliyor. Pek çok farklı bölümlerde lisans ve yüksek lisans bursları sağlanan üniversitenin Türk öğrenci bursları için http://www.reading.ac.uk/Study/fees/pg-feesindex.asp sayfasına göz atabilirsiniz.

Reading Üniversitesi’ndeki Bazı Lisans Programları

Agriculture

Ancient History

Animal Science

Archaeology

Architectural Engineering

Architecture

Art

Biological Sciences

Biomedical Engineering

Building and Surveying

Business and Management, Accounting and Finance

Healthcare

History

International Development

International Foundation Programme (IFP)

Italian

Law

Linguistics

Marketing

Mathematics

Meteorology and Climate

Modern Languages and European Studies

Museum Studies

Nutrition

Pharmacy

Philosophy

Physics

Politics and International Relations

Psychology

Science foundation programmes

Spanish

Speech and Language Therapy

Surveying and Construction

Teaching

Theatre


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım