Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

University of Pennsylvania

University of Pennsylvania-Pennsylvania Üniversitesi

Amerika Birleşik Devletleri'nin kurucularından biri olan Benjamin Franklin tarafından 1749 yılında kurulup, ticaret ve kamu hizmeti için pratik eğitim ve klasik teolojiye odaklanan bir eğitim programını savunan ve çoklu fakülteleri tek bir kurumda toplayan multidisipliner bir modeli izleyen Pennsylvania Üniversitesi, 30.000 öğrenciye köklü bir eğitim sunuyor. Akademik eğitiminde bilimsel ve teorik prensipleri göz önünde bulunduran akademisyenleri ile dünyaca ünlü programlar sunan Pennsvlvania Üniversitesi’nin bilimsel projeleri ile dünyaca ünlü ödüllerin sahibi olduğu gerçeğini unutmamalı. Pennsylvania Üniversitesi, Ar-Ge harcamaları açısından tüm ABD kolej ve üniversitelerinin önde gelen ismidir.

University of Pennsylvania, Amerika'nın en iyi 7 üniversitesinden birisidir. Üniversiteye bağlı Wharton işletme okulu ise Amerika'nın bir numaralı işletme okulu olarak bilinir. Amerika'lı pek çok ünlünün eğitimini tamamladığı üniversite Philadelphia şehrinin merkezinde bir kampüs içerisindedir. New York' a 160 km ve Washington DC' ye 220 km uzaklıktadır. İngilizce kursları 3 farklı düzeyde verilir. Temel düzey, orta ve ileri düzeylerde. Öğrenciler İngilizce kursları yanı sıra sosyal etkinlikler ve gezilere katılabilirler.

Amerikalı öğrencilerle "conversation partner" olabilirler. İngilizce kursları 8 haftalık dönemler halinde verilir. 8 haftalık dönemde, normal koşullarda, öğrenci bir üst düzeye geçebilir. Yoğun İngilizce kursları yanı sıra konuşma ağırlıklı kurslar, iş İngilizcesi, yönetici ve işadamları için İngilizce kursları verilir. Öğrenciler aile yanında veya okul yurdunda konaklayabilirler. Kaliteli kurs izlemek isteyen ve Amerika'da lisans veya yüksek lisans yapmak isteyen ciddi ve başarılı öğrencilere tavsiye edilir. Üniversite ayrıca Amerika’da lisans eğitimi yapmak isteyenler için Üniversite hazırlık kursu sunmaktadır.

Pennsylvania Üniversitesi Başvuru Zamanı

Geçtiğimiz yıllarda dünyaya yarar sağlayan buluşlara imza atan ve özellikle kanser araştırmaları ile sağlık dünyasında büyük gelişmelere sahne olan Pennsylvania Üniversitesi için başvurular 1 Kasım-5 Ocak arasında.

Öğrencilere Sunduğu İmkanlar

Ticari olarak televizyonda yayınlanan ilk futbol maçına ev sahipliği yapan ve halen öğrenciler tarafından dokunmatik futbol ve kriket dahil olmak üzere kulüp sporları için rekreasyon tesisi olarak kullanılan tesislerinde sportif öğrencileri için imkanlar tanıyan Pennsylvania Üniversitesi'nde basketbol takımları, voleybol takımları, güreş takımı ve herkesin ilgi duyduğu spor etkinliklerine destek sunan alanlar hizmet veriyor.

Pennsylvania Üniversitesi Bölümleri

Africana Studies

Anthropology

Biology

Chemistry

Classical Studies

Criminology

Earth and Environmental Science

East Asian Languages & Civilizations

Economics

English

Germanic Languages and Literatures

History

History and Sociology of Science

History of Art

Linguistics

Mathematics

Music

Near Eastern Languages & Civilizations

Philosophy

Physics and Astronomy

Political Science

Psychology

Religious Studies

Romance Languages

Russian and East European Studies
Sociology

Lokasyon

University of Pannsylvania Amerika’nın Pensilvanya Eyaleti’nin Philadephia şehrinde yer almaktadır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım