Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

University of Law ULAW

The University of Law

Eğitim şirketi Gibson & Weldon'un kuruluşu ile kökleri 1876'ya uzanan ve 2016'da işletme okulunu açan University of Law, İngiltere’deki en büyük hukuk üniversitesi olarak tanınıyor. Geleceğin avukatlarına ve iş liderlerine gerçekçi, profesyonel ve çağdaş bir bağlamda, pratiklerle dolu ve etkileşimli bir eğitim veren University of Law; İngiltere’de 14 şehirde, Berlin ve Hong Kong'da, ticaret merkezlerine ve önde gelen hukuk firmalarına yakın olan 16 konumda öğrencilerini ağırlıyor. 

103 ülkeden 80.000'den fazla mezundan oluşan bir ağa sahip olan ve 11.800'den fazla işletme ve kuruluşla iş birliği yapan University of Law’ın mezunları, dünya çapında mentorluk, kariyer ve istihdam desteklerinden yararlanabiliyor. University of Law’da eğitim gören uluslararası öğrenciler, dönem içi ve tatil dönemlerinde tam zamanlı olarak haftada 20 saat çalışabiliyor. Ayrıca hangi kampüsü seçerseniz seçin, University of Law eğitiminiz boyunca akademik olmayan faaliyetlere katılmak veya kendi kulübünüzü oluşturmak için birçok fırsat sunuyor. 

Neden University of Law

University of Law bölümleri, yalnızca uygulamaya dayalı eğitime odaklanıyor. Hukuk, işletme, psikoloji gibi alanlarda farklı sürelere ve çalışma yöntemlerine sahip çeşitli programları bulunan University of Law bölümleri, lisans ve lisansüstü programları ile benzersiz bir öğrenme deneyimi sunuyor. 

University of Law, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki hukuk firmalarının çoğu ile özel bir iletişime sahip ve ilk 100 hukuk firmasından 94'üne de hukuk eğitimi veriyor. 

Bir yıl master eğitimi alan öğrencilerine iki yıl çalışma izni veren University of Law bölüm ücretleri, İngiltere’deki diğer üniversitelere kıyasla çok iyi bir rakam olan 8.500-18.000 pound arasında değişiyor. Ayrıca University of Law’da eğitim alan birçok uluslararası öğrenci, İngiltere'deki eğitimlerini çeşitli burslarla finanse ediyor. Genellikle her bir program için başvurular, eğitim başlangıç tarihinden bir yıl önce açılıyor. University of Law başvuru yapacak öğrencilerin 22 Eylül tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “University of Law nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, University of Law başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. University of Law bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

University of Law Kampüsleri

University of Law İngiltere’nin en büyük özel üniversitelerinden birisidir. Birleşik Krallık’taki en büyük ve en eski hukuk eğitimi sağlayıcısıdır. 100 hukuk firmasının 90’nı ile ortak çalışır ve iş sektöründe dünya çapında güçlü bağlantıları vardır. 2021 Ulusal öğrenci anketinde öğretim için İngiltere’deki üniversiteler arasında birinci sırada yer aldı. ULAW kampüsleri aşağıdaki şehirlerde bulunur;

✔London Bloomsbury

✔London Moorgate

✔Manchester

✔Nottingham

✔Leeds

✔Guildford

✔Bristol

✔Birmingham

Başta Londra olmak üzere Birmingham, Bristol, Guildford, Leeds, Manchester ve Nottingham şehirlerde Hukuk, İşletme, Psikoloji alanlarında lisans ve yüksek lisans programları düzenler.

Özellikle Hukuk alanında LLB- Hukuk Lisans eğitimi, LLM, Hukuk yüksek lisans eğitimi, İngiltere’de Avukatlık, Solicotor and Barrister hazırlık sınavları ve Convension eğitim programları sunar.

University of Law Londra’da iki merkezde bulunur, London Bloomsbury ve London Moorgate . 5000 öğrenciye eğitim verir. İngiliz öğrenciler yanı sıra çok sayıda uluslararası ve Türk öğrenci Ulaw’da eğitim yapmaktadır.

University of Law İş Yerleştirme Garantisi

80.000’den fazla mezun öğrenci ağı ile dünyanın her yerinde güçlü network kurmanızı sağlar. Kariyer destek ekibimiz eğitiminizin başladığı gün itibariyle sizlere mezun olana kadar iş bulmanız için destek olur. Seminerler düzenler, kariyer workshoplarına sizleri dahil eder ve mezunlarla bire birde görüşmenizi sağlar. Sadece CV hazırlamanızda değil, işe yerleştirilmenizde yardımcı olacak tüm desteği sağlar. Ayrıca 100 hukuk firmasının 90 ile çalışmaları vardır.

Unutmayın, mezun olduktan sonra iş bulma oranı 15 ay içinde %96’dır. 

İngiltere’de nasıl Avukat olunur?

İngiltere’de Solicitor ve Barister eğitimi

University of Law’da Hukuk lisans, yüksek lisans ve İngiltere’de Avukatlık diploması Programı;

İngiltere’de nasıl Avukat olursunuz?

İngiltere’de Avukatlık iki farklı isimle anılır. Solicitor veya Barrister. Solicitor genelde dosya takip Avukatı, Barrister ise Mahkeme Avukatı olarak özetlenebilir. Solicitor bir hukuk firmasına bağlı çalışır, barrister ise freelance çalışanlardır.

ULAW ile Adım Adım İngiltere’de Avukatlık;

LLB- Hukuk Lisans Programı ULAW İngiltere’de yapılırsa;

ULAW kampüslerinde hukuk lisans eğitimi yapan – LLB öğrenciler 3 yada 4 yıl eğitim alırlar. Eğer İngilizce ve akademik hazırlık eğitimi yaparlarsa 4 yıl , eğer IELTS ve diploma notları kabul koşulları için yeterli ise hazırlık sınıfını almadan 3 yıllık eğitimle Lisanslarını tamamlayabilirler. Ders takip eden öğrenci LLB programını başarı ile tamamlar.

İngiltere’de Solicitor Nasıl olunur?

LLB- Hukuk Lisans eğitimini tamamlayan öğrenci, LLM Legal Practice (SQE1&2) programına 1 yıl süre ile katılır. Bir yıllık programı başarı ile tamamlar ise Solicitor sınavına girer bu sınavı başarı ile tamamlar ise 1 yıl süre ile Solicitor – Practice stajına katılır Stajını başarı ile tamamladığında artık Solictior olarak görev yapabilir.

İngiltere’de Barrister Nasıl olunur?

LLB- Hukuk Lisans eğitimini tamamlayan öğrenci, Bar Practice Course (BPC) hazırlık programına 1 yıl süre ile katılır. Bir yıllık programı başarı ile tamamlar ise Barrister sınavına girer bu sınavı başarı ile tamamlar ise 2 yıl süre ile Barrister Placement stajına katılır Stajını başarı ile tamamladığında artık Barrister olarak görev yapabilir.

University of Law Hukuk Lisans Eğitimi ve LLM Legal Practice (SQE1&2) hazırlık eğitimi tüm kampüslerinde sunar, Londra ve Manchester ise her zaman en çok tercih edilen kampüs olmuştur.

Türkiye’de Hukuk Fakültesi Mezunu olanlar nasıl İngiltere’de Avukat olabilirler?

Türkiye’de Hukuk Fakültesi mezunu olanlar İngiltere’de Solicitor ya da Barrister olmak isterler ise öncellikle en az 6.5 IELTS İngilizce yeterlilik test sonucuna sahip olmaları gerekir. Bu nota sahip olan aday Türkiye lisans eğitimi GPA- not ortalaması ile University of Law’ın aşağıdaki merkezlerde ve üniversitelerde vermiş olduğu CONVERSION Kursuna 1 yıl süre ile katılmak zorundadırlar.

İngiltere’de CONVERSION Kursu; Türkiye’de ya da İngiltere dışında bir üniversitede hukuk lisans eğitimi yapan öğrenci 1 yıllık Conversion kursunda İngiltere hukuk sistemine uyum dersleri alır. 7 farklı konuda ders alan öğrenci programı başarı ile tamamlar ise ; 1 yıl süren LLM Legal Practice (SQE1&2) kursuna katılır bu programı da tamamlar ise Solicator sınavına girer ve sınavı geçer ise 1 yıl süren staja katılmak zorundadır.

Postgraduate Diploma in Law (PGDL )hazırlık programı Kampüsleri;

Birmingham, Bristol, Chester, Exeter, Guildford, Leeds, Liverpool, London Bloomsbury, London Moorgate, Manchester, Newcastle, Nottingham and Online

Devamını Oku

University of Law LLM- Hukuk Yüksek Lisans Programları, Kabul koşulları, Fiyatları ve Burslar

University of Law LLM- Hukuk Yüksek Lisans Programlar

Türkiye yada İngiltere dışında bir ülkede Hukuk Lisans LLB eğitimin tamamlamış öğrenciler eğer amaçları İngiltere’de Avukatlık değil, akademik çalışma yada Türkiye’de dönüp kendi alanında çalışma ve uluslararası bir hukuk kariyer planlamasına sahip iseler doğrudan LLM- Hukuk yüksek lisans programlarına katılabilir. Hukuk yüksek lisans eğitimi İngiltere’de 1 akademik yıl sürer. Öğrenciler eğitimleri esnasında part time yüksek lisans sonrasında ise 2 yıl full time oturum ve çalışma izni kazanırlar.

University of Law hangi kampüslerinde LLM- Hukuk Yüksek Lisans programı verir;

Birmingham, Bristol, Chester, Exeter, Guildford, Leeds, Liverpool, London Bloomsbury, London Moorgate, Manchester, Newcastle, Nottingham and Online

University of Law hangi alanlarda LLM Hukuk Yüksek Lisans Programları sunar;

 • Master of Laws (LLM)
 • The Master of Sciences in Legal Technology
 • Master of Laws (LLM) in Company Law
 • Master of Laws (LLM) in Corporate Governance
 • Master of Laws (LLM) in Banking and Debt Finance
 • Master of Laws (LLM) in Public International Law
 • Master of Laws (LLM) in International Business Law
 • Master of Laws (LLM) in Corporate Social Responsibility and Sustainability
 • Master of Laws (LLM) in International Corporate Governance
 • Master of Laws (LLM) in International Human Rights
 • Master of Laws (LLM) in Mediation and Alternative Dispute Resolution
 • Master of Laws (LLM) in Medical Law and Ethics
 • Master of Laws (LLM)in Mental Health Law
 • Master of Laws (LLM) in Employment Law
 • Master of Laws (LLM) in International Finance Law
 • Master of Laws (LLM) in International Energy Law
 • Master of Laws (LLM) in International Commercial Law

University of Law programlarında başvuru koşulları nedir?

ULAW LLB programı için Başvuru şartları;

 IELTS 6.5 , %75 Diploma başarısı

4 yıllık LLB (foundation year) ;

 IELTS 6.0, %60 Diploma başarısı

LLM Legal Practice (SQE1&2) : 

LLB veya Conversion kursunu tamamlamış olmak.

Conversion programları için: 

Türkiye Hukuk Programından mezun olmak.

ULAW LLM programları için:

IELTS 6.5, GPA 2.5

University of Law programlar fiyatları

ULAW LLB programı 

London 

£16700

Diğer Kampüsler

£15,900

LLM Legal Practice (SQE1&2)

London

£16,950

Birmingham, Bristol, Exeter, Norwich, Reading, Southampton

£13,750

Chester Uni, Leeds, Liverpool, Manchester, Newcastle, Nottingham, Sheffield

(£12,800)

Postgraduate Diploma (Law Conversion) PgDL

London

£13,600

Non- London

£10,950

University of Law programları Türk öğrenci Bursları

ULAW LLM programları için: £3500 (London), £3000(diğer kampüsler)

ULAW LLB programı için;£2.500

LLM Legal Practice (SQE1&2): £1.000

Conversion programları için:£1.000

University of Law- ULAW Business and Psikoloji Lisans ve Yüksek Lisans programları

University of Law- ULAW Business and Psikoloji Lisans ve Yüksek Lisans programlarının avantajları,

University of Law ismi ile Hukuk Üniversitesi olmasına rağmen Hukuk uzmanlık alanı dışında çok sayıda farklı alanda Business ve Psikoloji lisans ve yüksek lisans programları sunar. Türk öğrenciler için Londra ve diğer şehirlerde verilen programlarda üniversitenin en büyük avantalarından bir kaçı;

- İşletme lisans eğitimini 3 yada 4 yılda tamamlayan öğrenciler hic bir ücret ödemeden yüksek lisans programlarına katılabilir . Yani 12-15 bin sterlin arası olan yüksek lisans programlarını tam burslu okurlar

- Univesity of Law ‘da İşlemet- Business alanalarında yüksek lisans yapan öğrenciler eğer 9 ay içinde iş bulamazlar ise okula ödemiş oldukları eğitim ücretin %50’si iade %50’si başka eğitimde kullanılması üzere saklı tutulur. Sonuc olarak %100 iadesi gerçekleşir.

ULAW Konaklama Seçenekleri ,

University of Law kampüslerinde öğrencilerin tüm 

ihtiyaclarını karşılayan ve her bütçe için uygun olan farklı konaklama seçeneklerine yakındır.

Öğrenci yurtları, paylaşımlı daireler ve stüdyo daire seçenekleri sunan Ulaw , öğrencilere eğitime başlamadan önce konaklama konusunda da yardımcı olmaktadır.

ULAW Öğrenci vizesi Hakkında

Ulaw’da eğitim almak isteyen Türk öğrencilerin tıpkı diğer üniversitelerde olduğu gibi TIER 4 vizeye sahip olmak zorundadır. Bu vizeye sahip olan tüm Türk öğrenciler aynı zamanda çalışma hakkına sahiptir. Vize konusunda daha fazla detay ve bilgi için yurtdisiuniversiteler.com veya Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım