Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

University of Gothenburg

University of Gothenburg – Gothenburg Üniversitesi

Geçmişi 1891 yılına dayanan multidisipliner bir üniversite olan Gothenburg Üniversitesi, başta Uygulamalı Sanatlar Fakültesi, Eğitim Fakültesi ve Bilgi Teknolojileri Fakültesi olmak üzere 8 fakülte ve 38 bölümden oluşuyor. Ayrıca, Gothenburg Üniversitesi’nde çeşitli akademik disiplinlere yayılan çok sayıda araştırma ve uzmanlık merkezi bulunuyor. Bu disiplinler; ticari, endüstriyel ve kamu sektörlerinden öğrenciler, araştırmacılar ve temsilciler için bir buluşma noktası görevi görüyor. Gothenburg Üniversitesi bölümleri yaklaşık 55.000 öğrenciye ve 6.500 personele ev sahipliği yapıyor; bu da üniversiteyi Kuzey Avrupa'nın en büyük üniversitelerinden biri yapıyor.

 

Volvo, SKF, Stena ve AstraZeneca gibi sektör devleriyle birlikte çalışmalar yürüten Gothenburg Üniversitesi, özellikle deniz canlıları ve biyoloji hakkında yaptığı çalışmalarla adını sıklıkla duyuruyor

 

Gothenburg Üniversitesi bölümleri arasında İngilizce olarak öğretilen ve uluslararası başvuru sahiplerine açık 6 adet lisans programı bulunuyor. Bunların 4’ü; mobilya tasarımı, metal sanatı, opera, klasik müzik olmak üzere güzel sanatlar alanında; diğer 2’si ise yazılım mühendisliği ve uluslararası ilişkiler alanlarında eğitim veriyor.

 

Gothenburg Üniversitesi yaklaşık 80 uluslararası yüksek lisans programı sunuyor. Tüm programlar İngilizce olarak sunuluyor ve öğrenciler dünyanın her yerinden ve İsveç'ten insanlarla çalışma fırsatı buluyor. Çoğu program 2 yıl sürüyor ve okul tarafından uluslararası olarak kabul görmüş bir derece veriliyor. 2006'dan beri Gothenburg Üniversitesi, sürdürülebilirlik odaklı uluslararası programlar da sunuyor. Üniversitede 8 kütüphane bulunuyor. 

 

Gothenburg Üniversitesi’nde değişim öğrencileri için birçok eğitim seçeneği de mevcut. Müzik ve drama alanında öğrenciyseniz, üniversiteniz değişim ortakları arasında olmasa bile değişim öğrencisi olarak başvurabiliyorsunuz.

 

Güçlü araştırma geleneği ve etkili programlarıyla dünyanın her yerinden öğrenciyi ve bilim insanını kendine çeken Gothenburg Üniversitesi bölüm ücretleri 140.000-400.000 SEK arasında değişiyor. Fikirlerini söylemeye ve öğreniminde aktif olarak yer almaya teşvik edilen bir yer arayanlar, eşitlik ve sürdürülebilirlik gibi inanç ve değerleri paylaşanlar ve büyüleyici İsveç doğasına yakın harika bir şehirde okumak isteyenlerin Gothenburg Üniversitesi başvuru için evraklarını 15 Ocak tarihine kadar iletmesi gerekiyor. “Gothenburg Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Gothenburg Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Gothenburg Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

 


Gothenburg Üniversitesi başvuru zamanı

University of Gothenburg’a kayıt için son başvuru tarihi 15 Ocak.

Lokasyon

Gothenburg Üniversitesi nerededir?

Gothenburg Üniversitesi, İsveç'in en büyük ikinci büyük şehri Göteborg’da yer alıyor. Göteborg'da çoğu yer, yürüme veya bisiklete binme mesafesinde bulunuyor. Deniz ve çeşitli plajlar, geniş doğa koruma alanları ve açık hava rekreasyon alanları ise şehirden sadece birkaç kilometre uzaklıkta. Kısa bir yolculuk mesafesinde güzel takımadalara sahip şehir, sıcakkanlı yerel halkı ve rahat atmosferiyle tanınıyor ve çok çeşitli festivallere ve etkinliklere ev sahipliği yapıyor


Gothenburg Üniversitesi bölümleri:

 • History, Philosophy & Theology
 • Art, Performing Arts & Design
 • Archaeology
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Sport Science
 • Biological Sciences
 • Physics & Astronomy
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Mathematics & Statistics
 • Chemistry
 • Computer Science
 • Communication & Media Studies
 • Geography
 • Politics & International Studies 
 • Sociology
 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
 • Accounting & Finance
 • Education
 • Medicine & Dentistry
 • Law
 • Psychology

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım