Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

University of Plymouth

University of Plymouth

University of Plymouth Hakkında

University of Plymouth kökleri 1862 yılına kadar giden bir eğitim kurumudur. Kurum, üniversite statüsünü 1992 yılında almıştır. Plymouth Üniversitesi 21.000’den fazla öğrenciye eğitim veren büyük bir üniversitedir. University of Plymouth, öğrencilerine üniversite hayatları boyunca ve sonrasında fark yaratmaya teşvik eden bir eğitim ve öğrenci deneyimi sunmaktadır. Plymouth Üniversitenin ana hedefi öğrencilerini bulundukları toplumda, ülkede fark yaratan bireylere dönüştürmektir. Bu nedenden ötürü Plymouth Üniversitesi nitelikli ve yetenekli öğrenciler yetiştirmektedir.

University of Plymouth, öğrencilerin akademik başarıları yanı sıra sosyal ve kişisel gelişimlerine de önem vermektedir. Bu nedenle, öğrencilere geniş sosyal olanaklar sunmaktadır. Üniversitenin kampüsü, modern tesisler, kütüphane, spor salonları, yemekhaneler, kafeler, restoranlar ve ortak alanlar gibi birçok imkana sahiptir.

Ayrıca, University of Plymouth, araştırma odaklı bir eğitim sunmaktadır. Bu sayede öğrenciler, gerçek dünya problemlerini çözmeye odaklanan projelerde yer alarak, pratik deneyim kazanırlar. Bu deneyimler, öğrencilerin gelecekteki iş hayatlarında başarılı olmalarına yardımcı olmaktadır.

Üniversite bünyesindeki Charles Seale-Hayne kütüphanesi 7/24 açıktır ve 350.000’den fazla kitap ve 14.000 dergi aboneliği ile öğrencilerine hizmet vermektedir. University of Plymouth öğrenci birliği, spor kulüplerini, topluluklarını ve kampüsteki spor tesislerini yönetmektedir. Öğrenciler bu tesislerden faydalanarak stres atabilir.

Neden University of Plymouth

Plymouth Üniversitesinin başlıca tercih edilme sebeplerinden birisi eğitim kalitesidir. University of Plymouth verdiği tüm lisans ve lisans üstü eğitimlerde öğrencilerinin profesyonel gelişimini merkeze koymaktadır. Öğrencilerinin güçlü yönlerini öne çıkaran, beceri ve ilgi alanlarıyla harmanlayan ve tüm dünyada geçerliliği olan bireyler yetiştirmektedir. University of Plymouth, öğrencilerine teorik bilgi ve pratik deneyimi birleştiren bir eğitim sunar. Öğrenciler, uygulama odaklı projelerde çalışmak, lider firmalarda staj yapmak  gibi birçok fırsat elde eder.

Plymouth Üniversitesi öğrencilerine finans yönetimleri hakkında, kariyerlerini planlamada, akademik konularda ve ruhsal konularda, öğrenci destek merkezi ile destek sağlayıp yol gösterir. Plymouth Üniversitesi, ayrıca uluslararası öğrencilerin İngiltere’de kalması, çalışma izni alması gibi konularda yardımcı olmaktadır. Üniversite, öğrencilere iş bulmalarına yardımcı olan kariyer merkezleri, işe yerleştirme programları ve diğer fırsatlar sunmaktadır.


University of Plymouth Dünya Başarı Sıralamaları

University of Plymouth, The Guardian’ın The best UK universities 2023 – Rankings sıralamasında 63. sırada yer almaktadır.

Plymouth Üniversitesi, The Complete University Guide - University Ranking (UK) sıralamasında 64. sırada yer almaktadır

University of Plymouth, THE (Times Higher Education) - University Ranking, tüm dünya üniversitelerini içeren sıralamada 401-500 aralığında yer almaktadır.

Plymouth Üniversitesi, QS - World University Ranking tüm dünya üniversitelerini içeren sıralamada 651-700 aralığında yer almaktadır.

 

University of Plymouth Öğrenci Sayıları

Plymouth Üniversitesi, 21.000 öğrenciye 3.000 akademik personeli ile eğitim vermektedir. Bu öğrencilerin 16.800 kadarı lisans öğrencilerinden oluşmaktadır. Geriye kalan 4200 öğrenci ise lisans üstü öğrencileridir. Plymouth Üniversitesinde 100 farklı ülkeden 2000 uluslararası öğrenci bulunmaktadır.

 

University of Plymouth Sosyal Olanakları

Plymouth Üniversitesi öğrenci birliği 120’den fazla topluluk ve 55’ten fazla spor kulübü ile öğrencilere hizmet vermektedir. Öğrencilerinin ilgi alanlarına göre birçok kulüp ve topluluk bulunmaktadır. Öğrenciler, müzik, tiyatro, gastronomi, sanat, sinema ve daha birçok alanda kulüplere ve topluluklara katılabilir. Öğrenciler spor salonlarında veya üniversite takımlarında yer alarak spor yapabilirler. Kampüs içerisinde Japon sinemasından, Gişe filmlerine kadar filmlerin izlendiği Film Geceleri düzenlenmektedir. Öğrenciler yine Öğrenci birliği tarafından düzenlenen DJ Nights etkinliği ile eğlenebilirler.


University of Plymouth İş Olanakları

Plymouth Üniversitesi güçlü bir kariyer servisine sahiptir. Bu servis öğrencilere mezuniyet öncesi ve mezuniyet sonrası destek sağlamaktadır.  Öğrenciler kaydolduğu andan itibaren kariyerlerini planlamaları konusunda, işe alım süreçlerinde, onları öne çıkartabilecek çeşitli eğitimler University of Plymouth tarafından verilmektedir. Cv hazırlama, kariyer planlama, iş görüşmesi teknikleri gibi çeşitli eğitimler, uzman kariyer danışmanları tarafından verilmektedir. Alınan bu eğitimler öğrencilerin mezuniyet sonrasında kısa sürede iş bulmalarını sağlamaktadır. University of Plymouth, tüm bunlara ek olarak, öğrenciler eğitim alırken onlara sektörlerinde uzman şirketlerde part time staj şansı vermektedir. Uluslararası öğrencilere özel olarak İngiltere merkezli şirketlerde mezuniyetleri sonrasında iş bulma konusunda destek verilmektedir. 

University of Plymouth Türk Öğrenciler için Başvuru Koşulları ve Popüler Bölümleri

University of Plymouth Türk Öğrenciler için Başvuru Koşulları

Türk öğrencilerin University of Plymouth’a kabul alabilmeleri için akademik yeterlilik, dil yeterliliği gibi şartları sağlamaları gereklidir. Aşağıda belirtilen koşulları tam olarak sağlayamamanız reddedileceğiniz anlamına gelmemektedir. Her başvuru bireysel değerlendirilmektedir.

 

International Foundation Year (Hazırlık Yılı) için gerekli koşullar

  • IELTS:5.5(Foundation Plus ile IELTS:5.0)
  • Lisans Diploması: 60%

Lisans bölümlerine başvuru yapmak isteyen öğrencilerden,

  • Dil seviyesini gösteren belge (IELTS:6.0, TOEFL 76)
  • International Foundation Year
  • Lise Diploması

Yüksek Lisans Bölümlerine başvuru yapmak isteyen öğrencilerden,

  • Dil seviyesini gösteren belge (IELTS:6.5, TOEFL 90)

·       Lisans Diploması: 2.4- 3.5/4.0 (Bölümler arasında farklılık bulunmaktadır, daha fazla detay ve bilgi için yurtdisiuniversiteler.com veya Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.)

 

University of Plymouth Popüler Bölümleri

University of Plymouth 350’den fazla lisans ve yüksek lisans programı sunan büyük bir üniversitedir. Belirli bölümler öğrenciler tarafından daha çok rağbet görmektedir.

University of Plymouth En çok talep gören Lisans Bölümleri

Plymouth Üniversitesinde lisans bölümleri normal şartlar altında 3 yıl sürmektedir. Bölüm Placement veya Foundation içeriyorsa eğitim 4 yıl sürmektedir. Diğer bölümlerden farklı olarak Tıp eğitimi 5 yıl sürmektedir.

Üniversitenin en popüler lisans bölümleri:

·       Computer Science

·       Marine Technology

·       Business Management

·       Cyber Security

·       Paramedic Science

·       Medicine

·       Nursing

·       Accounting and Finance

·       Digital Design and Engineering

·       Human Neuroscience

·       Creative Media

·       Robotics

University of Plymouth En çok talep gören Yüksek Lisans Bölümleri

Plymouth Üniversitesinde, master bölümleri normal şartlar altında 1 yıl sürmektedir Bölüm Placement içeriyorsa eğitim 2 yıl sürmektedir

Üniversitenin en popüler yüksek lisans bölümleri:

·       Autonomous Systems

·       Artificial Intelligence

·       Business and Management

·       International Business

·       Cyber Security

·       Data Science and Business Analytics

·       Finance

·       Architectural Design

·       LLM Law

·       Human Neuroscience

·       Robotics

 

University of Plymouth Doktora, PHD programları

University of Plymouth, ana kampüsünde 1000’den fazla PhD öğrencisine eğitim vermektedir. Doktora programları genellikle dört yıl sürmektedir. Bu programlar, öğrencilere araştırma becerilerini geliştirme, teorik ve pratik bilgiyi birleştirme ve bir konuda derinlemesine uzmanlık kazanma fırsatı sağlar. PhD süresi boyunca Plymouth Üniversitesinin uzman akademisyenleri, öğrencilere yol gösterip, yardımcı olmaktadır.

 

University of Plymouth Online, Uzaktan eğitimler

University of Plymouth, “International Relations: Security and Development” ve “Restorative Dental Science” yüksek lisans bölümlerinde uzaktan eğitim vermektedir. Uzaktan eğitimler daha önceden kaydedilmiş ders kayıtlarını izleyerek ve canlı dersler şeklinde verilmektedir. Ortalama Haftalık 20-25 saatlik ders programı bulunur ve programlar toplam 2 sene sürmektedir. “International Relations: Security and Development” bölümü için IELTS 6.5, “Restorative Dental Science” bölümü için IELTS 7.0 gerekmelidir.

University of Plymouth Eğitim Fiyatları, Burs Olanakları ve Konaklama Seçenekleri

University of Plymouth Eğitim Fiyatları ve Burs Olanakları

University of Plymouth Hazırlık Ücreti: 16.250 £

University of Plymouth Lisans Ücretleri: 15.600 £- 16.300 £

University of Plymouth Yüksek Lisans Ücretleri: 16.500 £- 18.000 £

*Fiyatları diğer üniversiteler ile karşılaştırmak ve bölüm bazlı fiyat bilgisi almak için arama motorumuzu kullanabilirsiniz. apply.yurtdisiuniversiteler.com

University of Plymouth Burs olanakları: Ortalaması 2.80/4 üzeri olan öğrencilere £2000 burs imkanı sağlanmaktadır.

University of Plymouth, Plymouth Konaklama Seçenekleri

University of Plymouth öğrencileri için çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. University of Plymouth’ın Kampüs içerisinde ve kampüse yürüme mesafesinde toplam 6 adet yurt binası bulunmaktadır. Yurtlarda, her bütçeye uygun konaklama seçenekleri sunulmaktadır. Öğrencilerden herhangi bir depozito bedeli istenmemektedir. Ortak alanların bakımı ve temizliği Plymouth Üniversitesi tarafından yapılmaktadır. Haftalık ödenen fiyatlara tüm faturalar, her katta wifi, eşya sigortası ve 7/24 güvenlik hizmeti dahildir

University of Plymouth Yurt Fiyatları

·       Francis Drake Hall: 182 £ ile 185 £ arası (1 Haftalık)

·       Gilwell Hall: 118 £ (1 Haftalık)

·       Mary Newman Hall: 182 £ ile 190 £ arası (1 Haftalık)

·       Pilgrim Hall: 173 £ ile 186 £ arası (1 Haftalık)

·       Radnor Hall: 173 £ ile 186 £ arası (1 Haftalık)

·       Robbins Hall: 118 £ ile 157 £ arası (1 Haftalık)

University of Plymouth Şehir ve Bölge Hakkında

University of Plymouth, İngiltere'nin güneybatısındaki Plymouth şehrinde yer almaktadır. Plymouth şehri, 120 km'li̇k muhteşem bi̇r kıyı şeri̇di̇ ve 50'den fazla plajla çevrilidir. Plymouth, tarihi ve modern yapıların bir arada olduğu çekici bir turistik merkezdir. Plymouth Ayrıca, limanları, plajları ve doğal güzellikleri ile de ünlüdür.

Plymouth, öğrenciler için canlı bir sosyal yaşama sahip bir şehirdir. Şehir merkezi, çeşitli restoranlar, barlar, publar, gece kulüpleri ve tiyatrolarla doludur. Ayrıca, Royal William Yard gibi tarihi yapılar da öğrencilerin ziyaret edebileceği turistik yerler arasındadır.

Plymouth şehri, öğrenciler için de birçok aktivite sunmaktadır. Plymouth bir kıyı şeridine sahip olduğu için birçok su sporu olanağı bulunmaktadır. Özellikle yelken, sörf, yüzme ve su altı sporları, Plymouth'un ünlü aktiviteleri arasındadır. Plymouth şehri öğrencilere bir deniz kenarının sakinliği ve kendi kendine yeten bir şehrin tüm olanaklarını sunmaktadır.

University of Plymouth Başvuru Tarihleri ve Tier 4 Vize Hakkında

University of Plymouth Başvuru Tarihleri

University of Plymouth Tıp ve Diş Hekimliği bölümleri için son başvuru tarihi 15 Ekim olarak belirlenmiştir. Geriye kalan lisans bölümleri için ise 25 Ocak tarihi son başvuru tarihidir. 25 Ocak-30 Haziran tarihleri ise geç başvuru dönemi olarak kabul edilir. Kontenjanı dolmayan bölümler var ise öğrenciler bu bölümlere yerleştirilir. Bölüm bazında tarihlerde değişimler olabilmektedir. Bu nedenle daha fazla detay ve bilgi için yurtdisiuniversiteler.com veya Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.

 University of Plymouth İngiltere Öğrenci Vizesi Başvurusu

 University of Plymouth’da eğitim almak isteyen Türk öğrencilerin tıpkı diğer üniversitelerde olduğu gibi TIER 4 vizeye sahip olmak zorundadır. Bu vizeye sahip olan tüm Türk öğrenciler aynı zamanda çalışma hakkına sahiptir. Vize konusunda daha fazla detay ve bilgi için yurtdisiuniversiteler.com veya Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım